27.10.2015 - Mladší přípravka deklasovala své soupeře

MFK

Úterý 27.10.  8.kolo JAKO OS mladší přípravka - hřiště V.Jesenice

MFK Nové Město n.M.  - FK Jaroměř           17 : 0  / 10 : 0 /
střelci branek MFK : Říha Ondřej 6x,Spilka Mikuláš 3x,Leugner Václav 3x,Poláček Václav 3x, Hubálek Matyáš,Žďára Daniel

MFK Nové Město n.M. - Jiskra Machov          11 : 0 / 5 : 0 /
střelci branek MFK : Poláček Václav 6x,Leugner Václav 3x,Říha Ondřej 2x

Dnes jsme sehráli poslední kolo podzimní části soutěže. Kluci si s chutí zastříleli, což je patrné z výsledků v obou utkáních,takže velká pochvala. Pokud mám zhodnotit podzimní část soutěže, tak v ní  upřednostňuji patrný výkonostní posun prakticky u všech kluků, než rekordní výsledky.
Ve čtvrtek od 16.00 hod. je poslední trénink na hřišti. Budou následovat tréninky v tělocvičně na Malecí. Včas všem prostřednictvím e-mailu podám informaci.
Macháček Jaroslav

25.10.2015 - Muži si vezou z Č. Kostelce dva důležité body

MFK

TJ Červený Kostelec - MFK Nové Město nad Metují 2:2 (1:2) p.k. 5:6

Branky: 41. Hlava, 93. Gross - 22. Zákravský, 29. Paďour

Sestava MFK: Krunčík - Voráček, Sedláček, Jelen, Emlar (73. Lelek), Klikar, Paďour, Zákravský L., Zákravský P., Kudláček, Nejman

Mužstvo  hostí se od začátku prezentovalo dobrým výkonem a bylo po celý zápas jasně lepším týmem. Domácí hrozili jen ze standardních situací, po kterých dali i obě branky. Hosté se v zápase ujali rychlého dvojbrankového vedení, avšak bohužel v druhém poločase nedali několik jasných šancí a potvrdilo se tak staré známé "nedáš, dostaneš", když v třetí minutě nastaveného času domácí srovnali. 

 

"Myslím,že jsme si bonusový bod zasloužili. Bojovné utkání s šancemi na obou stranach se muselo líbit, děkuji hráčům  za dnešní výkon." - M. Killar - trenér MFK

24.10.2015 - Starší přípravka odehrála předposlední letošní turnaj

MFK

Předposlední kolo starších přípravek se odehrálo v Častolovicích .

Dvojzápas s domácím týmem a Třebechovicemi pod Orebem jsme sehráli v mrazivém dopoledni. Před prvním zápasem bylo hřiště pokryto jinovatkou.

Naši hráči předváděli bojovný výkon na hranici svých možností a s jedním hráčem na střídání  v každém týmu se nám podařilo uhrát výborné výsledky. První tým hrál v jednu chvíli dokonce ve čtyřech hráčích z důvodu zranění dvou hráčů. Naštěstí tato zranění nebyla trvalého rázu a kluci naskočili pomoci svým čtyřem spoluhráčům. Fotbal prostě někdy bolí.

Jediné co dělá našim hráčům velký problém je rozehrávání míčů od brankáře,kdy nám chybí pohyb hráčů v poli a správné a včasné nabíhání pro míč. Jelikož o tomto nedostatku víme, zaměřujeme se na tyto herní situace v tréninkovém procesu a již jsou vidět náznaky zlepšení. Stále je na čem pracovat.

Závěrem bychom chtěli všem zúčastněným hráčům poděkovat za obětavý kvalitní výkon a za vzornou reprezentaci MFK Nové Město nad Metují. 

 

Sestava MFK

mužstvo 1: Bašek Dominik, Čížek Vojtěch, Dubský Pavel, Franc Denis, Macek Viktor, Petera Max, Vacek Matěj

mužstvo 2: Knap Lukáš, Kuřátko David, Matouš Pavel, Týfa Tobiáš, Valtera Petr, Váňa Oliver, Zákravský Filip

 

MFK Nové Město nad Metují - Kostelec/Častolovice

mužstvo 1

1. poločas  3 : 1

Branky: Franc, Macek, Bašek

2. poločas  1 : 1

Branka: Čížek

mužstvo 2

1. poločas  4 : 4

Branky: Váňa 2x,Knap 2x

2. poločas  6 : 3

Branky: Váňa 2x,Týfa 2x,Knap ,Matouš

 

MFK Nové Město nad Metují - Třebechovice pod Orebem

mužstvo 1

1. poločas  2 : 4

Branky: Petera 2x

2. poločas  6 : 2

Branky: Vacek 2x, Franc 2x, Macek 2x

mužstvo 2

1. poločas  7 : 0

Branky: Váňa 4x,Valtera 2x,Týfa 

2. poločas  4 : 2

Branky: Váňa 2x,Týfa,Knap

 

