20.1.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj ve Vamberku

MFK
Náš tým ml. přípravky r. 2009 se dne 20.1.2018 zúčastnil halového turnaje ve Vamberku. Zde jsme se utkali s celkem pěti nám ne tak častými soupeři. V první zápase jsme se utkali s týmem TJ Litomyšl, kdy ačkoliv jsme byli lepším týmem, tak jsme doplatili na neproměnění našich šancí a po dvou chybách v rozehrávce jsme prohráli 2:3. Dalším soupeřem byl domácí tým Vamberka, se kterým jsme si snadno poradili a vyhráli 6:0. Naopak to dopadlo v dalším zápase, kde jsme 1:7 podlehli týmu TJ Sokol Libchavy. Ve čtvrtém a jak se nakonec ukázalo, rozhodujícím zápase jsme po tuhém boji porazili 1:0 tým FK Letohrad. V posledním zápase jsme po vyrovnaném průběhu utkání remizovali 0:0 s týmem TJ Lokomotiva Borohrádek. Celkově jsme obsadili třetí místo, což pro náš tým vzhledem k jeho složení ( dva hráči ročník 2010) bereme jako úspěch, a to nejen trenéři, ale i přítomní tatínkové a maminky, kterým tímto děkujeme za podporu našeho týmu.
 
Celkové pořadí:
TJ Sokol Libchavy, TJ Litomyšl, MFK Nové Město n. Met., FK Letohrad, TJ Borohrádek, Baník Vamberk,
 
Sestava a branky:
Hubálek Matyáš (4), Poláček Václav (2), Hanzl Jakub (2), Dušek Daniel (2), Žďára Daniel, Tichý Filip, Škoda Matěj, Krč Jan,
 
Trenéři:
Hubálek Martin, Bělobrádek Jan

20.1.2018 - Starší přípravka hrála turnaj v Červeném Kostelci

MFK

Turnaje s konečnou trpkou příchutí se zúčastnila starší přípravka dne 20.1.2018 v Červeném Kostelci. Po několika změnách v nominaci z důvodu nemocí jsme se sešli v celkem dobré sestavě.

     Turnaj jsme zahájili třemi remízovými zápasy, ve kterých jsme žádnou branku nevstřelili, ale také neobdrželi. Po té jsme se dočkali dvou výher. V té době byl projev týmu dobrý a mohli jsme v celkově vyrovnaném turnaji pomýšlet na dobré umístění. Slabší chvilku jsme si vybrali v následném zápase s FC Hradec Králové, který si kluci prohráli ve svých hlavách už před nástupem na palubovku. Je až s podivem, že pouze zmínka o FC Hradec stačí k tomu, aby kluci zápas již dopředu odepsali. V posledním bloku nás čekaly dva zápasy s domácími týmy z Červeného Kostelce. S pozdějším vítězem turnaje roč. 07 jsme odehráli vyrovnané utkání, které rozhodla jedna individuální chyba a jeden gól. I tak bychom si výhrou v posledním zápase mohli zajistit bronzovou příčku. Bohužel tým roč. 08 nám dal po naší nedůslednosti dva góly, ke konci jsme se dostali do tlaku, ze kterého jsme pouze snížili a tento výsledek nás odsunul až na konečné 7.místo. 
     Dnes kluci turnaj až na jeden zápas odmakali a musím je za předvedený výkon pochválit. Škoda jen, že jsme v rozhodujících chvílích tahali za kratší konec. O výsledku často rozhodoval jeden gól. Vždyť vítěz turnaje vyhrál 5 zápasů rozdílem jedné branky a 2 x remizoval. 
 
