18.10.2015 - Starší přípravka C v Machově 2x vyhrála

V neděli jsme odehráli další kolo OP SP téměř výhradně s hráči ročníku 06. Terén byl opět velmi podmáčený a těžký, což našim hráčům činilo nemalé problémy. Tentokrát jsme se chtěli zaměřit zejména na herní souhru týmu proti soupeřům, kteří uzavírají tabulku OP.  A i když tomu konečné výsledky příliš nenasvědčují, bohužel naše předvedená hra nebyla ideální a podařilo se nám jen pomálu kombinačních akcí. Prosadili jsme se především individuálními schopnostmi, a to zejména Matěje Vacka a Pavla Matouše, které v konečném výsledku výrazně převážily nad individuálními chybami a nedokonalostmi, jichž rozhodně nebylo málo. Doufejme, že se postupem času naučíme více čelit a fotbalově reagovat na destruktivní hru našich soupeřů z OP. Přesto bychom rádi všem zúčastněným klukům poděkovali a pochválili je za to, že se i s rodiči nezalekli počasí a "výlet" do Machova s námi absolvovali.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP

Sestava:  Kubišta Kryštof, Matouš Pavel, Vacek Matěj, Meier Daniel, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Ducháč Daniel, Zítko Tomáš, Kamenský Martin

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - TJ Spartak Police/Machov   12 : 2,  (6 : 2)
Branky:  6x Vacek, 5x Matouš, Holý
MFK Nové Město n./M. - TJ Spartak Police Vosy  8 : 4,  (4 : 3)
Branky:  6x Vacek, Matouš, Lácha

18.10.2015 - Mladší žáci na domácí půdě třikrát vyhráli

V neděli 18.10. se naši mladší žáci představili na domácím hřišti. V první utkání proti RSCM Rozkoš jsme se, jako již tradičně, ze začátku hledali. A navíc i inkasovali. Pomalu jsme se ale dostávali do hry. Po deseti odehraných minutách poslal Maty Čančara kolmou přihrávku na Honzu Žahourka a bylo vyrovnáno. Zanedlouho nakopl Filip Ťokan míč levačkou na soupeřovu branku a ten po několika tečích skončil za zády gólmana soupeře - šli jsme do vedení, které do poločasu Maty Čančara ještě navýšil. I po půli jsme měli převahu, ale téměř bez šancí. Jednu z mála využil Tomáš Žahourek, když k němuž propadl rohový kop Honzy Žahourka. Ve druhém utkání proti Týništi n.O.

jsme se od začátku sice nastěhovali na soupeřovu polovinu ale znovu jsme si na gól museli počkat deset minut, když předtím Tomáš Smola střílel nad a Maty Čančara hlavičkoval do brankáře. Pak Maty Čančara vybojoval ve střehu hřiště míč a kolmou přihrávkou našel rozeběhnutého Martina Smolu a ten dal první a jak se později ukázalo jediný gól zápasu. I po změně stran jsme sice jakous takous převahu měli, ale bez užitku. Jednu z mála vážnější šanci měl Martin Smola, ale jeho střela šla jen do gólmana. Ve třetím utkání proti Českému Meziříčí se kluci názorně přesvědčili co může způsobit ztráta soustředění a laxnost, když jsme na začátku druhé půle nechali soupeře vstřelit kontaktní gól. Byť jsme zvítězili je třeba se poučit z chyb a dvou inkasovaných branek.

Přestože by skóre některých dnešních utkání mohla svědčit o opaku, žádný soupeř dnes nebyl horší, nebo slabý. I proto musíme klukům poděkovat za předvedený výkon.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK: Rücker David, Smola Martin, Smola Tomáš, Novák Josef, Žahourek Jan, Žahourek Tomáš, Čančara Matyáš, Čtvrtečka Jakub, Vacek Jakub (c), Bartošík Tomáš, Novotný Matyáš, Navrátil Lukáš, Ťokan Filip, Tran Tomáš

Branky MFKValášek, Tuček

Sestava MFKMlázovský - Hable, Štěpán, Nymsa, Holčík /64.Pokorný/, Mádr, Tuček, Tulej L. /78.Vik/, Tulej T., Práza, Valášek

