Sestava Slavia HK: Lenihan – Prchlík, Hrůša, Jánský, Dvořák, D. Svrbík, Stýblo, Markarjanc, Christov, Bajer, Zapletal

Střídali: Mládek, Kuřátko, Voženílek, Buliček, J. Svrbík, Vodák, Trojan

Rozhodčí: P. Vítek / ŽK: 0 – 0 / diváci: 35

17. 5. 2014 - mladší dorost porazil Slavii HK 4:1

MFK Nové Město n. Met. – FC Slavia HK / Nový HK  4:1(2:1)

Branky: L. Tulej 2, M. Cohorna, O. Mádr – F. Hušek

Sestava MFK: Holčík – Štěpán, Hable, Vik, Cohorna, Tuček, L. Tulej, Valášek, Mádr, Práza, Chvojka

Střídali: Příkopa, T. Tulej, Borůvka

Sestava Slavia HK / Nový HK: Novotný – Dostál, Zilvar, Doležal, Neradílek, Libal, Hrši, Christov, Hušek, Holeček, Stanislav

Střídali: Kubánek, Hnát, Vrátný

Rozhodčí: P. Vítek / ŽK: 0 – 2 / diváci: 20

Vyrovnané utkání jsme rozhodli větší efektivitou ve finální fázi. Dnes jsme nepodali dobrý výkon, množství chyb v rozehrávce nám neumožňovalo větší kontrolu nad balonem a přehrání soupeře.

Dominik Maur

17. 5. 2014 - muži porazili SK Třebechovice p. O. 3:0

MFK Nové Město n. Met. – SK Třebechovice pod Orebem  3:0(0:0)

Branky: 56´ J. Vít, 65´ P. Srubjan, 87´ P. Sedláček

Sestava MFK: Krunčík – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Darebník – Voráček, A. Lelek(65´ Borůvka), Srubjan, Čopík – Sedláček, Vít(87´ Koza)

Sestava Třebechovice: Rolejček – Horák, Želízko, Pokorný, Hruška, Žaloudek(80´ D. Vích), Lochman, M. Lukášek, M. Bíl(30´ J. Novotný), M. Vích, T. Lukášek(80´ R. Bíl)

Rozhodčí: R. Svoboda – O. Krotil, L. Bečvář  / ŽK: 46´ T. Lukášek, 59´ M. Lukášek, 90´ M. Vích / diváci: 40

Šlágr kola mezi druhým a třetím týmem tabulky se hrál za velmi nepříjemných povětrnostních podmínek. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří měli hned v 1. min. gólovou šanci, když dlouhém autovém vhazovaní propadl míč k volnému útočníkovi, ten však v jasné pozici netrefil branku. Také další minuty patřili hostům, kteří byli aktivnější než domácí tým. Ve 12. min. po rychlé akci a zpětné přihrávce na vápno nebezpečná střela z hostů skončila jen těsně vedle. Po 15. min. se domácí přeje začali více dostávat do hry, ale branku hostí prakticky neohrozili. Ve 39. min. nebezpečný centr do vápna odvážným zákrokem vyřešil Krunčík v brance MFK. Ve 45. min. přišla jediná šance domácího týmu, když Nejman vybojoval míč před vlastním vápnem, prošel celé hřiště, jeho střela však skončila vedle.

Druhý poločas však od počátku patřil domácím. Ti zvýšenou aktivitou převzali iniciativu a přišly i šance. V 51. Min. hlavičku Sedláčka po rohovém kopu, chytil Rolejček se štěstím na brankové čáře. V 56. min. prodloužil Voráček hlavou až na Víta a ten otevřel skóre utkání – 1:0. Tlak MFK pokračoval i po vstřelené brance. V 65. min. vybojoval na polovině hřiště míč Srubjan a samostatnou akci zakončil druhým gólem MFK – 2:0. Po druhé brance však domácí polevili a nechali se na dlouhé minuty zatlačit před vlastní branku. Útoky hostí však postrádali přesné zakončení. Tlak hostů však postupně slábl a opět začali hrozit domácí. V 82. min. měli možnost zvýšit z nepřímého trestného kopu uvnitř vápna, ale nepodařilo se jim prostřelit obranný val hostí. V 86. min. se po levé straně protáhl Srubjan až k brankové čáře, ale finální přihrávka nevyšla. V 87. min. hosté vyrobili obrovskou hrubku při autovém vhazování do vlastního vápna, kterou potrestal Sedláček gólem do prázdné branky – 3:0. Vítězství domácích bylo hlavně za výkon ve druhém poločasu zasloužené.

