8.5.2016 - Béčko starší přípravky hrálo turnaj v Zábrodí

V neděli 8.5. jsme již po druhé v této jarní sezóně zavítali do Zábrodí na další kolo Okresního přeboru. Utkali jsme se zde opět s týmy Velkého Poříčí a Sokola Zábrodí. První zápas proti mužstvu z Velkého Poříčí se ze začátku jevil velmi vyrovnaně, bohužel však jen do první obdržené branky. Druhý poločas jsme opět začali bojovat, předvedli celou řadu útočných akcí, avšak ani námi vstřelené tři góly nestačily na celkovou remízu.
    Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti domácímu mužstvu Sokola Zábrodí. I tentokrát se hra jevila vyrovnaně. Ba co víc, naše mužstvo se dostávalo k vyloženým gólovým šancím, které jsme bohužel nedokázali proměnit, což se nám stalo "osudným". A i přesto, že se druhý poločas pro nás vyvíjel velmi slibně a za stavu 4 : 5 jsme stále ještě věřili v obrat, nepodařilo se nám mužstvo domácích porazit.
    Jmenovitě bych chtěla pochválit našeho obránce Jakuba Uhlíře, záložníka Dominika Baška a brankáře Kryštofa Kubištu, kteří byli v tomto kole nejsilnějšími hráči naší sestavy. Zároveň bych chtěla poděkovat všem ostatním hráčům za jejich bojovnost, která jim vydržela po celé dva zápasy a také samozřejmě rodičům za jejich velkou podporu.

Ivana Holá
trenérka SP

Sestava:  Kubišta Kryštof, Bašek Dominik, Uhlíř Jakub, Holý Tomáš, Dubský Pavel, Šimek Martin, Ducháč Daniel, Zítko Tomáš

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - TJ Velké Poříčí  3 : 5,  (0 : 2)
Branky: 2x Šimek, Bašek

MFK Nové Město n./M. - Sokol Zábrodí  4 : 7,  (2 : 5)
Branky: Dubský, Holý, Bašek, Ducháč

8.5.2016 - Starší přípravka hrála turnaj na hradeckém Háječku

Po týdenní pauze, ve které se konaly výběry OFS, jsme opět vyrazili k dalšímu turnaji. Turnaj pořádal klub FC Hradec Králové v areálu Háječek. Za krásného slunečného počasí byl naším prvním soupeřem celek Červený Kostelec / SK Rozkoš. Vstup do turnaje se nám vydařil.

Druhým naším soupeřem bylo mužstvo FC Hradec Králové, které se na nás dobře připravilo. Hradečtí hráči kombinační hrou a hlavně pohybem naše mužstvo přehrávali. Když už jsme si vytvořili brankové příležitosti, nedokázali jsme z nich těžit a gólově zakončit.

Posledním naším soupeřem byl celek TJ Jiskra Hořice. Hráči posbírali zbytky sil a soustředěným výkonem dovedli hru k vítězství.

Hráče musíme pochválit za bojovnost, kromě zápasu s FC Hradec Králové, který z naší strany nebyl příliš vydařený, odehráli kvalitní turnaj. Byla znát neúčast našeho střelce Olivera Váni (nemoc), Denise France (zlomená ruka) a Tomáše Žahourka (zranění). Závěrem musíme pochválit i našeho nováčka Ondřeje Zámečníka, který nastoupil ke svému prvnímu utkání v Krajském přeboru starších přípravek a této své nové role se zhostil na výbornou.

Martin Macek, Ivo Janeček
trenéři SP

Sestava MFK 1. mužstvo: Serbousek Jaroslav, Dvořák Lukáš, Sobotka Tobiáš, Macek Viktor, Zámečník Ondřej, Valtera Petr, Praus Michal, Týfa Tobiáš

Branky:  Macek, Sobotka

Pro druhý tým MFK to tentokrát nebyl příliš povedený turnaj. Z části to bylo zapřičiněno neúčastí Marka Zámečníka, který se stává hybnou silou našeho týmu, z části vyjímečně slunečným počasím, na které jsme nebyli dosud zvyklí a z velké části i nezaujetím hráčů pro hru. Proti týmům z ČK/Rozkoše jsme se od začátku nedokázali dostat do hry a střelecky se prosadit. Tím pádem jsme k celkové remíze přispěli jen jednou vstřelenou brankou. Chvilkové zmrtvýchvstání jsme si prožili proti domácím týmům z HK. Zejména první poločas nám herně, kombinačně i střelecky vyšel, když na sebe hattrickem krásných branek upozornil Lukáš Knap. Paradoxně jsme ale, i přes náš velmi dobrý výkon, tento souboj prvního s druhým v tabulce celkově prohráli. V závěrečném souboji proti Hořicím jsme poté bohužel opět upadli do herní a hlavně střelecké nemohoucnosti. Nicméně se musíme i z takovýchto zápasů poučit a zapracovat na našem dalším fotbalovém rozvoji.

