31. 12. 2014 - tradiční rozloučení se starým rokem

MFK

Již tradičně se hráči, trenéři a funkcionáři MFK rozloučili se starým rokem, při dopoledním fotbálku. Rozhodčí utkání tento urputný duel nezvládli a tak
přes veškerou snahu všech zúčastněných médií výsledek není znám. Po utkání následovalo malé posezení v restauraci U PARAGÁNA.

20.12.2014 - Vánoční halový turnaj r. 2006 a ml.

MFK

Poslední předvánoční sobotu jsme se s hráči MP zúčastnili tak trochu netradičního HT pořádaného týmem z Dobrušky / Opočna. Každý oddíl do turnaje nanominoval dvě družstva a hrálo se systémem každý s každým, mimo zápasu dvou týmů ze stejného klubu. Z několika důvodů nás reprezentovali spíše hráči, kteří se v daném složení v sezóně moc nepotkávali a tím tedy i naše hra byla spíše taková "nesehraná".  Na druhou stranu jsme si však mohli všichni vyzkoušet něco nového, kluci si zahráli na různých postech, museli jsme se přizpůsobit trochu odlišným pravidlům a hlavně jsme si vyzkoušeli ostré zápasy proti různým týmům v různých složeních. Bohužel jsme se tentokrát, trochu i dílem výrazné smůly, která se nás po celý turnaj držela, příliš neprosadili a skončili na nepopulárním a v daném případě posledním čtvrtém místě. Přesto jsme si hezky užili předvánoční fotbalový čas a všichni kluci i jediná dívka v turnaji, naše Viktorka Schidlová, nakonec obdrželi vytoužené medaile.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři MP

skupina "A" - sestava:  Šimek Martin, Lácha Matěj, Komár Jáchym, Holý Tomáš, Matouš Pavel, Rousek Lukáš
                       
Výsledky:
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno A  0 : 1
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové A  2 : 3
Branky: 2x Matouš
Nové Město n./M. - Náchod A  2 : 3
Branky: 2x Lácha
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno B  0 : 2
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové B  1 : 0
Branky: Lácha
Nové Město n./M. - Náchod B  2 : 4
Branky: 2x Lácha

skupina "B" - sestava:  Meier Daniel, Schidlová Viktorie, Vecko Martin, Havelský Jan, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš

Výsledky:
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno B 0 : 4
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové B  0 : 1
Nové Město n./M. - Náchod B 1 : 2
Branky: Uhlíř
Nové Město n./M. - Náchod A  1 : 6
Branky: Uhlíř
Nové Město n./M. - Nový Hradec Králové A  0 : 4
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno A  0 : 2
               
       
Celkové pořadí:      1.  Nový Hradec Králové
                                2.  Dobruška/Opočno
                                3.  Náchod
                                4.  Nové Město nad Metují

20.12.2014 - Ročníky 2003 sehráli halový turnaj v Jaroměři

MFK

V sobotu 20.12.2014 sehrál ročník 2003 halový turnaj v Jaroměři. Občas se to stane i jiným týmům, že díky nemocem, zraněním a dalším nepředvídatelným událostem na turnaji nesehrají nejlepší výsledky. Náš stav byl v tomto ohledu tak kritický, že jsme nepovolali jen hráče z r. 04, ale hrábli i do r. 05 a Tomáš Žahourek se ukázal jako velice platný hráč.

sestava: Buriánek Adam, Rücker David, Zrzavý David, Novák Pepa, Čerenkov Petr, Vávrů Jakub, Žahourek Tomáš

Všechna utkání jsme prohráli, ale pouze tým z Polonia Stal Swidnica nás přehrál po všech stránkách a také se stal i celkovým vítězem turnaje. Sice jsme obsadili poslední 10-té místo, ale kluci bojovali a hráli na hranici svýchschopností. Chválíme je, že i takto v oslabené sestavě odehráli turnaj se ctí.

Čerenkov Petr, Krátký Václav

Miloš Killar zůstává v MFK na postu trenéra staršího dorostu!

MFK

Jak jsme vás již dříve informovali, tak Miloš Killar opustil post hlavního trenéra mužstva můžů, kde ho nahradil Jan Hubka, avšak neodchází z klubu úplně.
Výkonný výbor MFK Nové Město nad Metují ho totiž jmenoval s platností od 1.1. 2015 trenérem staršího dorostu.
Přejeme tímto Milošovi hodně úspěchů v jeho práci! 
Mladší dorost MFK Nové Město nad Metují dále povedou trenéři Pavel Škoda a Dominik Maur.

