22.7.2015 - Muži porazili náchodský dorost

MFK

Nové Město nad Metují - Náchod (dorost) 4:1

Náchodští mladíci vlétli do utkání jako uragán, což dokázali zužitkovat brzkým vedoucím gólem. S přibývajícím časem se však hra začala vyrovnávat a také přiostřovat. Domácí Nové Město stále více získávalo pevnější půdu pod nohama, přicházely i jeho šance, jenže se opět projevila nemohoucnost v zakončení. Tu protrhl vyrovnávací poločasovou trefou až Paďour.

Hned zkraje druhé půle přidali domácí druhý gól a od tohoto okamžiku začali diktovat tempo hry. Náchodský dorost se snažil, ale chvílemi to vypadalo, že mu začínají docházet síly. Toho dokázali domácí využít ke vstřelení dalších dvou branek.

Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/divizni-novacek-z-jaromere-ma-stale-na-cem-pracovat-20150724.html

Příští zápasy mužstva mužů

MFK

22.7 MFK NM - A dorost FK Náchod (přátelské utkání)

26.7. Ohnišov - MFK NM (pohárové utkání)

28.7. MFK NM - Bílá Třemešná (přátelské utkání)

1 nebo 2.8. pohár dle postupu

8.8. Dobruška - MFK NM (mistrovské utkání)

15.8. MFK NM - Provodov (mistrovské utkání)

19.7.2015 - První letní přátelák byl festivalem zahozených šancí

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Náchod 0:2 (0:1)

Sestava MFK: Krunčík - Jelen, Kudláček, Nejman, Lukášek, P.Zákravský, Vít, Lelek, Klikar, Maur, Sedláček

střídali: L. Zákravský, Voráček, Darebník

V prvním zápase letní přípravy zavítal do Nového Města velmi atraktivní soupeř, a to z divize sestoupivší Náchod. Již ve 4. minutě měli domácí náznak šance, ale náchodská obrana jej vystřelil nenechala. V 7. minut se po pěkné akci prokličkoval klikar za obranu, ale střele chyběla razance. Náchodští měli velkou šanci v 18. minutě, když se po trestném kopu dostali ke střele zblízka, avšak Krunčík reflexivně vyrazil. O minutu později už byl brankář Nového Města překonán, jenže zastoupil ho obránce a míč z branky vykopl. Ve 22. minutě se naopak v gólové šanci ocitli domácí, když běžel Klikar sám na brankáře, ale střílel vedle. O 4 minuty později ho napodobil Sedláček, jenže taktéž branku nevstřelil! A tak přišel trest na druhé straně a Náchod se ujal vedení 0:1. Do konce poločasu měla ještě obě mužstva po jedné velké šanci, ale branka už nepadla. Na góly to tedy byl poločas chudý, avšak rozhodně ne nudný.

Druhý poločas začal, jak skončil ten první, tedy šancemi: obravskou spálenou šancí domácích a břevnem hostů. V 76. minutě opět bravůrně zasáhl Krunčík, jenže v 82. minutě už byl bezmocný, a to proti pokutovému kopu, takže se Náchod ujal vedení 0:2. O minutu později ho před třetí brankou uchránilo znovu břevno. V 87. minutě mohli výsledek korigovat domácí, jenže tentokrát zastoupil obránce v brance náchodského brankáře a střelu z branky na poslední chvíli vykopl. V poslední minutě měli domácí ještě jednu šanci, ale dnes jim vstřelit branku nebylo přáno. Před slušnou návštěvou se tak odehrál zajímavý zápas plný nevyužitých gólových příležitostí, který vyhrál zkušenější tým, avšak i domácí si branku či dvě rozhodně zasloužili. 

