11.1.2015 - Starší přípravka bojovala na turnaji v Třebši

MFK

V neděli 11.1. se starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Třebši.

Nebyl to vydařený turnaj. Všechny naše zápasy se navzájem podobaly, ať by jejich výsledek jakýkoli. Kluci jako by spali, nebojovali, neběhali. Teprve až v posledních dvou zápasech začali bojovat a i když v nich nezvítězili, předvedený výkon se přiblížil tomu, na co jsme od nich byli zvyklí. 

 

Výsledky: 

MFK - Sokol Roudnice "B"  1:2

Branka MFK: Vávrů

MFK : Třebeš dívky  2:1

Branky MFK: Čerenkov 2

MFK : Jaroměř  0:3

MFK : Třebeš "B"  2:2

Branky MFK: Čerenkov 2

MFK : Vysoká nad Labem  8:1

Branky MFK: Čerenkov 3, Smola 2, Týfa, Vávrů, Valtera

MFK : Sokol Roudnice "A" 1:3

Branka MFK: Vávrů

MFK : Třebeš "A"  2:4

Branky MFK: Žahourek, Čerenkov

Sestava MFK: Macek - Bartošík, Franc, Valtera, Novotný, Čerenkov, Vávrů, Týfa, Čížek, Žahourek, Smola

Konečné pořadí turnaje: 1. Roudnice "A", 2. Třebeš "A", 3. Jaroměř, 4. Třebeš "B", 5. MFK Nové Město n.M., 6. Třebeš dívky, 7. Roudnice "B", 8. Vysoká n.L.   

10.1.2014 - Starší přípravka vyhrála turnaj v Červeném Kostelci!

MFK

V sobotu 10.1. se naše starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Červeném Kostelci.  Oproti zažitým zvyklostem jsme hned do prvního zápasu vstoupili aktivněji, ovšem bez užitku. Soupeř se postupně dostával do zápasu a našimi vlastními chybami jsme mu nabídli několik gólových šancí. Ta největší orazítkovala tyč. Po akci Knap – Žahourek – Macek jsme ale paní štěstěnu dostali na svou stranu a nejtěsnějším rozdílem zvítězili. Obdobné bylo i druhé utkání proti České Skalici. Vyrovnaný souboj a štěstí na naší straně. To když Oliver Váňa nastřelil tyč a míč po teči  od gólmana, díky své rotaci, se po dopadu dostal za brankovou čáru. Naproti tomu soupeřova střela do břevna šla po odrazu do zámezí. Ve třetím zápase proti domácímu Červenému Kostelci „A“ jsme sice měli mírnou převahu, ale když největší tutovku soupeře zlikvidoval Max Petera a Tomík Bartošík 10 vteřin před koncem nastřelil soupeřova gólmana skončil zápas dělbou bodů. Další dva soupeři byli papírově slabší . Jak se Zábrodím, tak s domácím „béčkem“, jsme měli převahu a podle toho vypadala i skóre obou zápasů. Pak nás čekali Hořice. Jejich hráči na turnaji předváděli dobrý fotbal . Možná nervozita z očekávané síly soupeře způsobila, že první gól jsme si vstřelili sami. Kluky to ale nezlomilo, zabojovali a skóre otočili.

Poslední zápas proti Kudowě Zdoji na naše konečné umístění v turnaji již neměl vliv. To jsme klukům samozřejmě neřekli, a tak po bezbrankové remíze odcházeli ze hřiště se svěšenými hlavami ze ztráty bodů. Ale když se dozvěděli pravdu, jejich tváře se rozzářili.  

Turnaj jsme zakončili s konečným skóre 18:1, když jediný gól jsme si do vlastní branky vstřelili nešťastně sami.  Díky tomu, k našemu prvnímu, přidal Max Petera také cenu za nejlepšího brankáře.

Ponaučením pro ostatní kluky byl ten den, a pro dny příští,  Domča Vencl. Ten pro svou zdravotní indispozici první zápas strávil na tribuně. Pak se ale do hry dostal. A jeho souboje s o hlavu většími, širšími a těžšími spoluhráči byly znamením nezdolné bojovnosti. Kéž by si něho spoluhráči vzali příklad do dalších zápasů.

Výsledky:   

MFK : FK Náchod  1:0

Branka MFK: Macek

MFK : RSCM Rozkoš Česká Skalice  1:0

Branka MFK: Váňa

MFK : TJ Červený Kostelec „A“  0:0

MFK :  TJ Sokol Zábrodí 7:0

Branky MFK:  Váňa 2, Žahourek 3, Knap, Vencl

MFK : TJ Červený Kostelec „B“  5:0

Branky MFK: Knap 2, Váňa 2, Franc

MFK : TJ Jiskra Hořice  4:1

Branky MFK: Čerenkov 3, Žahourek

MFK : Wlokniarz Kudowa Zdroj 0:0

Sestava MFK: Petera – Bartošík, Franc, Žahourek, Čerenkov, Váňa, Knap, Macek, Vencl

Konečné pořadí turnaje:

1. MFK Nové Město nad Metují, 2. TJ Červený Kostelec „A“, 3. TJ Jiskra Hořice, 4. FK Náchod, 5. Wlokniarz Kudowa Zdroj, 6. RSCM Rozkoš Česká Skalice, 7. TJ Červený Kostelec „B“ , 8. TJ Sokol Zábrodí  

