28.10.2017 - Mladší přípravka odehrála poslední kolo okresního přeboru

MFK

Poslední kolo okresního přeboru mladších přípravek jsme odehráli v sobotu 28.10. v Červeném Kostelci. V chladném a deštivém počasí podal náš tým solidní výkon. Tentokrát jsme ponechali na dobrovolnosti hráčů i rodičů, kdo si bude chtít zahrát oba víkendové dny. Sešel se kombinovaný tým, v němž se hráči ročníku 2010 neztratili, na kvalitní soupeře ale ještě nestačili. Naopak zkušenější hráči ročníku 2009 měli koncovky utkání pevně v rukou a nebýt fatálních chyb brankářů (kterým jsme již v této sezóně odvykli), mohli jsme všechna utkání vyhrát. Důležitější než výsledky je ale spolupráce mezi ročníky, starší kluci musejí své mladší spoluhráče na hřišti vést. Což se v sobotu chvílemi i dařilo. Individuálně je třeba za dobrý výkon pochválit Sama Řeháka, Kryštofa Znamenáčka a Pepu Hubálka.

Sestava: Vojta Kučera, Kuba Hanzl, Kryštof Znamenáček, Ríša Plašil, Vojta Čáp, Kuba Bělobrádek, Sam Řehák, Pepa Hubálek, Danda Dušek, trenéři Bělobrádek, Hubálek

Výsledky:

MFK – Č. Kostelec 8:8, MFK – Provodov 4:7, MFK – Machov/Police 4:4

Nedělní turnaj měl být jediným turnajem mladší přípravky na domácím hřišti (v okresním přeboru jsme nehostili ani jeden turnaj, v krajském přeboru tento jediný). Nominováni tak byli úplně všichni hráči, kteří nastoupili v podzimní části sezóny nebo s námi trénovali. Bohužel nepřízeň počasí znemožnila natěšeným fanouškům výkon našich malých fotbalistů shlédnout. Snad se nám na jaře bude diplomaticky (pořadatelstvím turnajů) i počasím dařit lépe, fotbalově to vůbec nebylo špatné!

Jan Bělobrádek

28.10.2017 - Muži doba získali s Kostelcem nad Orlicí 1 bod

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Kostelec nad Orlicí 1:1 (0:0) p.k. 4:5

Branka MFK: Klikar

Sestava MFKFlígr - Darebník, Kollár, Srubjan, Lelek, Klikar, Vít, Valášek (67. Soumar), Borůvka, Růžička (90. Hůlek), Nejman

První poločas hrstce diváků nabídl po jen tři zajímavé momenty. Dva neuznané góly hostí kvůli ruce a postavení mimo hru a ve 38. minutě šanci domácího Klikara, který ale pálil jen do brankáře.

Také v druhém poločase se odehráli tři zajímavé momenty a dva z toho byly brankové. Nejdříve v 70. minutě po standrardní situaci poslal domácí do vedení Klikar - 1:0. Tentýž hráč mohl přidat druhý gól v 80. minutě, ale ve velké šanci selhal a tak se v 85. minutě potvrdilo rčení "nedáš, dostaneš" a hosté srovnali na 1:1. Tento stav vydržel do konce normální hrací doby a o zisku druhého bodu rozhodovali penalty. V nich byli úspěšnější hosté. 

"S návratem na domácí umělku jsme předvedli nejlepší podzimní domácí výkon. Opticky vyrovnané utkání bez výrazných gólových šanci jsme mohli zlomit definitivně ve svůj prospěch defacto jedinou vyloženou šancí Klikara, potvrdilo se však klišé "nedáš - dostaneš" a chvilku na to, vyrovnal hostující Řehák. Jízlivě reakce hostů na hráči plochu v plně nahotě ilustrují stav, prostředí a morálku panující v českém fotbale, které jsou na bodů mrazu." - D. Maur

