Vánoční turnaj ve Voděradech pro roč. 2009 a mladší

MFK

Nejmladším reprezentantům našeho klubu se podařilo s přehledem vyhrát vánoční turnaj ve Voděradech.Celý turnaj odehráli bez porážky a neobdrželi žádnou branku.


Výsledky utkání MFK Nové Město n.M.:
MFK N.Město : Opočno       2 : 0
Říha,Leugner
MFK N.Město : Třebechovice   1 : 0
Ždára
MFK N.Město : Solnice       4 : 0
Poláček 2,Leugner,Paar

Kluky chválím za bojovnost a disciplínu ve hře, ve které se objevily i některé technické prvky,které kluci přenesli z tréninku do samotné hry,takže z mé strany spokojenost.Chci všem rodičům poděkovat za pomoc při zajištění dopravy k jednotlivým turnajům / celkem 8 turnajů / a též za pomoc kolem  družstva při samotných turnajích a popřát pěkné svátky a klukům bohatého Jéžiška.V příštím roce se sejdeme buď 12.ledna nebo 15.ledna.Dám včas vědět.

Macháček Jaroslav

12.12.2015 - Mladší přípravka hrála turnaj ve Vamberku

MFK

Tradičně jsme sehráli turnaj pro mladší přípravku ve Vamberku 12.12.2015 a jelikož pořadatelé jsou velice vstřícní s výši startovného, přihlásili jsme do turnaje týmy dva. Tím jsme nominovali všechny hráče nejen z r. 07, ale i z r. 08. I když si měli jet zahrát všichni hráči, omluvených bylo natolik, že jsme dali příležitost i hráčům z r. 09.

Opět se potvrdilo, že nejdůležitější je, aby děti byly zdravé a ti, kteří nedosahují takové výkonnosti, aby si mohli zahrát na halových turnajích s vyšší úrovní ( v Jaroměři ), turnaj ve Vamberku je pro ně ten nejlepší. 

To jen na vysvětlenou rodičům, kteří nerozumí a nechtějí pochopit naší filosofii výuky fotbalu.

Tým ,,A,, složený z hráčů : Kučera Martin - Lácha Matěj, Koza Petr, Komár Jáchym, Lochman Lukáš, Škoda Franta a Adamec Nicolas,

Chyběli čtyři hráči z r. 07, ale přesto dokázali uhrát 3. místo. Velký podíl na tom měl Lácha Matěj, který hrál s námi poprvé a do této doby s námi absolvoval pouze jen jeden trénink, přesto byl pro nás velkým překvapením. Pokud se s námi zúčastní dalších turnajů, bude to příznivý vývoj nejen pro něho, ale i pro tým mladší přípravky.

Tým ,,B,, složený z hráčů : Čáp Štěpán - Hronovský Adam, Zámečník Štěpán, Hnik Filip, Sigid Olano Max, Zítková Kačka, Poláček Václav a Leugner Václav,

Omluvených bylo dalších pět hráčů z r. 08 a tak uhráli poslední 8. místo. Umístění není důležité, jakožto mladší ročník hráli turnaj pro r. 07 a mladší. V některých utkáních dostali sice hodně branek, ale poprali se s tím statečně a dostalo se jim chvály. Jsou to vzpomínky a zkušenosti z prvních halových turnajů v životě.

Děkujeme všem rodičům, kteří s námi jeli a pomohli vyřešit dopravu. Jejich podpora a povzbuzení hráčům pomůže v psychické odolnosti.

Pořadí :  1. Rychnov n/K, 2. Lanškroun, 3. MFK NMnM A, 4. Letohrad, 5. Ústí n/O, 6. Vamberk, 7. Častolovice, 8. MFK NMnM B.

