17.11.2015 - Turnaj mladších přípravek

MFK

Turnaj mladších přípravek V.Jesenice - úterý 17.11.2015

Naši nejmladší hráči odehráli svůj první turnaj v hale ve V.Jesenici.Z 8 účastníků celkově obsadili 2 místo se ziskem 18 bodů a příznivým skórem 31 : 10.Někteří kluci si vůbec poprvé zkusili hrát v hale a v prvních zápasech to byl trochu problém než si na to zvykli,ale celkově odehráli všech 7 zápasů až na nějaké malé chybičky velmi dobře.Děkuji rodičům za podporu a pomoc.
O vstřelené branky se podělili :
Poláček Václav 14 x,Leugner  Václav 7 x,Říha Ondřej 6 x,Hubálek Matyáš 2 x,Spilka Matouš 2 x
Turnaj odehráli :
Žďára Daniel,Sedlák Jakub,Spilka Mikuláš,Spilka Matouš,Poláček Václav,Leugner Václav,Říha Ondřej,Hubálek Matyáš.

Macháček Jaroslav

Pozvánka na valnou hromadu

MFK

POZVÁNKA

Městského fotbalového klubu Nové Město nad Metují

_____________________________________

na valnou hromadu klubu, která se koná v sobotu 28.11. 2015 v 18,30 hod. v restauraci „U TRUNEČKŮ“.

Předběžný program:      Zpráva o činnosti MFK

                                     Výsledky hospodaření za rok 2015

                                     Rozpočet hospodaření na rok 2016

                                     Schválení nových stanov

                                     Schválení názvu klubu                        

                                     Složení VV MFK – volba statutárních zástupců

                                      Volba kontrolní komise

                                      Výše členských příspěvků na rok 2016

V případě neúčasti prosím o omluvu!

Po valné hromadě (20,30 hod.) volná zábava  - manželky (přítelkyně) jsou zvány.

Srdečně zve a těší se na Vaši účast

Výkonný výbor

MFK Nové Město nad Metují

tel. 606 609 917

 

8.11.20145 - Starší dorost doma s Hořicemi vybojoval 2 body

MFK

MFK Nové Město nad Metují - Jiskra Hořice 3:3 (1:1) p.k. 3:2

Branky MFK6.Tulej L.,56.Tuček,72.Práza

Sestava MFKHůlek M.-Štěpán, Rathouský, Hable, Franěk, Pokorný, Vik/69.Hůlek D/, Mádr,Tuček,Tulej L./54.Holčík/,Práza

"V posledním utkání podzimu jsme do stavu 1-3 byli opet zrali na rucnik. Pak vsak,jako mavnutim kouzelneho proutku jsme zacali praktikovat hru, takovou, jakou bychom se chteli prezentovat od minuty prvni. Soupere jsme nenechali vydechnout, neustale jsme ho nutili k chybam a byli jsme odhodlani se o neprijemny vysledek poprat jako jeden tym. Paradoxne jsme jeste mohli cele utkani vyhrat, to bychom si ale ani my a ani souper nezaslouzili. V penaltach jsme byli mene horsi tym a tak bereme plusovy bod, ktery se v takovemto utkani snad ani nemel udelit... Zranenemu hraci hosti, prejeme brzke uzdraveni a nam vsem ostatnim, abychom nacerpali pres zimu sily a chut a na jare se opet touto krasnou hrou bavili." - J. Zahradník - trenér MFK

8. 11. 2015 - muži v posledním utkání podzimu remizovali v Broumově 3:3

MFK

8. 11. 2015

TJ Slovan Broumov - MFK Nové Město n. Met.  3:3(1:2) - PK 4:3

Branky: 3. Hanzlík, 70. M. Gago, 80. Jan Schubert - 27. Paďour, 37. a 62. Sedláček

MFK: Krunčík - L. Zákravský, Kudláček, Nejman, Jelen - Soumar(59. Lelek), P. Zákravský, Klikar, Voráček - Sedláček, Paďour(86. Maur)  

Broumov: Drahorád - Gago O., Panny, Kotyza (42. Beran), Schubert Jaromír - Wilke, Holub, Šimon, Svoboda (46. Schubert Jan) - Gago M., Hanzlík                                        

Rozhodčí: Pešava / ŽK: 3 - 1/ diváci: 155

 

Bojovné utkání s množstvím tvrdých osobních soubojů bylo jak na houpačce.Prospali jsme začátek a domácí šli do vedení již ve 3 minutě,našeho váhání však využili jen jednou.Ještě do přestávky se nám podařilo nepříznivý stav otočit a po změně stran jsme zvýšili na dvoubrankový rozdíl,ale ani to dnes nestačilo.