Hronovský Vladimír
trenér MP
 
Sestava - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Matěj Lácha, Tomáš Zelený, Oliver Kozák, František Škoda, Eliáš Kozák, Martin Vecko, Jan Havelský
 
Výsledky : MFK - FK Jaroměř 0:0, MFK Trutnov 0:0, Zábrodí 0:0, Police nad Metují 1:0 (Zelený), Baník Rtyně 2:0 (Lácha 2x), FC HK 0:4, Červený Kostelec 2007 0:1, Červený Kostelec 2008 1:2 (Vecko)
 
Pořadí : 1. Č. Kostelec 2007, 2. FC Hradec Králové, 3. Č. Kostelec 2008, 4.Jaroměř, 5.Trutnov, 6. Zábrodí, 7.MFK, 8. Rtyně v Podkr.,9. Police n.Met.

Pozvánka na valnou hromadu

MFK

POZVÁNKA

na Valnou hromadu klubu, která se koná v sobotu 10.2. 2018 v 17,00 hod.

ve vinárně „DO SKLEPA“ Na Malecí.

 

Předběžný program:    Zpráva o činnosti MFK

                                  Výsledky hospodaření za rok 2017

                                  Rozpočet hospodaření na rok 2018                 

                                   Volba VV MFK a volba předsedy

                                   Volba kontrolní komise

                                   Výše členských příspěvků na rok 2018

                                    Různé

                                    Diskuze

Účast pro členy starší 18 let povinná. V případě neúčasti prosím o omluvu!

Po valné hromadě (19,00 hod.) volná zábava  - manželky (přítelkyně) jsou zvány.

 

Srdečně zve a těší se na Vaši účast

Výkonný výbor

MFK Nové Město nad Metují, z,s,

14.1.2018 - Mladší žáci vybojovali v Jaroměři bronzovou medaili

MFK

ak konečně ! V Jaroměři se v neděli 14.1. konal poslední turnaj ročníku 2005 a mladší. Pro kluky tohoto ročníku se tak jednalo o poslední HT v této hale vůbec, jelikož v Jaroměři se turnaje pro kategorie od SŽ výš už nepořádají. Tentokrát jsme se zúčastnili v TOP složení, které máme v současnosti k dispozici a tomu odpovídala i předváděná hra spolu s výsledky. Hned v úvodu jsme sice vyhrávali 2 : 0 nad favorizovanou Třebší, v závěru jsme však po našich nepřesnostech o vítězství přišli. I to nás nejspíš nakoplo do souboje proti černému koni turnaje Broumovu, s nímž jsme se až do závěrečného hvizdu přetahovali o vítězství se šťastným koncem pro nás. Po dlouhé zápasové pauze následoval totální úlet, na který asi nikdo z nás jen tak nezapomene. Součinností chuti, energie a vůle jsme po obdržené brance totálně přejeli překvapivě silného soupeře z Lánova a jen málo chybělo ke vstřelení kýžené „desítky“. A v nadmíru vyrovnané skupině jsme si pohlídali postup z 1. místa ve vítězném zápase proti houževnatému Dvoru Králové. Bohužel pak pro nás přišel výpadek v nejdůležitějším zápase turnaje, v semifinále proti domácí Jaroměři. Vůbec nic se nám nepodařilo dotáhnout do zdárného konce, nedokázali jsme udržet klid ve hře a odklonil se od nás i dosavadní vítězný „drajf“. Tím jsme byli odkázáni do boje o bronz s „vyhecovaným“ Broumovem. Toto medailové utkání jsme už však znovu zvládli s „grácií“, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a konečně zase jednou v Jaroměři vybojovali medailové umístění. Ba co víc, individuální ocenění v podobě nejlepšího hráče turnaje si svým výkonem „uhrál“ Lukáš Knap. Gratulujeme tak celému týmu za předvedený výkon a všem divákům a fanouškům, jimž musela být naše hra velkou odměnou, děkujeme za jejich neutuchající podporu.