"Nejdříve bych se chtěl omluvit mužstvu FKN, že zápas začal o 10min později a děkuji za vstřícné prodloužení začátku. A teď k zápasu, do zápasu jsme vstoupili po 9 tréninkových výživných jednotkách a ještě 90% mužstva hrála So/Ne turnaj v Dobrušce, proto i pozdní začátek utkání. Toto utkání jsme brali jako fyzické a morální a to účel splnilo. Kluci si museli hrábnout až na dno a taky tomu tak bylo. Zápas byl z naší strany odpracovaný, poučný a bohužel málo efektivní. Opět se nám potvrdilo, že máme problém se střílením gólů, jelikož jsme si vytvořili min pět 100% gólových situací a kluci si zasloužili min aspoň jeden zásah. Ve středu nás čeká „A“ dorost FKN a tak dostanou šanci i další." - J. Hubka - trenér MFK

 

 

Muži se v neděli utkají s Náchodem

MFK

Zajímavý zápas odehrají v rámci letní připravy muži, když se v neděli 19.7. od 17:00 na domácím hřišti utkají s týmem Náchoda, který sestoupil z divize a bude tak i jejich soupeřem v letošním krajském přeboru.

29.6.2015 - Rozhovor s J. Hubkou - trenérem mužstva mužů

MFK

V Náchodském deníku vyšel následující rozhovor:

Náchodsko – Svůj premiérový půlrok v pozici trenéra dospělých má za sebou bývalý náchodský fotbalista a celkově fotbalový světoběžník Jan Hubka. Ten v zimě přijal nabídku Nového Města nad Metují, s nímž dokončil nováčkovskou sezónu 2014-2015 na devátém místě Krajského přeboru. „Nové Město má nízký věkový průměr a v tom mančaftu je hodně školáků, takže v podstatě stále dětí," říká s úsměvem trenér Hubka.

Honzo, máte za sebou první půlrok v Novém Městě, což byla i vaše první zkušenost trénovat dospělé. Jaký ten půlrok byl?
Mužstvo jsem přebral před zimní přípravou. V té jsme odtrénovali to, co jsme chtěli. Na druhou stranu jsem ale ještě nevěděl, kam až kluky po fyzické stránce můžu hnát, takže to bylo i z mé strany takové testování. S přípravou jsem ale spokojený byl, výkony v přípravných zápasech byly dobré, plnily se věci, které jsme si říkali, jenže otázkapotom je, zda se to všechno pak promítne i do samotné sezóny. V ní je to často úplně jiné, a to se potvrdilo i u nás. To, co se trénuje, tak hráči nedokážou převést do zápasu, nebo o tom nechtějí přemýšlet.

A nemohlo to být v tom, že to prostě ještě neměli za tu krátkou dobu zažité?
Já si myslím, že to, co jsme cvičili, není zase tak těžké na pochopení. Jsou to základní věci. Netrénujeme jako v Plzni, kde se trénuje od A do Z, my tady v podstatě trénujeme tak A a B, což na kraj stačí. A když jsem viděl, že ti kluci mají problém s A a B, tak přeci nebudeme nacvičovat C. Proto jsme se zaměřili na to, abychom se dobře posouvali a presovali, a ty další věci budeme nabalovat.

V Náchodě jste trénoval žáčky, můžete tedy porovnávat. Jaké jsou hlavní rozdíly v trénování dětí a dospělých?
S dětmi je to těžší. Tam člověk nefunguje jen jako trenér, ale i jako rodič, vychovatel a do toho všeho ještě musí zavést i prvky tréninku, takže je to velká piplačka. Klobouk dolů před lidmi, kteří se tomu věnují většinou „zadarmo" a na úkor svého času, rodiny, a to si ve většině amatérských klubech neuvědomují.

Proč jste tedy šel do Nového Města a nezůstal v Náchodě, třeba i v roli asistenta trenéra A-týmu?
To jsem také chtěl. Měl jsem v plánu dál v Náchodě trénovat mládež a posunout se do role asistenta u áčka. Prožil jsem tady krásné roky, a tak jsem chtěl i nadále pomáhat v FKN. Proto jsem se ptal vedení, co by na to říkalo, že bych zůstal u mládeže a přesunul se do role asistenta u dospělých.