ZM

"V úvodu utkání jsme se štěstím přečkali několik šancí hostí, kteří byli až do přestávky lepším týmem. Zlepšeným výkonem v druhé části hry jsme rozhodli o zisku všech bodů. Musím pochválit celý tým za zodpovědnost a nasazení, s jakým jsme dnes odehráli celé utkání, konečné skóre je pro hosty za předvedený výkon až příliš kruté."

Miloš Killar – trenér MFK

14. 5. 2014 - starší přípravka přátelsky v České Skalici

MFK Nové Město

Ve středu 14. 5. sehrála naše starší přípravka další přátelské utkání. Tentokrát na hřišti v České Skalici. K utkání nastoupili hráči starší přípravky ročníku 04, které doplnili hráči přípravky mladší. Kluci měli v průběhu celého utkání více ze hry a naši obránci pustili soupeře jen do sporadických šancí. Zvláště stoperská dvojice Matyáš Novotný a Michal Šanovec zaslouží pochvalu za předvedený výkon. S ohledem na počet dnes neproměněných šancí doufáme, že ty gólové si kluci schovali na mistrovská utkání která odehraje mladší přípravka v sobotu 17.5. ve Dvoře Králové n.L. a starší přípravka rovněž v sobotu 17.5. ale v Jaroměři.

Tomáš Bartošík

RSCM Česká Skalice – MFK Nové Město n. Met.  1 : 4

Branky MFK: Knap, Čančara, Váňa, Vávrů

Sestava MFK: Kumprecht - Vávrů, Šanovec, Novotný, Čerenkov, Vítek, Žahourek T., Váňa, Čančara, Konrát, Bartošík, Franc, Knap, Macek

13. 5. 2014 - přípravka přátelsky

V úterý 13. 5. naše přípravka odehrála přátelské utkání ve Velké Poříčí. Naši kluci měli zpočátku proti starším protihráčům více ze hry. S přibývajícím časem a ubývajícími silami se ale hráči soupeře začali stále více prosazovat a zaslouženě zvítězili.

TJ Velké Poříčí  - MFK r. 03   6 : 4

Branky MFK: Čerenkov 2, Vítek 2

Sestava MFK: Buriánek – Vacek, Rücker, Vítek, Žahourek J., Světlík, Čerenkov, Čtvrtečka, Bartošík

TJ Velké Poříčí – MFK r. 04  6 : 1

Branka MFK: Macek

Sestava MFK: Konrát – Novotný, Šanovec, Smola T., Vávrů, Knap, Váňa, Junek, Macek, Franc, Žahourek T.

11. 5. 2014 - muži zvítězili nad Sokolem Třebeš 1:0

I. A třída – 11. 5. 2014

TJ Sokol Třebeš – MFK Nové Město n. Met.  0:1(0:1)

Branky:  28´ L. Zákravský

Sestava Třebeš: Heřman – Vlach(67´ Kunc), Bielčik, Zbořil, Heglas(74´ Fischer), Rychtár(55´ Krykorka), Vlkanova, Farkaš, Štajer, Majer, Jankovský

Sestava MFK: Krunčík – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, A. Lelek, Srubjan, Darebník(60´ V. Lelek) – Sedláček(55´ Koza), Čopík(75´ Hofman)

Rozhodčí: J. Vašata – L. Horský, T. Mucha / ŽK: 2 – 3 / diváci: 150

Utkání, které slibovalo velký boj začali lépe hosté. V 6. min. se do zajímavé pozice dostal Sedláček, ale jeho hlavičku vyrazil brankář Heřman na roh. Hosté po této akci ovládli hřiště. Překvapivě se na trávě lépe pohybovali a po dlouhé minuty drželi míč. Domácí se nemohli dostat do hry a jejich sporadické útoky končily ještě před zakončením. Herní převahu hosté zúročili ve 28. min. Střelu Voráčka dokázal ještě Heřman vyrazit, ale další střela z kopačky L. Zákravkého znamenala vedení MFK. Po obdržené brance se domácí přece jen začali více dostávat do hry, ale k zakončení se prakticky nedostali. Ve 40. min.  vyhrál Sedláček tvrdý osobní souboj, postupoval sám na brankáře, ale gól nedal. V poslední minutě prvního poločasu se domácí přece jen dostali do šance, ale nebezpečnou střelu Krunčík v brance MFK vyrazil.

