4.kolo JAKO Okresní soutěž mladší přípravky

MFK

4.kolo JAKO Okresní soutěž mladší přípravka

MFK Nové Město n.M. - FK Náchod Pumy                  3 : 6
Střelci branek MFK: Paar Adam 2x,Ždára Daniel

MFK Nové Město n.M. - TJ Sokol Zábrodí                   8 : 2
Střelci branek MFK: Ždára Daniel 2x,Poláček Václav 2x,Hubálek Matyáš 2x,Leugner Václav, Spilka Mikuláš

V prvním utkání se nám střelecky nedařilo,což jsme napravili ve druhém utkání. Děkuji rodičům za pomoc v dopravě k utkání.
Macháček Jaroslav

26.9.2015 - Krajský přebor starších přípravek

MFK

Sobota 26.9. byla dalším dnem, kdy se hrál krajský přebor starších přípravek. Do dvojzápasu jsme nastupovali proti týmům Rychnova a Černilova. V obou zápasech kluci předvedli několik povedených fotbalových akcí a své soupeře jasně přehrávali. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedenou hru. Samozřejmě v zápasech bylo několik nedostatků, ale pokud budou kluci předvádět výkony jako v sobotu, nemají se za co stydět.

Martin Macek a Vašek Zákravský - trenéři SP

skupina "A" - sestava:  Zákravský Filip, Týfa Tobiáš, Macek Viktor, Valtera Petr, Váňa Oliver, Žahourek Tomáš

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n.K. A   9 : 1
Branky: 5x Váňa, 2x Žahourek, 2x Macek
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n.K. B   9 : 1
Branky: 5x Váňa, 3x Žahourek, Týfa
MFK Nové Město n./M. - FK Černilov A   7 : 0
Branky: 4x Váňa, 3x Týfa
MFK Nové Město n./M. - FK Černilov B   8 : 2
Branky: 6x Váňa, Žahourek, Týfa

I druhému týmu se docela dařilo. Problémem byl vstup do turnaje, kdy nám velmi dlouhou dobu trvalo, než jsme se probrali a začali se soustředit na vlastní hru. Nakonec jsme první zápas přece jenom rozhodli v náš prospěch. Poté jsme dvakrát jednoznačně zvítězili a opět až v posledním poločase usli trochu na vavřínech a obdrženou brankou ke konci zápasu prohráli nejtěsnějším rozdílem se silným Černilovem. Je nutné si přiznat, že naší hře chybí zejména klid a rozvaha, přesnost, rozhodnost a jistota v zakončení. Stále je na čem pracovat a co zlepšovat.

Ivana Holá a Josef Lácha - trenéři SP

skupina "B" - sestava:  Bašek Dominik, Uhlíř Jakub, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Knap Lukáš

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n.K. B   3 : 2
Branky: Zámečník, Vacek, Knap
MFK Nové Město n./M. - Spartak Rychnov n.K. A   5 : 0
Branky: 4x Zámečník, Vacek
MFK Nové Město n./M. - FK Černilov B   7 : 1
Branky: 4x Zámečník, Lácha, Knap, Vacek
MFK Nové Město n./M. - FK Černilov A   3 : 4
Branky:2x Vacek, Zámečník

27.9.2015 - Okresní přebor starší přípravky

MFK

V neděli 27.9.2015 se starší přípravka zúčastnila turnaje Okresního přeboru SP v Machově. Mužstvu se podařilo navázat na výborné výsledky svých spoluhráčů ze sobotních utkání Krajského přeboru. V prvním utkání byl naším soupeřem domácí tým TJ Spartak Police Machov. Utkání od samého začátku bylo v režii našich hráčů a v čase 2:47 již vedli 4:0. Naši hráči se kombinační hrou dostávali do brankových příležitostí, které s vysokým procentem úspěšnosti také proměňovali. Ke druhému zápasu nastoupili proti mužstvu TJ Spartak Police Real. Opět se jednalo o vyrovnané utkání jako v turnaji před týdnem. Vedení v zápase se střídalo na obou stranách. Tentokrát to bylo se šťastným koncem pro náš tým, když jsme v čase 35:40 vstřelili rozhodující branku. Jelikož se našemu mužstvu do konce utkání již dařilo eliminovat útočnou snahu soupeře a poslední šance našeho týmu byla nevyužita, zvítězili jsme těsným rozdílem branek.