Josef Lácha
trenér SP

Sestava MFK 2. mužstvo:  Petera Maxmilián, Matouš Pavel, Knap Lukáš, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Zákravský Filip, Týfa Tobiáš

8.5.2016 - Mladší přípravka odehrála turnaj na domácí půdě

V domácím prostředí jsme dne 8.5.2016 hostili soupeře SK Třebechovice p.Orebem a společný tým Rasošky-Josefov. Dnes dostali příležitost všichni hráči, někteří se ukázali v dobrém světle, u některých je vidět, že jim stále dělá problém při zpracování a vedení míče. Někteří z našich hráčů již pochopili, že pouze samotné tréninky ke zlepšení výkonnosti nestačí a je vhodné potrénovat i v domácím prostředí nebo mezi zápasy. Část naopak dává přednost houpačkám....

Dnes jsme si poradili se soupeřem z Rasošek-Josefova, hráči se však přesvědčili, že i zdánlivě slabý soupeř nám může zavařit pokud k zápasu nepřistoupíme zodpovědně. Tým z Třebechovic nás v celkovém součtu porazil, zvláště díky nevydařenému 1.poločasu týmu "A". Stejného soupeře potkáme i v následujících dvou kolech, takže o motivaci je postaráno. Z celkového pohledu můžeme konstatovat, že ve hře je postupné zlepšení. Dnes si s chutí zastříleli Tomáš Zelený a Jáchym Komár z týmu "A" a oba bratři Kozákovi z týmu "B".

Sestava :

Tým "A" - Martin Kučera, Petr Koza, Tomáš Zelený, Jáchym Komár, Robin Štěpnička, Matyáš Čapek, Štěpán Zámečník, Ondra Říha, Nicolas Adamec, Kateřina Říhová

Tým "B" - Franta Škoda, Štěpán Čáp, Vojta Bělobrádek, Lukáš Lochman, Filip Hnik, Kateřina Zítková, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Marek Šnips, Adam Hronovský,

8.5.2016 - Mladším žákům se nevyvedl turnaj na hradecké Olympii

V neděli 8.5. hráli mladší žáci na hřišti hradecké Olympie.  A nebylo to vůbec hezké představení. Diplomaticky řečeno jsme se dnes zasloužili o to, aby se našim dnešním soupeřům vrátilo, resp. zvýšilo sebevědomí. Ve skutečnosti jsme byli soupeřům pro smích. Kdykoli si usmysleli, že nás přehrají, tak to udělali. Slova chvály dnes zaslouží jen neúnavně bojující Pepa Novák. Standardní výkon předvedl Maty Čančara. To bylo ale z dnešního dopoledne vše.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK:  Kumprecht – Novák, Ťokan, Rücker, Vacek, Vávrů, Smola T., Žahourek, Čerenkov, Čančara, Tran, Bartošík, Novotný

Výsledky:

MFK : FK Jaroměř  1:2  (0:1)

Branka MFK: Smola Tomáš

MFK : TJ Dvůr Králové n.L.  0:6  (0:3)

MFK – Olympia Hradec Králové  2:5  (1:3)

Branky MFK: Novák, Rücker

7.5.2016 - Muži doma vybojovali 3 důležité body

MFK Nové Město nad Metují - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 2:1 (1:1)

Branky MFK: 14. Valášek, 69. Cohorna

Sestava MFK: Krunčík - Jelen, Kudláček, Nejman, Vít, Lelek, Zákravský P., Hofman (67. Štěpán), Valášek, Soumar (76. Maur), Klikar (60. Cohorna)

Od začátku zápasu měli hosté herní převahu a tu již v 11. minutě dokázali zúročit. Ve vápně prohrál souboj Vít, míč se dostal k Počtýnskému a ten propálil Krunčíka - 0:1. Domácím se však povedlo rychle srovnat. Ve 14. minutě dostal Klikar míč za obranu, vyhrál souboj s obráncem, naservíroval Valáškovi míč před prázdnou branku a ten se nemýlil - 1:1. Hosté po zbytek poločasu měli více příležitostí, kdy ohrožovali domácí branku, gól však nevstřelili.

