20.9.2018 - Předpřípravka hrála v Náchodě

MFK
JAKO - OS mladších přípravek pokračovala ve čtvrtek 20.9. 2018 již 3 kolem.Utkání se hrála na Hamrech v Náchodě a jednalo se prakticky o odvety z minulého kola,když našimi soupeři byli hráči J.Machov a FK Náchod.
Tentokrát jsme nebyli spokojeni s předvedenou hrou.Někteří kluci byli během obou utkání hodně nepozorní,dost chybovali,špatně bránili a brankové šance,kterých bylo mnoho, lehce zahazovali.Přesto dokázali své soupeře přestřílet, tak jsme spokojeni jen s výsledky utkání.
Výsledky utkání:
MFK Nové Město - FK Náchod                      7 : 3  /4 : 2 /
střelci branek:Macháček Lukáš 4x,Dyntar Marek,Jaroš Jan,Mencl Patrik
 
MFK Nové Město - Jiskra Machov                 7 : 5 / 5 : 1 /
střelci branek: Mencl Patrik 3x,Macháček Lukáš 2x,Škoda Šimon 2x
 
Zápasy odehráli:
Mencl Patrik,Macháček Lukáš,Dyntar Marek,Jaroš Jan,Škoda Šimon,Ducháč Jan,Sedláček Adam
 
treneři
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

Starší přípravka odehrála odložené 1.kolo KP v Solnici

MFK
Ve středu 19.9.2018 jsme odehráli odložené 1.kolo KP v Solnici. Soupeřem v obou zápasech nám byl domácí tým, suverén naší skupiny v KP.
 
tým 2008 - Pokud bychom pominuli začátek prvního poločasu a konec druhého v prvním zápase, bylo by hodnocení velmi dobré. Bohužel jsme nezachytili začátek zápasu a brzy prohrávali 0:4. Když se kluci oklepali, najednou zjistili, že se se soupeřem dá hrát. Něco podobného se opakovalo ve druhém poločase, ve kterém jsme se ujali vedení, ale pak jsme dostali v rychlém sledu několik branek. Tyto však mužstvu nelze vyčítat, padly ze situací, které se teprve učíme. Do druhého zápasu jsme trochu pozměnili sestavu a odehráli nejlepší zápas proti tomuto soupeři. Vzadu jsme se nedopustili tolika chyb a v útoku trestali. První poločas jsme vyhráli, branku jsme obdrželi několik vteřin před koncem. Druhý poločas byl vyrovnaný, po pěkné akci soupeř skóroval a my jsme bohužel v závěru pouze orazítkovali tyč. Za výkon kluky chválím.
 
tým 2009 -  Toto měření, které se dá směle časově porovnat s utkáním mužů (2 x 40 minut) pro nás vůbec nevyznělo špatně! K utkání jsme nastoupili s dostatečným počtem hráčů (čtyři na střídání) a toto se projevilo na celkovém výkonu i výsledku. Kluci přistoupili k utkání zodpovědně se snahou o plnění pokynů stanovených před utkáním. Jediný slabší okamžik si náš tým vybral ve třetí dvacetiminutovce, kdy jsme asi během 5-ti minut dostali tři velmi laciné góly. Naprostým opakem pak byla poslední čtvrtá dvacetiminutovka, kdy jsme se soupeřem sehráli naprosto vyrovnanou partii a výsledkem této části utkání byl stav 4:4, kdy takový výsledek se s tímto soupeřem  podařil klukům uhrát poprvé v jejich vzájemných soupeřeních. 
Toto celé dvojutkání nelze hodnotit jinak než velkou pochvalou pro celý tým, zejména pak zmíněných posledních 20 minut, kdy se výkon týmu skutečně podobal představám trenérů!!! 
 