Všem klukům děkujeme za výkon a bojovnost.

Josef Lácha - trenér SP a Ivo Janeček - vedoucí mužstva

Sestava:  Kubišta Kryštof, Franc Denis, Ducháč Daniel, Zámečník Marek, Lácha Matěj, Kuřátko David, Schidlová Viktorie, Zítko Tomáš, Kamenský Martin

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - TJ Spartak Police Machov   15 : 2,  (10 : 1)
Branky:  8x Zámečník, 3x Kuřátko, 3x Franc, Ducháč
MFK Nové Město n./M. - TJ Spartak Police Real   5 : 4,  (3 : 3)
Branky:  4x Zámečník, Lácha

27.9.2015 - Mladší přípravka hrála v Rasoškách

MFK

V tomto hracím víkendu dne 27.9. mladší přípravka sehrála mistrovský turnaj v Rasoškách s místním týmem a s týmem z Třebechovic. Již hřiště nás překvapilo, mysleli jsme, že taková hrací plocha již neexistuje. Plocha, kterému se říkalo hřiště měla hodně velkou podobu velkému výběhu pro slepice. Tráva spálená z nedostatku vláhy, místy ani nebyla, díry a nerovnost. Naštěstí aspoň žádný trus. Výsledek s Třebechovicemi 6:10, byť naše prohra, ale průběh utkání napovídal tomu, že jsme si byli rovnocennými soupeři a bude pro nás potěšením si s nimi zahrát přátelská utkání. S Rasoškami jsme vyhráli 24:2 a téměř všichni z našeho týmu si dali gól, i Marek Šnips a oba Vendové Leugner a Poláček. Přesto toto utkání se podobalo, jako kdybychom hráli proti naší předpřípravce. Hráči soupeře byli hromadně tam, kde míč a to všichni v tu chvíli, co byli na hřišti.

Sestava - 1. tým : Kučera Martin - Hronovský Adam, Čapek Matyáš, Havelský Jan, Komár Jáchym, Leugner Venda a Poláček Vašík

Sestava 2. tým : Škoda Franta - Kašpar Petr, Vecko Martin, Lochman Lukáš, Zelený Tomáš, Hnik Filip a Šnips Marek

Pro nás dobře, že máme možnost hrát i proti slabšímu soupeři a vyzkoušet si tak dovednosti, které zkoušíme v trénincích. Něco se nám i povedlo a zakončení bylo gólové, přesto je moc a moc věci, které musíme pilovat a stále na tom cvičit.

Děkujeme rodičům za pomoc s dopravou a jejich podporu s trpělivostí :-).

Trenéři Čerenkov Petr a Krátký Václav

27.2015 - Starší dorost veze z Pardubic "kanára"

MFK

FK Pardubice "B" - MFK Nové Město nad Metují 6:0 (2:0)

Sestava MFKHůlek - Štěpán, Rathouský, Hable, Tuček - Tulej, Valášek, Holčík, Franěk - Zítko, Pokorný (63. Lelek)

Do Dolíčku jsme odcestovali s pokorou, respektem, odhodláním nedostat veliký výprask a taky se třemi hráči ročníku 2000. Už tak prořídlý kádr byl oslaben ještě o nemocného Madra s Prazou a proto jsme se soustředili výhradně na defenzivu s možnými pokusy o rychlé brejky. První poločas jsme odehráli poctivě a soupeř si s naší velmi zhuštěnou obranou místy nevěděl rady. Sice jsme dostali 2 branky, ale i tak jsme o poločasové přestávce nabádali naše hráče ke stále stejnému pojetí hry. Soupeř do druhého pol. vystřídal a na hrotu se objevili 2 útočníci " Kollerovského" typu, kteří nám dělali velké problémy. Když k tomu ještě přičteme rychle ubývající síly a posledních 15 minut hra v deseti (po odstoupení Fraňka pro zranění), je pro nas tento výsledek přijatelný. Všem našim hráčům děkuji a věřím, že tuto obrovskou zkušenost využijí v budoucích zápasech, kdy už budeme chtít také získávat body.