Vyjádření Miloše Killara

MFK

Zdravím všechny hráče a příznivce MFK. Chtěl bych se tímto rozloučit a poděkovat všem za krásné čtyři roky (s výjimkou půlročního angažmá v Č. Skalici) ve Vašem klubu. Čas už se naplnil, změna jistě prospěje oběma stranám. Hráčům A týmu i novému trenérovi Honzovi Hubkovi přeji hodně štěstí, úspěchů a hlavně pohody, fotbal je především zábava, tak se jím všichni bavme. 
Nesmím zapomenout na poděkování vedení klubu, komunikace fungovala bez problémů, sportovní cíle byly stanoveny vždy velmi reálně a s ohledem na filozofii klubu, tréninkové podmínky byly na velmi slušné úrovni. Jen tak dál, cesta výchovy vlastních hráčů je tou jedinou správnou.

6.12.2014 - Ročníky 2007 se zúčastnili dvoudenního halového turnaje v Hlušicích

MFK

O Mikulášském víkendu jsme se zúčastnili s MP ročníkem 2007 dvoudenního turnaje v hale v Hlušicích. První den byl "rozřazovací" a hrálo se systémem každý s každým. V úvodu turnaje, kdy jsme se jak my, tak i naši soupeři, pozvolna seznamovali s halou a postupně rozehrávali, byla naše hra spíše "rozháraná". I přesto jsme byli ostatním týmům vyrovnaným protivníkem a trochu i dílem smůly například prohráli s pozdějším vítězem turnaje jen o jediný gól. S koncem prvního dne se však naše hra výrazně zlepšovala a dokázali jsme si tak se vztyčenou hlavou zajistit výhodnou výchozí pozici do nedělních bojů.
V nedělních ranních čtvrtfinálových zápasech jsme díky velmi dobré hře celého týmu udrželi pátou pozici zajišťující semifinále proti aktuálně vedoucímu týmu tabulky. I v tom jsme pak našeho soupeře zaskočili a dokonce vstřelili úvodní branku zápasu. Musíme si ale upřímně přiznat, že soupeř byl herně na lepší úrovni a výsledek semifinále otočil ve svůj prospěch. Což nás možná o to víc namotivovalo pro náš závěrečný boj o třetí místo. Naši hráči ze sebe dostali poslední zbytky sil, soustředěnou obrannou hrou jsme "uzavřeli" přístup k naší brance a díky efektivnosti v zakončení jsme nakonec vybojovali krásné bronzové medaile. Ba co víc, díky hře a nahrávkám od svých spoluhráčů si Matěj Lácha vystřílel cenu pro nejlepšího střelce turnaje.
Závěrem patří velký dík zejména rodičům, kteří umožnili tento krásný sportovní zážitek jak svým dětem, tak především i sobě. Myslíme si, že pro nás všechny byl daný turnaj velkou zkouškou i nezapomenutelným zážitkem.
Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři MP

sestava:  Kašpar Petr, Schidlová Viktorie, Koza Petr, Vecko Martin, Uhlíř Jakub, Šimek Martin, Lácha Matěj, Komár Jáchym, Havelský Jan

Výsledky:
Skupina:                
Nové Město n./M. - FK Ústí nad Labem  0 : 2 
Nové Město n./M. - FC Hradec Králové  3 : 4 
Branky: 2x Lácha, Komár 
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2007  0 : 7 
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2008  4 : 2 
Branky: 3x Lácha, Komár 
Nové Město n./M. - FK Choceň  1 : 5 
Branky: Lácha 
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha B  6 : 2 
Branky: 6x Lácha 
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha A  5 : 0 
Branky: 3x Komár, 2x Lácha 

Čtvrtfinále:              
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha A  4 : 3 
Branky: 4x Lácha 
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha B  6 : 0 
Branky: 2x Lácha, 2x Komár, 2x Havelský 
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2008  4 : 2 
Branky: 3x Lácha, Havelský 

Semifinále:                
Nové Město n./M. - FK Choceň  1 : 6 
Branky: Komár 

O 3.místo:                
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2007  2 : 0 
Branky: 2x Lácha 

Celkové pořadí:        
1.  FC Hradec Králové 
2.  FK Spartak Choceň 
3.  MFK Nové Město nad Metují 
4.  RMSK Cidlina 2007 
5.  FK Ústí nad Labem 
6.  FK Meteor Praha A 
7.  FK Meteor Praha B 
8.  RMSK Cidlina 2008

Změna na trenérském postu u mužstva mužů!

