6.6.2015 - Starší přípravka odehrála předposlední turnaj

V prvním utkání proti Rychnovu nad Kněžnou hráli kluci pěkný kombinační fotbal. Byla k vidění spousta krásných akcí, přihrávek a narážeček

(Žáha-Viktor-Oliver) a kluci po zásluze zvítězili. Stejně aktivně jsme začali i druhé utkání proti RSCM, ale bylo z toho jen Žáhou nastřelené břevno. Pak jako by klukům došly baterie. Přestali běhat, nepřihráli si, nebojovali. A zákonitě přišel trest, přesněji tři tresty v naší síti. Ve třetím utkání s domácím Týništěm to zprvu vypadalo na pokračování předešlého výkonu. Zvlášť, když soupeřova první střela směrem k naší bráně skončila gólem. Naštěstí se nám podařilo vzápětí vyrovnat. Za nedlouho rozehrál Tomík Bartošík s Tomem Smolou nakrátko roh a druhý jmenovaný nás dostal do vedení.

Do poločasu se nám podařilo vedení ještě zvýšit, to když po střele Denise France dorazil Tomík odražený míč do sítě. Přestože soupeř na úvodu druhého poločasu snížil, naši si už vítězství v tomto utkání pohlídali.

Kluci dnes předvedli, s výjimkou druhého utkání, dobrý výkon. A i když dnes bylo těch kliček znovu více než by mělo, je vidět, že kluci přicházejí na to, že nejlepší kličkou je dobrá přihrávka. Jmenovitě dnes chválíme Petra Valteru, který v posledních utkáních podává velice dobré výkony a doufáme, že tak dobré, a lepší, budou i nadále.  Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva

Sestava MFK:

Maxmilián Petera - Tomáš Bartošík, Tomáš Junek, Tomáš Smola, Matyáš Novotný, Michal Šanovec, Viktor Macek, Tomáš Žahourek, Denis Franc, Oliver Váňa, Petr Valtera, Tobiáš Týfa, Vojtěch Čížek

Starší dorost:

Sokol Třebeš - MFK Nové Město nad Metují 2:1 (0:1)

Branka MFK: Hanzl

Sestava MFKHolý - Zamastil, Lukášek, Hanzl, Cohorna - Valášek (45.Zítko), Holčík, Tuček (45.Vik), Nymsa - Tulej (58. Rathoutský), Hable (45. Borůvka)

"V sestavě s většinou hráčů mladšího dorostu, po přestávce dokonce s dvěma žáky, jsme odehráli celkem slušný zápas, škoda jen, že jsme v závěru ztratili i bod za remízu. Domácí zvítězili zaslouženě,  po prostřídání ovládli hru a bylo jen otázkou času, kdy se jim podaří skórovat." - M. Killar - trenér MFK

Mladší dorost:

Sokol Třebeš - MFK Nové Město nad Metují 5:1 (3:0)

Branka MFK: Tulej T.

Sestava MFK: Holčík - Rathouský, Práza, Hable, Vik, Tuček, Tulej T., Valášek, Mádr, Borůvka, Franěk, Příkopa, Tulej L., Zitko, Zamastil

"Nezachytili jsme začátek utkání a po hrubých chybách jsme v 15. minutě prohrávali už 3:0. Poté jsme hru vyrovnali. ale bohužel se nám kontaktní brnaku do konce poločasu vstřelit nepodařilo.  Domácí nás přehráli podobnou taktikou jako my na podzim v domácím prostředí a zaslouženě vyhráli. Šanci na reparát budeme mít ve finále krajského poháru." - D. Maur - trenér MFK

Starší žáci:

Sokol Třebeš - MFK Nové Město nad Metují 3:1 (1:0)

Branka MFK: Příkopa

Sestava MFK: Hůlek - Ťokan, Flígr, Zamastil, Zítko, Bohuňovský, Lelek, Lhotský, Příkopa, Hůlek, Borůvka

