15. 6. 2014 - starší přípravka ukončila vítěznou sezonu

MFK Nové Město

KP starší přípravka - 15. 6. 2014

Závěrečné 20. kolo krajské soutěže starších přípravek odehráli naši hráči v neděli 15. 6. v Jaroměři. V prvním utkání proti Dvoru Králové jsme doplatili na změny v sestavě, kterých dokázal soupeř nekompromisně využít. Ve druhém utkání proti Třebši byl náš výkon o poznání lepší, ale poločasové vedení kluci neudrželi a zápas tak skončil dělbou bodů. Ani třetí zápas s domácí Jaroměří nezačal úplně podle našich představ. A i když výsledky dnešních zápasů již nemohli změnit naše konečné umístění v tabulce, chtěli se kluci rozloučit se soutěžní sezonou vítězně. Bojovali o každý míč, napadali rozehrávky soupeře, útočili, až se jim podařilo nepříznivý poločasový stav zápasu otočit ve svůj prospěch. Po závěrečném hvizdu tak mohli slavit nejen vítězství v tomto utkání, ale hlavně celkové 1. místo v krajské soutěži starších přípravek !

Za výkony předváděné v celé sezoně musíme naše hráče pochválit. Dokázali, že fotbal je hra kolektivu a nezáleží na tom kdo a kolik gólů vstřelí, ale aby mužstvo vyhrálo. Přejeme jim, ať jim to dál kope. Dále musíme poděkovat všem rodičům za jejich obětavost a čas, které našim hráčům věnují.

Branky MFK: Čerenkov 2, Žahourek 2, Buriánek

Sestava MFK: Kumprecht - Rücker, Vacek, Světlík, Žahourek, Ťokan, Novák, Buriánek,  Čančara, Zrzavý, Čerenkov, Bartošík, Novotný, Vávrů

14. 6. 2014 - starší žáci podlehli FK Jaroměř 3:4

KP starší žáci – 14. 6. 2014

MFK Nové Město n. Met. – FK Jaroměř  3:4(0:3)

Branky: Příkopa, Matishynets, Borůvka  - Toman 3, Machač

Rozhodčí:  L. Linhart / diváci: 25

Sestava MFK: Holčík – D. Zamastil, Ťokan, Meier, Zítko - Tuček, Lelek, Příkopa, D. Hůlek –Lepšík, J. Zamastil

Střídali: Matishynets, Borůvka, M. Hůlek

Sestava Jaroměř: Škvrna - Kunc, Mertlík, Emlar, Čihulka - Toman, Chalupa, Exnar, Grmela, Khýrová - Machač

Střídali: Hofman

Poslední zápas sezony jsme korunovali nejhorším výkonem, za který jsme byli potrestáni třemi brankami v první půli.Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale na obrat to opět nestačilo.

Petr Holčík -  trenér MFK

15. 6. 2014 - starší dorost porazil FK Pardubice "B" 1:0

Východočeský přebor U19 – 15. 6. 2014

MFK Nové Město n. Met.  -   FK PARDUBICE a.s. „B“   1:0(0:0 )

Branky:  63´ M. Klikar

Rozhodčí:  M. Hofman / ŽK: Lelek – Lébl / diváci: 40

Sestava MFK: Hanzl – Králiček, Lukášek, Junek, M.  Škoda I – Majer, Bogusz, Borůvka, Vaněk – Mašek (60´ Lelek), Klikar

Sestava Pardubice:  Truhlář(46´ Pšenička) – Šlégr(46´ Lébl), Svatoň, Panchártek, Sokol – Kantor/46´ Mayer), Šebek, Kaštánek, Zelenka - Fotul/(46´ Karvánek), Nepivoda

Kluky musím za předvedený výkon jen chválit, byli jsme hostům více než vyrovnaným soupeřem.  Hra byla po celé utkání velmi urputná a o každý míč se důrazně bojovalo. Nám se podařilo proměnit jednu z několika příležitostí, kdežto hosté tentokrát vyšli naprázdno. Myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