Janeček Ivo + Macek Martin + Zákravský Václav

25.10.2015 - Starší dorost doma prohrál s Pardubičkami

MFK

MFK Nové Město nad Metují - SK Pardubičky 2:4 (1:1)

Branky MFK: 10.Cohorna, 55.Práza 

Sestava MFK: Vik-Štěpán,Nymsa,Hable,Pokorný, Holčík,Mádr, Tuček,Práza, Tulej L. /76.Lelek/, Cohorna/26.Franěk

Další zápas jako přes kopírák... Opět jsme se ujali vedeni a  opět nám tento úvodní gól paradoxně ublížil. Místo, abychom se uklidnili a využili další výborné šance, drželi míč, a přesně kombinoval, tak si myslíme, že se nám nemůže nic stát, že  nemusíme bojovat, že nemusíme vyhrávat souboje, ba dokonce, že tyto souboje ani nemusíme absolvovat. Jsme pohodlní až líní. Na kritiku reagujeme podražděně a místo koncentrace na samotný výkon, hledáme problémy jinde, než u sebe. Stejně, jako v předešlích zápasech jsme prohráli toto utkání v obou šestnáctkách, kde byl soupeř, ač mladší, daleko bojovnější a hladovější. Soupeři gratulujeme a doufáme, že se v příštím zápase se silnou RMSK donutíme k mnohem kvalitnějšímu, týmovému výkonu.

 

24.10.2015 - Mladší přípravka odehrála své zápasy na domácí půdě

MFK

Na konci podzimní sezony dne 24.10. byla i naše mladší přípravka pořadatelem mistrovského turnaje krajského přeboru. Soupeřem nám byly týmy z Op/Dob., Jaroměře a Rasošek. 

Nominovaní byli všichni hráči a téměř se i všichni dostavili. Při účasti čtyř týmu na turnaji je hrací čas  zkrácen na 2x10 minut, což není  mnoho času ,,k protočení,, tolika hráčů do hry. Jistě všem trenérům záleží na výsledcích, ale v našem případě jde o zapojení do turnajů všech hráčů, kteří mají zájem o fotbal a v domácích podmínkách je to nejlepší příležitost. 

Prohráli jsme dvě utkání a to s Op/ Dobruškou 0:10 a s Jaroměří 2:10. Vítězství jsme vybojovali 

s Rasoškami 16:2 a jelikož víme, že tento soupeř není ,,silný,,, tak obzvlášť v tomto utkání dostali více  prostoru hráči, kteří nedávno teprve začali a na turnaji byli poprvé.

S pořádáním turnaje jsou i vedlejší starosti, jako příprava hřiště, obstarání pochutiny pro všechny týmy a hlavně zajištění rozhodčích. Děkujeme tatínkům, kteří se této role zhostili a zvládli to s velkým přehledem.

Také děkujeme všem rodičům a dalším rodinným příbuzným, že přišli fandit, své děti povzbudit. Do toho nám v tom trošku chladném počasí svítilo sluníčko a bylo z toho fajn dopoledne.

Trenéři Čerenkov Petr a Krátký Václav

24.10.2015 - Straší žáci v Hořicích vyhráli, mladší dorost prohrál

MFK

Mladší dorost:

Jiskra Hořice/Dohalice - MFK Nové Město nad Metují 4:1 (2:0)

Branka MFK: Flígr

 

Starší žáci: 

Jiskra Hořice - MFK Nové Město nad Metují/RSCM Rozkoš 1:3 (1:1)

Branky MFK/Rozkoš: 6. Tesař Filip, 57. Rudolf Lukáš, 59. Rýdl Matyáš

Sestava MFK/RozkošMatyáš Tupec – Filip Tesař, Michal Tipelt, Ondřej Fára, Matyáš Rýdl, Marek Kocián, Jan Horkel, Tereza Janoušková, Lukáš Rudolf, Ladislav Šrajbr, Vojtěch Ťokan, Josef Skuhravý, Tomáš Hrodek