28.10.2017 - Starší žáci podlehli Rychnovu

MFK

Opět na domácím hřišti odehráli starší žáci v sobotu 28.10. mistrovské utkání s Rychnovem nad Kněžnou. Z počátku jsme aktivnější, máme územní převahu, ale kombinace Rücker – Čerenkov, ani střela Davida Rückera chvíli poté, branku soupeře neohrozili. A tak skóre zápasu otevírá soupeř, když v 7. minutě propadáme v obraně a soupeř nás trestá. Ale přesto se dál tlačíme před soupeřovu branku. Petr Čerenkov na pravé straně vybojoval míč, uvolnil se a následná střela Adama Buriánka jde po teči mimo. Po následném rohovém kopu se v soupeřově šestnáctce strhává trma-vrma, kterou zakončují střely Davida Rückera levou, následně pravou nohou a ta se od soupeře odráží do branky a je vyrovnáno. Ve 12. minutě se po pravé straně uvolňuje David Rücker, nahrává před branku Adamu Buriánkovi, ale ani jeho střela, ani následné dorážky skóre zápasu nemění. Mění jej však jiní. Ve 22. minutě hloupě propadáme v obraně a soupeř jde do vedení. Stále ale hrajeme aktivně a dvě minuty na to David Rücker vysílá na bránu soupeře střelu, nebo to měl být centr, každopádně míč skončil jen na břevnu soupeřovy svatyně.  A tak přichází trest. V 29. minutě si soupeř dělá z našich zadních řad „dobrý den“ a poločas vyhrává o dvě branky. Druhá půle už naší strany tak živá nebyla. Naše akce většinou končili ještě před velkým vápnem soupeře, Adam Buriánek sice nastřeli tyč, ale z téměř nulového úhlu. A tak se s přibývajícím časem, a našimi ubývajícími silami, začal stále více a stále nebezpečněji začal prosazovat soupeř. Góly si však nechal až na závěr zápasu.

První půle dobrý výkon, jenže místo abychom dali tři góly tak tři dostaneme. Druhá půle byla z naší strany o herní (ne)zkušenosti, ale hlavně o fyzičce. Palec nahoru je dnes pro Adama Buriánka, chyběla tomu jen ta třešnička v podobě gólu (a lepší fyzička). Palec dolů si za první poločas vysloužil Tomáš Smola. Minulý týden na stejném postu sestavy sbíral míče, narušoval hru soupeře. Ale dnes kolem něj hra tak nějak plynula a jako co ?      

Sestava MFK: Tomáš Bartošík - Petr Valtera, Lukáš Knap, Matyáš Novotný, Jakub Čtvrtečka, Josef Novák, Tomáš Smola, Petr Čerenkov, Adam Buriánek, Jan Šafář, Davis Rücker, Vojtěch Čížek, Tobiáš Týfa

MFK : FC Spartak Rychnov nad Kněžnou  1:5  (1:3)

Branky MFK: vlastní RK                

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

22.10.2017 - Mladší žáci 2x prohráli

MFK

 Osmé kolo KP MŽ KHK jsme odehráli v Třebechovicích pod Orebem. Opět jsme měli problémy se sestavováním hráčského kádru, a proto musíme hned úvodem poděkovat klukům ze SP, Míšovi a Jáchymovi, a zároveň i specializovanému „plavci“ Filipovi. Všichni tři si odehráli to, co jsme po nich požadovali a byli důležitou součástí našeho týmu. Taktéž ostatní hráči se oproti domácímu turnaji předvedli tentokrát v mnohem lepším světle. Naše hra byla hned od úvodu velmi dobrá, soupeře z Týniště jsme v prvním poločase téměř k ničemu nepustili a jen naše nemohoucnost v zakončení rozhodla o bezbrankové remíze v prvním poločase. Oproti tomu ve druhém poločase se gólově zadařilo, naše hra splňovala potřebná fotbalová kritéria a dostali jsme se do vedení o dva góly. Bohužel pro nás nastala i pasáž, kdy jsme trochu polevili směrem dozadu a soupeř dokázal třemi góly z ojedinělých šancí otočit výsledek. Našim hráčům se bojovností i za cenu obětování podařilo vyrovnat, avšak fotbalová štěstěna byla proti nám, když jsme nakonec obdrželi rozhodující branku. Nicméně všichni hráči do jednoho si za výkon v tomto zápase zaslouží velkou pochvalu. Ne už tak za druhý zápas proti domácím, kde došlo k výraznému úbytku našich sil i hráčů, když se nám zranili hned dva hráči základní osy týmu. Mrzí nás nulový bodový zisk z turnaje, avšak kvitujeme nastalou změnu v přístupu hráčů k turnaji i ke hře jako takové.

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

Sestava:  Dusílek Michal, Zákravský Filip, Týfa Tobiáš, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš, Holý Tomáš, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Kuřátko David, Dubský Pavel, Komár Jáchym

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. – SK Týniště n.O.  3 : 4  (0 : 0)

Branky: 2x Kuřátko, Čížek

MFK Nové Město n./M. – SK Třebechovice p.O.  1 : 10  (1 : 5) 