11. 5. 2014 - starší dorost utrpěl v vysokou porážku v Pardubicích

Východočeský přebor U19 – 11. 5. 2014

FK PARDUBICE  „ B“  :  MFK Nové Město n. Met.   8   :  0 ( 3   :  0 )

Sestava MFK: Holý – Králiček, Lukášek, Junek, M. Škoda I – Hánl (57´ Mašek), Bogusz, Borůvka, Hanzl – M. Škoda ll (60´ T. Tulej), Klikar

Domácí nás přehráli ve všech směrech. Kluci se snažili, ale na domácí to v tomto utkání nestačilo.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

10. 5. 2014 - mladší dorost zvítězil v Červeném Kostelci 3:0

10. 5. 2014 – KP mladší dorost

TJ Červený Kostelec  - MFK Nové Město n. Met.   0:3 (0:2)

Branky: A. Valášek, A. Borůvka, M. Cohorna

Sestava MFK: Holčík – L. Tulej, Hable, Chvojka, T. Tulej, Vik, Valášek, Mádr, Cohorna, Mašek, Práza

Střídali: Borůvka, Zamastil

Klidné utkání dobře řízené rozhodčím Fraňkem jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Na skvěle připraveném trávníku jsme předváděli kombinační hru s mnoha vydařenými akcemi, avšak dnes jsme doplatili na žalostnou předfinální a finální fázi, na které musíme zapracovat. Výsledek je pro soupeře milosrdný.                                                                                                                                               Dominik Maur

10. 5. 2014 - starší žáci zvítězili v Červeném Kostelci 4:0

10. 5. 2014 – KP starší žáci

TJ Červený Kostelec  – MFK Nové Město n. Met.   0 : 4 ( 0 : 0 )

Branky: Radek Tuček 4

Sestava MFK: Holčík - Zítko, D. Zamastil, Příkopa, Ťokan - Borůvka, Lelek - Doucek, Tuček, Vítková - Matishynets

Střídali: M. Hůlek, J. Zamastil, Meier

Zápas měl dva různé poločasy. V první půli bylo utkání celkem vyrovnané a hrálo se převážně mezi oběma vápny . Ve druhé půli,  zlepšenou hrou z naší strany, jsme soupeře začali přehrávat a naše snaha byla korunována čtyřmi brankami .

Petr Holčík – trenér MFK

10. 5. 2014 - starší přípravka na vítězné vlně

10. 5. 2014 - KP starší příprava

V sobotu 10.5. odehráli naši kluci 15.kolo krajské soutěže starších přípravek - skupiny A tentokrát na hřišti v Náchodě - Bělovsi.
V prvním utkání proto Jičínu si naši kluci hned od začátku vytvořili tlak, ale dlouho se gólově nemohli prosadit. Postupem času, a s přibývajícími góly, naši přestali hrát a soupeř hru vyrovnal.
Druhé utkání proti Vrchlabí bylo o poznání vyrovnanější. Hra se většinou odehrávala ve středu hřiště a když se naši ujali po střele Lukáše Světlíka vedení, soupeř vzápětí vyrovnal. Obdobně vypadal i druhý poločas. Z napohled nudného průběhu hry vybočila až ukázková kombinační akce našich, kterou zakončil Honza Žahourek a strhnul tak vedení na naši stranu, aby ho poté ještě pojistil střelou z dálky, byť s pomocí nejistého zákroku soupeřova brankáře.
Také třetí zápas proti Dvoru Králové byl více než přehlídkou kombinací bojem o střed hřiště. S stejně jako v předešlém utkání se naši kluci ujali vedení krásnou střelou Lukáše Světlíka, vzápětí inkasovali a o našem vítězství rozhodl Honza Žahourek střelou z dálky.

Oproti podzimní části soutěže jsou naši jarní soupeři o poznání kvalitnější. Kluci si tak musí mnohdy sáhnout na dno svých sil z čeho může plynout určitá nervozita a možnost udělat chybu. Ale čím více kluci takových zápasů odehrají, tím více budou proti tomu odolní a co se nepovedlo dnes se povede příště.  A protože se kluci dnes vydali ze všech svých sil, odvážejí si z Náchoda plný počet bodů.

MFK  Nové Město n. Met. -  SK Jičín  3:0  (1:0)
Branky MFK: Buriánek 2, Žahourek

MFK Nové Město n. Met. -  FC Vrchlabí  3:1  (1:1)

Branky MFK: Žahourek 2, Světlík

MFK  Nové Město n. Met. -  TJ  Dvůr Králové nad Labem  2:1  (1:1)

Branky MFK: Světlík, Žahourek

Sestava MFK: Matěj Kumprecht - David Rücker, Jakub Vacek, Filip Ťokan, Honza Žahourek, Pepa Novák, Adam Buriánek, Jakub Vávrů, Petr Čerenkov, Tomáš Bartošík

« Předchozí 1 28 54 79 80 81 82 83 84 85 107 Další »