                                                             M.Killar - trenér MFK

                                                                                                                                    

 

1.11.2015 - Starší přípravka odehrála poslední turnaj

MFK

První listopadovou neděli 1.11. jsme odehráli poslední kolo podzimní části KP SP. Turnaj jsme za krásného slunečného, ale bohužel pro diváky i větrného, počasí pořádali na domácím hřišti. Díky tomu se na nás přišlo podívat i mnoho rodičů a fanoušků fotbalu. Bohužel jsme je však příliš o našem fotbalovém umění nepřesvědčili. Naše hra byla upracovaná, s velkým množstvím chyb a dalo by se říct až zbytečně nervózní. Proti našemu hlavnímu soupeři v tabulce z Jaroměře jsme alespoň nakonec dokázali vydřít remízu 14:14. V zápasech proti oslabeným Třebechovicím jsme se tedy poté chtěli více kombinačně prosadit, zahrát si líbivý fotbal a hlavně si pořádně zastřílet. To se ale povedlo jen v závěrečném zápase našemu prvnímu týmu, díky čemuž jsme převážili brankový rozdíl v náš prospěch. Jinak to ale byla opět velká dřina, velký boj a jako se stává už tradicí "velké fotbalové nervy".

Pokud však budeme hodnotit celou podzimní část, musíme kluky i jedno děvče moc pochválit. Podařilo se nám splnit roli tabulkového favorita, ponechat za sebou silné týmy v čele s Jaroměří a vybojovat první místo v naší skupině. Výše zmíněné rozhodně nebylo jednoduché a vyžadovalo notnou dávku fotbalového umu, chuti do hry i týmového ducha. Za to patří všem hráčům velký dík. A s tím souvisí i závěrečné poděkování rodičům za jejich neutuchající podporu ve fotbalovém růstu svých dětí.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP

skupina "A" - sestava:  Praus Michal, Knap Lukáš, Macek Viktor, Váňa Oliver, Čížek Vojtěch, Valtera Petr, Týfa Tobiáš, Žahourek Tomáš, Kuřátko David

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř A   2 : 3
Branky:  Váňa, Žahourek
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř B   5 : 1
Branky:  3x Váňa, Čížek, Žahourek
MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p./O. A    3 : 3
Branky:  2x Váňa, Čížek
MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p./O. B   11 : 0
Branky:  3x Váňa, 3x Knap, 2x Žahourek, Valtera, Macek, Týfa

skupina "B" - sestava: Zákravský Filip, Franc Denis, Matouš Pavel, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Šimek Martin

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř B   4 : 2
Branky:  2x Franc, Lácha, Uhlíř
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř A   3 : 8
Branky:  3x Vacek
MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p./O. B   3 : 4
Branky:  Zámečník, Šimek, Lácha
MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p./O. A   2 : 3
Branky: 2x Vacek

1.11.2015 - Starší dorost vysoko prohrál

MFK

RMSK Cidlina - MFK Nové Město nad Metují 7:0 (3:0)

Sestava MFKM. Hůlek - Štěpán, Nymsa, Hable, Pokorný - Tuček, Tulej, Mádr, Franěk (60. Holčík) - Práza, Vik (64. D. Hůlek)

Tragický, hanebný výkon. Domácím jsme nebyli soupeřem, ani dobrým sparingpartnerem. S takovýmto výkonem nemáme v této soutěži co dělat. Místo, abychom si užili nádherné, slunné neděle, zahráli si na přírodní trávě a zabojovali o co nejlepší výsledek v utkání, ve kterém jsme neměli co ztratit, devalvovali jsme vše  dobré, čím jsme se až do dneška prezentovali. Nutně již potřebujeme zimní přestávku, ve které nás čeká nejen spousta tvrdé dřiny, ale i nutnost posílit a uzdravit zdecimovaný kádr." - J. Zahradník - trenér MFK

31.10.2015 - Muži doma porazili poslední Týniště

MFK

MFK Nové Město nad Metují - SK Týniště nad Orlicí 3:0 (2:0)

Branky MFK: 23. Paďour, 45. Zákravský, 55. Sedláček

Sestava MFK: Krunčík - Darebník, Nejman, Kudláček, Zákravský L., Zákravský P., Lelek (65. Lukášek), Klikar (79. Jelen), Paďour (73. Maur), Sedláček, Voráček (46. Soumar)

