30.9.2017 - Mladší přípravka odehrála 2 turnaje

MFK

Sobotní program mladší přípravky budil značné rozpaky. Nejenže nám opět kolidovaly turnaje krajského a okresního přeboru, v obou jsme se navíc měli utkat s lídry soutěží a naopak i s celky z konce tabulky. Nakonec jsme odehráli úspěšné turnaje v pěkném počasí, ke spokojenosti kluků, rodičů i trenérů.

V Rasoškách proběhlo další kolo krajského přeboru. Domácí tým je výkonnostně slabší, naši hráči tak měli v úvodním utkání dostatek prostoru na vyzkoušení přihrávek a kombinací. Celkové skóre 61:5 nebylo důležité, protože hlavní úkol nás teprve čekal. Proti Solnici, jejíž kvalita přesahuje hranice kraje, jsme tentokrát postavili pouze zkušenější hráče. První tým odehrál oba poločasy vyrovnaně (0:5, 1:7) díky celoplošnému bránění, hráči se nebáli ani zaútočit, v koncovce chyběla i trocha štěstí, skóre mohlo být ještě příznivější. Druhý tým ze sebe v prvním poločase otřepal respekt až po 5 minutách, v nichž obdržel 5 branek, pak se rozehrál k vyrovnané partii (2:7). Druhý poločas se jediný výsledkově nepovedl (0:14), zejména vinou úbytku sil. Kluci tentokrát zaslouží velkou pochvalu, hráli prakticky bez střídání, proti silnému soupeři si ověřili, že s ním mohou sehrát vyrovnané utkání, pokud budou herně disciplinovaní. V tomto ohledu vynikl Tony Hubálek, jediný hráč ročníku 2010, který z pozice útočníka plnil obranné povinnosti naprosto příkladně.

V Červeném Kostelci se představili hráči ročníku 2010, doplnění stejně jako minulý týden o 2 posily z předpřípravky. Kluci se s velkým hřištěm stále teprve seznamují. Největším problémem je absence „přirozeného“ brankáře, hráči se na tomto postu střídají, důsledkem jsou nepřesnosti v rozehrávce a z toho plynoucí velké množství obdržených gólů. To poznamenalo zejména úvodní utkání s Hronovem (1:12). S V. Jesenicí již kluci podali lepší výkon, výsledek ovlivnil jediný hráč soupeře, který svojí výkonností do této soutěže nepatří (2:16). Do varu dostal fandící rodiče až poslední zápas s týmem domácích, kteří také nastupují s nováčkovským týmem. Naši hráči vybojovali vítězství 11:3, čímž završili příjemný dojem z prosluněného odpoledne v krásném fotbalovém prostředí.

Turnaj Rasošky:

První tým: Ježek, Leugner, Poláček, Bělobrádek, Řehák, trenér T. Leugner    

Druhý tým: Krč, Žďára, T. Hubálek, Říha, M. Hubálek, Kučera, trenér J. Bělobrádek

Turnaj Červený Kostelec:

Linhart, Znamenáček, Škoda, Jakl, Čáp, Hoffinger, Macháček, Plašil, trenér M. Hubálek

30.9.2017 - Muži doma získali s Rychnovem 1 bod

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:1 (0:0) p.k. 9:10

Branka MFK: 73. Růžička

Sestava MFKHolý - Soumar, Darebník, Kollár (78. Hůlek), Borůvka (46. Flígr), Lelek, Vít, Valášek (84. Hofman), Zákravský, Růžička, Nejman

Celý zápas hrstce diváků mnoho zajímavého nenabídl. První šanci měli až hosté ve 29. minutě, když stříleli po rohovém kopu nad branku. Ve 40. minutě jejich střelu zablokoval domácí obránce a ve 44. minutě šla střela vedle. Domácí se k ohrožení branky nedostali.

V druhém poločase se již divácí dočkali branek. Nejdříve hlavou po rohovém kopu skóroval za domácí Růžička v 73. minutě a v 79. minutě srovnal stav na 1:1 hostující Brandejs. Tento výsledek vydřel až do konce normální hrací doby, a tak o druhém bodu rozhodovali penalty. Ty byly z celého utkání nejzajímavější, jelikož se rozhodlo až ve 12 série a druhý bod si odvážejí hosté. 

"Oba týmy v nekompletní sestavě, minimum brankových šanci, oba góly že standartnich situaci, zasloužená remíza. Vzhledem ke katastrofálnímu stavu hrací plochy, kde nebylo možné pokusit se praktikovat ani náznak kombinační hry byl k vidění spíše boj a kopaná, než fotbal úrovně KP." - D. Maur

30.9.2017 - Starší žáci doma porazili Chlumec

MFK

V sobotu 30.9. pokračoval krajský přebor starších žáků utkáním na domácím hřišti s Chlumcem/Novým Městem.