Trenéři Čerenkov Petr a Krátký Václav

13.12.2015 - Mladší žáci odehráli poslední turnaj roku

MFK

V neděli 13.12. se mladší žáci, ročník narození 2003 a mladší, zúčastnili turnaje v Pardubicích. První  utkání se Žďárem nad Sázavou odehráli oba soupeři v tréninkovém tempu. Ovšem soupeř asi trénuje s větším nasazením. Ve stejné "pohodě" jsme odehráli i druhý zápas s Náchodem a to můžeme děkovat Davidu Rückerovi v naší brance, že jsme nedostali víc. Po hromobití v šatně a změnách v sestavě se naše hra zlepšila a i když jsme následujícím utkání s domácími Pardubicemi prohráli, kluci bojovali. A Pepa Novák obzvlášť. A pak nás čekalo Vysoké Mýto. Zásluhou Pepy Nováka a Honzy Žahourka jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Vedení jsme sice udrželi až do konce zápasu, ale když soupeř vstřelil minutu před koncem kontaktní  branku, byly to ještě nervy. V posledním utkání s Třebší se dostáváme do vedení hned z první  akce po rozehrání zápasu. Soupeř ale vzápětí vyrovnává a my začínáme tahat za kratší  konec. Nedá se nic dělat - 6. místo ze 6. účastníků.

Náš herní projev dnes, minimálně v prvních dvou zápasech, připomínal spíš silvestrovský fotbálek. Těchto turnajů se účastníme i proto, aby se kluci setkali s jinými soupeři, rychlejšími, techničtějšími, dravějšími.  Jenže dnes to z naší strany bylo ale hlavně o odpovědnosti. Odpovědnosti za svůj výkon v týmu. Protože co já vypustím, musí jiný hasit. No nebyl to nejvydařenější turnaj.

Výsledky: 

MFK : FC Žďas Žďár nad Sázavou  1:4

Branka MFK: Rücker

MFK : FK Náchod 0:6

MFK : FK Pardubice 2:9

Branky MFK: Rűcker, Žahourek

MFK : SK Vysoké  Mýto 5:4

Branky MFK: Žahourek 2, Novák, Buriánek, Vacek

MFK : TJ Sokol Třebeš 2:7

Branky MFK: Žahourek, Buriánek

Sestava MFK: Rücker, Novák, Vacek, Žahourek Jan, Čerenkov, Čančara, Buriánek

Konečné pořadí turnaje:

1. Náchod, 2. Pardubice, 3. Třebeš, 4. Vysoké Mýto, 5. Žďár nad Sázavou, 6. Nové Město nad Metují

Soutěžní sezona pro rok 2015 je tak pro mladší žáky definitivně u konce. Děkujeme všem za pomoc a podporu, doufáme v zachování přízně i pro rok následující. Věříme, že i v tom příštím roce budeme mít společnou radost z výsledků našich hráčů.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Mladší žáci se o víkendu zúčastnili dvou turnajů

MFK

O víkendu 5.-6.12. se naši mladší žáci zúčastnili halových turnajů v Jaroměři. A byl to víkend neproměněných šancí.  

 

Ročník 2004 hrál v sobotu 5.12. odpoledne. V prvním utkání jim byla soupeřem domácí Jaroměř. Od začátku jsme měli převahu, a i když se soupeř časem dostal do hry skórovat se mu nepodařilo. Ve druhém utkání proto polské Swidnici bylo hotovo po necelých dvou minutách, soupeř se pak přepnul na úsporný režim a v poklidu zápas dohrál. Proti Černilovu jsme se hned z první naší šance ujali vedení a to jsme si udrželi až do závěrečného klaksonu. Pak nás čekal pozdější vítěz turnaje MFK Trutnov. Kluci ze sebe dali všechno, bojovali, ale opět neproměňovali své šance. Soupeř třikrát  vystřelil na naší branku a z toho dvakrát skóroval. Ani v závěrečném utkání s Cidlinou jsme neproměnili zdaleka všechny naše šance, ale na vítězství to stačilo.

Sestava MFK 2004: Kumprecht – Čančara, Novotný, Bartošík, Smola Tomáš, Čerenkov, Vávrů, Žahourek Tomáš

Výsledky: 

MFK : FK Jaroměř  2:0

Branky MFK: Čerenkov 2

MFK : Polonia Stal Swidnica  1:5

Branka MFK: Čančara

MFK : FK Černilov  4:1

Branky MFK: Žahourek Tomáš 2, Čančara, Čerenkov

MFK : MFK Trutnov  1:2

Branka MFK: Smola Tomáš

MFK : RMSK Cidlina  5:1

Branky MFK: Čančara 2, Žahourek, Novotný, Bartošík

Konečné pořadí turnaje: 1. Trutnov, 2. Swidnica, 3. MFK Nové Město n.M., 4. Jaroměř, 5. Cidlina, 6. Černilov

 

