1. 5. 2014 - mladší přípravka zápolila v Jaroměři

MFK Nové Město

KP mladší přípravka  – 1. 6. 2014

Sestava MFK: Knap, Franc, Váňa, Žahourek, Macek, Valtera, Čížek, Týfa, Praus

Nové Město nad Metují – Slovan Broumov    8 : 6 ( 3 : 2 )

Branky: Váňa, Valtera, Žahourek 2, Macek 3, Týfa

Utkání pro naše hráče začalo výborně, jelikož si pěknými kombinačními akcemi vybudovali třígólový náskok. Poté ovšem naši hráči trochu polevili a soupeř tuto skutečnost vycítil a ve druhém poločase se dokonce ujal vedení 5 : 4. Po domluvě od trenérů naši hráči zvýšili nasazení a důraz a po pěkných fotbalových momentech se jim podařilo výsledek opět otočit na svoji stranu a dokonce utkání si již dvougólový náskok pohlídat.

 

Nové Město nad Metují – FK Náchod    4 : 9 (1 : 5 )

Branky: Váňa 2, Čížek, Týfa

Do tohoto utkání nevstoupili naši hráči nejlépe a této skutečnosti soupeř z Náchoda náležitě využil a brzy vedl o čtyři branky. Do poločasu se našemu týmu podařila vstřelit pouze jedna branka. Do druhého poločasu vstoupili naši hráči aktivněji. Za stavu 3 : 6 to začínalo vypadat na obrat v utkání. Poté však naši hráči polevili v nasazení a v koncentraci a soupeř výsledek kontroloval a nepřipustil překvapení.

 

Nové Město nad Metují – FK Jaroměř    3 : 5 (2 : 1 )

Branky: Váňa, Žahourek

Vedení po poločase  naše hráče ukolébalo a opětovné polevení v nasazení znamenalo obrat ve prospěch soupeře a pro naše hráče prohru i v posledním zápase. Domácí hráči dokonale využili domácího prostředí a podpory diváků. Je to velká škoda, jelikož tento soupeř nebyl rozhodně nad síly našich hráčů.

Celý turnaj, stejně jako minulý týden, nás provázelo velké množství  neproměněných gólových příležitostí. Naši hráči si pěknou kombinační hrou vytvoří gólové šance, které ovšem nedokáží zužitkovat.

                                                                                Ivo Janeček

 

skupina "B" – sestava MFK: Kubišta Kryštof, Bašek Dominik, Holý Tomáš, Lácha Matěj, Matouš Pavel, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Rousek Lukáš                               

MFK Nové Město n. Met. – Slovan Broumov  5 : 7(2 : 2)

Branky: Vacek 3, Zámečník, Lácha 

MFK Nové Město n. Met. - FK Náchod   6 : 5(3 : 5)

Branky: Vacek 3, Zámečník 3 

MFK Nové Město n. Met. - FK Jaroměř  5 : 11(4 : 8)

Branky: Zámečník 2, Lácha 2, Vacek

                                                                                                                    

1. 6. 2014 - starší přípravka poloviční zisk

MFK Nové Město

18. kolo krajské soutěže starších přípravek - skupiny A odehráli naši hráči v Jičíně.
V prvním zápase proti FK Jaroměř začali naši kluci na polovině soupeře. Na soupeřovu branku směřoval jeden útok za druhým. Ale bez gólového zakončení. Oproti tomu soupeři se podařilo skórovat hned ze svého prvního protiútoku. Naši hráči měli i nadále mírnou převahu, snažili se útočit, ale  důsledně hrající soupeř jim nadal nic lacino. A když už se našim klukům podařilo dostat se do gólové šance, zklamala je koncovka. A proto poprvé v této soutěžní sezoně poznali porážku.

Do druhého zápasu nastoupili za domácí SK Jičín hráči mladších ročníků. Přesto, že se snažili co mohli, nestačilo to.

                                                                Tomáš Bartošík                                                                                                                     

MFK - FK Jaroměř   0:1  (0:1)

MFK - SK Jičín   14:1  (9:0)

Branky MFK:   Vacek 2, Ťokan 2, Novák, Žahourek, Zrzavý, Buriánek, Kumprecht, Čerenkov, Světlík, Bartošík, vlastní 2

Sestava MFK: Kumprecht - Rücker, Vacek, Ťokan, Žahourek, Světlík, Novák, Buriánek, Čančara, Čerenkov, Bartošík, Vávrů, Zrzavý

31. 5. 2014 - mladší dorost porazil Olympii Hradec Králové 3:2

MFK

KP mladší dorost – 31. 5. 2014

MFK Nové Město n. Met. – FC Olympia Hradec Králové  3:2(1:0)