A co na to vedení?
Vedením mi bylo řečeno, že je třeba dělat postupné kroky a proto by si měl každý člověk projít tu cestu odspodu až nahoru. S tím jsem až tak nesouhlasil, náhoda tomu ale chtěla a v tu chvíli mě kontaktovalo Nové Město nad Metují, konkrétně pan Maur. Původně jsem si myslel, že mi volá kvůli tomu, abych tam hrál, což bych s díky odmítl, ale on přišel s nabídkou, trénovat áčko.

Krajský přebor už není, co býval

Váhal jste dlouho?
Asi jeden den a jsem za tu šanci rád. Mládež mě naplňovala, ale protože jsem hráčsky skončil poměrně brzy, tak mě to přece jen stále ještě hodně táhlo k těm mužům. Výhodou je, že Nové Město má nízký věkový průměr a v tom mančaftu je hodně školáků, takže v podstatě stále dětí (úsměv). Samozřejmě tam už nejsou ty starosti s chováním, není tam jako u dětí ani problém se soustředěním, ale jsou tam zase problémy s nedodržováním stanovené taktiky. Sice je to nejvyšší krajská soutěž, ale už to není, co to bývalo. Úroveň podle mého názoru rok od roku klesá. Na druhou stranu ten tým musí být stále v pozoru, připravený, protože pakliže poleví, tak ho to dožene.

Máte na mysli někoho konkrétního?
Ano mám. Zdárným příkladem je Úpice. Když se postoupilo, tak bylo všechno super, sám jsem to tam i zažil, ale pak z toho jeden článek zmizí a Honza Vojnar (trenér Úpice – pozn. autora) s tím nic neudělá, protože mu chodí na trénink tři, čtyři hráči.

Předpokládám, že u mužstva zůstáváte?
Ano, zůstávám.

A kdy začnete v Novém Městě přípravu na novou sezónu?
Přípravu začínáme 9. července, a to soustředěním v Opočně. Vezmeme to jako náběhové soustředění, budeme sice všechno dělat s míčem, ale proti zimní přípravě musíme trochu přitvrdit, protože nám teď na jaře, někdy na konci května, docházel dech.

Plánujete nějaké zemětřesení v kádru?
Žádné razantní zemětřesení se nechystá, ale kádr budeme určitě měnit. Je třeba ho doplnit. Doufám, že se potvrdí pravidlo, že konkurencí se zvedne kvalita.

Kam chcete sáhnout. Do Náchoda?
Taky, i když se to trochu zkomplikovalo tím, že Náchod spadl do Krajského přeboru a i to, že Provodov do této soutěže postoupil. Takže tady na dvaceti kilometrech bude pět, šest mančaftů na stejné úrovni a na to tady tolik kvalitních hráčů není. Rád bych nebral vyloženě „kusy", ale chtěl bych jít do kvality. A moc rádi bychom získali leváka.

Vraťme se ještě k vám a vašemu konci v náchodském áčku. Co se stalo?
Asi před rokem a půl se mi stal v zápase s Dobrovicemi úraz, kdy jsem si v koleni přetrhal snad všechno, co šlo. Po půl, nebo tři-čtvrtě roce jsem chtěl už pod vedením trenéra Hromádka začít s hraním. Jaro jsem sice strávil v Úpici, ale kompletní letní přípravu normálně v Náchodě. Absolvoval jsem ji celou bez zranění a pak jsem prostě vycítil, že se se mnou už moc nepočítá. Navíc byl Radovanem Hromádkem nastaven trend, že se tam chce hrát jen s mladými, proto tam skončili hráči jako Gross, Nejman, Hubička a potom i na chvilku Marek Srkal, atd. … tedy ti, kteří měli podle mého náchodské srdíčko. I já jsem to vycítil, proto jsem řekl, že končím kariéru a že se budu věnovat trénování.