24.10.2015 - Mladší žáci v Týništi podlehli jen domácímu týmu

MFK

9.kolo krajského přeboru mladších žáků jsme v sobotu 24.10. odehráli v Týništi nad Orlicí. K prvním zápasu jsme, na šedivákem pokrytém hřišti, nastoupili proti Broumovu. V první půli měl více ze hry soupeř, ve druhém pak my. Paradoxně největší šanci soupeře likvidoval na brankové čáře Kuba Čtvrtečka právě ve druhé půli za naší převahy. Utkání už spělo k bezbrankové remíze, když nás v poslední minutě dostal Maty Čančara do vedení, na které již soupeř neměl čas reagovat. Jen padesát vteřin stačilo ve druhém utkání domácímu Týništi nad Orlicí k tomu aby šlo do vedení. O sedm minut později nás od druhého gólu zachránil ofsajd. Naše hra byla děsivá, střed hřiště jako by neexistoval . Ve druhé půli se náš výkon zlepšil, ale David Rücker v posledním okamžiku promáchl, Martin Smola oklepal listí z bříz za brankou (a jsou to opravdu vysoké stromy), Tomáš Tran orazítkoval tyč. Štěstíčko se od nás odvrátilo. O konečném výsledku utkání tak rozhodli standardní situace.

Soupeř zahrával dvě, my jednu. Ve třetím utkání proti Červenému Kostelci jsme se naopak my dostali do vedení téměř z první akce. Vedení jsme brzy ještě navýšili a zápas jsme pak dohrávali téměř v tréninkovém tempu. Vácova objednávka párku po zápase byla toho důkazem.

Za tří zápasů dvě vítězství - výsledkově bychom mohli být spokojeni. K našemu dnešnímu výkonu se ale slova chvály hledají jen těžko. Snad jen obranná trojice Novas, Váca a Čtvrťa odehrála to, co jsme od nich zvyklí. To je ale málo. Naše záloha jako by neexistovala. Přesto, že jsme klukům názorně ukázali co od nich chceme, kluci jako by to na hřišti už nevěděli, někteří možná ani nechtěli vědět.   

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK: Tomáš Bartošík - Matyáš Novotný, Jakub Vacek (c), Jakub Čtvrtečka, Matyáš Čančara, Josef Novák, Martin Smola, David Rücker, Tomáš Smola, Tomáš Tran 

Výsledky: 

MFK : Slovan Broumov  1:0  (0:0)

Branka MFK: Čančara

MFK : SK Týniště nad Orlicí  1:3  (0:1)

Branka MFK: Čančara

MFK : TJ Červený Kostelec  8:1  (6:0)

Branky MFK: Rücker 3, Čančara 2, Smola Martin, Vacek, Novotný 

17.10.2015 - Přípravky odehráli turnaj v Rychnově

MFK

V sobotním kole KP SP jsme sehráli dvojzápasy s mužstvy Rychnova a Jaroměře. V první části utkání s Rychnovem jsme soupeře jasně přehrávali a zvítězili 6:1. Druhý poločas byl zcela vyrovnaný a soupeř nám nenechával prostor k rozehrávce, což byl pro naše hráče problém. Nakonec jsme byli v koncovce lepší a zvítězili 2:1.
Druhé utkání s Jaroměří mělo stejný průběh. Soupeř nás opět rychle napadal a našim hráčům to dělalo velký problém při rozehrávce. Výsledky 4:3 a 1:0 svědčí o tom, že Jaroměř je pro nás vždy nejtěžším soupeřem. Pokud ale zlepšíme zpracování a práci s míčem, můžeme se těšit na další dobré výsledky. Pochvala pro všechny kluky, že v sychravém a deštivém počasí odvedli bojovný výkon.

Martin Macek a Vašek Zákravský - trenéři SP

skupina "A" - sestava:  Petera Maxmilián, Zákravský Filip, Týfa Tobiáš, Valtera Petr, Franc Denis, Váňa Oliver, Žahourek Tomáš, Čížek Vojtěch

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n./K. A    6 : 1
Branky: 4x Váňa, 2x Žahourek
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n./K. B    2 : 1
Branky:  Petera, Franc
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř A     4 : 3
Branky:  3x Váňa, Zákravský
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř B     1 : 0
Branky:  Zákravský

Z důvodu podmáčeného terénu jsme odehráli sobotní kolo KP SP na umělé trávě. Toto jsme přivítali, jelikož trénujeme na velmi podobném terénu a i počasí nenasvědčovalo tomu, že by bylo možné odehrát dané kolo na travnatém povrchu. Na druhou stranu jsme se museli potýkat s velikostí hřiště, hodící se spíš pro turnaje MP, a s často až nesmyslným kouskováním hry ze strany rozhodčích, kteří až příliš bazírovali na správnosti některých herních činností a to např. autů, prováděných jak odkopem od brány, tak vhazováním. Nakonec jsme však všechna naše utkání zvládli a pouze jednou bezbrankově zremizovali. K tomu nám dopomohly zejména naše "starší posily", Lukáš z pozice zaskakujícího brankáře a Viktor z pozice útočícího hráče, jimž oběma patří velké dík.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP
       
skupina "B" - sestava:  Knap Lukáš, Macek Viktor, Matouš Pavel, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Uhlíř Jakub, Šimek Martin