Branky: D. Hanzl 2, Zd. Štěpán – P. Čihák 2

Rozhodčí: L. Nožka / ŽK: 0 – 1 / diváci: 50

Sestava MFK: Holčík – Štěpán, Pokorný, Hable, Kurz, Cohorna, Hanzl, L. Tulej, Bogusz, Mádr, Práza

Střídali: Tuček, T. Tulej, Zamastil

Sestava Olympia HK: Páv – Hušek, Novotný, Zvolánek, Čihák, Shejbal, Přikryl, Obermajer, Tykva, Koutník, Dostál

Střídali: Valeš, Houser, Kabeláč, Pohořálek

 

Poprvé v jarní části soutěže jsme v domácím prostředí nastoupili na přírodní trávě a bylo to znát. Řada nepřesností v kombinaci nám nedovolila dostat soupeře pod souvislejší  tlak a když utkání směřovalo k zasloužené dělbě bodů rozhodli domácí krásným gólem o svém vítězství.

                                                              Dominik Maur                                                                                                                    

31. 5. 2014 - muži zvítězili nad Spartakem Police n. Met. 2:1

MFK

I. A třída – 31. 5. 2014

MFK Nové Město n. Met. – TJ Spartak Police n. Met.  2:1(0:0)

Branky: 54´ a 84´ J. Koza – 88´ J. Klapkovský

Rozhodčí: M. Koutník – M. Fryš, O. Krotil / ŽK: 22´ P. Zákravský, 79´ J. Koza – 75´ M. Jandík, 85´ P. Šnábl / diváci: 100                                                                               

Sestava MFK:  Krunčík – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, Lelek, Srubjan, Čopík – Koza, Sedláček(85´ Darebník)

Sestava Police n. Met. : Kučera – Řezníček, Šnábl, Seidlman, Kudláček, Čermák, Jandík, Kollert(67´ Švorčík), Pataki(67´ Bergmann) Klapkovský, Hauschke     

 

Utkání mužstev z opačných pólů tabulky začali překvapivě aktivněji hosté, kteří hned od začátku dávali najevo, že se nepřijeli bránit. Po pěti minutách se hra vyrovnala a do hry se dostali i domácí. Byli to však opět hosté, kteří několika nebezpečnými střelami prověřili pozornost Krunčíka v brance MFK. Ve 14. min. se po centru do vápna dostal do dobré pozice Čopík, ale jeho střela skončila vedle. To však bylo na dlouhé minuty od domácích vše. Až ve 24. min. se pěknou střelou z vápna prezentoval Sedláček, ale Kučera v brance Spartaku byl pozorný. Ve 25. min. se po chybě polické obrany dostal do gólové šance Sedláček, ale netrefil prázdnou branku. Hosté odpověděli ve 27. min. po rohovém kopu, ale jejich gólovou šanci zmařil výborným zákrokem Krunčík. Další minuty patřili hostům, kteří příkladně bojovali. Domácím naopak chyběla jiskra a mdlou hrou se nedokázali prosadit. Až v závěru poločasu se po akci Čopíka dostal k zakončení Sedláček, jeho technickou střelu však Kučera vyrazil. Z následujícího rohového kopu měl ještě šanci na gól Vít, jeho hlavička však skončila mimo branku.  

Začátek druhého poločasu se podobal tomu prvnímu. V 52. min. se po nedůrazné hře obrany MFK ve vápně dostali k zakončení hosté, ale slabou střelu Krunčík kryl. V 53. min. se po samostatné akci Lelka dostal do gólové šance Čopík, ale nedal. V 54. min. vybojoval ve středu hřiště míč Sedláček, kolmou přihrávkou za obranu vysunul Kozu a ten otevřel skóre utkání – 1:0. Po vedoucí brance domácí přitlačili a začali se rodit šance. V 61. min. postupoval sám na brankáře Koza, ale nedal. V 63. min. další rychlá akce MFK, kterou zakončoval Sedláček, jeho hlavička však skončila nad brankou. V 74. min.  se do jasné gólové šance dostal Sedláček, ale jeho hlavička skončila opět mimo branku. V 81. min. šel Sedláček sám na branku a zase nedal. V 84. min. po bleskové akci MFK dal Koza druhý gól. Zdálo se, že je rozhodnuto, hosté se však nevzdávali a v 88. min. snížil z pokutového kopu Klapkovský  na 2:1. V samém závěru se hosté natlačili před branku MFK, vyrovnat se jim však nepodařilo. Průměrné utkání tak skončilo vítězstvím domácích.