Na druhou stranu, co je špatného na tom, že se razí myšlenka – dávat šanci mladým?
To nezpochybňuji, ale nejde hrát jen se samými mladými. Nejde hrát všechno s mladými „nadějnými" kluky, kteří vyšli z dorostu, protože dorostenecký a mužský fotbal je na jiné úrovni. V tom kádru vždy musejí být tři, čtyři starší hráči a funguje to od okresního přeboru až po první ligu. Stačí se podívat na Plzeň s Horváthem nebo Spartu s Matějovským. Tady se ale rozhodli, že půjdou trochu hlavou proti zdi a díky tomu se Náchod dostal do těch problémů, ve kterých je. Kdyby vedení více naslouchalo, tak si myslím, že minimálně ještě jednu sezónu by byl FKN divizní. Protože po roce se zjistilo, že bez těch starých to nejde, ale v březnu už bylo pozdě. Dokud to neposílí o zkušené a nepročistí ten mančaft, tak to podle mého do budoucna nedopadne dobře.

To jsme trochu odbočili. Zmínil jste, že jste skončil v náchodském áčku, ale pak jste nastoupil v dresu Velkého Poříčí.
To až potom.

Po čem?
Protože krátce na to, co jsem skončil v áčku, tak jsem byl panem Hummlerem přemluven, abych vymohl náchodskému B-týmu v okresním přeboru proti Machovu. Takže jsem jel na utkání do Machova. Tam dorazili i náchodští dorostenci, kteří přijeli ze zápasu s Viktorií Žižkov, a my v Machově prohráli, tuším 3:2. To bych ještě skousl, ale to, co tam předváděli někteří dorostenci, jak byli namistrovaní a nevychovaní… Až jsem se styděl. Proto jsem řekl, že za béčko už hrát taky nebudu. Den na to, jsem jel na kole s kamarádem do Velkého Poříčí, podívat se na tamní béčko. A tam mě oslovil pan Novák. Slovo tedy dalo slovo a já šel do Poříčí, kde jsem poznal výbornou partu starších hráčů, kteří stále fotbal milují. A díky tomu jsme i ten okresní přebor vyhráli a nechali za sebou i náchodské „áčko-béčko".

Vy jste měl vůbec zajímavou kariéru. Můžete ji trochu přiblížit?

Začínal jsem v České Skalici, pak jsem přestoupil ve starších žácích do Náchoda pod trenéra Jardu Panenku a ve čtrnácti jsem začal nastupovat za muže v krajském přeboru. V té době si mě vyhlédl Liberec, takže jsem v patnácti přestoupil do Liberce, kde jsem mu pomohl vykopat první dorosteneckou ligu a díky tomu jsem se dostal do reprezentačních mládežnických výběrů i do A-týmu v první lize. Pak jsem odešel na hostování do třetiligového Varnsdorfu a tím se v podstatě ukončilo mé působení na severu Čech.

Co se tam stalo?
Tam přišla má nepovedená životní etapa, která způsobila nemalé vrásky i mým rodičům. Následoval tedy návrat do Náchoda, kde se vykopala ČFL. Pak se tady další dva nádherné roky hrála ČFL, v níž jsme dokonce útočili i na druhou ligu a všechno tady šlapalo. V tom přišla nabídka do HFK Olomouc, kterou jsem přijal. Tam jsem vydržel necelý půlrok a vrátil se zpátky do Náchoda. Potom jsem odešel s přítelkyní a dnes už manželkou do Prahy, kde jsem hrál za Ovčáry. V té době mě sledoval pan Bittengel, který mě pak následně přetáhl do druholigové Dukly Praha. Tam jsem strávil necelé dva roky a v zimě přišla nabídka zkusit zahraniční angažmá ve Vietnamu.