Výsledky:           
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n./K. B    1 : 0
Branky: Zámečník
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n./K. A    3 : 0
Branky:  2x Lácha, Matouš
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř B     0 : 0
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř A     3 : 2
Branky:  2x Zámečník, Vacek

18.10.2015 - Starší přípravka C v Machově 2x vyhrála

MFK

V neděli jsme odehráli další kolo OP SP téměř výhradně s hráči ročníku 06. Terén byl opět velmi podmáčený a těžký, což našim hráčům činilo nemalé problémy. Tentokrát jsme se chtěli zaměřit zejména na herní souhru týmu proti soupeřům, kteří uzavírají tabulku OP.  A i když tomu konečné výsledky příliš nenasvědčují, bohužel naše předvedená hra nebyla ideální a podařilo se nám jen pomálu kombinačních akcí. Prosadili jsme se především individuálními schopnostmi, a to zejména Matěje Vacka a Pavla Matouše, které v konečném výsledku výrazně převážily nad individuálními chybami a nedokonalostmi, jichž rozhodně nebylo málo. Doufejme, že se postupem času naučíme více čelit a fotbalově reagovat na destruktivní hru našich soupeřů z OP. Přesto bychom rádi všem zúčastněným klukům poděkovali a pochválili je za to, že se i s rodiči nezalekli počasí a "výlet" do Machova s námi absolvovali.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři SP

Sestava:  Kubišta Kryštof, Matouš Pavel, Vacek Matěj, Meier Daniel, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Ducháč Daniel, Zítko Tomáš, Kamenský Martin

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - TJ Spartak Police/Machov   12 : 2,  (6 : 2)
Branky:  6x Vacek, 5x Matouš, Holý
MFK Nové Město n./M. - TJ Spartak Police Vosy  8 : 4,  (4 : 3)
Branky:  6x Vacek, Matouš, Lácha

18.10.2015 - Mladší žáci na domácí půdě třikrát vyhráli

MFK

V neděli 18.10. se naši mladší žáci představili na domácím hřišti. V první utkání proti RSCM Rozkoš jsme se, jako již tradičně, ze začátku hledali. A navíc i inkasovali. Pomalu jsme se ale dostávali do hry. Po deseti odehraných minutách poslal Maty Čančara kolmou přihrávku na Honzu Žahourka a bylo vyrovnáno. Zanedlouho nakopl Filip Ťokan míč levačkou na soupeřovu branku a ten po několika tečích skončil za zády gólmana soupeře - šli jsme do vedení, které do poločasu Maty Čančara ještě navýšil. I po půli jsme měli převahu, ale téměř bez šancí. Jednu z mála využil Tomáš Žahourek, když k němuž propadl rohový kop Honzy Žahourka. Ve druhém utkání proti Týništi n.O.

jsme se od začátku sice nastěhovali na soupeřovu polovinu ale znovu jsme si na gól museli počkat deset minut, když předtím Tomáš Smola střílel nad a Maty Čančara hlavičkoval do brankáře. Pak Maty Čančara vybojoval ve střehu hřiště míč a kolmou přihrávkou našel rozeběhnutého Martina Smolu a ten dal první a jak se později ukázalo jediný gól zápasu. I po změně stran jsme sice jakous takous převahu měli, ale bez užitku. Jednu z mála vážnější šanci měl Martin Smola, ale jeho střela šla jen do gólmana. Ve třetím utkání proti Českému Meziříčí se kluci názorně přesvědčili co může způsobit ztráta soustředění a laxnost, když jsme na začátku druhé půle nechali soupeře vstřelit kontaktní gól. Byť jsme zvítězili je třeba se poučit z chyb a dvou inkasovaných branek.

Přestože by skóre některých dnešních utkání mohla svědčit o opaku, žádný soupeř dnes nebyl horší, nebo slabý. I proto musíme klukům poděkovat za předvedený výkon.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ 

Sestava MFK: Rücker David, Smola Martin, Smola Tomáš, Novák Josef, Žahourek Jan, Žahourek Tomáš, Čančara Matyáš, Čtvrtečka Jakub, Vacek Jakub (c), Bartošík Tomáš, Novotný Matyáš, Navrátil Lukáš, Ťokan Filip, Tran Tomáš

Výsledky: 

MFK : RSCM Rozkoš  4:1  (3:1)

Branky MFK: Žahourek Honza, Ťokan, Čančara, Žahourek Tomáš

MFK : SK Týniště n.O.  1:0  (1:0)

Branka MFK: Martin Smola

MFK : FC České Meziříčí  5:2  (3:1)

Branky MFK: Čančara 2, Žahourek Tomáš, Novák, Tran 

« Předchozí 1 31 55 56 57 58 59 60 61 90 120 Další »