První poločas zápasu byl ve znamení střídání šancí na obou stranách. Domácí ji měli hned v první minitě po pěkné akci, ale Paďour v poslední chvíli ideálně nezpracoval míč. V 9. minutě chybovala domácí obrana a hosté poprvé ohrozili novoměstskou branku. V 13. minutě opět domácí chybovali a hosté podruhé zahrozili. V 15. minutě naopak měli slušnou šanci domácí v podobě střely Sedláčka. Ve 20. minutě hlavičkoval hostující útočník z dobré pozice jen těsně vedle branky. Ve 23. minutě viděli diváci první branku, když domácí poslali míč za obranu, následoval prudký centr před bránu a Paďour skóroval - 1:0. I když v prvním poločase měli šance oba týmy, tak "na míči" byli silnější domácí a ve 45. minutě podruhé skórovali hlavičkou Zákravského - 2:0.

V druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 50. minutě se po odrazu míče za obranu domácích ocitli hosté ve velké šanci, ale stříleli jen vedle branky. Naopak na druhé straně přišel trest v podobě branky Sedláčka - 3:0. Od 60. do 80. minuty měli šance spíše hosté, avšak dnes pro ně platilo, že kdyby se hrálo třeba do půlnoci, tak branku nevstřelí. V posledních minutách po brejku měli šance i domácí (Sedláček a Jelen), ale skóre se již neměnilo. Utkání tak skončilo na pohled jasným výsledkem pro domácí, ale za průběh utkání by si i hosté nějakou tu branku zasloužili. 

"Náš výkon nepatřil mezi ty povedené, na dnešního soupeře to však naštěstí stačilo. Naše hra byla poznamenána nervozitou z "povinného vítězství" nad posledním celkem tabulky, uklidnění přišlo až po vstřelení třetí branky. Za tři body jsem rád, přezimování v případě dnešní ztráty by bylo nepříjemné."

                                                                            Miloš Killar trenér MFK

Sestřih branek:

31.10.2015 - Mladší žáci odehráli poslední turnaj

MFK

Ani poslední představení našich mladších žáků v podzimní části krajském přeboru, v sobotu 31.10. v České Skalici, nebylo zrovna podle našich představ. Náš první soupeř Vamberk nám v minulých utkáních byl nepříjemným soupeřem a dnešek nebyl výjimkou. Soupeř naše hráče těsně obsazoval a naše snaha o kombinaci se změnila v bezmyšlenkovité nakopávání balónů. Ještě že jsme se dostali dvakrát do brejku, které Honza Žahourek proměnil. Obraz naší hry se příliš nezměnil ani ve druhém utkání s domácí Rozkoší. Poločasové vedení nám zajistil Honza Žahourek, když dorazil odražený míč po střele Davida Rückera. Ve druhé půli přidal druhý gól znovu Žahourek, ale tentokrát Tomáš, když dorazil svou vlastní střelu na branku. Po chvilce si soupeř nešťastně vstřelil vlastní gól a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ve třetím utkání proti Červenému Kostelci se opět potvrdilo známé nedáš dostaneš.

Naštěstí v náš prospěch. Tomík Bartošík zlikvidoval včasným vyběhnutím brejk soupeře a z protiútoku dal Honza Žahourek úvodní gól utkání. Ještě že jsme vedení do poločasu navýšili na tři branky, protože ve druhé půli jsme úplně přestali hrát a nabídli tak soupeři možnost korekce výsledku.

Potěšující výkon dnes předvedl Tomík Bartošík - v brance ukázal několik dobrých zákroků a snahu o rychlou rozehrávku. Maty Čančara znovu neúnavně brousil svoji lajnu. Jak již bylo řečeno nebylo to dnes podle našich představ. Výsledkově jsme určitě spokojeni, ale předvedená hra není dobrá a na lepší soupeře, kteří nás na jaře čekají to nemusí stačit. Obraz naší hry nejlépe vystihuje situace kdy hráč na výtku trenéra, že jako záložník se musí také vracet odpověděl:"Vždyť to nebylo potřeba."

Sestava MFK: Kumprecht, Bartošík - Novotný, Vacek, Vávrů, Čančara, Žahourek Jan, Čerenkov, Buriánek, Rücker, Novák, Žahourek Tomáš, Tran

Výsledky: 

MFK : Vamberk  3:0  (2:0)

Branky MFK: Žahourek Jan 2, Rücker

MFK : RSCM Rozkoš  4:0  (1:0)

Branky MFK: Žahourek Jan 2, Žahourek Tomáš, vlastní

MFK : TJ Červený Kostelec  4:2  (3:0)

Branky MFK: Žahourek Jan 2, Vávrů, Tran 

 

Podzimní část krajského přeboru tak končíme vítězstvím ve své skupině C.