"Pravděbodobně zasloužený výsledek pro obě mužstva.My jsme trestuhodně a nezodpovědně doslova prospali 1. poločas,ve kterém jsme sice šli do vedení,ale tento gól nám ublížil.Přestali jsme napadat,bojovat,byli jsme bez dostatečného pohybu,jak v obranné tak i útočné fázi,odražené balóny sbíral soupeř,v defenzivě jsme byli laxní až pohodlní a naopak jsme nebyli koncetrováni a ani zodpovědni.Po důrazné domluvě o poločase jsme ten druhý začali o poznání lépe,hned na začátku jsme si vytvořili dostatek brankových příležitostí,ale vlastní nemohoucností jsme branku nedali.To se nám podařilo déle po pěkné kombinační akci.Nějaké náznaky jsme měli i nadále a zejména dvojice Valášek,Práza,byla pernamentní hrozbou pro hosty.Více nám ale přáno nebylo a je nutno podotknout,že by si Letohrad s výrazně mladšími hráči prohrát nezasloužil.Při penáltách nás porazil hostující brankář,který dvě penalty chytil a třetí očima vyrazil nad branku.Pro naše hráče jde o další zkušenost,že pokud na hřišti neodevzdají 100%,pokud budou reagovat podrážděně na naše výtky a pokud nebudeme proměnovat i ty nejvyloženější brankové šance,tak vyhrávat nemůžeme.My se přes týden budeme snažit dát zdravotně do pořádku a v neděli doma proti Pardubičkám se pokusíme navázat na kvalitní hru v druhém poločase." - J. Zahradník - trenér MFK

17.10.2015 - Muži s vedoucími Kratonohami prohráli

TJ Sokol Kratonohy - MFK Nové Město nad Metují 4:1 (2:1)

Branky MFK: 2. Mládek, 23. Mládek, 54. Jiroutek, 78. Mládek - 4. Klikar

Sestava MFKKrunčík - Jelen, Zákravský L., Kudláček - Voráček, Lelek (84.Lukášek), Emlar (68.Soumar), Klikar, Zákravský P. (C), Nejman - Sedláček

Kratonohy: Mačí - Hrůša, Němeček, Huňák - Jiroutek (70.Jilemnický), Semelka, Franc, Fidra (66.M. Vejr) - Kulič - Kořínek, Mládek (80.L. Veverka)

Začátek utkání se vydařil domácím, kteří se hned ve druhé min. ujali po centru do vápna a hlavičce Mládka vedení 1:0. Hosté však ve 4. min. po samostatné akci Klikara a jeho přesné střele vyrovnali na 1:1. V rozmezí 6. - 8. min. si pak hosté vypracovali dvě slibné šance, ale ty jim zmařil domácí brankář Mačí. Po divokém začátku domácí postupně převzali iniciativu a hosté se jen bránili. Množství gólových šancí domácích však stačila obrana MFK, někdy i s velkým štěstím ubránit. Až ve 23. min. se domácí po tečované střele Mládka dostali do vedení 2:1. V dalším průběhu utkání domácí zahazovali gólové šance nebo jim stál v cestě brankář MFK V. Krunčík.

Druhý poločas se od začátku odehrával v režii domácích, kteří se nastěhovali na polovinu MFK. V 54. min. se po rohovém kopu dostal k odraženému míči k T. Jiroutek a přesnou střelou z hranice vápna zvýšil na 3:1. Hosté kteří podnikali jen ojedinělé výpady mohli snížit v 66. min., když domácí obraně unikl Sedláček, jeho střelu však Mačí vyrazil. V 78. min. se po levé straně protáhl domácí Kořínek, nahrál na zcela volného Mládka a ten svým třetím gólem v utkání upravil stav na konečných 4:1. Vítězství domácích bylo zcela zasloužené.

"S tak kvalitním soupeřem se nemůžeme rovnat. Dnešní utkání mělo jednoznačný průběh a domácí zvítězili naprosto zasloženě." - M. Killar - trenér MFK

14.10.2015 - Hrálo se i další kolo okresního přeboru přípravek

Sokol Provodov - MFK Nové Město n.M.                    2 : 3
střelci branek MFK : Poláček Václav 2x,Spilka Mikuláš

TJ Velké Poříčí - MFK Nové Město n.M.                    3 : 2
střelci branek : Poláček Václav,Spilka Mikuláš

Dnes dostali přiležitost si zahrát i další hráči. Ve druhém utkání, které se se hrálo za velmi nepříznivého počasí / silný dešť / se k nám štěstí obrátilo zády. I přes porážku hráči zaslouží pochvalu.
Macháček Jaroslav

11.10.2015 - C tým starší přípravky hrál okresní přebor na domácí půdě

Za příchodu "doby ledové" jsme odehráli domácí turnaj OP SP. I přes větrné a mrazivé počasí jsme předvedli naši širokou základnu fotbalistů daných ročníků a odehráli opět bojovný a vyrovnaný turnaj. Zejména druhé poločasy obou utkání jsme odehráli vždy ve zlepšeném duchu. Proti Provodovu se nám nakonec podařilo výsledek nátlakovou hrou otočit v náš prospěch, a naopak proti Velkému Poříčí jsme již bohužel, i přes drtivý nátlak, nedokázali vyrovnat. Pravdou je, že jsme téměř celé utkání prohrávali rozdílem minimálně dvou branek. Kluky bychom chtěli pochválit, že se ve velmi nepříjemném počasí drželi, nevzdávali a bojovali až do konce. A rodičům bychom rádi poděkovali za jejich podporu a postupné doplňování vrstev oblečení.