Soupeř začíná svižně a už po dvou odehraných minutách zvoní na břevno naší branky. Následuje na pohled nudná část, kdy se hraje ve středu hřiště s náznaky brejků na obou stranách. Až v 17. minutě se dostává k zakončení David Rücker a jdeme do vedení. Jenže soupeř zanedlouho z pokutového kopu vyrovnává. Další gólový příděl však patří nám. Nejprve zapadá přímý kop Davida Rückera za záda hostujícího brankáře, pak navyšuje vedení Petr Čerenkov a k závěrečnému gólu první půle vybízí David Rücker Adama Buriánka a ten neváhá. I po půli se nám střelecky daří – Pepa Novák nabízí gól Adamu Buriánkovi a ten navyšuje naše vedení. A mohlo být ještě vyšší jenže střela Adama Buriánka skončila na břevnu a za nedlouho dorážka Davida Rückera nemířila mezi tyče. A tak přišlo co muselo. Soupeř dvěma góly snižuje. Zvlášť na ten z přímého kopu bude chtít náš gólman hodně rychle zapomenout. Vzápětí nabízí Adam Buriánek gól Davidu Rückerovi, ten ale v rozhodujícím okamžiku míjí míč. Vše si ale vynahradí o několik minut později, kdy z brejku uzavírá náš gólový účet. Soupeř ještě po krásné kombinaci snižuje, navíc už ale nezbývá čas.

Přestože výsledek, obzvlášť ten poločasový může vypovídat o jednoznačném průběhu není to tak úplně pravda. Jen jsme šli štěstí víc naproti.  Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

Sestava MFK:  Bartošík – Valtera, Knap, Vacek, Novotný, Čerenkov, Ťokan, Novák, Buriánek, Rücker, Šafář, Smola                                             

MFK : Chlumec/Nové Město  6:4  (4:1)

Branky MFK: Rücker 3, Buriánek 2, Čerenkov      

28.9.2017 - Pokračoval i okresní přebor mladších přípravek

MFK

e sváteční čtvrtek pokračovala okresní soutěž mladších přípravek dalším kolem v Červeném Kostelci. Naši nejmladší fotbalisté zvítězili v prvním utkání,když střelecky exeloval Lukáš Macháček autor 4 branek. Ve druhém utkání se nám již tak nevedlo,když o vítězství i v tomto utkání nás připravilo neproměnění šancí hráčů, když zejména Vašek Hoffinger měl před sebou několikráít brázdnou branku,ale vždy ji minul. V tomto utkání se také projevila i fyzická vyspělost starších hráčů soupeře. Učast hráčů na turnaji poznamenala nevhodnost termínu a marodka.


Výsledky utkání:
Č.Kostelec B- MFK Nové Město n.M.         2 : 6 / 1 : 4 /
střelci branek : Macháček Lukáš 4x,Hoffinger Václav,Škoda Šimon

Č.Kostelec A- MFK Nové Město n.M.        4 : 2 / 2 : 1 /
střelci branek: Macháček Lukáš,Dyntar Marek

Turnaj odehráli:
Hoffinger Václav,Macháček Likáš,Škoda Šimon,Dyntar Martek

Trenéři:
Macháček Jaroslav
Macháček Lukáš

24.9.2017 - Mladší žáci hráli v Třebechovicích

MFK

Sestava:  Dusílek Michal, Valtera Petr, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Týfa Tobiáš, Kuřátko David, Zelený Tomáš, Šimek Martin

 

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. – SK Týniště n.O.  2 : 0  (2 : 0)

Branky: Kuřátko, Šimek

 

MFK Nové Město n./M. – SK Třebechovice p.O.  1 : 8  (1 : 5) 

Branka: Týfa

24.9.2017 - Muži si vezou z Č. Kostelce "kanára"

MFK

TJ Červený Kostelec - MFK Nové Město nad Metují 6:0 (3:0)

Sestava MFK: Holý - Jelen, Kollár (79. Darebník), Srubjan (57. Valášek), Lelek, Klikar (69. Borůvka), Vít (81. Maur), Semerák (46. Soumar), Zákravský, Růžička, Nejman

"Průběh prvního poločasu byl pro nás nespravedlivý a fotbalový bůh se k nám obrátil zády.V 1 min. PK 1:0 ve 34. min. náhodný nákop končí v naší brance 2:0 a v 45.min.z rohu gól do šatny 3:0.Po důrazné domluvě v šatně přesto vůbec nezachytíme nástup domácích,kteří během 10 min. 3 krát poměrně lechce skorovali a naše sebevědomí bylo na bodě mrazu.Musíme opět začít hrát účelný a hlavně bojovný fotbal,který nás zdobil v závěru loňské sezony ,jiná cesta pro nás není,pokud chceme být úspěšní." - D. Maur