Předvedený výkon byl zcela určitě dobrou pozvánkou pro všechny rodinné příslušníky na sobotu 22.9.2018, kdy hrajeme 1. turnaj na domácím hřišti od 9.00 hod. Jediné negativum zápasu bylo zranění Sama Řeháka, jemuž tímto přejeme brzké uzdravení!!!  
 
trenéři SP: Hronovský, Hubálek
 
Sestava :
tým 2008 - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Vojta Bělobrádek, Fanda Škoda, Štěpán Zámečník, Eliáš Kozák, Adam Hronovský, Tomáš Ludvík, Štěpán Škoda
tým 2009 - Dan Žďára, Kuba Hanzl, Vojta Kučera, Matyáš Hubálek, Jakub Bělobrádek, Václav Leugner, Jan Ježek, Václav Poláček, Sam Řehák, Ondra Říha
 
Výsledky :
MFK - Solnice  5:19
 
tým 08  4:9 (3:5, 1:4)
branky:  Fanda Škoda 2x, Lochman, Ludvík
tým 09  1:10 (1:4, 0:6) 
branky : Hubálek
 
 
MFK - Solnice 8:14
 
tým 08  3:2 (3:1, 0:1)
branky : Fanda Škoda, Zámečník
tým 09  5:12 (1:8, 4:4)
branky : Poláček, Ježek, Říha, Hanzl, Hubálek

16.9.2018 - Mladší žáci odehráli 3. kolo

MFK
Dobruška - MFK N.M.
Tento zápas bych hodnotil vcelku pozitivně. Po dvou odehraných poločasech, kdy naši hráli s dobrým nasazením, jsme prohráli solidním výsledkem 0:6. 
Kostelec/Častolovice- MFK N.M.
Druhý zápas se jisto jistě dá označit za propadák. Na něm mají vinu bohužel všichni od trenérů samotných, až po téměř posledního hráče. Trenéři změnou v hráčských rolích ztížili už tak náročnou soutěž v ještě náročnější.
 A opět naše klasika. Jakmile začínáme prohrávat, hráči přestanou hrát, schovávají se jeden za druhého, chybí absence nejjednodušších fotbalových dovedností, jako nahrát si alespoň 2 x po sobě, hodit aut na hráče vlastního mužstva, odbránit soupeře při rohu nebo autu, nabídnout se na jakoukoliv rozehrávku....
Koho dnes pochválit. Je to opět Lukáš Vrba, zde je vidět posun zvlášť znatelný v penaltách a Adam Lorenc, který i přes drtivou prohru v druhém zápase chce hrát až do konce zápasu.
Sestava: Kirschlager Tomáš, Lorenc Adam, Rozsypal Josef, Šimek Martin, Šubrt Josef, Vecko Martin, Vrba Lukáš, Zítko Tomáš, Lochman Lukáš, Čapek Matyáš, Havelský Jan(K), Hofman Ondřej, Hronovský Adam
Trenéři: Vrba Milan, Maur Dominik
 
Dobruška/Opočno - MFK N.M.   6:0 
 
Penalty: 3:5 
Proměnili: Havelský, Lorenc, Šubrt, Vecko, Kirschlager
Zahodili: Nikdo, palec nahoru.
 
Kostelec/Častolovice - MFK N.M.  16:0 !!!!
 
Penalty: 1:4
Proměnili: Vrba, Lochman, Šimek, Čapek
Zahodili: Zítko

15.9.2018 - Starší dorost vstoupil do nové sezony a nevede si špatně.

MFK

1. kolo

MFK Nové Město nad Metují - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou  1 : 1 (pokutové kopy 2 : 3)

2. kolo

FC Vrchlabí -  MFK Nové Město nad Metují  7 : 2

3. kolo

MFK Nové Město nad Metují - FK Kostelec n.O. / AFK Častolovice  3 : 1

4. kolo

FC Slavia Hradec Králové - MFK Nové Město nad Metují  2: 4

5. kolo

MFK Nové Město nad Metují  - SK Tyníště nad Orlicí  4: 1 

Sestava: Martin Hůlek - Jakub Zamastil, Ivo Lelek, Daniel Zítko, Patrik Vítek - Pavel Lepšík, Dušan Hůlek, Adam Borůvka, Vojtěch Ťokan (83´Jakub Vacek) - Dominik Flígr ( 61´ Josef Novák) 