Asi zajímavá zkušenost.
To rozhodně. Ve Vietnamu jsem byl rok a něco. Bylo to super, a tím, že tam se mnou byla i rodina, tak jsme si to mohli užít všichni a dodnes na to moc rádi vzpomínáme. Tato etapa skončila tím, že nám byly odečteny nějaké body a pak to i řešila nějaká mezinárodní arbitráž. Na její výsledek jsem ale nemohl čekat, takže jsem se vrátil zpět do Čech a dohrál sezónu pod panem Košátkem v Náchodě. Pak jsem se chtěl vrátit zpět do Vietnamu, jenže ten tým po odečtu bodů spadl do druhé ligy a tam jsem už nechtěl, a proto jsem zůstal v Náchodě.

Pojďme ještě blíže k tomu vietnamskému angažmá, jak se to všechno seběhlo?
Ještě před podpisem jsem tam mohl na týden jet, a rozhodnout se na základě nabytých dojmů. Jelikož mám rád exotiku, tak jsem kývl. Letěli jsme tam 26. prosince, v mikině a riflích a tam nás omráčilo obrovské vedro, což já osobně mám rád. Fotbalově tam jsou ti kluci na výborné úrovni, horší je to ale už po taktické stránce a proto tam i sháněli cizince. Když tam přijela manželka, tak po týdnu chtěla pryč. Osm miliónů obyvatel na ní bylo moc, ale když jsme se pak měli vracet zpátky, tak se nám nechtělo.

Jací jsou vůbec Vietnamci ve svém domovském prostředí?
Na všechno mají dost času, ale jsou úžasně pracovití. Všechno, na čem jsme se domluvili, tak splnili, takže já si na nic nemůžu naříkat.

A doporučil byste Vietnam jako dovolenkovou destinaci?
V každém případě. Vietnam je nádherná země, určitě hezčí než Thajsko, které je u nás hodně profláknuté. Ve Vietnamu jsou nádherné pláže nebo ostrovy, je tam i třetí největší aquapark v Asii, je to úžasná země i z pohledu historie.

A co strava, klasická asijská?
Ano. Mají tam fantastickou rýži, tu jsme jedli i samotnou jen se sojovou omáčkou. Nejraději jsme chodili do klasických vietnamských restaurací, kde to přímo před vámi připravovali. Když jsme šli ve čtyřech na jídlo, tak jsme se dohromady najedli za nějakých 350-400 korun, takže dost levno.

A kde jste bydleli?
Když jsem tam byl ze začátku sám, tak jsem bydlel v hotelu a když za mnou přijela manželka se synem Adamem, tak jsem měl ve smlouvě, že mi přidělí apartmán. Celý Saigon United fungoval na předměstí Saigonu, kde byla už taková západní civilizace.

Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/hubka-vietnam-je-nadherna-zeme-urcite-hezci-nez-thajsko-20150629.html

Mladší přípravka odehrála 2 turnaje

MFK

13.6. 2015 - Opočno - turnaj mladších přípravek r. 06 a ml.

Týden po zakončení turnajů CKP jsme s hráči MP odehráli medailový turnaj v Opočně. Oproti našemu očekávání se však pro nás turnaj konaný v tropickém slunci a vedru od začátku nevyvíjel příliš dobře. Po rozpačitém úvodu, kdy jsme stěží porazili "B" tým domácích, jsme po hloupých individuálních chybách již po pár minutách prohrávali s ČS 0:3. V druhé polovině zápasu jsme se však zvedli a dokázali snížit na 2:3. Bohužel se nám již nepodařilo daný zápas otočit ani vyrovnat. Ve stejném "zvláštním" duchu jsme odehráli i třetí zápas proti Kostelci nad Orlicí, který v závěru dokázal vyrovnat a sebrat nám důležité body. Čímž se stalo následující klání s Náchodem soubojem "o bytí či nebytí" a tedy soubojem o postup do semifinále. Tento zápas se nám velmi vydařil a dokázali jsme, že pokud chceme, tak fotbal hrát umíme a nemusíme se obávat žádného soupeře. Jenže to jsme, po výrazném úbytku fyzických i psychických sil, nedokázali v semifinále ani v souboji o 3. místo s "papírově slabším" ČK potvrdit. Oba medailové souboje jsme tudíž prohráli a umístili se na nepopulární "bramborové" pozici.
Ivana Holá a Josef Lácha - trenéři MP

Sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Bašek Dominik, Uhlíř Jakub, Holý Tomáš, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Kuřátko David

Utkání:
MFK Nové Město n/M - TJ Dobruška/TJ Opočno  6 : 2
Branky: 2x Zámečník, 2x Vacek, 2x Kuřátko
MFK Nové Město n/M - RSCM Rozkoš  2 : 4
Branky: Vacek, Zámečník
MFK Nové Město n/M - FC Kostelec n/O  3 : 3
Branky: 2x Zámečník, Vacek
MFK Nové Město n/M - FK Náchod Modří  6 : 2
Branky: 3x Lácha, Zámečník, Vacek, Matouš
MFK Nové Město n/M - FC Nový HK  2 : 6
Branky: 2x Vacek
MFK Nové Město n/M - TJ Červený Kostelec  1 : 3
Branky: Zámečník
                
Celkové pořadí:      1.  FC Nový Hradec Králové
                                2.  RSCM Rozkoš Česká Skalice
                                3.  TJ Červený Kostelec
                                4.  MFK Nové Město n/M
                                5.  FK Náchod Modří
                                6.  FC Spartak Rychnov n/K
                                7.  FC Kostelec n/O
                                8.  TJ Spartak Opočno/TJ Dobruška
                                9.  TJ Dobruška/TJ Spartak Opočno
                                10.  FK Náchod Bílí

20.6. 2015 - Ohnišov - turnaj mladších přípravek r. 06 a ml.
Sezónu jsme s MP zakončili na turnaji v blízkém Ohnišově. Odjížděli jsme k našim sousedům s "poslepovanou" sestavou. Naše opory Matěj Vacek a Marek Zámečník se s týmem HK účastnili kvalitně obsazeného celorepublikového turnaje pro MP. Další hráči pak nemohli z mnoha jiných důvodů. Přesto jsme se zejména v prvním kole prezentovali kvalitním, taktickým a hlavně bojovným výkonem. Zejména z důvodu rozmarů počasí, deštivých přestávek a narůstající nesoustředěnosti našich hráčů před prázdninami se obrázek naší hry v 2. kole změnil a nakonec jsme byli rádi za "ukopané a vydřené" 2. místo. Přičemž jsme získali ještě jedno individuální ocenění, kdy si, díky výrazné produktivitě v začátku turnaje, Dominik Bašek vystřílel cenu pro nejlepšího střelce. Nyní se již odebereme k zaslouženému prázdninovému odpočinku a budeme se s ročníkem 06 těšit na fotbalový posun a další sportovní výzvy ve SP.
Ivana Holá a Josef Lácha - trenéři MP

Sestava:  Kašpar Petr, Matouš Pavel, Bašek Dominik, Holý Tomáš, Lácha Matěj, Havelský Jan, Čapek Matyáš

Utkání:
1.kolo
MFK Nové Město n/M - Sokol Provodov  6 : 0
Branky: 2x Bašek, 2x Matouš, Havelský, Lácha
MFK Nové Město n/M - RSCM Rozkoš  1 : 2
Branky: Bašek
MFK Nové Město n/M - Dobruška/Opočno  2 : 1
Branky: Bašek, Lácha
MFK Nové Město n/M - TJ Start Ohnišov  3 : 3
Branky: 2x Bašek, Lácha

2.kolo
MFK Nové Město n/M - Sokol Provodov  6 : 3
Branky: 3x Bašek, 2x Lácha, Havelský
MFK Nové Město n/M - RSCM Rozkoš  0 : 6
MFK Nové Město n/M - Dobruška/Opočno  2 : 3
Branky: Matouš, Lácha
MFK Nové Město n/M - TJ Start Ohnišov  1 : 1
Branky: Havelský
                