26.9.2015 - Zápasy mladšího dorostu a starších žáků s Jičínem skončili debakly

MFK

Mladší dorost:

MFK Nové Město nad Metují - SK Jičín 1:11 (1:2)

Branka MFK: Příhoda

Sestava MFK: Hůlek - Zítko, Lelek, Flígr,Příkopa, Borůvka, Holčík, Ťokan, Lhotský, Lepšík, Palata

Starší žáci:

MFK Nové Město nad Metují/Rozkoš - SK Jičín 0:7 (0:3)

Sestava MFK/Rozkoš: Matyáš Tupec – Filip Tesař, Michal Tipelt, Jan Meier, Ondřej Fára, Matyáš Rýdl, Marek Kocián, Jan Horkel, Tereza Janoušková, Lukáš Rudolf, Vojtěch Tokan

Střídali: Ladislav Šrajbr, Filip Tokan, Tomáš Hrodek, Josef Skuhravý

 

26.9.2015 - Muži doma poslednímu Trutnovu nedokázali vstřelit branku

MFK

MFK Nové Město nad Metují - MFK Trutnov "B" 0:0 (0:0) p.k. 4:3

Sestava MFKKrunčík - Jelen, Nejman, Kudláček, Emlar (60. Maur), Lelek, Klikar, Paďour (46. Valášek), Zákravský L., Zákravský P., Voráček

Domácí vstoupili do utkání aktivně a hned od prvních minut měli nad soupeřem navrch. Již v 5. minutě Voráčkovu nadějnou hlavičku na poslední chvíli zblokoval obránce. V 13. minutě technická střela domácího Klikara jen těsně minula růžek branky. Tlak domácích pokračoval a v 16. minutě se po pěkné akci z rychlého protiútoku radovali z branky, která ale nebyla uznána pro postavení mimo hru. Hosté poprvé zahrozili až ve 20. minutě, jenže Krunčík vyrazil střelu nad branku. Ve 26. minutě měl domácí Voráček na hlavě další gólovku, avšak mířil také nad branku. Poté se hra trochu vyrovnala a k šancím se dostali i hosté. Ve 31. minutě měli domácí obrovské štěstí, jelikož nejdříve je před brankou zachránilo odhlavičkování míče z brankové čáry a hned na to nastřelená tyč. Ve 42. minutě chybovali hosté v rozehráce, kterou vystihl Paďour, běžel sám na brankáře, ale moment ke střele prováhal a poté byl zblokován obráncem. O minutu později hosté střelou z úhlu podruhé orazítkovali tyč.

Druhý poločas byl také bohatý na dramatické momenty. V 50. minutě měli oba týmy hned po sobě obrovské šance, ale vždy ztroskotali na brankářích. V 60. minutě hosté hlavičkovali jen těsně nad branku. V 64. minutě rozhodčí odpískal pokutový kop proti domácímu týmu, ale brankář Krunčík ho bravůrně zneškodnil! Posledních 15 minut normální hrací doby se odehrávalo na polovině hostí a domácí v nich měli tři slušné šance, ale opět doplatili na horší produktivitu. Utkání tak dospělo k penaltovému rozstřelu, v němž domácí tým získal zasloužené dva body.

"Vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách pro nás i přes závěrečný tlak neskončilo plným bodovým ziskem, za další dva body jsem však rád. Myslím, že náš dnešní soupeř  v KP neřekl poslední slovo, je jen otázkou, až mladí hráči posbírají potřebné zkušenosti." - Miloš Killar - trenér MFK

26.9.2015 - Mladší žáci třikrát vyhráli a dostali jen jeden gól

MFK

Mladší žáci odehráli v sobotu 26.9. další soutěžní zápasy v Českém Meziříčí.