Branky: 5´ Pavel Lepšík, 20´ Vojtěch Ťokan, 43´, 89´ Adam Borůvka

V sobotu 15.9.2018 jsme přivítali na domácím hřišti první celek Premier Steel KP dorostu U19 SK Týniště nad Orlicí. Od samého začátku utkání šlo naše mužstvo za jediným cílem a to bylo vítězství v tomto zápase. Jednotlivým hráčům můžeme vytknout drobné chyby, ale nasazení, bojovnost a chuť zvítězit všechny případné nedostatky jednoznačně převýšilo. Z trenérského pohledu hodnotíme toto utkání jako zatím nejlepší zápas tohoto týmu v sezoně 2018/2019. A z hlediska nevyužití spousty  brankových příležitostí může být soupeř s tímto výsledkem spokojen:-).

Mužstvo staršího dorostu bylo ve letošní sezoně doplněno o hráče ročníku 2003 Filipa Ťokana, Josefa Nováka, Jakuba Vacka, dále o hráče Pavla Lepšíka, který se po menší pauze opět přidal ke svým bývalým spoluhráčům a Patrika Vítka. Mladým borcům přejeme sportovní úspěchy a věříme, že tým svými výkony podpoří.

Ivo Janeček a Václav Soukup

16.9.2018 - Starší přípravka hrála i okresní přebor

MFK
V neděli dne 16.9.2018 náš tým starší přípravky "B" odehrál 3. kolo okresního přeboru starších přípravek, tentokráte v lázeňském městě Velichovky.  Našimi soupeři byly postupně tým domácích Velichovek, dále Spartak Police nad Metují a spojený tým Velké Jesenice/Zábrodí.  V první utkání s domácím týmem jsme nezačali špatně, o čemž hovořil i poločasový výsledek 1:2 v náš neprospěch. Ve druhém poločase však naši hráči udělali několik chyb a výsledkem byla prohra v poměru 1:8. Ve druhém zápase proti týmu Police naši kluci podali bojovný výkon, avšak ani tento nakonec nestačil a a zrodila se druhá prohra dne v poměru 2:6. Poslední zápas proti jednomu z nejlepších týmů této soutěže byl těžkou zkouškou pro naše nováčky. V prvním poločase se nám dařilo ještě eliminovat sílu soupeře naší bojovností, ve druhém však tomu již tak nebylo a výsledkem byla prohra v poměru 2:11. Pozitivem dnešního turnaje je získání dalších zkušeností pro naše hráče, kdy někteří z nich se s fotbalem skutečně teprve seznamují. Na závěr byl chtěl poděkovat za podporu všem přítomným rodičům, kteří fandili i v době, kdy se týmu nedařilo.
 
Výsledky:
MFK Nové Město n. Met. - Velichovky  1:8, branka Hubálek Matyáš
MFK Nové Město n. Met. - Spartak Police n. Met.  2:6, branky Kozák Oliver 2x
MFK Nové Město n. Met. - V. Jesenice/Zábrodí  2:11, branky Hubálek Matyáš, Vít Filip  
 
Sestava:
Čáp Štěpán, Bělobrádek Jakub, Hubálek Matyáš, Vít Filip, Krč Jan, Řehák Samuel, Sláviček František, Celik Matyáš, Kozák Oliver a Eliáš, Smola Patrik
 trenéři: Martin Hubálek, Jan Bělobrádek

16.9.2018 - Starší přípravka hrála v Týništi

MFK

Na hezkém travnatém koberci v Týništi nad Orlicí odehrála SP další kolo KP. Opět jsme se přesvědčili, že letošní skupina, do které jsme byli nalosováni, bude velmi vyrovnaná. Kdybychom dnes proměnili více z našich mnoha šancí, mohli jsme si odvést plný bodový zisk. Přesto dnes panuje s předvedeným výkonem spokojenost.