Celkové pořadí:      1.  RSCM Rozkoš Česká Skalice
                                2.  MFK Nové Město n/M
                                3.  TJ Start Ohnišov
                                4.  TJ Dobruška/Opočno
                                5.  Sokol Provodov

21.6.2015 - Starší přípravka vyhrála memoriál Ludvíka Kaválka

MFK

V neděli 21.6. se naše starší přípravka zúčastnila memoriálu Ludvíka Kaválka v Červeném Kostelci. Přestože měli kluci v nohách sobotní turnaj v Lázních Bělohrad zpočátku to nebylo znát. První dvě utkání a dvě pohodové výhry. Ale pak jsme narazili na domácí tým a ten nám dal lekci z nasazení a bojovnosti.

Další dvě utkání s Kudowou Zdój a Broumovem jsme sice vyhráli, ale kluci už přestávali bojovat a to vyústilo v porážku od RSCM Rozkoš. Pokud jsme ale chtěli dosáhnout na dobré umístění v turnaji a nespoléhat se přitom na výsledky soupeřů bylo třeba poslední dva zápasy vyhrát. Trenérům se podařilo kluky dostat z útlumu a nabudit je k  takovému výkonu, že skutečně obě utkání vyhráli a můžeme říct, že v těchto zápasech předvedli svůj nejlepší výkon. A tak mohli vítěznou vlnou oslavit vítězství v tomto turnaji.

K prvnímu místu v turnaji přidal navíc ještě Tomáš Žahourek první místo v dovednostní soutěži - žonglování a Petr Čerenkov byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Tento turnaj byl pro některé kluky jejich posledním vystoupením v dresu přípravky a tak jim, a samozřejmě i těm ostatním přejeme, aby je fotbal dál bavil a aby fotbalem bavili i nás diváky, rodiče a trenéry.   Tomáš Bartošík

Sestava MFK: Franc, Váňa, Čerenkov, Vávrů, Žahourek, Bartošík, Macek

Výsledky: 

MFK : Slovan Broumov  7:0

Branky MFK: Bartošík 3, Čerenkov 2, Vávrů 2

MFK : RSCM Rozkoš  6:0

Branky MFK: Váňa 2, Vávrů 2, Čerenkov, Bartošík

MFK : TJ Červený Kostelec  1:3

Branka MFK: Čerenkov

MFK : Kudowa Zdój  1:0

Branka MFK: Žahourek

MFK : Slovan Broumov  3:2

Branky MFK: Čerenkov 2, Váňa

MFK : RSCM Rozkoš  1:2

Branka MFK: Čerenkov

MFK : TJ Červený Kostelec  1:0

Branka MFK: Váňa

MFK : Kudowa Zdój  2:1

Branky MFK: Žahourek, Čerenkov

20.6.2015 - Druhá část starší přípravky se zúčastnila Javorka cupu

MFK

V sobotu 20.6 se druhá část naší starší přípravky zúčastnila Javorka cupu v Lázních Bělohrad. V prvním utkání proti Kolínu "bílá" jsme se ještě ani nedotkli míče a už jsme jej lovili z naší sítě. Kluci byli zaskočeni nasazením a agresivitou soupeře. Podařilo se jim ale brzy vyrovnat, soupeř trochu polevil a zápas jsme otočili. Jenže pak následovalo marné dobývání Červenokostelecké branky a porážka od lepšího soupeře z Nového Bydžova.

Kluci si sice spravili náladu vítězstvím nad béčkem MFK Chrudim. Jenže pak následovala trojice porážek tím nejtěsnějším rozdílem a to nás odsoudilo k boji o celkové 11 místo a to s nám známým soupeřem z krajského přeboru TJ Velké Poříčí. Díky vítězství v tomto utkání jsme tak obsadili 11. místo z celkových 18. účastníků dobře obsazeného a dobře zorganizovaného turnaje.

