19.4.2015 - Starší přípravka cestovala do Teplic

V neděli 19.4.2015 se starší přípravka "B" zúčastnila turnaje v Teplicích nad Metují.

Sestava MFK : Dubský Pavel, Ducháč Daniel, Franc Denis, Knap Lukáš, Macek Viktor, Navrátil Lukáš, Praus Michal, Týfa Tobiáš,  Vencl Dominik, Zákravský Filip

MFK Nové Město nad Metují - S. Police nad Metují 0:2   (poločas 0:1)

Velice smolné utkání pro náš tým. Ačkoli jsme měli územní převahu, soupeřova branka pro nás byla zakletá. Spousta gólových šancí našeho týmu zůstala nevyužita. Z rychlého protiútoku soupeře a přečíslení naši obrany a zaváhání našeho brankáře soupeř vstřelil  první branku utkání. Do druhého poločasu naši hráči vstupovali s vědomím, že ještě není nic ztraceno. Bohužel stejně jako v prvním poločase se nám nedařilo vstřelit branku, spousta šancí zůstala nevyužita. V posledních minutách už naše mužstvo hrálo vabank a vrhlo všechny svoje síly do útoku a v té chvíli soupeř opět z rychlého protiútoku vstřelil druhou rozhodující branku.

Jaroměř/Dolany - MFK Nové Město nad Metují    1:6  (poločas 0:3)

Branky: Franc 2x, Knap 2x, Zákravský, Navrátil

Zcela odlišné utkání. Od prvních minut chtěli naši hráči odčinit neúspěch z prvního utkání, i když opět první tři gólové šance zůstali nevyužity. Až po první brance našeho týmu spadla z hráčů nervozita a začali se gólově prosazovat. K vidění byly pěkné kombinační akce na jeden dotek s tím nejdůležitějším, gólovým zakončením.

19.4.2015 - Starší dorost porazil Vysoké Mýto

MFK Nové Město nad Metují - SK Vysoké Mýto 3:1 (2:1)

Branky MFK: Hanzl 2, Práza

Sestava MFK: Holý - Junek, Kurz (46.Hable), Lukášek, Škoda, Pokorný, Štěpán (64.Tulej L.), Tuček, Nymsa, Práza, Hanzl

"

" Vstup do utkání patřil nám, úvodní branku vstřelil Hanzl po centru Prázy již v 8 minutě. Naše převaha trvala i nadále, dařilo se nám napadat rozehrávku hostí a rychlými kombinacemi jsme ohrožovali jejich branku. Z jedné takové situace důrazný Štěpán nastřelil tyč, následnou dorážkou pak Práza přestřelil téměř prázdnou branku. Zřejmě nejkrásnější akcí celého utkání byla kombinace, kdy po přihrávce Prázy ve středu hřiště Tuček nádhernou kolmicí mezi obránce vyslal rozběhnutého Hanzla, který míč bezpečně
 a s jistotou poslal k tyči a zvýšil na 2:0. Potom jsme nepochopitelně polevili a ustoupili z naší hry, čehož soupeř záhy využil a vstřelil svou první branku. V závěru poločasu došlo ještě jednou k ohrožení naší svatyně, hráč hostí však nemířil přesně.

Po přestávce už to byly opět naše hra, která určovala průběh utkání. Po několika šancích Hanzla, kterému dnes nebylo souzeno vstřelit hattrick, a stejně kvalitních zákrocích střídajícího golmana hostí se dočkal svého zásahu i Práza. V 55´ z hranice pokutového území dokázal využít zpětnou přihrávku Štěpána a "vymetl" pavučinu soupeřovy branky -
3:1.  V závěru se pak hosté ještě několikrát pokusili vývoj utkání zvrátit, byli jsme však pozorní a obrat jsme nepřipustili.
Hráčům gratuluji nejen k bodům, ale hlavně k předvedené hře, která mne velmi potěšila a myslím, že se musela líbit i přítomným divákům"  - M. Killar - trenér MFK

18. 4. 2015 - Starší žáci těsně prohráli

MFK Nové Město nad Metují - FKM Javorka 0:1 (0:0)

Sestava MFKHůlek M.-Ťokan, Flígr,Netík,Zítko,Bohuňovský, Lelek,Lhotský, Příkopa,Hůlek D.,Borůvka