"V tomto utkání nám domácí udělili lekci z efektivity.Vytěžili z minima šancí maximum.Naše vypracované šance skončily bohužel mimo branku nebo na brankové konstrukci.Protože se fotbal hraje na góly a ne na šance tak jsme odjeli bez bodu." - P. Holčík - trenér MFK

3.6.2015 - Starší přípravka odehrála odložená utkání

Ve středu 3.6.2015 odehrála starší přípravka, v ne zcela kompletním složení,  odložená utkání krajského přeboru na hřišti v Solnici. V prvním utkání s Týništěm nad Orlicí  jsme se dostali brzy do vedení, když Viktor Macek vyslal přihrávku do brejku na Olivera Váňu a ten se nemýlil. Druhý gól přidal Denis Franc. Jeho střelu z hranice pokutového území gólman soupeře neudržel a míč skončil v síti. Za okamžik přidal opět Denis třetí gól, téměř stejně jako ten předchozí. Od té chvíle bylo o osudu utkání rozhodnuto. Druhý zápas s domácí Solnicí jsme začali aktivně. Bohužel dva uniky Olivera a následné přihrávky před branku Tomáš Bartošík v branky neproměnil a tak přišel trest. V 5´ zapomněli naši obránci soupeře za zády a ten poslal domácí do vedení.  V druhém poločasu už byla na klucích vidět únava a soupeř byl aktivnější. Na naši branku šla jedna střela za druhou, naštěstí pro nás většina z nich mimo tyče a ty ostatní Max zlikvidoval. I přesto, že jsme byli pod tlakem jsme se snažili vyrovnat. Nejdříve únik Olivera zlikvidoval domácí brankář. Zanedlouho, po rohovém kopu Tomáše Junka, dorazil odražený míč do sítě Oliver. I když vyrovnání kluky na chvilku nabudilo, po chvilce soupeř znovu převzal iniciativu a opět se nastěhoval na naši polovinu. O tom, že si remízový bod dnes neodvezeme rozhodl rohový kop několik vteřin před závěrečným hvizdem. Přesto, že prohru někteří kluci obrečeli musíme přiznat, že dnes byl soupeř lepší a zaslouženě zvítězil. Chválíme kluky za dnešní výkon, i když bylo vidět že jim ke konci dochází síly, bojovali a i když na remízový bod nedosáhli, nevadí. Zvláštní pochvalu dnes máme pro Matyáše Novotného za výbornou hru tělem, kterou dokázal odstavovat soupeře od míče. Stejně tak v prvním utkání v obraně hrající Tomáš Junek (asi mu poradil bratr).    Tomáš Bartošík - vedou mužstva SP

Sestava MFK: Bartošík - Novotný, Junek, Franc, Smola, Petera, Macek, Váňa, Valtera, Týfa, Šanovec

Výsledky:
MFK : Týniště nad Orlicí  10:0 (6:0)

Branky MFK: Váňa 3, Týfa 3, Franc 2, Macek, Smola

MFK : Solnice  1:2  (0:1)