Druhý poločas nabídl obdobný obraz hry jako první a více ze hry měli hosté. Ti se mohli dostat do vedení, ale velkou šanci v 58. minutě neproměnili. O minutu později se dostal za jejich obranu opět aktivní Klikar a po souboji ve vápně se domácí hodně zlobili na rozhodčího, že neodpískal pokutový kop. V rozmězí 60. a 66. minuty dvakrát výtečně zasahoval proti nebezpečným střelám rychnovských brankář Krunčík. V 69. minutě přišel rozhodující okamžik zápasu - střídající Cohorna dostal dlouhý míč za obranu, pokryl si ho tělem a z hranice vápna vypálil pod břevno rychnovské branky - 2:1. Poté následoval velký tlak hostí a domácí vyráželi do rychlých protiútoků. V 86. minutě z jednoho takového mohli novoměští rozhodnout, ale branku nevstřelili. Přesto je to nemrzelo, jelikož se tlaku se ubránili a získali v boji o záchranu 3 důležité body.

"Situace před utkáním nám moc nadějí na slušný výsledek nedávala, s velkým sebezapřením museli nastoupit i zranění hráči, čemuž odpovídal i vývoj hry. Téměř celé utkání jsme byli pod velkým tlakem, soupeř rychle kombinoval a neustále se dostával do šancí. Ty naštěstí pro nás skončily buď mimo, nebo je skvělými zákroky likvidoval náš golman Vašek Krunčík, dnes jednoznačně nejlepší hráč na hřišti. My jsme se k ohrožení soupeřovy branky dostávali velmi zřídka a složitě, o to víc těší produktivita a fakt, že obě branky vstřelili dorostenci. Dík patří všem našim hráčům za obětavost a odhodlání, s jakým toto důležité utkání odehráli, fotbalovost byla dnes jednoznačně na straně hostujícího celku. O to víc si těchto bodů cením." - M. Killar - trenér MFK

2.5.2016 - Béčko mladší přípravky hrálo v Dobrušce

Jako-okresní soutěž mladší přípravky - 11 kolo

V pondělí 2.5. sehráli v  rámci  okresní soutěže  naši nejmladší hráči 2 utkání v Dobrušce.Mimo tyto soutěžní utkání se hrály i 2 další mimosoutěžní utkání,takže si atmosféru utkání mohli vyzkoušet i další hráči.Škoda jen,že na poslední chvíli se sešlo   poměrně dost omluvenek, takže k zápasům odjelo jen 11 hráčů z 20-členného kádru družstva.

střelci branek MFK : Hubálek 4X

Všechny hráče co odjeli k utkání chválíme za předvedený výkon.Rodičům pak děkujeme za podporu kluků svými hlasivkani a též za pomoc při dopravě.Utkání určitě splnila svůj účel.
Macháček Jaroslav + Bělobrádek Jan

1.5.2016 - Béčko starší přípravky dvakrát vysoko vyhrálo

Okresní přebor SP - 1.5. 2016 - Hronov:

Ve sváteční nedělní dopoledne 1.5. jsme odehráli další kolo OP SP tentokrát v Hronově. Oba naše zápasy měly jednoznačný průběh a probíhaly v tréninkovém tempu. Osu týmu tvořili hráči ročníku 2006 i mladší, jmenovitěMarek Zámečník, Matěj Vacek, Pavel Matouš a Matěj Lácha, se zkušenostmi z KP, což bylo na našem výkonu znát. Kluci si s chutí zastříleli, předvedli několik velmi pohledných kombinačních akcí a určitě víc jak 80% času jsme strávili "na balónu". Musíme všem klukům poděkovat za jejich přístup k reprezentaci MFK v daném turnaji a jejich soustředěný výkon, kterým jsme soupeře více než jen zaskočili a přehráli.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava:  Kubišta Kryštof, Bašek Dominik, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Matouš Pavel, Lácha Matěj, Zámečník Ondřej, Uhlíř Jakub, Dubský Pavel, Zítko Tomáš

Výsledky:
MFK Nové Město n./M. - Sokol Provodov  15 : 0,  (8 : 0)
Branky: 5x Zámečník M., 5x Vacek, 2x Lácha, Bašek, Uhlíř, Matouš

MFK Nové Město n./M. - AFK Hronov  11 : 1,  (6 : 0)
Branky:  3x Vacek, 3x Lácha, 2x Zámečník O., Zítko, Kubišta, Zámečník M.