Střídali: Lepšík,Zamastil

"Hra byla celkem vyrovnaná,i když měli hosté v první půli více míč na svých kopačkách,ale do ohrožení branky se ani jeden z týmů nedostal. Dnes jsme podali zlepšený výkon než v minulých zápasech, škoda jen, že jsme neuhlídali jednu vypracovanou šanci hostí, ze které vstřelili vítěznou branku." - P. Holčík - trenér MFK

18. 4. 2015 - Mladší dorost v týdnu dvakrát zvítězil

15.4.2015

TJ Dobruška - MFK Nové Město nad Metují  1:7 (1:4)

branky : 14. Práza penalta ,17. Tulej L. 21.. Práza , 30. Práza 71. Valášek,74 . Franěk ,77. Vik

sestava : Holčík -Rathouský,, Hable,Tulek L.,Zamastil – Tuček, Valášek, Mádr O., Tulej T., Śtěpán, Práza Střídání, Vik Franěk, Borůvka , Lelek

Jednoznačné utkání, s chutí jsme si zakombinovali byť na úkor dalších vstřelených branek. Ve hře obou týmů a hlavně v individuální kvalitě jednotlivců byl místy až propastný rozdíl.

18.4.2015

MFK Nové Město nad Metují  - MFK Trutnov 2:1 (0:0)

branky : Tuček,Tulej L.

sestava : Holčík-Štěpán, Rathouský,Práza, Hable,Vik,Tuček, Tulej L.,Mádr, Tulej T.,Zamastil,stř. Borůvka,Lelek,Franěk

Dnešní utkání nebylo z naší strany vydařené. Chyby v přechodové fázi a neproměněné šance stanovily bezbrankový poločasový výsledek. Soupeř se ujal vedení po naší chybě v obranné fázi a vlastním gólu. Zápas jsme otočili velkou vůlí, bojovností a touhou získat tři body, které jsou dnes o to cennější a jsem rád, že se projevila velká soudržnost kluků a celého týmu.

18. 4. 2015 - Mladší žáci a starší přípravka bojovali v Solnici

Starší přípravka:

V sobotu 18.4. odehrála naše starší přípravka další kolo jarní částí krajského přeboru na hřišti v Solnici. Naším soupeřem byl domácí celek SK Solnice a SK Týniště nad Orlicí. V obou utkáních byli naši hráči lepší a soupeře před svou branku pouštěli jen minimálně. Ale více než výsledky nás potěšila předvedená hra. Kluci ukázali, že fotbal je kolektivní hra. Kombinovali, přihrávali si. Za předvedenou hru si zaslouží velkou pochvalu.

Sestava MFK:  Petera - Novotný, Šanovec, Smola, Bartošík, Junek, Váňa, Žahourek, Franc, Macek, Knap, Zákravský

Výsledky:

MFK : SK Týniště nad Orlicí  6:2  (3:0)

Branky MFK: Váňa 4, Macek 2

MFK : SK Solnice  7:0  (3:0)

Branky MFK: Žahourek 2, Smola 2, Váňa 2, Knap

Mladší žáci:

Druhý mistrovský turnaj mladších žáků hraného 18.4. v Solnici za účasti pořadatelského týmu, nása Týniště. Ne zcela v kompletní sestavě, navíc i ne ve 100% zdravotní kondici některých hráčů jsme se se zápasy utkali v rámci možností. Byť dvě prohry, ale přesto jsme nebyli horší než soupeři. Při lepším zpracování míče a přesnějších přihrávkách bychom dokázali oba soupeře porazit. Nedokázali jsme se poprat i s výškovou převahou soupeře z čehož občas těžili. Přesto hráče chválíme za bojovnost, odvahu si něco z technického umu dovolit na soupeře.