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

 

sestava:  Uhlíř Jakub, Knap Lukáš, Valtera Petr, Matouš Pavel, Čížek Vojtěch, Kuřátko David, Lácha Matěj

Utkání:

MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš Hradec Králové  2 : 2

Branky:  Kuřátko, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Slovan Broumov  3 : 2

Branky: Kuřátko, Knap, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Lánov  9 : 1

Branky: 4x Kuřátko, 2x Čížek, Matouš, Knap, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Dvůr Králové n/L  2 : 1

Branky: 2x Čížek

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř  0 : 2

MFK Nové Město n/M – TJ Slovan Broumov  3 : 1

Branky: Uhlíř, Matouš, Lácha                          

Celkové pořadí:                          1.  FK Jaroměř

                                                    2.  FC Nový Hradec Králové

                                                    3.  MFK Nové Město n/M

                                                     4.  TJ Slovan Broumov

                                                     5.  TJ Lánov

                                                      6.  TJ Dvůr Králové n/L

                                                      7.  FC Spartak Rychnov n/K

                                                       8.  SK Červený Kostelec

                                                       9.  TJ Sokol Třebeš HK

                                                       10.  TJ Sokol Třebeš HK dívky 04

Mladší přípravka odehrála halový turnaj v Červeném Kostelci

MFK
Naši hráči mladší přípravky ročník 2010 se dne 14.1.2018 zúčastnil halového turnaje v Červeném Kostelci. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmu, a to Červený Kostelec "A" a "B", Náchod, Jaroměř, Česká Skalice a naši borci, a to do slova i do písmene. Před turnajem náš tým bohužel postihla velká marodka, a z tohoto důvodu na turnaj dorazilo pouze pět statečných. V prvním zápase naši kluci plní sil porazili tým Červeného Kostelce "B" a to 1:0, kdy gól našeho týmu dal Danda Dušek. Ve druhém zápase s Náchodem jsme rychle prohrávali 1:0, ale pak jsme měli smůlu, nastřelili jsme břevno a následně jsme neproměnili penaltu. V poslední vteřině jsme pak inkasovali na konečných 0:2. Ve třetím zápase jsme remizovali 0:0 s Českou Skalicí, kdy celý zápas byl vyrovnaný. Čtvrtým soupeřem byl tým Jaroměře, kterému jsme nakonec podlehli 0:1, kdy jsme doplatili opět na neproměnění našich šancí. V posledním zápase proti týmu Červeného Kostelce "A" se na našich hráčích již nekompromisně projevila velká únava a díky ní a naší již "staré známé" Elišce Volhejnové jsme prohráli 1:4, kdy naši branku zaznamenal z přímého kopu Domča Jakl.
Našich "pět statečných" musím pochválit za bojovnost a nasazení, se kterým bez možnosti střídání turnaj odehráli, a i když celkové pořadí není pro kluky lichotivé, tak se svůj výkon nemusí vůbec stydět!!!
 
Celkové pořadí:
1. Jaroměř, 2. Česká Skalice, 3. Náchod, 4. Č. Kostelec "A", 5. MFK N. Město n. Met., 6. Č. Kostelec "B", 
Sestava a branky:
Škoda Matěj, Znamenáček Kryštof, Jakl Dominik(1), Dušek Daniel (1), Čáp Vojtěch
 
trenér Hubálek Martin  

14.1.2017 - Starší přípravka se zúčastnila prvního letošního turnaje

MFK

Dne 14.1.2018 se starší přípravka zúčastnila prvního letošního turnaje, který hostila hala v Třebši. Výsledkově ani herně moc povedený nebyl. 