Branka MFK: Váňa

30.5.2015 - Mladší přípravka odehrála turnaj v Třebši

Poslední květnovou sobotu jsme odehráli kvalitně obsazený CKP MP v Třebši u HK. Je pravda, že si všichni naši hráči na těchto turnajích dost zahrají, jelikož máme vždy na střídání maximálně 2 hráče.
Stejně tak tomu bylo i v Třebši, kdy naše "Áčko" mělo na střídání hráče pouze jednoho. Hráči ČS na nás vyrukovali v plné síle a na našem týmu se projevil "syndrom prvního utkání", brankář nás nepodržel, obránci byli prostupní a útočníci neproduktivní. Srovnali jsme se až ve druhém poločase, od jehož začátku jsme teprve začali být rovnocenným soupeřem. Poté jsme prožili úchvatný souboj s "Hradeckým áčkem". Krásné fotbalové akce se přelívaly z jedné strany na druhou a i přes mnohé úspěšné zásahy gólmanů padlo "požehnaně" dost gólů. Musíme pochválit všechny kluky od brankáře přes obranu až po útok. Všichni do jednoho předvedli svůj 100%-ní výkon. A ten si, k našemu překvapení, udrželi i v pro nás vždy problémovém závěrečném klání s domácími.
I našemu "B" týmu se daný turnaj vcelku vydařil. Nejdříve jsme měli naše dobré známé z ČS "na lopatě", ale pak se soupeř rozehrál a závěrem jsme se museli přetahovat o vítězství. Zápas nakonec skončil spravedlivou remízou. Ve druhém zápase si nás FC HK "vychutnal" a nezbývalo nám nic jiného, než se "kousnout" a protrpět si souboj Davida s Goliášem se vztyčenou hlavou. Nakonec jsme se "zahojili" na domácích, které jsme přehrávali a výbornou hrou je nepustili do zápasu. Některé velmi pohledné akce zavdávají příjemným myšlenkám do našeho blízkého fotbalového budoucna.
Ivana Holá a Josef Lácha- trenéři MP

skupina "A" - sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Kuřátko David, Bašek Dominik

Výsledky:
Nové Město n./M. - RSCM Rozkoš  3 : 8 , (1 : 5)
Branky:  Kuřátko, Vacek, Zámečník
Nové Město n./M. - FC HK A  10 : 9 , (5 : 6)
Branky:  7x Zámečník, 2x Vacek, Kuřátko
Nové Město n./M. - Třebeš  8 : 5, (4 : 3)
Branky: 3x Zámečník, 3x Kuřátko 2x Vacek

skupina "B" - sestava:  Kašpar Petr, Holý Tomáš, Vecko Martin, Lácha Matěj, Havelský Jan, Čapek Matyáš, Rousek Lukáš

Výsledky:
Nové Město n./M. - RSCM Rozkoš  6 : 6 , (4 : 2)
Branky:  5x Lácha, Vecko
Nové Město n./M. - FC HK A  1 : 14 , (1 : 8)
Branky:  Čapek
Nové Město n./M. - Třebeš  7 : 1, (3 : 1)
Branky: 5x Lácha, Čapek, Havelský

31.5.2015 - Starší přípravka "B" vyhrála závěrečný turnaj

Dne 31.5.2015 se starší přípravka "B" zúčastnila závěrečného turnaje ročníku 2004 a mladší Okresního přeboru ve Velichovkách. Na turnaj byl nominován ročník 2005 a opět ukázal svoji kvalitu a celým turnajem prošel bez prohry a zaslouženě zvítězil. Turnaj se hrál každý s každým 1x15 minut.

Sestava MFK: Čížek Vojtěch, Ducháč Daniel, Franc Denis, Knap Lukáš, Macek Viktor, Praus Michal, Týfa Tobiáš, Valtera Petr, Váňa Oliver, Vencl Dominik, Zákravský Filip, Žahourek Tomáš

MFK Nové Město

Jiskra Litomyšl - MFK Nové Město nad Metují 3:1 (0:0)

Branka MFK: Tulej L.

Sestava MFK: Holý - Hable, Lukášek, Junek (46.Nymsa), Pokorný, Vik (70.Rathouský), Cohorna, Tuček, Valášek, Práza, Tulej L. (75.Holčík)

"V prvním poločase byla hra vyrovnaná.Škoda nepromněněné penalty od D.Junka v závěru 1 poločasu.Hned ve 47.min. druhého poločasu jsme se ujali vedení a vzápětí nepromělili další tutovku.Toto se ukázalo jako rozhodující,protože domácí z následného protiútoku srovnali skore a hned šli do vedení po cybě našeho brankáře.Od tohoto okamžiku nás domáci začali přehrávat a své vedení upravili na konečných 3:1." - P. Junek - vedoucí mužstva MFK