tým 2008 - poprvé na podzim jsme se sešli v kompletním složení. Odehráli jsme dva velmi vyrovnané zápasy, ve kterých o konečném výsledku rozhodovali maličkosti. V zápase s Rychnovem jsme si vytvořili více gólových příležitostí než soupeř, bohužel jsme často trefovali brankáře. V prvním poločase se zrodila remiza, v tom druhém to kluci za nepříznivého stavu nezabalili a výsledek otočili. Ve druhém utkání jsme v prvním poločase porazili kluky z Borohrádku 2:1, ve druhém s Týništěm jsme měli převahu, bohužel soupeř využil své brejkové situace a nakonec z toho byl výsledek 3:3. Jako v  minulém týdnu máme z předvedené hry pozitivní dojem, zápasy nikdo nevypustil a kluci bojovali jako tým. Pochvalu opět zaslouží všichni hráči, dobře zahráli bratři Kozákovi.
 
tým 2009 - Prvním soupeřem nám byl Rychnov nad Kněžnou. Po vzájemné dohodě celý zápas proti sobě odehrál ročník 09, kdy se toto ukázalo jako dobré rozhodnutí. Zápas byl od 1. minuty vyrovnaný, s velkým nasazením na obou stranách a rovněž tak plný gólových příležitostí. Díky jejich neproměňovaní jsme první poločas pohráli 1:2. Do druhé poločasu jsme vstoupili aktivně, ale střelecká nemohoucnost nás neopustila. Díky bojovnosti a nasazení až do samého konce zápasu se nám minutu před koncem podařilo přeci jen vyrovnat a zápas tak skončil asi spravedlivou remízou 2:2. Ve druhém zápase byl naším soupeřem spojený tým Týniště/Borohrádku. V prvním poločase byla hra opět vyrovnaná, byť jsme rychle prohrávali, podařilo se nám vyrovnat a nakonec bylo výsledkem poločasové vedení 3:2. V druhém poločase proti druhému týmu našeho soupeře se nám již tak nevedlo. Dvěma špatně provedenými vhozenými auty jsme soupeři doslova darovali dva góly.  Hra se nám po tomto zcela rozpadla a to i zjevným vlivem úbytku fyzický sil a výsledkem byla prohra 0:4. Celkově bych dnešní turnaj a výkon našeho celého mužstva hodnotil jako povedený, vyzdvihl bych výkon obou našich středových hráčů Vašíka a Vendy, kteří se ve prospěch mužstva vydali skutečně ze všech sil.  
 
trenéři SP: Hronovský, Hubálek
 
Sestava :
tým 2008 - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Vojta Bělobrádek, Fanda Škoda, Štěpán Zámečník, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Filip Hnik, Adam Hronovský
tým 2009 - Dan Žďára, Kuba Hanzl, Vojta Kučera, Matyáš Hubálek, Jakub Bělobrádek, Václav Leugner, Jan Ježek, Václav Poláček
 
Výsledky :
MFK - Rychnov nad Kněžnou  6:4
 
tým 08  4:2 (1:1, 3:1)
branky:  Kozák Oliver 2x, Lochman, Hronovský
tým 09  2:2 (1:2, 1:0) 
branky : Hubálek, Hanzl
 
 
MFK - Týniště/Borohrádek 8:10
 
tým 08  5:4 (2:1, 3:3)
branky : Hronovský 2x, Lochman, Kozák Oliver, Bělobrádek
tým 09  3:6 (3:2, 0:4)
branky : Poláček, Ježek, Leugner

16.9.2018 - Starší žáci porazili Olympii na penalty

MFK

MFK  :  FC Olympia HK/FK Kratonohy  1:1  (1:0)   pk. 3:1

Branky MFK: Matouš

pokutové kopy proměnil: Matouš, Knap, Novotný

neproměnil: Smola

Sestava MFK: Bartošík – Valtera, Novotný, Smola, Týfa, Dubský, Čížek, Knap, Matouš, Junek, Štěpán, Šafář

V neděli 16.9. hostili starší žáci souklubí Olympie HK a Kratonoh. Už po dvou odehraných minutách jsme šli do vedení, když míč zatáhl Lukáš Knap a předložil jej Pavlu Matoušovi. Jenže to bylo z naší strany více méně vše. Naše další šance by se s velkou rezervou dali spočítat na prstech jedné ruky a málo která byla pro soupeře branku ohrožující.  Soupeř měl více šancí a mnohem nebezpečnějších a proto musíme říct, že dnes dva body získal ten šťastnější.  I proto, že se dnes hodně dařilo našemu brankáři. V průběhu hry zlikvidoval několik vyložených šancí soupeře a dvěma chycenými penaltami má velký podíl na bonusovém bodu.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