Sestava MFK : Čtvrtečka Jakub, Rücker David, Vacek Jakub, Vávrů Jakub, Čančara Matyáš, Ťokan Filip, Novák Josef, Buriánek Adam, Čerenkov Petr

Výsledky:

Týniště  -  MFK  3:2 ( 2:2 ) Novák, Ťokan

Solnice  -  MFK  2:1 ( 1:1 ) Buriánek

18. 4. 2015 - muži porazili TJ Lázně Bělohrad 2:1

KP muži - 18. 4. 2015

MFK Nové Město n. Met. - TJ Lázně Bělohrad  2:1(0:0)

Branky: 72´ T. Voráček, 81´ M. Hofman - 60´ J. Šoufek

Sestava MFK: Krunčík - Junek, Kudláček, Nejman, Jelen - Voráček, Srubjan, Lelek(79´ Hofman), Klikar - Sedláček, Jirásek(66´ Hanzl)

Sestava Lázně Bělohrad: Gal l - Šoufek(81´ Michálek) ,Zejfart, Kazda, Berger, Loner, Wagenknecht, Šorm(70´ Hrnčíř), Šrám, Lánský, Odvárko

Rozhodčí: L. Slavíček - M. Novotný, J. Kubišta / ŽK:  3 - 8 / diváci: 90

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili domácí s odhodláním konečně zvítězit a připsat si tak důležité body. Začátek utkání však tomu nenasvědčoval. Úvodní desetiminutovka patřila hostům, kteří se lépe pohybovali, byli důraznější, ale chybělo jim přesné zakončení. Postupně se hra vyrovnala a iniciativu převzali domácí. Ve 13. min. přišla první velká šance domácích, když Klikar ideálně prostrčil míč na Sedláčka, ten však tuto šanci nevyužil. Nutno říci, že to byla jediná gólová šance prvního poločasu. Obě mužstva sice bojovala, hra se notně přitvrdila, ale gólové příležitosti chyběly.

Druhý poločas začali lépe domácí, kteří si vytvořili uzemní převahu, ale bez efektu. V 57. min. se však po rychlé kombinační akci dostali do gólové šance hosté, ale Krunčík v brance MFK skvěle zasáhl. V 60. min. po závaru před brankou MFK se dostal na hranici vápna k odraženému míči J. Šoufek a technickou střelou poslal hosty do vedení - 0:1. Hosté však po této brance přenechali iniciativu domácím a ti se začali prosazovat. Nejprve v 70. min. zajímavou šanci Voráčka brankář Gall, stačil ještě zlikvidovat, ale v 72. min. po ideální přihrávce Klikara za obranu vyrovnal Voráček na 1:1.

V 76. min. vyrobila obra MFK velkou hrubici, hosté ji, ale díky pohotovému zákroku Krunčíka neproměnili. Tlak  domácích se zvyšoval a v 81. min. po přihrávce Sedláčka poslal Hofman po 2 minutách na hřišti MFK do vedení - 2:1. V hektickém závěru vsadili hosté vše na útok, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. V tomto utkání tentokrát zvítězila bojovnost nad fotbalovostí.

"V dnešním zápase jsme získali důležité tři body, ale vítězství se nerodilo moc lehce. Věděli jsme, že Lázně budou silné na míči, ale v prvním poločase jsem jim tuto silnou zbraň znemožnili naší aktivní hrou, byla jen škoda, že jsem šli do kabin s remízovým výsledkem. Ve druhém poločase se projevila síla soupeře na míči a začal nás přehrávat  a ujal se i vedení. Nám se podařilo dál pokračovat v našem stylu hry a nelekli se nepříznivého stavu. Zaslouženě jsme vyrovnali a pak i utkáni otočili na naši stranu. Myslím si, že výsledek 2:1 odpovídá utkání, že jsme o ten jeden gól byly lepší a víc chtěli vítězství. Chtěl bych poděkovat klukům, že utkání zvládli a odpracovali naší cestou. Velmi dobře pískal rozhodčí Slavíček, které těžké a vyhecované utkání dle mě s přehledem zvládl." - Jan Hubka - trenér MFK

Muži získají o 1 bod navíc díky kontumaci!

STK KFS na svém zasedání dne 15.4.2015 rozhodla, že 4 utkání Červeného Kostelce se budou kontumovat ve prospěch soupeřů. Jedná se o zápasy s Broumovem, Jaroměří, Novým Městem a Dobruškou. Důvodem kontumací je start kosteleckého Tomáše Martínka v těchto utkáních bez zaplaceného členského příspěvku FAČR. MFK tak za výhru 3:0 získává do pozměněné tabulky krajského přeboru 3 body místo na hřišti dosažených 2 bodů za výhru na pokutové kopy.