31.5.2015 - Muži doma na vítězství z Dobrušky nenavázali

MFK Nové Město nad Metují - FC Slavia Hradec Králové 0:3 (0:2)

Sestava MFK: Krunčík - Jelen, Junek (52. Hofman), Lelek, Kudláček, Zákravský P, Zákravský L., Klikar (30. Koza), Maur, Voráček, Sedláček

Jestliže přišli na utkání diváci namlsáni zajímavým utkáním v Dobrušce, tak museli být notně zklamáni. Dimácí podali jeden z nejslabších výkonů jara, za celý zápas si nevypracovali pořádnou šanci a v nudném zápase po zásluze prohráli. Hosté o osudu zápasu rozhodli během tří minut v prvním poločase, když mezi 22. a 24. minutou dali po chybách obrany 2 branky. V druhém poločase navíc po rohovém kopu přidali hlavou třetí branku a pečetili tak svou výhru. Paradoxně na základě ostatních výsledků se domácí po tomto kole již jistě zachránili v Krajském přeboru.

"Do utkání jsme nastoupili v dost okleštěné sestavě, když jsem postrádali 4 hráče ze základní sestavy a od začátku do pole musel nastoupit druhý brankář. To se na nás projevilo a Slavia je zkušené mužstvo, které si s tím přehledem poradilo a zaslouženě vyhrálo. Z vývoje dalších utkání v soutěži jsme se již zachránili a doufám, že poslední dvě utkání , především tedy tím domácím s Úpicí napravíme dnešní nepovedené utkání." - J. Hubka - trenér MFK

31.5.2015 - Starší žáci a mladší dorost se utkali s hradeckou Slávií

MFK Nové Město nad Metují - FC Slavia Hradec Králové 0:0 (0:0) p.k. 5:6

Sestava MFK: Hůlek M. - Ťokan, Flígr, Netík, Zítko, Bohuňovský, Lelek, Lhotský, Příkopa, Hůlek D., Lepšík, Zamastil, Bor

"Celé utkání bylo velice vyrovnané s několika šancemi na obou stranách, které zůstaly nevyužity. Nakonec byli hosté štastnější, jelikož zvládli penaltový rozstřel." - P. Holčík - trenér MFK

MFK Nové Město nad Metují - FC Slavia Hradec Králové 4:1 (2:1)

Branky MFK: Práza 3x,Tulej L.

Sestava MFK: Holčík - Hable, Vik, Práza, Rathouský, Lelek, Tuček, Tulej T., Tulej L., Mádr, Valášek, Borůvka, Franěk, Zamastil

"Zasloužené vítězství a těšíme se na vrchol sezóny - utkání o první místo příští neděli v Třebši." - D. Maur - trenér MFK

30.5.2015 - Mladší žáci odehráli svá utkání v Solnici

V prvním utkání proti Týništi jsme tahali za kratší konec. Většinu zápasu nás soupeř držel v uctivé vzdálenosti od své branky, a když už se nám podařilo ohrozit jeho branku, zastavila nás tyč a břevno (Adam Buriánek) a brejk Víti Ludvíka neměl kdo dorazit do prázdné branky. V druhém zápase proti domácí Solnici jsme se ujali vedení zásluhou Kuby Vacka, který hlavou poslal do sítě centr od Pepy Nováka. Druhý gól padl podle hesla nedáš - dostaneš. Při šanci soupeře se vykopnutý míč dostal k Víťovi Ludvíkovi, který samostatnou akcí zvýšil na poločasové dvoubrankové vedení. Přesto, že jsme v druhé půli vedení ještě navýšili, soupeř neskládal zbraně, ale z několika šancí se mu podařilo skórovat jen jednou. Nešťastně zápas skončil pro Davida Zrzavého, kterému všichni přejeme brzké uzdravení.