15.9.2018 - Muži stále neprohráli, ale doma ztratili 2 body

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Černilov 1:1 (0:0) pen. 3:5

Branka MFK: 85. Jelen

Sestava MFK: Maur - Soumar, Zákravský, Srubjan, Jelen, Lelek, Vít, Holčík, Borůvka D., Flígr, Nožka

Prvních 20. minut zápasu by domácí tým aktivnější, avšak žádnou šanci si nevytvořil. Hosté se osmělili v 20. minutě, kdy jejich šanci vychytal Maur. Poté se hra vyrovnala ale zápas byl chudý na šance. Jediným vzruchem pro diváky byla střela Nožky v 24. minutě, kdy si důrazem vybojoval míč ve vápně a poté 27. minuta, kdy se hosté dožadovali penalty.

V druhém poločase pokračoval divácky neatraktivní zápas. V 63. minutě se po chybě domácích dostali hosté do vedení - 0:1. Zvýšit ho mohli v 72. minut, ale brance zabránil brankář Maur, avšak za cenu žluté karty, jelikož míč zasáhl rukou mimo vápno. Také šance hostí hlavou zblízka po rohovém kopu v 78. minutě zůstala nevyužita. V 85. minutě naopak svojí šancí nepohrdli domácí a po rohovém kopu srovnali stav na 1:1. V penaltovém rostřelu byli úspěšnější hosté a získali tak druhý bod.

13.9.2018 - Mladší přípravka odehrála 2. kolo

MFK
Ve čtvrtek13.9. pokračoval JAKO - Okresní soutěž mladší přípravky již 2 kolem.Tentokrát se hrálo v Machově.Kluci si v prvním utkání  s domácím družstvem lehce poradili  a ve druhém utkání pak rozstříleli družstvo FK Náchod.
Výsledky utkání:
 
MFK Nové Město - Jiskra Machov       10 : 1 /6 : 0/
střelci branek: Macháček Lukáš 4x,Dyntar Marek 2x,Škoda Šimon 2x,Jaroš Jan,Mencl Patrik
 
MFK Nové Město - FK Náchod               15 : 3 /10 : 2/
střelci branek: Macháček Lukáš 6x,Mencl Patrik 4x,Škoda Šimon 3x,Jaroš Jan,Dyntar Marek
 
Zápasy odehráli.
Dyntar Marek,Mencl Patrik,Macháček Lukáš,Jaroš Jan,Škoda Šimon,Sedláček Adam
 
trenéři:
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

Mladší žáci odehráli druhé kolo

MFK
Dnes se dá na dvojutkání mladších žáků dívat ze tří pohledů. 
První je na výsledky souhrnného skóre 1:17 děsivý. Z druhého pohledu účast 12 hráčů z 13 nominovaných je paráda. Děkuji. No a do třetice nasazení i za nepříznivého stavu bylo příkladné. Na závěr, pokud takto budeme pracovat i nadále a to nejen v zápasech, ale i v tréninku samotném, zlepšení se dostaví. Sice ne hned, ale přijde. Proto dnes chválím veškeré hráče a dva o trochu více. Je to Lukáš Vrba a překvapivě i Tomáš Kirschlager. 
Sestava: Kirschlager Tomáš, Koza Petr, Lorenc Adam, Rozsypal Josef, Šimek Martin, Šubrt Josef, Uhlíř Jakub, Vecko Martin, Vrba Lukáš, Zítko Tomáš(K), Čapek Matyáš, Holý Tomáš.
 
Třebeš II - MFK N.M.   5:1 
 
Branka: MFK N.M. Adam Lorenc
Penalty: 5:3 
Proměnili: Šimek, Uhlíř, Kirschlager
Zahodili: Koza, Vecko
 
Rychnov - MFK N.M.  12:0
 
Penalty: 3:3
Proměnili: Čapek, Lorenc, Zítko
Zahodili: Šubrt, Holý
« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 32 63 94 125 Další »