28.3.2015 - Halový turnaj přípravek r. 07 a ml. ve Vamberku

V sobotu 28.3. jsme s hráči MP, ročníku 07, odehráli poslední HT této sezóny, a to ve Vamberku. Jednalo se o vcelku vyrovnaný turnaj, ve kterém se k nám ani trošičku nepřiklonilo to pověstné sportovní "štěstíčko". Všechny naše zápasy byly odehrány převážně na soupeřově půlce a vytvořili jsme si nepřeberné množství brankových příležitostí. Bohužel jsme je však, ani z malé části, v soubojích s Letohradem a Lanškrounem nedokázali proměnit. A i z důvodu lacino obdržených branek jsme ve zmíněných kláních prohráli jen nejtěsnějším rozdílem a tím spadli ve výsledkové listině až na 3. místo, přestože si musíme přiznat, že jsme "herně" měli na to v tomto turnaji zvítězit. Nicméně díky předvedené hře celého týmu jsme se prosadili alespoň v individuálním ocenění. Nejdříve náš kapitán Matěj Lácha, až v následném penaltovém rozstřelu "8-mi gólových střelců", prohrál cenu o nejlepšího střelce. Nakonec však získal individuální cenu nejhodnotnější, a to pro nejlepšího hráče turnaje. Nezbývá nám tedy, než se z Matějova úspěchu upřímně radovat a popřát nám všem více týmového fotbalového štěstí do jarních turnajů."

Ivana Holá a Josef Lácha - trenéři MP

sestava:  Šimek Martin, Vecko Martin, Lácha Matěj, Komár Jáchym, Havelský Jan, Čapek Matyáš, Uhlíř Jakub

Mladší dorost:

FC Olympia Hradec Králové - MFK Nové Město nad Metují 0:3 (0:2)

Branky: 13´ Práza, 33´ Práza, 46´ Valášek

Sestava MFK: Holčík - Zamastil - Hable - Franěk - Rathouský - Štěpán - Mádr - Valášek - Tuček - Tulej T. - Práza

Střídali: Vik, Tulej L.

"Zápas velmi dobré úrovně, co se týče nasazení hráčů, bojovnosti, ale i taktické vyspělosti a individuální kvality hráčů. Domácí tým byl kombinačně lepší, my jsme se po perfektně sehrané situaci ujali vedení, které se nám podařilo navýšit a když v poslední minutě prvního poločasu domácí trefili z přímého kopu břevno naší branky, poločasový výsledek byl 0:2. Po pěti minutách druhého poločasu jsme po krásné kombinační akci vstřelili třetí branku a když domácí nejprve ze samostatného úniku trefili pouze tyč naší brány a poté po pěkné kombinaci v jedné akci nejprve břevno a poté tyč naší brány konečný výsledek se již neměnil. Pro domácí tým je prohra o tři branky krutá, avšak já, i trenér domácích můžeme být s úrovní utkání spokojeni a i přítomným divákům se zápas musel líbit." - D. Maur -trenér MFK

Starší žáci:

FC Olympia Hradec Králové - MFK Nové Město nad Metují 5:0

Sestava MFK: Hůlek-Ťokan, Flígr, Netík, Zítko, Bohuňovský, Lelek, Lhotský, Zamastil, Hůlek D., Lepšík, Ťokan F., Ruker

"Domácí byli lepší ve všech fázích utkání a zasloženě zvítězili." - P. Holčík - trenér MFK

11.4.2015 - Muže porazil hattrickem Bělka

FK Vysoká nad Labem - MFK Nové Město nad Metují 3:0 (1:0)

"Zápas se pro nás nezačal vyvíjet dobře, když jsme v 8min inkasovali, ale vzápětí v 11min  jsme se mohli dočkat vyrovnání, ale bohužel z přímého kopu jsme trefili Jiráskem jen břevno. V rozmezí 11-15min si pan rozhodčí Šiling mohl vybrat dva zákroky hráčů Vysoké, které byly za oplácení a bez míče, ale bohužel to ani jednou jasnou červenou kartou neskončilo. Poté byl zápas vyhecovaný, vyrovnaný a spíše bojovný, než fotbalový. Vysoká má ale střelce Bělku, který se proti nám 3x prosadil a sám rozhodl o utkání. Tři body je tedy potřeba získat v následujícím domácím prostředí." - J. Hubka - trenér MFK

« Předchozí 1 32 63 75 76 77 78 79 80 81 94 125 Další »