7.10.2018 - Starší přípravka odehrála 6. kolo

MFK
V neděli 7.10. odehrála starší přípravka 6. kolo KP v Opočně. Utkání a hlavně naše sestava byla ovlivněna souběhem s okresním přeborem, nemocemi, hokejem...Na utkání jsme se dostavili pouze s jedním hráčem na střídání v obou mužstvech. V celkové součtu jsme dnes jak prohráli, tak zvítězili. 
 
r. 2008 - staršímu ročníku dnes nevyšel pouze první poločas s domácím týmem Dobruška/Opočno. Škoda mnoha neproměněných šancí. V dalším průběhu již své soupeře přehrál. Pro některé to dnes byl dost vyčerpávající turnaj, odehráli jej téměř bez střídání. Pochvala dnes pro celý tým, že svá utkání úspěšně odehrála i v oslabené sestavě.  
 

r. 2009 - na dnešní již 6. kolo KP by jsme asi nejraději všichni co nejrychleji zapomněli. Soupeři nám byly týmy Dobrušky/Opočna a Rychnova nad Kněžnou. Myslím si, že dnes nemá cenu ani hodnotit jednotlivé zápasy, protože ty byly alespoň z naší stany podobné jako vejce vejci. Naštěstí náš tým alespoň bojoval a tím se podařilo urvat důležité tři body proti týmu Rychnova. Dnes fotbal naprosto trpěl, věřím, že kluci si dnes vybrali ten špatný den a již příští víkend na domácím hřišti před domácím publikem se vrátí k výkonům, které podávali v soutěži až doposud. 

 
Tímto zveme všechny příznivce na další domácí utkání, kdy se v sobotu 13.10. utkáme ve dvojzápasu s Rychnovem nad Kněžnou ve 12.00 a 13.00 hod. 
 
trenér - Martin Hubálek
 
Sestava :
tým 2008 - Štěpán Čáp, Vojta Bělobrádek, Fanda Škoda, Adam Hronovský, Filip Hnik, Oliver Kozák, Eliáš Kozák
tým 2009 - Kuba Hanzl, Matyáš Hubálek, Ondřej Říha, Jan Ježek, Václav Poláček, Vojta Kučera
 
Výsledky :
MFK - Dobruška/Opočno 7:11
 
tým 08  5:4 (1:4, 4:0)
branky:  Hronovský 2x, E.Kozák, Hnik, Škoda
tým 09  2:7 (1:3, 1:4) 
branky : Poláček 2x
 
MFK -  Rychnov nad Kněžnou 10:5
 
tým 08  8:2 (3:1, 5:1)
branky : Škoda 5x, O. Kozák 3x
tým 09  2:3 (1:2, 1:1)
branky : Kučera, Poláček

4.10.2018 - Předpřípravka odehrála 5. kolo

MFK
Ve čtvrtek 4.10 pokračovala JAKO OS mladších přípravek již 5 kolem.Utkání se hrála v Provodově a našimi soupeři  byl domácí Sokol Provodov a FK Jaroměř.Kluci opět potvrdili svou suverenitu v soutěži a obě utkání s přehledem vysoko vyhráli.
 
Výsledky utkání:
MFK N.Město - FK Jaroměř        16 : 3 / 6 : 2 /
střelci branek : 
Mencl Patrik 5x,Macháček Lukáš 4x,Škoda Šimon 4x,Sedláček Adam 2x,Jaroš Jan
 
MFK N.Město - Sokol Provodov   17 : 0 / 6 : 0 /
Střelci branek :
Macháček Lukáš 5x,Mencl Patrik 5x,Škoda Šimon 4x,Jaroš Jan 2x,Sedlaček Adam 
 
Zápasy odehráli:
Mencl Patrik,Macháček Lukáš,Dyntar Marek,Jaroš Jan,Škoda Šimon,Sedláček Adam
 
treneři
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

29.9.2018 - Mladší přípravka B hrála dvojzápas v Broumově

MFK

V sobotu zavítala mladší přípravka B na dojzápas do Broumova, kde se naši borci utkali nejprve s týmem z Teplic nad Metují a poté s domácími z Broumova.

Po opatrném začátku jsme se ujali vedení ale soupeř nám nedal nic zadarmo a proto jsme v poločase vedli 3:2, když oba týmy předváděli velmi rychlé protiútoky a hra se tím přelévala nahoru dolů. Nakonec jsme byli šťastnější a vyhráli jsme celkově 7:3.