V prvním utkání proti Červenému Kostelci jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu. Pak už šlo jen o to kdy dáme první gól a kolik jich bude. Ozdobou našeho výkonu byla kolmá přihrávka Matyho Čančary na rozeběhnutého Adama Buriánka, která znamenala náš pátý gól. Ve druhém zápase nás domácí České Meziříčí v prvních okamžicích zaskočilo svou aktivitou, pak se ale kluci rozkoukali a soupeře tlačili. Jenže se místo střelby snažili dokličkovat až do branky. Po pěti minutách toto marné dobývání soupeřovy svatyně ukončil Kuba Vávrů střelou z dálky a šli jsme do vedení. Jenže kluci se nepoučili a znovu se utápěli v přihrávkách před soupeřovou brankou namísto střel. Tak uběhlo dalších pět minut až znovu Kuba Vávrů napřáhl ke střele. Od té chvíle jsme vývoj zápasu kontrolovali. I ve třetím utkání proti Solnici jsme měli optickou převahu, ale dobře hrající soupeř nenechával nic lacino a tak o naší výhře rozhodl gól, který jsme vstřelili hned v úvodu zápasu prakticky z naší první šance.

Dnes se nám tedy konečně podařilo vybojovat plný počet bodů. Potěšující je i pouze jeden inkasovaný gól. Na tom má dnes velkou zásluhu s přehledem hrající Kuba Vacek a neúnavně bojující Maty Čančara a Filip Ťokan. Za dobrý výkon ale musíme pochválit všechny.     

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva

Sestava MFK: Žahourek - Rücker, Novotný, Čerenkov, Ťokan, Vacek, Bartošík, Buriánek, Čančara, Vávrů, Smola Tomáš

Výsledky:

MFK : TJ Červený Kostelec  6:1  (3:0)

Branky MFK: Buriánek 3, Rücker, Bartošík, Čančara 

MFK : FC České Meziříčí  5:0  (3:0)

Branky MFK: Vávrů 2, Žahourek, Ťokan, Čančara

MFK : SK Solnice  1:0  (1:0)

Branka MFK: Žahourek   

22.9.2015 - Naši nejmladší hráči odehráli další turnaj v rámci okresní soutěže

MFK

Naši nejmladší hráči odehráli v úterý 22.9. další turnaj v rámci okresní soutěže - JAKO mladší přípravka na hřišti ve Velké Jesenici.
Výsledky zápasů:
MFK Nové Město n.M. - TJ Červený Kostelec A                10 : 2  / 7 : 1 /
Střelci branek MFK  : Poláček 4x, Hubálek 2x,Leugner,Paar,Janča,Spilka Matyáš

MFK Nové Město n.M. - TJ Červený Kostelec B                  4 : 3 / 1 : 2 /
Střelci branek MFK : Poláček,Janča,Leugner,Ždára

Dnes musím všechny hráče pochválit.Drobné technické nedostatky nahrazovali bojovností a elánem ve hře,což hlavně ve druhém utkání slavilo úspěch. Macháček Jaroslav

20.9.2015 - Starší přípravka C hrála další kolo okresního přeboru

MFK

Dne 20.9.2015 jsme se zúčastnili dalšího kola Okresního přeboru starších přípravek v Polici nad Metují. V prvním utkání jsme přišli o remízu v posledních minutách zápasu, byla to škoda, jelikož se jednalo o vyrovnaný zápas.

Druhý zápas se pro nás od samého začátku vyvíjel dobře a naši hráči si zlepšenou hrou výsledek utkání pohlídali.

Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným hráčům za předvedené výkony a nasazení.

Výsledky: 

MFK Nové Město nad Metují - TJ Spartak Police Real   2 : 3 ( poločas 1 : 2 )

Branky: Uhlíř, Macek

MFK Nové Město nad Metují - TJ Spartak Police Vosy   8 : 2 ( poločas 3 : 1 )

Branky: Bašek 4x, Uhlíř, Macek, Franc

« Předchozí 1 30 55 56 57 58 59 60 61 88 117 Další »