Informace k zimní přípravě mužů

MFK

"V pátek 9.1. nebude ještě s největší pravděpodobností připravena hrací plocha (UMT). Vzhledem k avizované oblevě a volnému víkendu, bude případné uklizení plochy řešeno až v pondělí. Takže prosím všechny hráče kteří se mají dostavit, aby měli připraveny i náhradní obuv (turfy či běžeckou obuv). Příští týden by již měly tréninkové jednotky probíhat dle plánu na UMT. Sraz na trénink v pátek 9.1. je 17:15h. Děkuji." - J. Hubka – trenér A mužstva

31. 12. 2014 - tradiční rozloučení se starým rokem

MFK

Již tradičně se hráči, trenéři a funkcionáři MFK rozloučili se starým rokem, při dopoledním fotbálku. Rozhodčí utkání tento urputný duel nezvládli a tak
přes veškerou snahu všech zúčastněných médií výsledek není znám. Po utkání následovalo malé posezení v restauraci U PARAGÁNA.

20.12.2014 - Vánoční halový turnaj r. 2006 a ml.

MFK

Poslední předvánoční sobotu jsme se s hráči MP zúčastnili tak trochu netradičního HT pořádaného týmem z Dobrušky / Opočna. Každý oddíl do turnaje nanominoval dvě družstva a hrálo se systémem každý s každým, mimo zápasu dvou týmů ze stejného klubu. Z několika důvodů nás reprezentovali spíše hráči, kteří se v daném složení v sezóně moc nepotkávali a tím tedy i naše hra byla spíše taková "nesehraná".  Na druhou stranu jsme si však mohli všichni vyzkoušet něco nového, kluci si zahráli na různých postech, museli jsme se přizpůsobit trochu odlišným pravidlům a hlavně jsme si vyzkoušeli ostré zápasy proti různým týmům v různých složeních. Bohužel jsme se tentokrát, trochu i dílem výrazné smůly, která se nás po celý turnaj držela, příliš neprosadili a skončili na nepopulárním a v daném případě posledním čtvrtém místě. Přesto jsme si hezky užili předvánoční fotbalový čas a všichni kluci i jediná dívka v turnaji, naše Viktorka Schidlová, nakonec obdrželi vytoužené medaile.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři MP

skupina "A" - sestava:  Šimek Martin, Lácha Matěj, Komár Jáchym, Holý Tomáš, Matouš Pavel, Rousek Lukáš
                       
Výsledky:
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno A  0 : 1
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové A  2 : 3
Branky: 2x Matouš
Nové Město n./M. - Náchod A  2 : 3
Branky: 2x Lácha
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno B  0 : 2
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové B  1 : 0
Branky: Lácha
Nové Město n./M. - Náchod B  2 : 4
Branky: 2x Lácha

skupina "B" - sestava:  Meier Daniel, Schidlová Viktorie, Vecko Martin, Havelský Jan, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš

Výsledky:
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno B 0 : 4
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové B  0 : 1
Nové Město n./M. - Náchod B 1 : 2
Branky: Uhlíř
Nové Město n./M. - Náchod A  1 : 6
Branky: Uhlíř
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové A  0 : 4
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno A  0 : 2
               
       
Celkové pořadí:      1.  Nový Hradec Králové
                                2.  Dobruška/Opočno
                                3.  Náchod
                                4.  Nové Město nad Metují

20.12.2014 - Ročníky 2003 sehráli halový turnaj v Jaroměři

MFK

V sobotu 20.12.2014 sehrál ročník 2003 halový turnaj v Jaroměři. Občas se to stane i jiným týmům, že díky nemocem, zraněním a dalším nepředvídatelným událostem na turnaji nesehrají nejlepší výsledky. Náš stav byl v tomto ohledu tak kritický, že jsme nepovolali jen hráče z r. 04, ale hrábli i do r. 05 a Tomáš Žahourek se ukázal jako velice platný hráč.

sestava: Buriánek Adam, Rücker David, Zrzavý David, Novák Pepa, Čerenkov Petr, Vávrů Jakub, Žahourek Tomáš

Všechna utkání jsme prohráli, ale pouze tým z Polonia Stal Swidnica nás přehrál po všech stránkách a také se stal i celkovým vítězem turnaje. Sice jsme obsadili poslední 10-té místo, ale kluci bojovali a hráli na hranici svýchschopností. Chválíme je, že i takto v oslabené sestavě odehráli turnaj se ctí.

Čerenkov Petr, Krátký Václav

Miloš Killar zůstává v MFK na postu trenéra staršího dorostu!

MFK

Jak jsme vás již dříve informovali, tak Miloš Killar opustil post hlavního trenéra mužstva můžů, kde ho nahradil Jan Hubka, avšak neodchází z klubu úplně.
Výkonný výbor MFK Nové Město nad Metují ho totiž jmenoval s platností od 1.1. 2015 trenérem staršího dorostu.
Přejeme tímto Milošovi hodně úspěchů v jeho práci! 
Mladší dorost MFK Nové Město nad Metují dále povedou trenéři Pavel Škoda a Dominik Maur.

« Předchozí 1 31 61 77 78 79 80 81 82 83 90 120 Další »