Ročník 2003 hrál v neděli 6.12. celodenní turnaj. V prvním utkání  proti Roudnici jsme neproměňovali ani ty nejtutovější tutovky a tak jsme se báli o vítězství až do konečné sirény. Pak nás čekala domácí Jaroměř. Opět neproměňujeme šance a navíc nešťastně inkasujeme. Naštěstí vzápětí srovnáme, ale navíc už nemáme čas, ani síly. Polská Swidnica byla prostě lepší. Rychlejší, tvrdší ale i fotbalovější. Skóre pouze korigujeme z dodatečného pokutového kopu. Následoval Červený Kostelec. Hned z první akce soupeře jsme inkasovali, ale pak si vzal slovo Filip Ťokan. Vyrovnal, dostal nás do vedení a nahrál Honzovi Žahourkovi na pojišťující gól. Z druhého místa v základní skupině jsme postoupili přímo do semifinále. V něm jsme se střetli s Kohoutovicemi. Do zápasu jsme vystoupili aktivně, vedli jsme o dvě branky, ale přišlo uspokojení, začali nás opouštět síly a štěstíčko. Soupeř se začal prosazovat a zápas otočil ve svůj prospěch. Utkání o třetí místo s Novým Hradcem bylo jako přes kopírák. Opět jsme vedli a opět nás soupeř přehrál. Skončili jsme tak pod bednou, nicméně pohár jsme si přesto odvezli a to za nejužitečnějšího hráče, který získal Honza Žahourek.

Sestava MFK 2003: Kumprecht – Rücker, Buriánek, Čtvrtečka, Novák, Žahourek Jan, Ťokan

Výsledky: 

MFK : SK Roudnice 2:1

Branky MFK: Buriánek, Žahourek

MFK : FK Jaroměř  1:1

Branka MFK: Ťokan

MFK : Polonia Stal Swidnica  1:2

Branka MFK: Žahourek (p)

MFK : TJ Červený Kostelec  3:1

Branky MFK: Ťokan 2, Žahourek

semifinále:

MFK : Tatran Brno-Kohoutovice  2:4

Branky MFK: Ťokan, Novák

o 3. místo:

MFK : FC Nový Hradec Králové  1:5

Branka MFK: Žahourek

Konečné pořadí turnaje: 1. Swidnica, 2. Kohoutovice, 3. Nový Hradec Králové, 4. MFK Nové Město n.M., 5. Jaroměř, 6. Roudnice, 7. Velké Poříčí, 8. Dvůr Králové n.L., 9. Rychnov nad Kněžnou, 10. Červený Kostelec

Jak již bylo zmíněno v úvodu tento víkend by se dal nazvat festivalem našich neproměněných šancí. Nezbývá tedy než dál poctivě trénovat a ono to tam začne padat.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ 

Starší přípravka odehrála 2 turnaje

MFK

22.11. 2015 - Třebeš - halový turnaj r. 06 a ml.
První HT sezóny 2015/16 jsme odehráli v neděli 22.11. v Třebši. Turnaj byl velmi vyrovnaný a dokázali jsme si, že se můžeme měřit i s takovými týmy, jako jsou Pardubice či Jičín. První zápasy rozhodly góly vstřelené v posledních sekundách zápasů. Bohužel hned na úvod s Pardubicemi jsme dokonce obdrželi branku, která rozhodla o naší prohře, až v posledních setinách utkání. Naproti tomu s Jičínem jsme dokázali v posledních sekundách vyrovnat my. Výborný turnaj odehrál Matěj Vacek, který byl po zásluze odměněn cenou pro nejlepšího střelce turnaje. Pochválit ho však musíme i za jeho předvedenou hru, která zdvihala výkon týmu jako celku. Nesmíme opomenout ani velký dík našim "hokejistům", kteří neváhali a po odehraném hokejovém utkání nám přijeli pomoct v druhé části turnaje. Konečné 4. místo z deseti zúčastněných družstev potěší, ale zároveň velmi zamrzí nejtěsnější prohry o gól s týmy na prvních dvou místech (zejména ta s pozdějším vítězem z Rozkoše). Třeba se k nám to pomyslné fotbalové štěstíčko zase brzy přikloní.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP

sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Zámečník Marek, Bašek Dominik, Kubišta Kryštof, Zítko Tomáš, Kamenský Martin