K druhému zápasu jsme nastoupili o chvíli později proti Broumovu. S tímto soupeřem se nám v letošním roce nedaří a brzy jsme také prohrávali 1:0. Toto skóre ovšem vydrželo až do poločasu. Po přestávce se začali a hřišti dít věci. Nejprve jsme po dvou skvělých akcích dokázali otočit skóre na 1:2. Následovali další šance a soupeře jsme nepouštěli z jeho půlky. Jenomže jsme nedokázali proměnit několik šanci a ani dvě nadějné standartní situace a domácí se opět dostali dohry. Po soupeřově vyrovnání přišla studená sprcha, když jsme inkasovali během několika minut hned 3x a soupeř už vedení nepustil. Hráčům přesto patří velké poděkování a pochvala, když se nevzdali a bojovali i za nepříznivého výsledku, příště nám snad bude přát i více štěstí.

V neděli jel druhý tým naší mladší přípravky na turnaj do Trutnova, kde se utkal s domácími a hosty z Chlumce nad Cidlinou.

V prvním utkání proti Trutnovu se naši borci dlouho neokázali gólově prosadit, ačkoliv se prakticky hrálo pouze před brankou domácích. Nakonec se ale vše k dobrému obrátilo a chlapci protrhli střeleckou smůlu a zvítězili 6:0. V druhé půli ovšem, zřejmě uspokojeni prvním poločasem, naši borci zaspali začátek a nechali si vstřelit poměrně laciné góly, většinou  po našich chybách v rozehrávce. Naštěstí jsme celkově zápas zvládli a v součtu s Českou Skalicí vyhráli nad domácími  5:17.

Druhý zápas byl trošku o něčem jiném. Proti kvalitnímu soupeři z Chlumce jsme začali velice dobře a první poločas jsme vyhráli 2:1. V tomto zápase naši borci předvedli skutečně velmi dobrý a bojovný výkon bez jediné chybičky. Oproti tomu po výměně týmu v druhém poločase jsme nedokázali navázat na dobrou hru z prvního poločasu a velice aktivní soupeř nás doslova přejel 9:2. Celkově v součtu jsme zaznamenali snad nejhorší porážku v této sezóně 29:5.

V příštím týdnu se utkáme na hřišti v České Skalici s Náchodem a věřím, že si napravíme reputaci a vrátíme se na vítěznou vlnu.

30.9.2018 - Béčko starší přípravky odehrálo další kolo okresního přeboru

MFK

V neděli 30.9. odehrála starší přípravka také další turnaj okresního přeboru v Hronově. B tým tentokrát posílil Vojta Bělobrádek na netradičním postu brankáře a několik hráčů ročníku 2009, kteří potvrdili stoupající formu z krajského přeboru. Odehráli jsme 3 vyrovnaná utkání, klukům se poměrně dařilo, celkově obdrželi za turnaj pochvalu. Vyzdvihnout musíme výkon Vojty Kučery, který s přehledem zvládl pozici středního záložníka, přestože na tomto postu nastoupil poprvé.

Začali jsme s posledním týmem tabulky z Babí. Zde jsme se rychle ujali vedení a i v dalším průběhu byli aktivnější. Šance jsme ale trestuhodně neproměňovali a nedůraz přenesli před vlastní branku. Houževnatý soupeř naše chyby trestal a zápas dovedl k prvnímu vítězství v sezóně. Po tomto utkání trenérům nezbývalo, než hráče důrazně napomenout. Změna se projevila ihned, kluci začali bojovat, s fyzicky vyspělejšími hráči z Police n/M neztráceli v soubojích a z pěkných individuálních akcí dokázali skórovat. Nejhezčí zápas jsme odehráli s domácím družstvem, kdy se výsledek přeléval a do poslední minuty bylo o co hrát. I zde rozhodla naše malá produktivita v koncovce.

Výsledky:

MFK – Babí 4:5, - Police n/M Želvy 4:2, - Hronov 5:7

Sestava (branky):

Bělobrádek V. – Krč (1), Sláviček, Celik (1), Kučera (4), Čáp (1), Ježek (2), Bělobrádek J. (2), Smola (1), Hubálek (1), trenéři Bělobrádek a Hubálek

Po polovině soutěže krátká rekapitulace: 

B-tým plní svoji roli, do zápasového rytmu dostává nejen nováčky, ale i hráče „starého“ kádru (protočili se postupně prakticky všichni). Kvalitou okresní přebor nezaostává, hrajeme vyrovnaná utkání s výkonnostně přijatelnými soupeři. Mrzet nás může jedině to, že někteří hráči (rodiče) stále nedoceňují tuto možnost jako nejlepší způsob dohánění tréninkového a zápasového deficitu. Naopak jiní pochopili, že svoje dovednosti zlepší nejlépe na hřišti v ostrém zápase a hlásí se dobrovolně. Individuální výkony některých jedinců jsou příjemným překvapením a bonusem za úsilí trenérů i klubu, který se maximálně snaží dát rovnou šanci úplně všem dětem.