Branka: Komár

21.10.2017 - Sobotní turnaje mladší přípravky

MFK

Sobota 21.10. přinesla poslední termínový souběh podzimní části sezóny, který jsme opět chtěli pouze přežít. Povedlo se s vypětím všech sil, hráčů, rodičů i trenérů.
K turnaji krajského přeboru jsme zajížděli do Solnice, kde nás kromě domácích čekal tým Náchoda. Už jsme pochopili, že se Solnicí mohou hrát pouze fyzicky vyspělejší a zkušenější hráči, nováčky nemá význam na hřišti s takto kvalitním soupeřem trápit. Díky omluvám a nemocem tak turnaj nakonec odehrálo 11 statečných, tj. jeden tým zcela bez střídání, druhý s jediným hráčem navíc.
Proti Solnici jsme potvrdili zlepšující se herní i výsledkovou tendenci. Soupeři samozřejmě nadále nemůžeme konkurovat, zlepšujeme se ale v nasazení i organizaci hry. Jako jediný tým v soutěži si s tímto soupeřem udržujeme průměr pod 10 branek za poločas a pravidelně branky i dáváme. Kluci se velmi snažili i proti Náchodu, který opět postavil A a B tým. B tým pohodlně přehráváme, na A tým nestačíme, samozřejmě i vinou úbytku sil. Vždyť odehrát 80 minut bez střídání na malém hřišti, kde se nedá odpočívat, by byl problém i pro nejednoho hráče našeho áčka. Kluci zaslouží pochvalu, tentokrát na hřišti odevzdali maximum úplně všichni.
Mužstvo složené z hráčů ročníku 2010 odehrálo předposlední kolo okresního přeboru v Broumově. V prvním zápase proti Machovu/Polici náš tým rychle prohrával 3:0, ale zlepšeným výkonem a i výsledkem z druhého poločasu 1:1, jsme nakonec prohráli 4:1. Ve druhém zápase proti mnohem lépe fyzicky disponovanému soupeři ze Zábrodí náš tým prohrál vysoko 9:0. V posledním zápase proti domácímu Broumovu se odehrál tuhý boj, ve kterém jsme nakonec těsně padli a prohráli 4:3. Vzhledem ke složení a možnosti pouze jednoho hráče na střídání lze naše mužstvo pochválit za bojovnost, svým výkonem pak mile překvapil Danda Dušek.

Turnaj Solnice:
První tým: Leugner, Poláček, Bělobrádek, Kučera, Řehák, trenér T. Leugner
Druhý tým: Paar, Jakl, M. Hubálek, Říha, Krč, Hanzl 

trenér J. Bělobrádek

Výsledky:

MFK – Solnice 7:34

MFK – Náchod 17:23

Turnaj Broumov:
Sestava: Plašil, Čáp, Znamenáček, Tichý, Dušek, Škoda

trenér M. Hubálek

21.10.2017 - Starší přípravka zavítala do Náchoda

MFK
Starší přípravka zavítala 21.10. po týdnu opět do Náchoda. Pokud bychom se podívali pouze na výsledky, tak spokojeni bychom být nemohli. Zvlášť v utkání s Náchodem, kdy jsme vstřelili pouze jedinou branku a to ještě z pokutového kopu. Dnes proti nám stál velice dobře připravený soupeř z Náchoda, který předváděl pěknou kombinační hru a starší tým Rozkoše, který nás také s přehledem přehrál. 
     Dnes bych utkání zhodnotil z jiné stránky než výsledkové. Do utkání nastupujeme jak s hráči, kteří toho v minulé sezoně moc neodehráli, tak s hráči kteří převážně střídali. Ti se dostávají do nové situace, kdy na hráčích je najednou více zodpovědnosti a nemohou stále čekat, že to někdo odehraje za ně. Pokud budeme trpěliví, jak trenéři tak rodiče, věřím, že postupem času se dostaví i zlepšené výsledky. Faktem je, že nás sráží nedisciplinovanost některých hráčů a předčasné zabalení zápasu, když se nedaří. Na druhé straně u některých hráčů vidím oproti loňské sezoně velké zlepšení. Sice to na některé soupeře ještě nestačí, ale pokud vydržíme a budeme dále makat, výsledek se dostaví. K tomu je důležité, aby hráči vydrželi a na fotbal nezanevřeli. Samozřejmá je i podpora od rodičů, kterým děkujeme za fandění při zápase.
 
Vladimír Hronovský
 
Sestavy:

tým 2007 - Lukáš Vrba, Petr Koza, Jan Havelský, Jáchym Komár, Michal Dusílek, Adam Lorenc, Matěj Lácha, Matyáš Čapek, Karel Dašek

tým 2008 - Štěpán Čáp, Filip Hnik, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Adam Hronovský, Lukáš Nagy, Vojtěch Bělobrádek

 

Výsledky :

MFK NM - Rozkoš  11:24
 
tým 2007 - 6:13 (5:3, 1:10)
 
tým 2008 - 5:11 (0:8, 5:3)
 
branky : Lácha 4x, Hronovský 4x, Havelský, Komár, Zámečník
 
MFK NM - FK Náchod   1:22
 
2007 - 0:12 (0:4, 0:8)
 