                                                                                          ZM

       

 

 

"Dnes jsme si dokázali připravit několik jasných brankových příležitostí, bohužel bez gólového efektu, a tak jsme hostující tým nechali ve hře až do samotného závěru. Někteří naši hráči ještě nejsou dostatečně zkušení, proto byla hra v některých fázích velmi chaotická, neorganizovaná, příliš často jsme ztráceli míč po nevhodných individuálních řešeních. Tak už to ale v důležitých utkáních bývá, hlavní je, že jsme i tento zápas nakonec zvládli."

                                              Miloš Killar - trenér MFK

                                                                                                                                     

31. 5. 2014 - starší žáci podlehli Olympii HK 1:3

MFK Nové Město

KP starší žáci – 31. 5. 2014

MFK Nové Město n. Met. – FC Olympia Hradec Králové  1:3(0:2)

Branky: M. Příkopa – M. Peš, D. Čelekovský, J. Kabeláč

Rozhodčí: L. Nožka / ŽK: 1 – 1 / diváci: 50

Sestava MFK: M. Hůlek - Zítko, Zamastil, Příkopa, Ťokan - Borůvka, Tuček - Doucek, Matishynets, Holčík - Vítková

střídali : D. Hůlek, J. Zamastil, Meier

Sestava Olympia HK: Linhart – Peš, Žumár, Daněkl, Čelekovský, Javůrek, Havlíček, Votrubec, Kabeláč, Kempa, Pohořálek

Střídali: Holík, Žahourek, Kocourek, Kosař, Lhoták, Miller

 

Od začátku utkání měli hosté převahu, kterou využili ke vstřelení vedoucí branky a  vzápětí přidali druhou z penalty. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a hra se více vyrovnala. Podařilo se nám z penalty snížit vedení, bohužel na obrat v utkání to nestačilo.  

                                              Petr Holčík – trenér MFK

30. 5. 2014 - OFS HK - soutěž minipřípravek - jaro 2014

MFK Nové Město

OFS HK - soutěž minipřípravek - jaro 2014      

Máme již za sebou dvě kola turnaje minipřípravek (předpřípravek, ročníku 2007 - děvčata 2006 - a mladších), soutěže organizované okresním fotbalovým svazem HK. Doba mezi turnaji se díky nepříznivému květnovému počasí protáhla až na jeden měsíc a paradoxně jsme na konci dubna zažili více sluníčka a tepla. Oba turnaje proběhly ve velmi přátelském duchu a za velké dětské radosti všech zúčastněných. Ze začátku jsme měli trochu problém s rozestavením, kdy si FC Hradec trval na rozestavení 1 + 5 , přičemž v celém kraji se hrají soutěže přípravek v rozestavení 1 + 4. Ale přes počáteční rozpaky se naše hra zápas od zápasu zlepšuje. Pomalu to přestává být typická dětská "honička za balónem" a občas se objeví i tréninkem a několikaměsíčními zkušenostmi získaná "fotbalovost".
       
        Z hráčů musím vyzdvihnout zejména našeho kapitána Matěje Láchu, který má na svém kontě převážnou většinu branek s vyrovnanou statistikou 11 vstřelených branek na turnaj. A zároveň mu nemůžeme upřít snahu o podporu ostatních, jako jsou Jan Havelský, Jáchym Komár, Martin Vecko, ... , kteří se už začínají také více střelecky a hlavně fotbalově prosazovat. V neposlední řadě musím určitě zmínit naši obrannou činnost, o kterou se starají zejména naše děvčata, podporovaná stále se zlepšujícím a jistějším brankářem Matyášem Čapkem. Moc se těšíme na další dva turnaje konané v příštích dvou týdnech, v kterých se naši hráči ještě více "otrkají" a nabudou fotbalové jistoty. Budou ji potřebovat v jarních turnajích "o medaile" a následném přechodu do mladší přípravky.

Josef Lácha
trenér předpřípravky a mladší přípravky

28. 5. 2014 - starší přípravka porazila v přípravě Sokol Zábrodí 4:1

MFK Nové Město

Ve středu 28. 5. odehrála starší přípravka přátelské utkání na domácím hřišti se Zábrodím. I když byla naše sestava rozdělena na ročník 2003 a 2004, obě si dokázaly držet mírnou převahu a vytvářet si šance, které na rozdíl od soupeře, proměňovali.