Utkání:
MFK Nové Město n/M - FK Pardubice  2 : 3
Branky: 2x Vacek
MFK Nové Město n/M - SK Jičín  3 : 3
Branky: 3x Vacek
MFK Nové Město n/M - Třebeš A  4 : 2
Branky: 4x Vacek
MFK Nové Město n/M - Třebeš dívky  7 : 0
Branky: 3x Matouš, 2x Vacek, 2x Lácha
MFK Nové Město n/M - Třebeš B  2 : 1
Branky: 2x Vacek
MFK Nové Město n/M - RSCM Rozkoš  0 : 1
MFK Nové Město n/M - FK Jaroměř  3 : 1
Branky: Zámečník, Matouš, Lácha
                
Celkové pořadí:      1.  RSCM Rozkoš
                                2.  FK Pardubice
                                3.  SK Jičín
                                4.  MFK Nové Město n/M
                                5.  FK Jaroměř
                                6. Třebeš B

 

29.11. 2015 - Jaroměř - halový turnaj r. 06 a ml.

Druhý HT této sezóny jsme odehráli v neděli 29.11. v Jaroměři. V naší velmi vyrovnané tabulce jsme nedokázali soupeře výrazněji přehrávat. Po velmi dobrém výkonu v prním utkání proti Trutnovu, které se zejména povedlo Pavlovi Matoušovi, a naší jediné výhře v základní části jsme poté začali "uvadat" a oproti minulému turnaji jsme se nedokázali před brankou soupeřů výrazněji prosadit. S domácí Jaroměří jsme po mdlém představení  o gól prohráli. Pozdějšího celkového vítěze z Polska jsme sice dokázali ze začátku zaskočit, kdy jsme vedli 1:0 i 2:1, ale soupeř se poté rozehrál a zřetelnou fotbalovostí nás nakonec jasně přehrál. V zápase s Černilovem, který rozhodoval o našem dalším působení v turnaji, jsme však totálně "odpadli", hráči jakoby neměli zájem o to předvést se jako fotbalisti a s pocitem bezmoci a beznaděje jsme se svěšenou hlavou odcházeli ze hřiště. Velmi malou útěchou nám pak byl náš závěrečný zápas o nechtěné poslední místo v turnaji, kdy jsme zvítězili nad soupeřem z Náchoda.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP

sestava:  Bašek Dominik, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Zámečník Marek, Meier Daniel

Utkání:
MFK Nové Město n/M - MFK Trutnov  1 : 0
Branky: Matouš
MFK Nové Město n/M - FK Jaroměř  1 : 2
Branky: Matouš
MFK Nové Město n/M - Polonia Stal Świdnica A  2 : 5
Branky: Holý, Vacek
MFK Nové Město n/M - FK Černilov  1 : 4
Branky: Vacek
MFK Nové Město n/M - FK Náchod  4 : 2
Branky: 3x Vacek, Zámečník
                
Celkové pořadí:      1.  Polonia Stal Świdnica
                                5.  FK Jaroměř
                                9.  MFK Nové Město n/M

28.11.2015 se konala valná hromada

MFK

Zápis z Valné hromady Městského fotbalového klubu Nové Město nad Metují,

konané dne 28. 11. 2015.

Místo konání:  restaurace U Trunečků, Nové Město nad Metují

Přítomní členové: viz příloha č. 1 (presenční listina)

Hosté: Mgr. Václav Kupka OŠKS Městský úřad

V souladu se stanovami MFK Nové Město nad Metují se dne 28.11.2015 konala řádná Valná hromada MFK, která se řídila tímto programem:

1)    Zahájení, přivítání hostů

2)    Volba mandátové a návrhové komise

3)    Zpráva o činnosti MFK

4)    Zpráva mandátové komise

5)    Zpráva kontrolní a revizní komise

6)    Projednání a schválení

a)    Předběžných výsledků hospodaření MFK v roce 2015

b)    návrh rozpočtu MFK na rok 2016

c)    hlavních směrů činnosti MFK na rok 2016

d)    výše členských příspěvků na rok 2016

e)    nových stanov MFK

f)     návrh na zvolení předsedy MFK

g)    návrh na složení nového VV MFK, jeho funkcionářů a na složení kontrolní komise

h)  vyhodnocení nejlepších hráčů ml. kategorií

7)    Diskuse a vystoupení hostů

8)    Návrh na usnesení VH

9)    Závěr

Souhlasným hlasováním všech přítomných členů s hlasem rozhodujícím Valná hromada MFK Nové Město nad Metují schválila:

1)    Zprávu o činnosti MFK za rok 2015 přednesenou předsedou klubu Ing. Maurem.