     První utkání proti domácímu Sokolu Třebeš 2008 ani není třeba hodnotit, zde jsme se pasovali do role pozorovatelů a myšlenkami snad hráči ani na hřišti nebyli. Ve druhém proti Jičínu se hra výrazně zlepšila a v té chvíli jsme věřili v postup ze skupiny. Bohužel nás srazil hned další zápas proti Sokolu Třebeš "C", kde jsme se přizpůsobili soupeřově hře a pořádně jsme se nedostali k žádné kombinaci a soupeř z ojedinělé akce vstřelil gól, který mu stačil na výhru. Následně jsme prohráli i s týmem Kostelec/Častolovice, zápas byl herně vyrovnaný, ale bohužel jsme dostali gól ze standardní situace po zbytečném faulu a to o osudu zápasu rozhodlo. Čekal nás tedy souboj o konečné 7. -10. místo, kde jsme se proti Býšti ujali rychlého vedení po naší nejlepší kombinační akci dne na jeden dotek od Tomáše Kirschlagera přes Toma Zeleného k zakončujícímu Fandovi Škodovi. Škoda že takových akcí nepředvedli kluci více. Bohužel jsme následně opět obdrželi gól z trestného kopu a zápas skončil remízou. Stejně tak dopadlo poslední utkání proti Hoříněvsi, kde jsme v závěru vyrovnávali hlavou Petra Kozy. 
     Až na první utkání byly zápasy výsledkově vyrovnané, někdy nám chybělo i kousek toho štěstí, ale dnes jsme si lepší umístění než 8. místo nezasloužili, i když v tomto složení bychom na vyšší příčky určitě měli dosáhnout. 
 
Trenéři SP:
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava : Lukáš Vrba - Michal Dusílek, Tomáš Kirschlager, Adam Lorenc, Petr Koza, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Tom Zelený, Adam Hronovský
 
Výsledky : MFK - Třebeš 2008 1:4 (Zelený), Jičín 5:0 (Zelený 2x, Lochman, Dusílek, Hronovský), Třebeš "C" 0:1, Kostelec/Častolovice 0:2, Býšť 1:1 (Škoda), Hoříněves 2:2 (Lochman, Koza)

Mladší žáci obhájili 1.místo v halovém turnaji r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci

MFK

 Nový rok 2018 jsme s MŽ odstartovali na dalším turnaji pro r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci. Jeli jsme obhajovat titul z posledního turnaje této kategorie a vedlo se nám neméně dobře. Tentokrát jsme dali dohromady docela široký tým s dvěma čtyřkami na střídání. Oproti tomu konkurence nebyla tak široká, avšak došlo ke zkvalitnění zúčastněných týmů s jedním bonbónkem navíc v podobě dívčího týmu z FC HK. Shodou okolností jsme si měli možnost tento bonbónek vychutnat hned v našem úvodním utkání a nakonec se ukázalo, že to pro nás bylo to nejlepší a současně to nejdůležitější utkání v celém turnaji. Přistoupili jsme k tomuto utkání tak, jak jsme si řekli a jako jediní jsme děvčatům dokázali vstřelit branku, a to hned tři. V dalších zápasech náš výkon postupně uvadal a nakonec jsme dokonce jako jediní prohráli s posledním týmem turnaje z ČS. Musíme si však uvědomit, že se jednalo o nesmírně vyrovnaný turnaj a jako vždy s pramálem vstřelených gólů. Vždyť třeba domácí ČK 05 dokázal za celý turnaj vstřelit pouhou jedinou branku a jejich mladší kolegové ČK 06 odehráli 3 zápasy s výsledkem 0 : 0! Takže shrnutí závěrem, zasloužená obhajoba titulu s velkou gratulací a poděkováním klukům za to, jak k celému turnaji a zvláště k jeho úvodu přistoupili. Jen tak dál v novém roce 2018 !

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

sestava:  Šimek Martin, Knap Lukáš, Matouš Pavel, Valtera Petr, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Týfa Tobiáš, Zítko Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FC Hradec Králové dívky  3 : 0

Branky:  2x Čížek, Matouš

MFK Nové Město n/M – Úpice-Rtyně  2 : 0

Branky: Matouš, Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2005  1 : 0

Branka: Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2006  0 : 0

MFK Nové Město n/M – SK Rozkoš Česká Skalice  0 : 2                   

Celkové pořadí:                     1. MFK Nové Město n/Metují

                                               2. FC Hradec Králové dívky

                                               3. TJ Červený Kostelec 2006

                                               4. Úpice-Rtyně

                                               5. TJ Červený Kostelec 2005

                                               6. SK Rozkoš Česká Skalice

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 29 57 85 113 Další »