MFK - Sokol Zábrodí   4:1

Branky MFK: Ťokan, Žahourek, Čerenkov, Bartošík

Sestava MFK: Kumprecht - Rücker, Vávrů, Ťokan, Žahourek, Čtvrtečka, Čančara, Novák, Bartošík, Smola, Junek, Novotný Šanovec, Váňa, Konrát

25. 5. 2014 - mladší přípravce se nedařilo

MFK Nové Město

KP mladší přípravka – 25. 5. 2014 Horní Staré Město

Sestava: Zákravský, Franc, Praus, Váňa, Žahourek, Valtera, Týfa

MFK Nové Město n. Met.  -  RSCM Rozkoš   2 : 3 ( 2 : 1 )

branky: Váňa 2

Utkání pro naše hráče začalo výborně, neboť hned v první minutě jsme se po pěkné kombinační akci ujali vedení. Po několika minutách jsme přidali i druhou branku po pěkné střele Olivera Váni z těžkého úhlu. Naše mužstvo si vytvářelo spoustu gólových šancí, které zůstali ovšem neproměněné a soupeři se podařili do poločasu snížit. Ve druhém poločase obě mužstva sváděla spoustu osobních soubojů ve střední části hřiště. Soupeři se ovšem podařilo výsledek otočit ve svůj prospěch. Naše hráče může mrzet spousta neproměněných gólových příležitostí.

MFK Nové Město n. Met.  -  Jaroměř  7 : 8 ( 4 : 2 )

branky: Váňa 5, Žahourek, Praus

Do tohoto utkání nastoupili naší hráči s vůlí zvítězit a napravit tak nepovedený závěr předchozího utkání. Opět jsme se ujali vedení proměněnou penaltou Olivera Váni po faulu na Tomáše Žahourka a soustředěným výkonem si do poločasu vytvořili slibný dvougólový náskok. Když jsme zkraje druhého poločasu přidali pátý gól nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo utkání skončit v náš neprospěch. Soupeř ovšem zvýšil svoji agresivitu s cílem zdramatizoval utkání. Naši hráči odolávali tlaku soupeře a pět minut před koncem utkání vedli dokonce 6 : 3. Poté však po sérii individuální chyb našich hráčů soupeř utkání otočil a zvítězil. Pohledné utkání se spoustou gólů, ale také spoustou neproměněných gólových příležitostí našich hráčů.

MFK Nové Město n. Met.  - Trutnov  2 : 8 ( 0 : 5 )

branky: Váňa 2

Jak již napovídá výsledek velmi nepovedené utkání našeho mužstva. Soupeř od první minuty agresivní hrou dostal naše hráče pod tlak, se kterým si naši hráči nedokázali poradit a proměňoval své gólové příležitosti. Ve druhém poločase se našemu mužstvu podařilo vstřelit dvě branky, které ovšem neměly vliv na výsledek utkání. V tomto zápase předvedli naši hráči velmi slabý výkon.

25. 5. 2014 - starší dorost hrál s Náchodem 3:3

MFK

Východočeský přebor U19 – 25. 5. 2014

MFK Nové Město  n. Met.  -  FK NÁCHOD  „B“      3   :  3 (1  : 1)

Branky: 40´ A. Lelek, 54´ J. Hánl, 63´ D. Borůvka – 43´ D. Král, 50´ M. Klečák, 61´ M. Panenka

Sestava MFK: Holý – Kurz (53´ Hánl), Lukášek, Junek, M. Škoda I – Králiček, Lelek (46´ Bogusz), Borůvka, Hanzl (65´ Mašek) – M. Škoda ll(57´ Vaněk), Klikar

Sestava Náchod: Ruffer – Macek, Němec, Rorbach(46´ Vítek), Havlík(46´ Bareš), Klečák, Hanel(55´  Podsztavek), Berger,  Urban, Král(88´ Weisser)

Rozhodčí: J. Kout – T. Mucha, V. Hlavsa / ŽK: 5 – 4 / diváci: 50

V bojovném utkání, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, podle přísloví každý chvilku tahá pilku, utkání skončilo spravedlivou remizou. Kluky chválím za bojovnost a mít malinko více štěstí a využít dvě vyložené šance těsně před koncem, mohli jsme si připsat i vítězství.

                                     Bohumil Pöpperle – trenér MFK

24. 5. 2014 - mladší dorost prohrál ve Vrchlabí vysoko prohrál

MFK Nové Město

KP mladší dorost – 24. 5. 2014

FC Vrchlabí – MFK Nové Město n. Met.  8:1(5:0)

Branky: R. Práza

sestava  MFK: Holčík – Zamastil, Hable, Štěpán, Tulej, Práza, Hanzl, Borůvka, Mádr , Tuček, Příkopa

střídali: Zítko, Lelek

Zraněním zdecimovaná sestava šesti statečných doplněná o hráče starších žáků dnes nemohla pomýšlet na lepší výsledek. Zároveň bych ocenil hru domácího týmu, snahu o fotbalovost v každé situaci a taktickou připravenost. Věřím v brzké uzdravení všech hráčů, protože tento víkendový zápas jsme doslova protrpěli.

                                                                                Dominik Maur

                                                                                                                     

« Předchozí 1 28 56 80 81 82 83 84 85 86 110 Další »