MFK

Od zimní přípravy dochází ke změně na trenérském postu u mužstva mužů!

Odcházejícího Miloše Killara vystřídá na trenérském postu bývalý hráč Náchoda Jan Hubka.

Jan Hubka (23.07.1981) je odchovancem českoskalické kopané, poté však působil v celé řadě mužstev od divize až po druhou ligu (FK Varnsdorf, FK Čáslav, FC Slovan Liberec, TJ Ovčáry, 1. HFK Olomouc, Dukla Praha). Také si vyzkoušel exotické zahraniční angažmá ve vietnamském FC Saigon United (rozhovor ZDE) a rovněž byl i členem mládežnických reprezentačních týmů. Trénovat začal u náchodského mužstva přípravek.

Milošovi Killarovi za celý klub děkujeme a přejeme mu mnoho úspěchů i v jeho následujícím angažmá!

7.12.2014 - Ročník 2004 se zúčastnil turnaje v Holicích

MFK

V neděli 7.12. se naši hráči ročníku narození 2004 a mladší zúčastnili halového turnaje v Holicích.  První zápas proti Ústí nad Orlicí nezačal zrovna podle našich představ. Hned z první akce soupeře jsme inkasovali.  Kluky to ale nezlomilo, naopak začali hrát a bojovat. Vyrovnali jsme, ale vítězný gól se nám, i přes množství šancí, vstřelit nepodařilo. A to šel Maty Čančara dvakrát sám na brankaře.  Ve druhém utkání proti Vysokému Mýtu jsme tentokrát my skórovali hned z první akce a zápas s přehledem dotáhli do vítězného konce.  Také ve třetím utkání proti Třebechovicím se nám podařilo rychle vstřelit branku, když Petr Čerenkov proměnil trestný kop. Přestože se soupeř snažil o vyrovnání, našim klukům se podařilo přidat uklidňující druhý gól a o výsledku bylo rozhodnuto. Náš poslední zápas v základní skupině měl rozhodnout o jejím vítězi. Soupeřem nám byla Čáslav. Po naší vlastní chybě šel soupeř do vedení.  Kluky to ale nezlomilo. Bojovali o každý míč a zápas otočili ve svůj prospěch. Z prvního místa v základní skupině jsme tak postoupili přímo do semifinále.  V něm nás čekali domácí hráči Holic.  I přes výškový deficit hráli kluci se soupeřem vyrovnanou partii. Štěstíčko se ale přiklonilo na stranu soupeře. Na zklamání ale nebyl čas – čekal nás zápas „o bednu“. V něm byla naším soupeřem Solnice, která v turnaji předváděla dobré výkony. Kluci ale nepřipustili jiný výsledek než vítězství a tak si z Holic odvezli pohár za 3. místo. Navíc Petr Čerenkov obdržel cenu za nejlepšího střelce turnaje.

Sestava: Váňa -  Franc, Bartošík, Smola, Čerenkov, Vávrů, Čančara, Žahourek

základní skupina:

MFK : Jiskra Ústí nad Orlicí  1:1

Branka MFK: Čerenkov

MFK : SK Vysoké Mýto  3 :0

Branky MFK: Čerenkov 2, Žahourek

MFK : SK Třebechovice p.O.  2:0

Branky MFK: Čerenkov, Čančara

MFK : FK Čáslav  2:1

Branky MFK: Čančara, Čerenkov

semifinále:

MFK – SK Holice 1:2

Branka MFK: Čerenkov

o 3. místo:

MFK – SK Solnice 4:1

Branky MFK: Čančara 2, Čerenkov, Vávrů

Konečné pořadí finálové části:  1. Chrudim, 2. Holice, 3. Nové Město n.Met., 4. Solnice, 5.Ústí nad Orlicí, 6. Čáslav

« Předchozí 1 30 59 74 75 76 77 78 79 80 88 117 Další »