14. 6. 2014 - mladší dorost rozstřílel FK Jaroměř

KP mladší dorost – 14. 6. 2014

MFK  Nové Město n. Met. – FK Jaroměř  10:1(5:1)

Branky: Chvojka 3, T. Tulej 2,  Práza 3, Vik, Mádr - Neméth

Sestava MFK: Holčík - Zamastil, Hable, Chvojka, T. Tulej, Vik, Mádr, Tuček, Cohorna, Práza, L. Tulej

Sestava Jaroměř: Mertlík - Bělka, Müller, Emlar, Křivský - Németh, Bano, Toman O., Kunc - Chalupa

Hostující tým nastoupil pouze s deseti hráči  z nichž většina měla již v nohou předešlé utkání určil ráz utkání. Otázkou byl pouze fakt, kolik branek padne. Děkuji hráčům za předvedené výkony a těším se na spolupráci v dalším ročníku.                                                                                                                                     Dominik Maur

14. 6. 2014 - předpřípravka úspěšně dohrála svoji soutěž

Tak máme za sebou všechna kola jarní části soutěže minipřípravek (předpřípravek) pořádaných OFS HK. Tímto bych chtěl jak klukům a holkám, tak i jejich rodičům, poděkovat za příkladnou reprezentaci MFK Nového Města nad Metují. Myslím si, že tato soutěž byla velkým přínosem pro naše nejmenší a znamenitou přípravou pro jejich další boje v krajském poháru mladších přípravek v příští sezóně. Máme velkou radost z toho, že se rodiče stali nedílnou součástí našeho týmu, a že si kluci a holky naše fotbalové výjezdy naplno užívali. Věříme, že budeme i nadále dosahovat podobných výsledků při dalších turnajích.

Josef Lácha a Ivana Holá
trenéři mladší přípravky a předpřípravky
MFK Nové Město nad Metují

OFS HK - soutěž minipřípravek - 12. 6. 2014, Třebeš:

sestava: Čapek Matyáš, Lácha Matěj, Havelský Jan, Vecko Martin, Komár Jáchym, Kubišta Mikuláš, Neumann Matyáš, Schidlová Viktorie

Utkání:   MFK Nové Město n. M. - Třebeš  11 : 1(5 : 0)

branky: Lácha 5, Komár 3, Kubišta 2, Havelský

MFK Nové Město n. M. - FC Hradec bílá  5 : 8(4 : 4)

branky: Lácha 5

MFK Nové Město n. M. - FC Hradec žlutá  4 : 2(2 : 0)

branky: Lácha 2, Vecko, Havelský

OFS HK - soutěž minipřípravek - 4. 6. 2014, Stěžery:

Utkání:   MFK Nové Město n. M. - Stěžery  8 : 3(2 : 2)

branky: Lácha 4, Havelský 3, Vecko

MFK Nové Město n. M. - FC Slavia  HK  7 : 0 (5 : 0)

branky: Lácha 4, Komár 2, Kubišta

MFK Nové Město n. M. -  RMSK Cidlina  6 : 6(4 : 3)

branky: Lácha 4, Vecko, Komár

12. 6. 2014 - Výborné představení hráčů mladší přípravky ročníku 06 a ml. !!!

Výborné představení hráčů mladší přípravky ročníku 06 a ml. !!!

V sobotu 7. 6. jsme se zúčastnili v úmorném vedru a za spalujícího slunce turnaje mladší přípravky ročníku 06 a ml. ve Vamberku. Dosáhli jsme krásného výsledku a vybojovali jsme v silné konkurenci první místo, potvrzené tím, že jsme neprohráli ani jeden zápas. Rád bych pochválil všechny hráče, kteří všichni do jednoho předvedli cílevědomý a soustředěný výkon. I přesto, že jsme při našich remízových zápasech obdrželi vyrovnávací branky v posledních minutách zápasů, jsme celý turnaj dotáhli do vítězného konce. Musím přiznat, že i přes únavu, kterou jsme ke konci turnaje už všichni pociťovali, mě závěrečná radost z vítězství ještě víc "zahřála" u srdce a byl jsem velmi hrdý na celý tým od hráčů přes trenéry i všechny rodiče, kteří kluky v jejich snažení podporují. Některé týmy za námi nesly náš úspěch těžce, ale to je sport. I proto musím závěrem zdůraznit naši hodnotnou a příkladnou reprezentaci MFK Nové Město nad Metují.