2)    Předběžné výsledky hospodaření za rok 2015 a návrh rozpočtu MFK na rok 2016 (příloha č. 2).

3)    Hlavní směry činnosti MFK na rok 2016 – přednesl Ing. Maur.

4)    Výši členských příspěvků na rok 2016 v částce 2.200,- Kč aktivní člen, 700,- Kč pasivní člen, 200,-Kč. Ženy a důchodci.

5)    Nové stanovy (příloha číslo 3)

6)    Předsedu klubu Ing. Viléma Maura, MBA

7)    Další členy VV a jeho funkcionáře MFK ve složení - Jiří Baldrych místopředseda, Ivo Janeček místopředseda, Václav Poláček pokladník, Petr Hable tajemník, Jaroslav Macháček sekretář, Josef Vávra, Milan Drašnar, Robert Borůvka, Josef Ťokan, MUDr., Jan Bělobrádek, Václav Krátký, Ing. Tomáš Hubka,

8)    kontrolní komisi MFK  ve složení: Andrea Borůvková - předsedkyně, Andrea Zítková, Tomáš Bartošík

V diskusi vystoupil: Mgr. Václav Kupka, Ing. Vilém Maur ml, Ing. Vilém Maur st.

Závěr valné hromady provedl předseda MFK.

28.11.2015 - Mladší žáci odehráli turnaj v Pardubicích

MFK

V sobotu 28.11. se naši mladší žáci ročníku narození 2004 zúčastnili venkovního turnaje v Pardubicích – Ohrazenicích. V prvním utkání proti České Třebové jsme soupeře pustili na dostřel naší branky jen minimálně a ve druhém s Nemošicemi vůbec. Ve třetím utkání proti bílým Pardubicím jsme šli brzy do dvoubrankového vedení, pak ale soupeř zvýšil obrátky a kluci přestali stíhat. Výsledkem bylo vyrovnání stavu a nakonec soupeřův vítězný gól v nastaveném čase. V následném utkání s červenými Pardubicemi jsme se nestačili ani rozkoukat a soupeř vedl o čtyři branky. My jsme se před soupeřovu branku dostávali jen výjimečně – o výsledku tak bylo rozhodnuto. Následoval zápas s Chrudimí. Bylo to vyrovnané utkání jak hrou tak dlouho i výsledkem. Naše brankové příležitosti jsme úspěšně spalovali, šance  soupeře úspěšně vychytal Matěj Kumprecht v naší brance. Vítězný gól se nám podařilo vstřelit až se závěrečným hvizdem. Předposlední zápas turnaje proti Velvarům byl znovu ve znamení našich neproměněných šancí , Maty Čančara z přímého kopu nastřeli břevno, a tak jsme se o hubené vedení strachovali až do konce utkání, kdy jsme přidali pojišťující branku.  Závěrečný zápas s Havlíčkovým Brodem byl soubojem o konečnou třetí příčku v turnaji. Soupeř ale nepřipustil jiný výsledek než své vítězství a ani naši kluci již neměli tolik sil aby na tom něco změnili.

Za předvedený výkon na tomto turnaji si kluci zaslouží pochvalu. Bojovali, ale v závěru  jim už docházeli síly. Jenže i fyzická připravenost k fotbalu patří.  Celkové čtvrté místo v konečném pořadí tohoto dobře obsazeného turnaje, za dvěma týmy Pardubic a Havlíčkovým Brodem,  můžeme ale určitě hodnotit úspěšně.           

