Dorost v další přípravě remizoval

MFK

MFK Nové Město nad Metují - SK Opočno 1:1

V dalším přípravném utkání jsme přivítali celek z Opočna, který podobně, jako Solnice postoupil v B. třídě do skupiny o postup. Samotné utkání mělo pro náš tým opět přínos v tom, že si samotní hráči "osahali", v jakém tempu a rychlosti musí pracovat. Z tohoto pohledu jsme spokojeni. Co nám však dělá neustále problémy, je držení míče. Místo, abychom s míčem více tvořili a tím pádem si i odpočinuli, dělá nám probem dát si jen pár nahrávek za sebou. Pak po zbytečných ztrátách musíme opět vynaložit velké úsilí k tomu, abychom míč získali na zpět. Druhý problém spatřujeme v řešení finální fáze. V utkání jsme měli 3-4 opravdu veliké šance, ale bohužel jsme je nedokázali vyřešit správné a tím pádem jsme museli být spokojeni pouze s remízou, i když by si hráči výhru asi zasloužili.

Dorost také odehrál přípravné zápasy

MFK

MFK - Solnice 0-3 (0-3)

S druhým nejlepším celkem všech B. tříd jsme sehráli velmi dobře a poučné utkání. Solnice nás v prvních 30 minutách zmáčkla a vytvořila si až drtvi tlak, který korunovala 3 góly. Nutno ale podotknout, že po našich velkých, individuelnich chybách (penalta po faulu v rohu vápna, zbytečná ztráta míče, který máme jasně pod kontrolou před přímým volným kopem a již nás tradiční gól obrdrzeny z rohu...), a co je velmi nemilé zjištění, že hlavně díky naší tragické fyzické připravenosti, spíše pak nepripravenosti.... Do druhého poločasu jsme udělali několik změn a jakoby mávnutím kouzelného proutku jsme začali předvádět mnohem odvážnější fotbal, s rychlým přechodem do protiútoku, kdy jsme se několikrát dostali do slibného zakončení. A nebýt naší zbrklostí a stále ještě nezkušenosti, nastoupili hráči roc. 98 a ml., pak bychom i my určitě nějaký ten gól dali. Kluci si zaslouží, hlavně pak za druhý poločas, velkou pochvalu. 

MFK - Hronov 2-1 (1-1)

V dalším PU jsme změřili síly s týmem z Hronova. Opět jsme si vyzkoušeli různé rozestavení i jednotlivé hráče na různých postech. A nutno říci, že některým tyto nově naleznene pozice svědčili. To potvrdil hned na začátku utkání útočník Tomáš Tulej, který zužitkoval chybnou rozehrávku soupeře a poslal nás do vedení. Tento gól nás ale bohužel uspokojil natolik, že jsme přestali dělat věci, které jsme si řekli. (rychle napadat soupeře, neprohrávat osobní souboje, držet víc míč na vlastních kopačkách a rychleji s ním pracovat, při bránění být více u hráčů soupeře, při zisku balónu se rychleji dostat do pozic - udělat si velké hřiště, atd..) Proto nás také soupeř potrestal a vyrovnal. A udělá to tak každý soupeř, který vycítí, že se uspokojíme, zpohodlníme a přestaneme pracovat tak, jak máme. Ve 2. pol. jsme soupeře začali přehrávat hlavně ve středu hřiště, kde hrál výborný Tonda Valašek a potřebnou energii dodal Ondra Hable, který se posunul na místo defenzivního záložníka (asi je to rodinná kletba) a tam předvedl výkon, který se začal podobat tomu, co bychom si od něho představovali. K nim se přidali i další, a byly fáze utkání, která byla z naší strany opravdu velmi dobrá a my zaslouženě Dominikem Fligrem dali vítězný gól. Nicméně, stále se fotbal ještě učíme, a je potřeba v tréninkovém procesu být nejen koncentrováni a snažit se pracovat na 100%, ale hlavně se tréninků, co možná nejvíce zucastnit.... My trenéři doufáme, že nám v tomto ohledu toto nedělní vítězství pomůže.

7.2.2016 - Mladší žáci se zúčastnili dvou turnajů

MFK

V neděli 7.2. se naši mladší žáci zúčastnili dvou halových turnajů. Hráči narození v roce 2004 hráli v Pardubicích a ti o rok starší ve Rtyni v Podkrkonoší.