1.5.2016 - Mladší přípravka sehrála turnaj v Trutnově

Ke 3.kolu krajského přeboru zavítala mladší přípravka do Trunova. Tým ročníku 07 byl doplněn o 2 hráče roč. 09 - Leugner a Poláček, kteří se v žádném případě neztratili a spoluhráčům se přinejmenším vyrovnali. Se soupeři z Dobrušky a Sokola Třebeš bylo ujednáno, že odehrajeme zápasy bez protočení, tedy celý zápas proti stejně starým hráčům. Náš tým "B" se se svými soupeři vypořádal o něco lépe, kdy jsme se konečně dočkali vítězství a to v zápase s Třebší. V závěrečném utkání s domácím Trutnovem se nikdo z našich neprosadil, vyzdvihnout musíme velmi bojovný výkon týmu "B", kdy prohráli se stejně starými protihráči první poločas 0:1, v tom druhém uhráli s o rok staršími remizu 0:0.

Sestava :

Tým "A" - Martin Kučera, Petr Koza, Tomáš Zelený, Jáchym Komár, Mikuláš Kubišta, Robin Štěpnička, Václav Poláček, Václav Leugner

Tým "B" - Franta Škoda, Štěpán Čáp, Vojta Bělobrádek, Štěpán Zámečník, Lukáš Lochman, Filip Hnik, Adam Hronovský

1.5.2016 - Muži v Trtunově vedli, ale nakonec vezou jen bod

MFK Trutnov "B" - MFK Nové Město nad Metují 2:2 (4:3 pen.)

Branky:  39´ Tauchman, 42´ Vyhnálek - 8´ a 30´ Klikar

Nové Město n. Met.

Holý - Jelen(46´ Soumar), Kudláček, Nejman, Vít - L. Zákravský, Lelek, P. Zákravský, Růžička, Valášek (59´ Hofman)

Hoste vstoupili do utkání aktivně a již ve čtvrté minutě po faulu na Růžičku byl nařízen pokutový kop, který P.Zákravský neproměnil. Hosty to nemuselo dlouho mrzet. Po pěkné křídelní akci po ose Valášek-Růžička-Klikar, posledně jmenovaný střelou z hranice vápna rozvlnil síť 0:1. Domácí v této pasáži hry nezachytili tempo utkání a zanedlouho se podruhé radovali hosté. Po přihrávce za obranu se prosadil podruhé Klikar. Ten mohl vzápětí dokonat hattrick, ale z nadějné pozice střílel vedle. Poté nevyužil samostatný unik Valášek a domácí po individuální akci Tauchmana snížili. Ještě do konce poločasu se podařilo domácím vyrovnat hlavou ze standardní situace.

Druhý poločas začali domácí náporem a družstvo MFK přečkalo se štěstím několik závarů. V závěru utkání Klikar ze dvou po sobě jdoucích nadějných situací střílel vedle. A když se Neujala ani Zákravského utěšená rána, která skončila těsně vedle, ani dvě šance domácích, skončilo utkání zaslouženou remizou 2:2. V pokutovém rozstřelu byli domácí šťastnější a připsali si tak bonusový bod.

"Dvoubrankový náskok jsme ztratili ještě před přestávkou, domácí pak v náporu pokračovali i na začátku druhého poločasu. Tomuto tlaku jsme odolali, třetí branku už jsme však vstřelit nedokázali. Můžeme jen litovat několika situací, kdy se naši hráči ocitli sami před brankářem domácích a šance nedokázali využít. Děkuji hráčům za obětavý výkon a předvedenou hru."

Miloš Killar

1.5.2016 - Mladší dorost a starší žáci podlehli Jičínu

Mladší dorost:

SK Jičín - MFK Nové Město nad Metují 4:2 (2:1)

Sestava MFK: Tupec - Flígr, Zítko,Lelek, Fára /60.Meier/, Rudolf,Tuček, Borůvka, Holčík, Hůlek, Příkopa /41.Ťokan/

"Celé utkání bylo pod taktovkou domácích.Snažili jsme se dobře bránit a ohrozit branku domácích rychlými protiútoky,což se nám dařilo jen z části,a tak domácí zaslouženě vyhráli." - P. Holčík - trenér MFK

Starší žáci:

SK Jičín - MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš 6:0

Sestava MFK/Rozkoš: Tupec - Ťokan, Tipelt, Fára, Meier - Macháček, Janoušková, Rudolf, Adam (Ťokan), Novák Rücker (Vondráček)

"Opět jsme jeli k dalšímu zápasu do Jičína s mladým týmem a neudělali jsme ostudu. Sice kluci prohráli, ale bojovali až do konce. Musím pochválit starší kluky, protože pět hráčů nastoupilo ještě za ml.dorost, tak toho měli docela za ten den dost. Ještě jednou děkuji všem za bojovnost zápase s Jičínem. Máme velkou marodku." - J. Hátaš - trenér MFK/Rozkoš

« Předchozí 1 32 50 51 52 53 54 55 56 63 94 125 Další »