Sestava: Kumprecht Matěj – Novotný Matyáš, Novák Josef, Čerenkov Petr, Smola Tomáš, Čančara Matyáš, Bartošík Tomáš

 Výsledky:

MFK : FK Česká Třebová  2:0

Branky MFK: Čerenkov, Smola

MFK : SK Nemošice  1:0

Branka MFK: Čančara

MFK : FK Pardubice „bílá“  2:3

Branky MFK: Čerenkov, Čančara

MFK : FK Pardubice „červená“  1:7

Branka MFK: Čančara

MFK : MFK Chrudim  2:1

Branky MFK: Čančara, Čerenkov

MFK : TJ Slovan Velvary  2:0

Branky MFK: Čančara, Smola

MFK :  FC Slovan Havlíčkův Brod  0:6  

28.11.2015 - MFK pořádalo turnaj pro ročník 2005

MFK

Dne 28.11.2015 pořádal náš Městský fotbalový klub halový turnaj pro ročník 2005. Turnaj byl uspořádán ve Sportovní hale Rubena v Náchodě. Turnaje se zúčastnilo osm mužstev FC Wroclaw Academy I. + II., TJ Dvůr Králové nad Labem, FK Náchod I. + II., AFK Častolovice / FC Kostelec nad Orlicí, FC Hradec Králové, MFK Nové Město nad Metují. Pro naše mužstvo to byl první halový turnaj a hráči přistoupili k turnaji zodpovědně. Celodenní snaha byla korunována krásným druhým místem. Jediná prohra s mužstvem FC Hradec Králové nám ukázala, na čem musíme v tréninkovém procesu zapracovat, jelikož nás hráči FC Hradec Králové předčili v rychlosti zpracování míče i tahu na branku. Závěrečného vyhlašování se zúčastnil starosta Nového Města nad Metují a zároveň tajemník Městského fotbalového klubu pan Petr Hable.

Halový turnaj MFK Nové Město nad Metují 2015 podpořili:

Město Nové Město nad Metují, LM Asistent s.r.o. Hradec Králové, PROGRES TECH nástroje s.r.o. Pohoří, MATEZEX s.r.o. Hradec Králové, Tiskárna Bauch, Navrátil s.r.o. Nové Město nad Metují, Jiří Dudek Nové Město nad Metují, Mesa Parts s.r.o. Vysokov, Vinárna u Drašnarů Nové Město nad Metují.

Děkujeme všem sponzorům za podporu a také rodičům ročníku 2005, kteří se podíleli na organizaci a chodu turnaje.

Sestava MFK: Čížek Vojtěch, Franc Denis, Knap Lukáš, Macek Viktor, Petera Maxmilián, Praus Michal, Týfa Tobiáš, Valtera Petr, Váňa Oliver, Žahourek Tomáš

Pořadí: 

1. FC Hradec Králové

2. MFK Nové Město nad Metují 

3.  FK Náchod I.

4. FC Wroclaw Academy II.

5. TJ Dvůr Králové nad Labem

6. FK Náchod I.

7. AFK Častolovice / FC Kostelec nad Orlicí  

8. FC Wroclaw Academy II.

Nejlepší hráči: 

Nejlepší hráč turnaje: Petrzyk Szymon ( FC Wroclaw Academy II. )

Nejlepší Brankář turnaje: Maxmilián Petera ( MFK Nové Město nad Metují )

Nejlepší střelec turnaje: Binar Adam ( FC Hradec Králové )

Výsledky: 

TJ Dvůr Králové nad Labem - MFK Nové Město nad Metují  1 : 4

Branky: Váňa 2x, Týfa, Čížek

MFK Nové Město nad Metují  - FK Náchod II.  2 : 0

Branky: Žahourek, Macek

FC Wroclaw Academy II. -  MFK Nové Město nad Metují  3 : 5

Branky: Váňa 2x, Praus 2x, Macek

MFK Nové Město nad Metují  - FK Náchod I.  2 : 1

Branky: Váňa 2x

AFK Častolovice / FC Kostelec nad Orlicí   -  MFK Nové Město nad Metují  2 : 7

Branky: Váňa 2x, Macek 2x, Týfa 2x, Franc

MFK Nové Město nad Metují  - FC Hradec Králové 0 : 7

FC Wroclaw Academy I. - MFK Nové Město nad Metují  2 : 7

Branky: Knap 2x, Žahourek 2x, Váňa 2x, Čížek

 

Ivo Janeček

22.11.2015 - Mladší přípravka sehrála první halový turnaj

MFK

Mladší přípravka sehrála první halové turnaje v Jaroměři v hale ASVAJ a to v sobotu 21.11. r. 08 a v neděli 22.11. r. 07.