Jak už bývá zvykem naše první utkání na turnajích jsou ospalá. A jinak tomu nebylo ani dnes. První dvě utkání ročníku 2003 ve Rtyni vypadala jako by kluci ještě dospávali. Pak se přece jen dostali do provozní teploty a začalo to být vidět i na hřišti. Jen škoda neproměněných šancí, některá utkání by se třeba vyvíjela jinak. Turnaj byl mimořádně vyrovnaný. Každé ze zúčastněných mužstev o nějaký ten bod přišlo a tak o konečném pořadí mohl rozhodnout každý bod a každý gól. Po závěrečném zúčtování jsme se ocitli na druhé příčce konečného pořadí.

Nejlepším hráčem našeho mužstva na turnaji byl vyhlášen Pepa Novák a Honza Žahourek byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Sestava MFK:  Žahourek Jan  - Čtvrtečka Jakub, Novák Josef, Buriánek Adam, Rücker David, Žahourek Tomáš, Vacek Jakub,  Tran Tomáš

Konečné pořadí turnaje: 1. MFK Trutnov, 2. MFK Nové Město n.M., 3. TJ Červený Kostelec, 4. Sokol Třebeš, 5. Jiskra Hořice, 6. Velké Poříčí, 7. Baník Žacléř, 8. Baník Rtyně/Sparta Úpice

 

Stejně ospalý začátek měl i ročník 2004 v Pardubicích. Navíc svou nedůsledností a chybami daroval soupeři vítězství. V následujících zápasech se náš výkon, alespoň co se bojovnosti týká, razantně změnil. Kluci bojovali o každý míč a o každý metr hřiště. A tak i když jsme některé zápasy nedovedli do vítězného konce, za nasazení si kluci zaslouží pochvalu.

Sestava MFK: Kumprecht - Vávrů, Čerenkov, Čančara, Smola, Novotný, Bartošík, Macek

Výsledky: 

MFK : RMSK Cidlina "A"  1:5

Branka MFK: Čančara

MFK : RMSK Cidlina "B"  0:2

MFK : TJ Paramo Pardubice 5:0

Branky MFK: Smola 2, Čerenkov, Čančara, Vávrů

MFK : FK Česká Třebová 1:1

Branka MFK: Čerenkov

MFK : TJ Přelovice 4:0

Branky MFK: Čerenkov 2, Vávrů, Čančara

MFK : FC Hlinsko 0:4

MFK : SK Nemošice 3:1

Branky MFK: Vávrů 2, Macek

Konečné pořadí turnaje: 1. Cidlina „B“, 2. Hlinsko, 3. Cidlina „A“, 4. Česká Třebová, 5. MFK Nové Město, 6. Paramo Pardubice, 7. Přelovice, 8. Nemošice 

Muži v dalším přípravném zápase porazili Žamberk

MFK

MFK Nové Město nad Metují - 1.FC Žamberk 3:1  (1:0)

branky MFK:  27´ Růžička (Paďour), 55´ Vít (sam.), 83´ Klikar (Soumar)

sestavaKrunčík - Jelen, Nejman, Kudláček, Vít - Lelek, Růžička, Zákravský P., Voráček - Klikar, Paďour

střídali Soumar a Maur V.

"Náš dnešní výkon patřil mezi ty lepší v dosavadním průběhu přípravy. Všichni hráči utkání odehráli s chutí a nasazením, hodně akcí jsme dokázali dotáhnout do zakončení. Ne vždy se nám to podařilo až ke gólovému zásahu, přesto jsme tři branky vstřelili a  i díky příznivému počasí jsme si zápas užili ."

Miloš Killar - trenér MFK

30.1.2016 - Ročník 2006 odehrál halový turnaj v Jaroměři

MFK

        V sobotu 30.1. jsme odehráli další výborně obsazený turnaj v Jaroměři. A bohužel již potřetí za sebou se k nám při HT obrátilo fotbalové štěstí zády a byli jsme znovu odkázáni jen na boj o nechtěné poslední místo. Již předturnajové rozlosování nás zařadilo do skupiny "smrti" s oběma loňskými finalisty z Hlinska a ČS a s nimi podobně silnými týmy z Trutnova a Černilova. I přesto, že jsme se tentokrát zúčastnili v nejsilnější možné sestavě, si musíme přiznat, že hned úvodní zápas proti Černilovu nám herně nevyšel, jelikož jsme se nedokázali ve hře dopředu brankově prosadit. V následujícím utkání proti ČS jsme se fotbalově velmi zvedli a zaskočili soupeře skvělým projevem a dvěmi vstřelenými brankami hned v úvodu zápasu. Poté jsme však součinností smůly a slabé fyzické i psychické odolnosti opět propadli. Nicméně jsme se v dalším souboji dokázali zvednout a být jasnému favoritovi z Hlinska více než vyrovnaným soupeřem. Ale, jak již bylo několikrát zmíněno, fotbalové štěstí se od nás odvrátilo a obdrželi jsme rozhodující branku v poslední vteřině zápasu. Další vzestup se nám již nepodařil a proti Trutnovu jsme odevzdali "zlomený" výkon po všech stránkách. Malou útěchou závěrem nám je již třetí jednoznačné vítězství v boji o vyhnutí se tomu "být poslední". Do dalších turnajů bychom si v čele s určitými hráči měli uvědomit, co znamená chuť, bojovnost a soustředění se na zápas a potažmo celý turnaj a v jakém duchu se vlastně chceme prezentovat ...