24.9.2017 - Starší dorost zvítězil 4:0

MFK

MFK Nové Město nad Metují - Nová Paka / Stará Paka   4 : 0 (poločas 2 : 0)

Branky: 5´, 10´ Borůvka Adam, 72´, 83´ Tesař Filip

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Zítko Daniel, Hladík Jaromír - Petráš Šimon (80´ Rücker David), Hůlek Dušan, Novák Tomáš (69´Sivý Marian), Tesař Filip - Flígr Dominik, Borůvka Adam

Do utkání jsme vstoupili bez dvou nemocných hráčů základní sestavy, Dominika Zamastila a Lukáše Holčíka, avšak s čerstvou posilou Tomášem Novákem. Hrálo se opět na těžkém deštěm zkrápěném terénu.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již v desáté minutě jsme navyšovali stav utkání se spoustou dalších neproměněných brankových příležitostí. Ačkoli se výsledek utkání může zdát jednoznačný, soupeř se neustále sympatickým výkonem snažil zvrátit nepříznivý výsledek.

Nutno podotknout, že naši hráči měli celý zápas pod kontrolou, snažili se  na těžkém terénu kombinační hrou zaskočit soupeře. Ale teprve 72´  minuta a třetí branka našeho mužstva rozhodla o výsledku tohoto zápasu. Čtvrtá branka byla již třešničkou na dortu.

Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a opětovné potvrzení prvního místa v KP staršího dorostu.

Naší nové posile Tomáši Novákovi přejeme, aby se mu u nás v klubu líbilo a věříme, že se mu u nás bude dařit.

Trenéři: Janeček Ivo, Soukup Václav

23.9.2017 - Mladší přípravka opět odehrála 2 turnaje

MFK

Mladší přípravka se v sobotu 23.9. představila na sousedních hřištích – v Č. Kostelci a na Zábrodí. Náročnější zápasy jsme předpokládali v okresním přeboru, kde nás čekaly první 2 celky tabulky. Nominaci jsme tedy podřídili okolnostem, okresní přebor odehrál kombinovaný tým, krajský přebor ročníkové týmy.

V Č. Kostelci se dařilo týmu 2009, který v prvním utkání domácí přehrával. Na rozdíl od minulého týdne, kdy jsme hráli se stejným soupeřem neefektivně, svoji převahu dokázal vyjádřit i brankově. Všichni hráči odehráli dobré utkání, potěšil výkon uzdraveného Sama Řeháka. Také tým 2010 herně nezklamal, výsledek ovlivnila jediná hráčka domácích, která vsítila většinu branek. Ve druhém utkání s výkonnostně slabšími Rasoškami si hráči obou týmů s chutí zastříleli, gólově se prosadily i 2 posily z předpřípravky (V. Hoffinger a L. Macháček), kterým tímto gratulujeme k úspěšné střelecké premiéře na velkém hřišti.

Na Zábrodí jsme na úvod bez větších komplikací porazili týmy Police n/M a domácích. S lídrem soutěže z V. Jesenice jsme odehráli vyrovnaný, dramatický zápas s vynikající atmosférou, která si nezadala se zápasy dospělých. Po bezbrankovém prvním poločase jsme ve druhém otočili výsledek a bylo jasné, že v koncovce rozhodne maličkost. Tou se, bohužel, stalo zranění Vašíka Poláčka, který byl ve zdi doslova knock-outován a ze zápasu musel odstoupit. Přestože ostatní borci bojovali až do konce, klíčový útočník nám chyběl v obranné fázi, kde jsme nedokázali pokrýt 2 dorážky soupeře z druhé vlny. Ani přes porážku ale není hráčům co vytknout, náročný turnaj odehráli velmi dobře.

Krajský přebor Červený Kostelec:

Tým 2009: Sestava: Hubálek M., Leugner, Řehák, Žďára, Ježek, Hubálek T., Výsledky: MFK – Č. Kostelec 7:1, MFK – Rasošky 24:0, Trenér: T. Leugner

Tým 2010: Sestava: Linhart, Znamenáček, Jakl, Čáp, Plašil, Tichý, Hoffinger, Macháček, Výsledky: MFK – Č. Kostelec 1:13, MFK – Rasošky 12:3, Trenér: M. Hubálek  

Okresní přebor Zábrodí:

Sestava: Paar, Říha, Kučera, Bělobrádek, Hanzl, Škoda, Poláček, Výsledky: MFK – Police n/M 8:2, MFK – Zábrodí 7:4, MFK – V. Jesenice 2:4, Trenér: J. Bělobrádek