Nyní nás čekají tréninky v tělocvičně a halové turnaje (no a samozřejmě vánoce). Děkujeme všem kdo se na chodu našeho mužstva jakkoli podíleli.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

28.10.2015 - Ročník 2005 se zúčastnil kvalitního turnaje v Kosmonosech

MFK

Dne 28.10.2015 se ročník 2005 zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje v Kosmonosech u Mladé Boleslavi za účasti 24 týmů. Výsledné 23. místo působí děsivě. Skupina byla velmi vyrovnaná, stačil jeden uhraný bod navíc a výsledek byl úplně jiný, ale jak říkám já, na to se dějiny neptají. Kromě utkání s týmem FC Svratka Brno, který nás rychlostně a kombinačně přehrál, naši hráči odehráli kvalitní zápasy. Vítězná utkání s týmy FC Spartak Trnava a 1. FK Příbram naši hráči odehráli ve vysokém tempu a nasazení a v kombinaci s probuzením našeho elitního střelce Olivera Váni byl výsledek zcela zasloužený. Utkání s FK Mladá Boleslav slušela remíza, v posledních minutách jsme veškeré úsilí vrhli do útoku, výsledkem byla ovšem dvě nastřelená břevna a odskočení soupeře na rozdíl dvou branek. Další vyrovnané utkání jsme sehráli s týmem SK Motorlet Praha, pozdějším finalistou turnaje. Na vstřelenou branku soupeře jsme však přes veškerou snahu nedokázali odpovědět a výsledkem bylo šesté místo ve skupině.

Další utkání bylo již o umístění a čekal nás tým Polonia Swidnica. Zde se projevila na našem týmu frustrace z pořadí ve skupině. A přes veškeré naše snahy o vyburcování týmu jsme toto utkání prohráli. Po rázné domluvě přistoupili naši hráči k poslednímu utkání zodpovědně a výsledkem bylo vítězství.

I přes konečné umístění hodnotím účast na turnaji pozitivně. Naši hráči měli možnost konfrontace s kvalitními týmy a možnost sehrát utkání,  která jsou z hlediska rychlosti a kombinace o dvě třídy výše, než utkání v Krajském přeboru starších přípravek. Ani jedno utkání v podzimní části Krajského přeboru nesplňovalo parametry utkání na tomto turnaji.

Skvělým úspěchem, který je podpořen hrou celého týmu je vyhlášení Olivera Váni nejlepším střelcem turnaje.

Vítězem turnaje se stal tým FK Pardubice.

Rozdělení týmů do skupin.

Skupina A: ŠK Senec, FC Slovan Liberec, FK Admira Praha, FK Dukla Praha, FC Hradec Králové a TJ Valašské Meziříčí

Skupina B: FC Petrželka Akadémia, FK Viktoria Žižkov, FC Tempo Praha, FK Pardubice, FK Baník Most a FKM Javorka

Skupina C: Polonia Swidnica, FK Jablonec, Bohemians Praha 1905, FC Graffin Vlašim, FK Ústí nad Labem a SK Dynamo České Budějovice 1905
Skupina D: FK Mladá Boleslav, FC Spartak Trnava, SK Motorlet Praha, 1. FK Příbram, MFK Nové Město nad Metují a FC Svratka Brno.

 Utkání ve skupině.

MFK Nové Město nad Metují - FC Svratka Brno   1 : 3

Branka: Čížek

FC Spartak Trnava - MFK Nové Město nad Metují  4 : 6

Branky: Váňa 3x, Macek 2x, Čížek

FK Mladá Boleslav - MFK Nové Město nad Metují  6 : 4

Branky: Váňa 4x

1. FK Příbram - MFK Nové Město nad Metují  1 : 2

Branky: Váňa 2x

SK Motorlet Praha - MFK Nové Město nad Metují  1 : 0

Utkání o pořadí.

Polonia Swidnica - MFK Nové Město nad Metují   2 : 0

FC Tempo Praha - MFK Nové Město nad Metují   2 : 4

Branky: Váňa 3x, Čížek

 

Ivo Janeček - vedoucí týmu

« Předchozí 1 32 59 60 61 62 63 64 65 94 125 Další »