Josef Lácha a Ivana Holá
trenéři SP


sestava:  Bašek Dominik, Matouš Pavel, Vacek Matěj, Zámečník Marek, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Šimek Martin, Holý Tomáš

Utkání:
MFK Nové Město n/M - FK Černilov  0 : 2
MFK Nové Město n/M - SK Rozkoš Česká Skalice 2 : 3
Branky: 2x Vacek
MFK Nové Město n/M - FC Hlinsko  2 : 3
Branky: Lácha, Vacek
MFK Nové Město n/M - MFK Trutnov  2 : 5
Branky: Zámečník, Šimek
MFK Nové Město n/M - FC Spartak Rychnov n/K  4 : 0
Branky: 2x Zámečník, Matouš, Šimek
                
Celkové pořadí:      1.  FC Hlinsko
                                2.  FK Jaroměř
                                3.  FK Kolín
                                4.  MFK Trutnov
                                5.  SK Rozkoš Česká Skalice
                                6.  FK Černilov
                                7.  RMSK Cidlina Nový Bydžov
                                8.  TJ Červený Kostelec
                                9.  MFK Nové Město nad Metují
                                10.  FC Spartak Rychnov n/K

30.1.2016 se žáci narození v roce 2003 zúčastnili halového turnaje v Červeném Kostelci.

MFK

V sobotu 30.1. se naši mladší žáci narození v roce 2003 zúčastnili halového turnaje v Červeném Kostelci. V prvním utkání proti Rtyni/Úpici sice máme převahu, ale skóruje soupeř. Druhé utkání s domácím Červeným Kostelcem bylo vyrovnané. Zápas rozhodují dva proměněné brejky Adama Buriánka (to by Čančík koukal). Následují vítězství nad Policí a Zábrodím. Zvlášť to nad Zábrodím nás ale stálo hodně sil. Po vítězství ve skupině hrajeme semifinále proti České Skalici. Překvapivě lehce vítězíme a čeká nás finále. V něm narážíme opět na domácí tým, který trestá naši chybu a vítězí. Mimo poháru za druhé místo v turnaji dostává ještě Adam Buriánek cenu za nejlepšího střelce.      Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Sestava: Rücker, Vacek, Novák, Čtvrtečka, Buriánek, Žahourek, Ťokan

Výsledky: 

MFK : Úpice/Rtyně  0:1

MFK : Červený Kostelec 2:0

 Branky MFK: Buriánek 2

MFK : Police nad Metují 4:0

Branky MFK: Novák 2, Žahourek, Buriánek

MFK : Sokol Zábrodí 1:0

Branka MFK: Buriánek

semifinále:

MFK : RSCM Rozkoš Česká Skalice 3:0

Branky MFK: Buriánek 2, Ťokan

finále:

MFK : Červený Kostelec 0:1

Konečné pořadí turnaje: 1. Červený Kostelec, 2. MFK Nové Město nad Metují, 3. Jaroměř, 4. Česká Skalice, 5. Velké Poříčí, 6. Broumov, 7. Zábrodí, 8. Úpice/Rtyně, 9. Police nad Metují, 10. Č.Kostelec/Zábrodí

Muži v další přípravě těsně podlehli Chocni

MFK

Agria Choceň - MFK Nové Město nad Metují 1:0 (0:0)

sestava MFKKrunčík - Darebník, Kudláček, Nejman, Jelen - Lelek, Zákravský P., Srubjan, Soumar - Růžička, Klikar

střídali Voráček, Maur V.

"Za krásného jarního počasí se hrál vyrovnaný zápas s minimem brankových příležitostí i nečistých zákroků. Domácí rozhodli utkání nečekanou střelou za hranicí pokutového území, naši největší příležitost, kdy šel Klikar sám na branku choceňských, jsme využít nedokázali."