23.9.2017 - Starší přípravka má za sebou 4. kolo

MFK
Podzimní počasí ovlivnilo naši sestavu ve 4.kole KP, když již v týdnu jsme věděli, že s námi nepojedou 2 brankaři a dalších 5 hráčů do pole. Trochu zvláštní los této sezony nám za soupeře opět přidělil domácí Kostelec/Častolovice, se kterým jsme znovu absolvovali vyrovnané zápasy a o lepší výsledek nás připravily individuální chyby v obraně a malá produktivita v útoku. Poprvé v sezoně jsme se utkali s SK Rozkoš. 
     První tým se dnes potýkal s nedodržováním základních fotbalových dovedností. Hráči se zbrkle zbavovali míče, popřípadě jej ztráceli při individuální snaze místo zapojení kombinace. Ve hře chyběla nabídka na míč, často jsme akci začínali dlouhým výhozem brankáře, kdy jsme ale míče rychle ztráceli. Nejpovedenější byl dnes jeden poločas s Kostelcem. 
     Druhý tým dnes opět posílil Matěj Lácha, kterému musíme opět poděkovat za jeho výkon. Názorně se ukazuje, jak jeden hráč dokáže změnit průběh zápasu. Dnes jsme měli vynikající vstup do prvního poločasu s domácími, kdy jsme celkem brzy vedli o tři branky. Bohužel jsme soupeře nechali dorovnat, ale v závěru převážili výhru na naši stranu. S Rozkoší jsme si vybrali slabší chvilku v prvním poločase, kdy jsme měli možná i více šancí než soupeř, který byl však lepší v zakončení. Nejlepší výkon si nechali kluci na poslední poločas, proti papírově silnějšímu týmu Rozkoše. Na soupeři bylo znát, že neměl žádného hráče na střídání a fyzicky odpadal. Toho jsme dnes využili i za velkého přispění Fandy Škody v brance, který předvedl možná svůj nejlepší výkon na pozici brankáře. Dnes chválím celý tým za bojovnost. 
     Děkujeme rodičům za podporu a pomoc s dopravou.  
 
trenéři SP:
Vladimír Hronovský
Milan Vrba
 

Sestava :

1. tým  - Michal Dusílek - Petr Koza, Jan Havelský, Jáchym Komár, Martin Vecko, Karel Dašek, Josef Rozsypal, Tomáš Kirschlager, Tomáš Zelený
2. tým - Fanda Škoda - Štěpán Zámečník, Filip Hnik, Lukáš Lochman, Vojtěch Bělobrádek, Adam Hronovský, Lukáš Kumprecht, Matěj Lácha

Výsledky :

MFK - Kostelec/Častolovice   13:15

1. tým   6:7 (0:3, 6:4)

branky : Havelský 2x, Vecko, Dašek, Zelený, Komár

2.tým 7:8 (5:4, 2:4)

branky : Lácha 3x, Hronovský 2x, Bělobrádek 2x

MFK - Rozkoš   12:18

1.tým   5:12 (3:8, 2:4)

branky : Havelský 2x, Vecko 2x, Zelený

2.tým   7:6 (1:4, 6:2)

branky : Lácha 3x, Lochman 3x, Hnik

Mladší přípravka pokračovala i v okresním přeboru

MFK

V uplynulých dnech sehráli naši nejmenší další zápasy Hydraulika Vancl okresní soutěže mladších přípravek. V zápase s tradičním rivalem V.Jesenicí za hlasitého povzbuzování obou táborů kluci  vybojovali remízu, když při vyrovnávající brance Vašek Hoffinger a  Lukáš Macháček doslova dotlačili společně míč do branky domácích. V zápase s Náchodem kluci dokázali držet krok se soupeřem  jen první poločas, ve druhém poločase se ale  projevila větší fyzická vyspělost domácích. V utkání s Českou Skalicí si naopak kluci s chutí zastříleli.

Výsledky:
V.Jesenice - MFK N.Město       4 : 4 / 2 : 2 /
střelci branek : Dušek 2x,Škoda ,Macháček

FK Náchod - MFK N.Město    13 : 3 / 4 : 2 /
střelci branek: Hoffinger 2x,Macháček

MFK N.Město - Rozkoš Česká Skalice    13 : 3 / 5 : 1 /
střelci branek : Macháček 6x,Hoffinger 4x,Dyntar 3x

Zápasy odehráli: 
Hoffinger Václav,Macháček Lukáš, Dyntar Marek, Mencl Patrik, Šulc Martin, Škoda Šimon,

trenéři
Macháček Jaroslav
Macháček Lukáš

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 28 54 81 107 Další »