Meier Jan - Buriánek Adam, Ťokan Filip, Čančara Matyáš, Vacek Jakub, Zrzavý David, Komůrka Josef, Čerenkov Petr, Novák Josef, Ludvík Vít, Rücker David, Bartošík Tomáš, Vávrů Jakub

Výsledky:
MFK : Týniště nad Orlicí  0:2 (0:2)
MFK : SK Solnice  6:1  (2:0)
Branky MFK: Rücker 2, Vacek, Ludvík, Buriánek, Vávrů

27.5.2015 - Muži se konečně rozstříleli a po dramatu vezou z Dobrušky 3 body

TJ Dobruška - MFK Nové Město nad Metují 3:4 (1:2)

Branky: 7. Čopík, 72. Hašek, 75. Mikušík - 28. Sedláček, 44. Lelek, 51. Srubjan, 66. Jirásek

Sestava MFK: Krunčík, Sedláček (89. Hofman), Jelen, Junek (85. Koza), Srubjan, Lelek, Klikar, Zákravský L., Zákravský P., Maur (57. Jirásek), Kudláček

Diváci, kteří za velice chladného odpoledne zavítali na dobrušský stadion se rozhodně nenudili. Viděli 7 branek, 2 břevna, 1 tyčku a 1 červenou kartu, takže opravdu derby se vším všudy. Hned v šesté minutě se po chybě hostujícího týmu v rozehrávce ujali domácí vedení střelou exnovoměstského Čopíka. Zhruba od 15. minuty se však hra Nového Města zlepšila, domácí přestali hrát a vyplynuly z toho i šance. První ještě skončila na břevně, když střílel Sedláček, avšak podruhé už se skóre měnilo a stav byl vyrovnaný. Hosté pokračovali ve zlepšené hře a pár minut před přestávkou byli odměněni druhou brankou. Branková konstrukce však pomohla i jim, když dobrušský hráč hlavičkoval jen do břevna. V druhém poločase se do otevřené obrany domácích vřítila dvojice Maur a Srubjan a druhý jmenovaný dal na 1:3. další branka padla opět do domácí sítě, to když své sólo nezakončil přesně Sedláček, ale stihl aspoň nahrát exdobrušskému Jiráskovi a ten se nemílil - 1:4. Utkání se zdálo rozhodnuto, jenže domácí se nechtěli vzdát a notně ho zdramatizovali. Nejdříve snížili na 2:4 a poté z trestného kopu dokonce na 3:4. Následně po pár minutách kopali další trestný kop a hosty zachránila tyč! Poslední hektické minuty hráli domácí vabank a to přišli dokonce o jednoho hráče po faulu na unikajícího novoměstského útočníka. Hosté se několikrát hnali do brejku či se snažili překonat vysunutého brankáře, ale skóre se už neměnilo. Nové Město si tak veze 3 důležité záchranářské body, domácí musí ještě o záchranu bojovat.

"Dnes se hrál velmi důležitý zápas, který dost napověděl o tom, které mužstvo se bude na konci jara nervovat. Do zápasu vstoupili lépe domácí a zaslouženě se dostali do vedení. My jako vždy museli dostat facku, abychom se probrali a od 15 min jsem začali přebírat iniciativu a zaslouženě vyrovnali a dali i druhý gól 2min před koncem poločasu. Druhý poločas byl jasně v naší režii , kterou jsme potvrdili  góly na  3 a 4:1. Pak ale přišla 72.min, kdy se podařilo hostům během 5min dát dva góly a bylo postaráno o drama. My jsme od té doby nevyužili min 3 gólové brejky a s vypětím všech sil uhájili zasloužené vítězství. Klukům bych chtěl poděkovat, ale ještě nás čekají 3 kola, z kterých chceme vytěžit maximum." - J. Hubka - trenér MFK

« Předchozí 1 27 49 50 51 52 53 54 55 78 103 Další »