7.6. 2014 - FO TJ Baník Vamberk - turnaj ml. přípravky r. 06

sestava:  Vacek Matěj, Bašek Dominik, Meier Daniel, Zámečník Marek, Smrco Adam, Kuřátko David, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Kubišta Kryštof

Utkání:    Nové Město n. M. - Pardubice  3 : 3 (2 : 2)

branky: Vacek 2, Kuřátko

Nové Město n. M. - Přelovice  5 : 2 (2 : 1)

branky: Bašek 2, Vacek 2, Zámečník

Nové Město n. M. - Nemošice  6 : 4 (4 : 3)

branky: Zámečník 4, Vacek, Kuřátko

Nové Město n. M. - Vamberk  7 : 0 (4 : 0)

branky: Lácha 3, Zámečník 2, Vacek, Bašek
                       Nové Město n. M. - Lanškroun  2 : 1(2 : 0)

branky: Zámečník, Vacek

Nové Město n. M. - Kostelec  5 : 1(2 : 0)

branky: Zámečník 3, Kuřátko, Bašek

Nové Město n. M. - Rychnov 1 : 1(0 : 0)

branky: Bašek

Celkové pořadí:      1.  Nové Město n. M.
                                        2.  Nemošice
                                        3.  Pardubice

7. 6. 2014 - mladší přípravka v Hradci Králové nadělovala

KP mladší přípravka 7. 6. 2014

Sestava „A“: Franc, Macek, Praus, Žahourek, Váňa, Knap

Nové Město nad Metují - Trutnov  12 : 2 ( 7 : 1 )

Branky: Žahourek 3, Váňa 4, Macek 4, Knap 1

Naši hráči vstoupili do utkání s jasným cílem zvítězit a tato skutečnost byla vidět v nasazení a ve výkonu. Již v první minutě se ujali vedení gólem Tomáše Žahourka. Soustředěným výkonem se spoustou pěkných fotbalový akcí navyšovali své vedení. Konečný výsledek zcela odpovídá dění na hřišti.

Nové Město nad Metují - Náchod  15 : 3 ( 9 : 0 )

Branky: Žahourek 2, Váňa 8, Macek 1, Knap 3, Franc 1

Také do tohoto zápasu naši hráči vlétli jako uragán a poločasové vedení bylo zcela zasloužené. Až teprve za stavu 11 : 0 se   hráčům Náchoda podařilo vstřelit první branku. Toto utkání opět doprovázela spousta pěkných fotbalových momentů a tentokrát neměli naši hráči problém se zakončením, jak se to stávalo v předchozích turnajích.

Nové Město nad Metují - Hradec Králové  10 : 4 (4 : 3 )

Branky: Žahourek 5, Váňa 3, Macek 1, Knap 1

V tomto zápase poprvé na turnaji obdrželi branku jako první  a prohrávali. I když pomalu začaly našim hráčům především vlivem velkého horka docházet síly, podařilo se jim vyrovnat. Pak se proměněnou penaltou Tomáše Žahourka se vedení 3 : 2 a pohlídali si poločasové vedení 4 : 3. V poločasové přestávce posbíralo naše mužstvo poslední zbytky sil a slibně rozehraný zápas dovedlo do vítězného konce.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za skvělý výkon plný krásných fotbalových momentů, který se všem přihlížejícím líbil. Byl to absolutně nejlepší turnaj v jarní části soutěže a zároveň pěkné rozloučení s věkovou kategorií mladší přípravky.