30.9.2018 - Starší žáci doma prohráli

MFK

MFK : Kostelec n.O./Častolovice  0:4  (0:2)

Sestava MFK: Bartošík – Týfa, Novotný, Knap, Valtera, Matouš, Čerenkov, Smola, Lepšík, Dubský, Junek, Štěpán

Diváci hostí se bavili, diváci domácích nechápavě kroutili hlavami. A domácím hráčům to bylo jedno.

29.9.2018 - Muži doma remizovali s trutnovským béčkem

MFK

MFK Nové Město nad Metují - MFK Trutnov B 1:1 (0:0) pen. 4:5

Branka MFK: Lelek

Sestava MFK: Maur - Holčík (74. Lelek I.), Srubjan, Jelen, Lelek A., Junek (61. Flígr), Vít, Zákravský, Soumar (73. Novák), Borůvka D., Klikar

V prvním poločase byl domácí tým "více na míči", ale žádnou velkou šanci si nevytvořili. Ani hosté pořádně Maura v novoměstské brance neprověřili. Za to hned v první minutě druhého poločasu se pěkně prokličkoval od poloviny hřiště až k brance domácí Lelek a přesně zakončil - 1:0. V 52. minutě se podařilo hostujícímu týmu srovnat skóre na 1:1, když se prosadil Štěpánek zblízka hlavou. Hosté o 4 minuty později zahrozili ještě jednou nebezpečnou hlavičkou, avšak ta mířila nad branku. V 63. minutě mohli vedení strhnout na svou stranu domácí, jenžě Klikar mířil jen do tyče. Poslední šancí utkání byl Lelkův trestný kop v 70. minutě, který trutnovský brankář s obtížemi vyrazil. Utkání tak dospělo k pokutovým kopům, ve kterých byli úspěšnější hosté.

29.9.2018 - Starší přípravka odehrála 5. kolo

MFK

V 5. kole KP, které jsme odehráli v sobotu 29.9.2018, jsme opět zajeli otestovat sílu nejtěžšího soupeře, a to Solnice na její domácí půdě. Druhým soupeřem nám byl již třetí víkend za sebou spojený tým Týniště/Borohrádku. 

 
r. 2009 - V prvním zápase proti domácím jsme se pokusili tým ročníku 2009 posílit zkušeným Fandou Škodou, což se v prvním poločase ukázalo jako dobrý tah. Kluci bojovali, co jim síly stačily a výsledkem byla přijatelná poločasová prohra 1:3. V druhém poločase však hráčům vlivem náročného programu začaly rychle ubývat síly, což se v závěru projevilo i na konečném výsledku. Ve druhém zápase proti týmu Týniště/Borohrádku jsme týmy vrátili do obvyklých sestav a do našeho týmu se vrátil Vašík Polaček. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, a to jak do rozložení sil na hřišti, tak i co do výsledku, kdy se nám v poslední minutě podařilo vyrovnat na poločasových 2:2. Ve druhém poločase jsem hru ještě zlepšili, hned z první akce se nám podařilo skórovat a ujali jsme se vedení. Tuto část hry jsme měli naprosto pod kontrolou, ale bohužel jsme selhali v koncovce, kdy jsme mohli přidat minimálně další 4 branky. 
 
r. 2008 - Do zápasu jsem nastupovali oslabeni a dva nemocné hráče a se čtyřmi kluky, kteří měli v nohou turnaj okresních výběrů z předchozího dne. Začátek zápasu se nám vydařil. Zaskočili jsme domácí Solnici a ujali se vedení pěknými brankami. Stav 2:0 ale dlouho nevydržel, soupeř postupně přebíral iniciativu a v závěru zápas otočil. Druhý poločas kluci makali, ale na lepší výsledek to nestačilo. Do druhého zápasu s Týništěm/Borohrádkem se do sestavy vrátil Fanda Škoda, který vstřelil v prvním poločase hattrick. Poločasový výsledek mohl být i vyšší, několik šancí zůstalo neproměněno. Ve druhém jsme se ujali vedení 3:1 a měli zápas pod kontrolou. Bohužel jsme v závěru udělali 2 chyby a pár vteřin před koncem soupeř vyrovnal. Ihned po rozehrávce se pokusil Lukáš Lochman vystřelit, jeho pokus směřující do šibenice bohužel brankář vyrazil. 
 