Pravdou je že náš výkon nebyl úplně podle našich představ, někdy působili kluci až moc odevzdaně a sklesle, ale věříme, že setkání s dobrými soupeři je pro ně cennou zkušeností do budoucna.    Tomáš Bartošík

Sestava MFK: Petera - Franc, Váňa, Čerenkov, Vávrů, Žahourek, Bartošík, Macek

Výsledky: 

MFK : Kolín "bílá"  4:1

Branky MFK: Žahourek, Vávrů, Čerenkov, Macek

MFK : Červený Kostelec  0:0

MFK : RMSK Cidlina  0:3

MFK : MFK Chrudim "B"  3:0

Branky MFK: Čerenkov, Žahourek, Vávrů

MFK : FC Hradec Králové "černá"  0:1

MFK : SK Horní Měcholupy  0:1

MFK : TJ Jiskra Hořice   0:1

MFK : TJ Velké Poříčí  4:0

Branky MFK: Vávrů 2, Franc 2    

20.6.2015 - Starší přípravka obsadila 3 místo na turnaji v Ohnišově

MFK

V sobotu 20.6.2015 se kluci ze starší přípravky zúčastnili III.ročníku Poháru Ivoše Ulicha v Ohnišově vypsaného pro ročník 2004 a mladší. Ze starší přípravky pro tento turnaj zbylo nemnoho hráčů (omluvenky, nemoc, obsazení dalšího turnaje). O to více se semkli, bojovali a zápas od zápasu se zlepšovali. Propadli jen v jednom utkání proti RSCM Rozkoš, kdy po opakovaných chybách jsme soupeři nabídli možnosti ke skórování. Trošku štěstí chybělo v zápasech proti Náchodu, na dvě těsné prohry to určitě nebylo. V prvním zápase jsme nejprve vedli a minutu před koncem trefili pouze tyčku. Proti domácímu týmu TJ Start Ohnišov jsme ve druhém zápase prohrávali, ale kluci kombinační hrou vývoj otočili a dali tři góly v podstatě do prázdné branky. To stačilo na 3. místo za RSCM Rozkoš a FK Náchod. Velmi potěšilo vyhlášení hráče MFK Dominika Vencla nejlepším hráčem turnaje. Pro něho to bylo i poslední soutěžní utkáním za náš klub, tak mu přejeme v novém bydlišti spoustu fotbalových úspěchů.

 

Sestava MFK: Šanovec M. - Valtera P., Navrátil L., Praus M., Čížek V., Týfa T., Vecl D.

Výsledky:

MFK Nové Město - TJ Start Ohnišov   0:0 

MFK Nové Město - RSCM Rozkoš   1:2

branka MFK: Vencl

MFK Nové Město - FK Náchod   1:2

branka MFK: Týfa 

MFK Nové Město - TJ Start Ohnišov   3:1 

branky MFK: Týfa 2x, Vencl

MFK Nové Město - RSCM Rozkoš   1:5 

branka MFK: Čížek

MFK Nové Město - FK Náchod   2:3

branky MFK: Týfa, Čížek

Nejlepší hráč turnaje: hráč MFK Nové Město Vencl Dominik 

Novotný Tomáš - trenér    

MFK oslaví v sobotu 20.6.2015 15 let od založení

MFK

Vážení fotbaloví přátelé, 
dovolte, abych Vás tímto osobně pozval  na oslavu  výročí 15 let založení MFK Nové Město nad Metují, která se koná dne 20.6.2015 od 14:00 hod na stadionu Generála Klapálka .
Přijďte prožít příjemné chvíle vyplněné fotbálkem, dobrým jídlem a pitím a hlavně setkáním s kamarády a přáteli z fotbalového prostředí MFK.
Moc se těšíme na Vaši účast
Za VV MFK NMnM
Vilém Maur
Předseda

« Předchozí 1 28 54 55 56 57 58 59 60 83 110 Další »