HT v Jaroměři řadíme mezi nejlepší po pořadatelské stránce a úroveň turnaje určují přihlášené týmy, což v tomto víkendu určovaly týmy z našeho kraje s hosty z Polska Polonia Swidnica a Dukla Praha u r. 08, FK Kolín s FK Pardubice u r. 07.

Všechny týmy podávaly velice dobré výkony ať v sobotu či v neděli a hráči z r. 07 ze všech zúčastněných týmů už ukazovali, co vše umí s míčem a jak také dokážou kombinovat v rychlosti, s maximálním nasazením, bojovností a vstřelenými góly.

V obou dnech jsme obsadily poslední místa a musíme přiznat, že zatím na soupeře nestačíme a i když naši hráči se velmi snaží, bohužel jim jen ,,sledujeme záda,,.

Sestava:

Na sobotu jsme nominovali tyto hráče: Franta Škoda - Adam Hronovský, Lukáš Lochman, Matyáš Hubálek,  Václav Poláček, Václav Leugner, Ondřej Říha, Štěpán Čáp omluven.

Tady se musíme zmínit, že jsme dali přednost hráčům, kteří trénují pravidelně, poctivě, s maximální soustředěností a hlavně již dosahují nějaké výkonnosti. Máme přihlášené i turnaje, na které si pojedou zahrát všichni, pokud se sami z různých důvodů neomluví.

 

Zápasy :

MFK Nové Město - FK Dukla 0:5

MFK Nové Město - Dobruška/Opočno 1:4

MFK Nové Město - Polonia Świdnica 1:5

MFK Nové Město - FK Náchod 1:1

MFK Nové Město - FK Jaroměř 0:3  

 

 Pro některé hráče to byl dnes premiérový start na takovémto turnaji, v prostorné a dobře zařízené hale. Chvíli trvalo, než si na nové podmínky zvykli. Ve většině zápasů nám utekl začátek, kdy jsme brzy inkasovali. Kluci i přesto bojovali a odvedli slušný výkon. Nejblíže k výhře jsme měli v zápase s FK Náchod, kdy jsme gól na konečných 1:1 obdrželi krátce před koncem. V zápasech se opět projevil náš dlouhodobý problém se zakončením. Také se kluci přesvědčili o tom, že při zápasech musí trochu přitvrdit, jak nám ukázal zejména soupeř z Polska, který nakonec celý turnaj vyhrál. 

Konečné hodnocení s ohledem na to, že jsme v kádru měli 4 hráče r. 09 je příznivé. 

Sestava: 

Na neděli jsme nominovali tyto hráče: Martin Kučera - Martin Vecko, Matyáš Čapek, Jan Havelský, Jáchym Komár, Petr Koza, Petr Kašpar, Tomáš Zelený omluven.

Zápasy :

MFK Nové Město - TJ V. Poříčí  0:3

MFK Nové Město - TJ Slovan Broumov 1:2

MFK Nové Město - FC Pardubice  1:3

MFK Nové Město - FC Nový HK  0:7

MFK Nové Město - FK Kolín  1:8

MFK Nové Město - FK Jaroměř  0:6

 

 Naše sestava byla složena jen z hráčů z r. 07 a z nejlepších, co máme k dispozici. První tři utkání jsme odehráli

s velkým nasazením, občas se nám podařily i fotbalové prvky. Obzvlášť s FC Pardubicemi ( vítězem turnaje ) se nám utkání povedlo. Sice jsme prohráli, ale hráči hráli srdíčkem, s chutí bojovali a branku vstřelili po krásné akci založené naším brankářem. Zbývající tři utkání byla opačná. Ztratili jsme bojovnost, soupeři nás přehrávali ve všech směrech. Sice snaha byla, ale bylo to málo a našemu brankáři jsme moc nepomohli.

Na trénincích hráči trénují s chutí, pilně se snaží učit pracovat s míčem. Musíme být trpělivý, hráče povzbuzovat a věřit, že to fotbalové ,,manko,, , které máme, doženeme. K tomu nám pomáhají turnaje ať jsou pro nás těžší nebo lehčí. Nejdůležitější je, aby hráči byli zdraví a mohli odehrát turnaje, na které budou nominovaní.

Děkujeme všem rodičům za podporu, za jejich obětavost a pomoc s dopravou, také i za pochopení.

Trenéři Čerenkov Petr a Krátký Václav

« Předchozí 1 32 58 59 60 61 62 63 64 94 125 Další »