Dnešní hodnocení je opět pozitivní, tým splnil to, co se od něj očekávalo, pochvalu zaslouží všichni hráči. Odměnou pro ně byla i zjevná spokojenost přítomných rodičů, kterým děkujeme za podporu týmu.
 
trenéři SP: Hronovský, Hubálek
 
Sestava :
tým 2008 - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Vojta Bělobrádek, Fanda Škoda, Adam Hronovský, Filip Hnik, Oliver Kozák, Matyáš Celik
tým 2009 - Dan Žďára, Kuba Hanzl, Matyáš Hubálek, Jakub Bělobrádek, Václav Leugner, Jan Ježek, Václav Poláček, Vojta Kučera
 
Výsledky :
MFK - Solnice 4:20
 
tým 08  2:9 (2:4, 0:5)
branky:  Hronovský 2x
tým 09  2:11 (1:3, 1:8) 
branky : Ježek, Škoda
 
MFK -  Týniště/Borohrádek 9:5
 
tým 08  6:3 (3:0, 3:3)
branky : Škoda 3x, Hronovský 2x, Hnik
tým 09  3:2 (2:2, 1:0)
branky : Hubálek, Ježek, Poláček

27.9.2018 - JAKO OS mladší přípravky pokračoval již 4. kolem

MFK
Ve čtvrtek 27.9. 2018 pokračovala " JAKO OS mladší přípravky " již 4 kolem. Tentokrát se hrálo v Rasoškach na velmi nekvalitním hřišti  a našimi soupeři byly družstva z Police n/Met. Kluci vůbec své soupeře nešetřili a v obou zápasech své soupeře jasně přehráli a vysoko vyhráli.
 
Výsledky utkání:
MFK N.Město n.M. - Sp.Police n.Met -lachtani              16 : 1 / 9 : 1 /
střelci branek:
Mencl Patrik 7x,Macháček Lukáš 4x,Škoda Šimon 2x,Jaroš Jan 2x,Dyntar Marek 
 
MFK N.Město n.M. - Sp.Police n.Met - tuleni                   18 : 2 /6 : 2 /
střelci branek:
Macháček Lukáš 7x,Škoda Šimon 5x,Mencl Patrik 3x,Řeháček Jaroslav 2x,Dyntar Marek
 
Zápasy odehráli:
Mencl Patrik,Macháček Lukáš,Dyntar Marek,Jaroš Jan,Škoda Šimon,Řeháček Jaroslav,Sedláček Adam
trenéři
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

22.9.2018 - Mladší žáci dvakrát prohráli

MFK

MFK Nové Město nad Metují - SK Třebechovice pod Orebem  0 : 5 (poločas 0 : 3)

MFK Nové Město nad Metují  - SK Týniště nad Orlicí  1 : 6  (poločas 0 : 2)

Branka: Josef Šubrt

Sestava MFK: Lukáš Vrba - Petr Koza, Adam Lorenc, Josef Rozsypal, Martin Šimek, Josef Šubrt, Martin Vecko, Tomáš Zítko, Matyáš Čapek, Jan Havelský, Martin Kučera

V sobotu 22.9.2018 nastoupili naší mladší žáci k dalšímu turnaji, tentokrát v Týništi nad Orlicí. Do zápasů se zapojili všichni hráči této kategorie, kteří nebyli z nějakých důvodů omluveni. Ačkoli to výsledkově nevypadá, naši hráči ani v jednom zápase vyloženě nepropadli. Během zápasů jsme mohli vidět spoustu světlých momentů, na kterých lze stavět.

Jelikož nikdy nechválím (zcela výjimečně:-)) v kolektivním sportu zvaném fotbal jednotlivce, děkuji tímto jménem MFK všem hráčům za předvedené výkony. Když budou pracovat v trénincích tak, jak jsem je v uplynulém týdnu viděl, výsledky se dostaví, jen je třeba být trpělivý a vydržet.

22.9.2018 - Starší dorost zvítězil v přestřelce s Novou Pakou

MFK

FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka - MFK Nové Město nad Metují  4 : 5 (poločas 3 : 2)

Sestava MFK: Martin Hůlek - Jakub Zamastil, Ivo Lelek, Daniel Zítko, Patrik Vítek - Pavel Lepšík, Dušan Hůlek, Adam Borůvka, Vojtěch Ťokan - Dominik Flígr, Josef Novák

Branky: 17´, 50´, 63´ Dominik Flígr, 19´ Adam Borůvka, 67´ Pavel Lepšík

K dalšímu utkáni Premier Stell KP dorostu U19 jsme zavítali na hřiště do Nové Paky.

První poločas byl z naší strany opravdu špatný až hrůzostrašný a kromě branky Dominika Flígra a přesného brankového zakončení Adama Borůvky nelze z této fáze utkání vyzvednout žádné pozitivum. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko agresivněji, s větším nasazením a během dvaadvaceti minut se nám podařilo otočit výsledek utkání. Za druhý poločas si již naši hráči pochvalu zaslouží a konečný výsledek je práce celého týmu.  

Trenéři: Ivo Janeček, Václav Soukup

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 32 64 95 126 Další »