Miloš Killar - trenér MFK

Muži v přípravě podlehli Holicím

MFK

Nové Město nad Metují – Holice 1:5 (0:1)

„Na kluzkém terénu se lépe pohybovali hráči hostí, přesto jsme do přestávky vedli po krásné střele Růžičky. Druhý poločas jsme už na soupeře nestačili a inkasovali krutých, ale vzhledem k chybám v obraně, zasloužených pět branek. Víc mě však mrzí střet dvou našich hráčů v úvodu utkání, po kterém musel Lukáš Zákravský opustit hřiště. Doufám, že zranění nebude vážné a neomezí hráče v další přípravě," vrací se k utkání novoměstský trenér Miloš Killar.

Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/moravec-vs-broumov-5-4-jaromer-nestacila-na-union-20160126.html

Ročník 2005 se zúčastnil velkého turnaje v Hradci Králové

MFK

Ve dnech 23.1.- 24.1.2016 se ročník 2005 zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje pořádaného FC Hradec Králové. Turnaje se zúčastnilo 20 týmů, které byly rozděleny do čtyř skupin. Naši hráči vstoupili do turnaje s velikou chutí po vítězství a tomu odpovídaly i výsledky prvního dne turnaje. V prvním jediném remízovém zápase naši hráči vedli sice 2:0, ale zápas se nepodařilo dotáhnout do vítězného konce a byla z toho remíza. Ve zbývajících zápasech byli již 100% a výsledkem bylo skvělé první místo a také překvapení ve skupině.

V neděli naším prvním soupeřem bylo mužstvo ŠK Slovan Bratislava. Počáteční vedení se našemu mužstvu nepodařilo udržet a byla z toho první prohra na turnaji. V následujících zápasech již kluci odpadli fyzicky, což jim nelze zazlívat, jelikož v sobotu makali na doraz a na neděli jim už mnoho sil nezbylo.

Bojovnost a vůle už pak v zápasech proti takto kvalitním soupeřům nestačí. Každopádně výsledek hodnotíme jako skvělý a chválíme za příkladnou reprezentaci MFK Nové Město nad Metují.

Závěrem děkujeme všem zúčastněným hráčům za předvedené výkony a také rodičům za trvalou podporu.

Sestava MFK: Franc Denis, Knap Lukáš, Macek Viktor, Valtera Petr, Váňa Oliver, Serbousek Jaroslav, Týfa Tobiáš, Žahourek Tomáš

Sobota 23.1.2016 utkání ve skupině

MFK Nové Město nad Metují - Orzel Zabkowice Slaskie  2  : 2 

Branky: Macek, Valtera

Akademia Wratislavia Wroclaw - MFK Nové Město nad Metují  1  : 4 

Branky: Váňa, Knap, Týfa 2x

FC Hradec Králové "černí" - MFK Nové Město nad Metují  0  : 3 

Branky: Macek, Žahourek, Týfa

FC Viktoria Plzeň "A" - MFK Nové Město nad Metují  0  : 1 

Branka: Váňa

Pořadí ve skupině

1. MFK Nové Město nad Metují 

2.FC Viktoria Plzeň "A"

3. Orzel Zabkowice Slaskie  

4. FC Hradec Králové "černí"

5. Akademia Wratislavia Wroclaw 

Neděle 24.1.2016 finálová skupina, utkání o 1-10 místo

MFK Nové Město nad Metují - ŠK Slovan Bratislava  2  : 4 

Branky: Knap, Macek

FK Pardubice - MFK Nové Město nad Metují  5  : 0 

FC Hradec Králové "bílí" - MFK Nové Město nad Metují  4  : 1 

Branka: Macek

FC Baník Ostrava - MFK Nové Město nad Metují  3  : 1 

Branka: Žahourek

Utkání o 9. místo

MFK Nové Město nad Metují - MFK Chrudim  0  : 5 

 

Konečná pořadí

1. ŠK Slovan Bratislava

2. FC Hradec Králové "bílí"

3. Akademia Pilkarská Sparta

4. FC Viktoria Plzeň "B"

5. FC Petržalka "bílí"

6. FC Baník Ostrava

7. FC Viktoria Plzeň "A"

8. FK Pardubice

9. MFK Chrudim

10. MFK Nové Město nad Metují

11. Slask Wroclaw

12. Szkola Futbolu Gniezno

13. FC Hradec Králové "černí"

14. Orzel Zabkovice Slaskie

15. FK Náchod

16. FC Petržalka "zelení"

17. KKS Polonia Wroclaw

18. FC Wroclaw Academy

19. Slovan Broumov

20. Akademia Wratislawia Wroclaw

 

Veškerý výsledkový servis je na stránkách www.htfchk.cz  HT pro kategorii U11

 

Trenéři: Macek Martin, Žahourek Tomáš

Zpracoval: Ivo Janeček

« Předchozí 1 32 56 57 58 59 60 61 62 63 94 125 Další »