7. 6. 2014 - mladší dorost uhrál remízu

KP mladší dorost – 7. 6. 2014

Trutnov / Volanov – MFK Nové Město n. Met.  2:2 (2:1)

Branky MFK: Vik, Cohorna

sestava MFK: Holčík – Pokorný, Hable, Chvojka, T.  Tulej – Tuček, Mádr, Vik, Cohorna – Práza, L. Tulej

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme se záhy ujali vedení, domácím se podařilo do konce poločasu vstřelit dvě branky a otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. V horkém počasí oběma týmům docházely v druhém poločasu síly, nám se podařilo vyrovnat a utkání skončilo zaslouženou remízou. V bonusovém penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí.

Dominik Maur

7. 6. 2014 - starší žáci na body nedosáhli

KP starší žáci – 7. 6. 2014

Trutnov / Volanov – MFK Nové Město n. Met.   2 : 0 ( 1 : 0 )

sestava MFK: Holčík - Zítko, Zamastil, Příkopa, Lepšík - Lelek, Borůvka - Doucek, Tuček, D. Hůlek - Matishynets

střídali: M. Hůlek, J. Zamastil, Meier

V první půli byla hra celkem vyrovnaná, bez vyložených šancí. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale bohužel jsme se do zakončení dostávali jen zřídka a na obrat v utkání to nestačilo. Opět se ukázalo, že jsme schopni hrát hezký fotbal, ale laciné branky v naší síti nás stojí lepší výsledky.

Petr Holčík – trenér MFK

7. 6. 2014 - starší přípravka opět vítězná

Krajská soutěž starších přípravek - skupiny A pokračovala v sobotu svým 19 kolem a naši hráči zajížděli do Dvora Králové nad Labem.

V prvním utkání proti Olympii Hradec Králové měli naši kluci od začátku více ze hry. A i když hrál soupeř lépe, než naši hráči po zkušenostech z minulých střetnutí očekávali, nepřipustili jiný výsledek než výhru.

Do druhého utkání proti domácímu Dvoru Králové jsme nastoupili v pozměněném rozestavení. Hned od začátku se hrálo s maximálním nasazením. Nikdo nechtěl přijít o míč, nikdo nechtěl dostat gól. Do zápasu vstoupili lépe naši hráči, když Honza Žahourek kolmou přihrávkou vysunul Adama Buriánka a šli jsme do vedení. Soupeř ale zanedlouho, po standardní situaci, vyrovnal a pak, po rohovém kopu, šel do vedení. A mohl své vedení ještě navýšit, ale Matěj Kumprecht v naší brance jeho brejk zlikvidoval. Naši kluci ale dále bojovali, až chybu soupeřových obránců potrestal Adam Buriánek a zařídil tak poločasovou remízu. Také po přestávce se hrálo ve velkém tempu. Hra se přelévala od jedné brány ke druhé. Filip Ťokan na postu stopera neúnavně ničil soupeřovy útočné akce, Pepa Novák v soubojích s výškovou a váhovou přesilou získával ztracené míče. Až když Kuba Vávrů vyslal kolmou přihrávku, na kterou si naběhl znovu Adam Buriánek a strhl vedení na naši stranu, tlak a nasazení soupeře začali polevovat. Definitivně pak naše vítězství stvrdil Honza Žahourek, který nechal dvakrát zapadnou míč za záda soupeřova gólmana. Nejprve pravačkou, za pomoci břevna a poté levačkou, již bez pomoci brankové konstrukce. Za nasazení předvedené v tomto utkání si naši hráči, a to včetně trenéra, zaslouží uznání.

MFK Nové Město n. Met. -  Olympia Hradec Králové   6:1(2:0)

Branky MFK: Světlík 2, Novák 2, Žahourek, Buriánek

MFK Nové Město n. Met. - TJ Dvůr Králové nad Labem  5:2  (2:2)

Branky MFK: Buriánek 3, Žahourek 2

Sestava MFK: Kumprecht - Rücker, Vacek, Ťokan, Žahourek, Světlík, Novák, Buriánek, Vávrů, Bartošík, Čerenkov, Čtvrtečka

« Předchozí 1 28 54 76 77 78 79 80 81 82 107 Další »