Josef Lácha a Ivana Holá -trenéři SP

Sestava:  Čížek Vojtěch, Franc Denis, Dubský Pavel, Ducháč Daniel, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Šimek Martin, Meier Daniel, Kuřátko David, Schidlová Viktorie, Kamenský Martin

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - Sokol Provodov   3 : 2,  (1 : 2)
Branky:  2x Kuřátko, vlastní
MFK Nové Město n./M. - TJ Velké Poříčí   6 : 7,  (4 : 6)
Branky:  6x Franc

10.10.2015 - A a B starší přípravky hráli turnaj v Černilově

Za velmi chladného počasí se mužstvo starší přípravky zúčastnilo dalšího kola Krajského přeboru pořádaném FK Černilov. Prvním naším soupeřem bylo mužstvo FK Jaroměř. Bylo vidět, že tým Jaroměře se po zkušenosti z minulého týdne na naši hru připravil. V prvním poločase jsme se ujali vedení v první minutě zápasu a poté se hra vyrovnala. Druhá naše vstřelená branka dostala naše hráče do pohody. V závěru poločasu mužstvo pečetilo vítězství dalšími dvěma brankami. Ve druhém poločase jsme rychlou brankou soupeře prohrávali 1:0. Našemu mužstvu se však vzápětí podařilo vyrovnat a následně přidat druhou branku. A po obětavém výkonu si vítězství pohlídali.
    Ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu. První poločas byl zcela v naší režii a odpovídá tomu i výsledek. Druhý poločas stejně jako v prvním utkání tak jednoznačný nebyl. Naše mužstvo vedlo od čtvrté minuty dva nula. Soupeři se však podařilo vstřelit kontaktní branku, na kterou jsme následně reagovali vstřelením třetí branky. Soustředěným výkonem si již naši hráči vítězství nenechali sebrat. A zakončili tak úspěšné vystoupení starší přípravky v dalším kole Krajského přeboru.

Martin Macek -trenér SP
Ivo Janeček - vedoucí mužstva

skupina "A" - sestava:  Zákravský Filip, Týfa Tobiáš, Macek Viktor, Váňa Oliver, Franc Denis, Knap Lukáš, Čížek Vojtěch, Praus Michal

Branky: 2x Váňa, Knap

Zejména díky opětovnému posílení hráči ročníku 05 se nám podařilo přehrát vedoucí tým tabulky z Jaroměře. Náš druhý tým MFK SP nejdříve těsně o gól prohrál v prvním poločase, ve druhém už jsme se však prosadili více a dokázali soupeři vstřelit pět branek. Proti domácímu Černilovu, který byl v tabulce naopak těsně za námi, jsme se nejdříve s jejich lepším týmem protrápili k jednogólové remíze. Poté jsme však jejich slabší tým "přejeli" rozdílem třídy a vstřelili 8 branek. Závěrem bych chtěl poděkovat našim "starším", Maxovi, Petrovi a Tomášovi, za jejich výrazný přínos kvality do naší předvedené hry.

skupina "B" - sestava:  Petera Maxmilián, Valtera Petr, Žahourek Tomáš, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Uhlíř Jakub, Holý Tomáš

Branky: 3x Zámečník, 2x Vacek, 2x Žahourek, Lácha

10.10.2015 - Starší žáci vyhráli nadělili Nové a Staré Pace "kanára"

MFK Nové Město nad Metují - Nová/Stará Paka 6:0 (4:0)

Branky MFK/Rozkoš1. a 38. Jakub Zamastil, 3. Lukáš Rudolf, 14. Matyáš Rýdl, 32. Filip Tesař, 44. Vojtěch Ťokan

Sestava MFK/RozkošOndřej Vích – Viktor Tauchman, Matěj Vrabec, Lukáš Stránský, Stanislav Žlab, Michal Kříž, David Fenynec, Štěpán Entner, Michal Šídlo, Martin Hanka, Ondřej Horyna

Střídali: Tomáš Wolf, Jakub Řeháček, František Doubek, Antonín Doubek, Jakub Fejfar

"Novoměšťáci a Skaličáci se o vstřelené branky podělili rovným dílem a po zásluze vyhráli rozdílem třídy." - J. Holý - sekretář domácích

« Předchozí 1 32 61 62 63 64 65 66 67 94 125 Další »