2008 - 1:10 (0:4, 1:6)
 
branka: Hronovský

21.10.2017 - Muži v Chlumci na vítězství s Bělohradem nenavázali

MFK

FK Chlumec nad Cidlinou - MFK Nové Město nad Metují 5:1 (3:0)

Branka MFK: Kollár

Sestava MFK: Maur - Soumar (46.Růžička),Valášek P.(35.Zítko), Kollár, Lelek, Klikar (73. Borůvka A.),Vít, Valášek A., Borůvka D.(35. Srubjan), Zákravský, Nejman

"První poločas nás domácí přehráli, jednoduchá přímočará křídelní hra a tři branky v naší sítí. Druhý poločas začal čtvrtou brankou, po které přišla pasáž, kdy jsme zlepšili hru, domácí se uspokojili a byli jsme lepším týmem. Bohužel v celém kontextu utkání je nicotné odehrát slušné 25 minut a zbytek zápasu působit zakřiknutě a dělat domácím sparring. Uvědomuje si vážnost situace, která nás doufejme donutí změnit myšlení a přístup nás všech a v dalších utkáních to musí být z naší strany válka o každý balón, každou vteřinu a každý kousek hřiště." - Dominik Maur 

21.10.2017 - Starší žáci těsně porazili Červený Kostelec

MFK

V sobotním mlhavém dopoledni 21.10 odehráli starší žáci na domácí blátivé louce utkání krajského přeboru proti soupeři z Červeného Kostelce.

V první půli jsme měli od začátku jakous takous optickou převahu, ta ale končila na hranici soupeřova velkého vápna. A protože ani soupeři se nedařilo vážněji ohrožovat naši branku bylo vše o prvním gólu. Ten jsme dali sice v 25. minutě my, ale paradoxně místo aby nás dostal do zápasu, tak jsme přestali hrát, jako by nám to už stačilo. Pět minut po půli nám sice soupeř nabídl druhou branku, ale jinak se hrálo převážně na naší polovině. Soupeři se dnes ale střelecky nedařilo. A když už mířil mezi tyče, skončil míč na rukavicích dnes dobře chytajícího Tomáše Bartošíka. O to víc mrzí nedůraz při poslední akci utkání, kdy jej soupeř, po rohovém kopu, připravil o vychytanou nulu. I nám se občas podařilo dostat se na dostřel branky soupeře, jenže naše střely byly spíše zdvořilostního charakteru a ta nejslibnější skončila na břevnu.

Zápas sice skončil naší výhrou, ale lepší jsme nebyli. Palce nahoru ale budou. O gólmanovi již byla zmínka. Dobrý výkon dnes odevzdal také Petr Čerenkov, bojoval, tvořil hru, rozdával přihrávky, jen by tomu někdy slušelo více jednoduchosti a přímočarosti. A na tom musíme zapracovat. Přesná a rychlá kombinace je cestou, jak můžeme fyzicky silnější soupeře přehrávat. Další palec nahoru je dnes pro Jakuba Čtvrtečku, který nám pomohl vyřešit personální potíže a na to, že bez mála dva roky nehrál předvedl výborný výkon. Doufáme, že nezůstane jen u dnešního zápasu. A nakonec i palec dolů. Ten si dnes vysloužil nesoustředěný a nedůrazný Petr Valtera. Několikrát sice dobře odebral soupeři míč, někdy ale zase působil, jako by nevěděl kde hraje. Zlepšit souhru našich obránců je další úkol do dalších tréninků.

Na závěr přání brzkého uzdravení dnes zraněného Davida Rückera.

Sestava MFK: Tomáš Bartošík - Petr Valtera, Jakub Vacek, Lukáš Knap, Matyáš Novotný, Tomáš Smola, Petr Čerenkov,  Adam Buriánek, Jan Šafář, Davis Rücker, Vojtěch Čížek, Jakub Čtvrtečka

MFK : TJ Červený Kostelec  2:1  (1:0)

Branky MFK: Rücker, Šafář

                                

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

15.10.2017 - Mladší žáci odehráli 7.kolo krajského přeboru na domácím hřišti

MFK

Komentář z posledního turnaje KHK MŽ se nám nepíše vůbec lehce. I proto, že poslední dobou se opakuje stále stejný „obrázek“ naší hry, postačil po předešlých kolech jen přehled výsledků. Nicméně, kdybychom tímto alespoň trochu přispěli i k nepatrné změně, která by vedla k našemu hernímu zlepšení, přece jen se s tím zkusíme poprat. Takže popořádku. Domácí turnaj jsme byli nuceni odehrát na, dá se říct, „neregulérním“ fotbalovém hřišti, které nemůžeme nazývat ani jako travnaté. Na druhou stranu byli naši soupeři ve stejné pozici a musíme si připustit, že my sami sebe z mnoha důvodů „hýčkáme“ trénováním na umělém trávníku. Naopak počasí bylo nádherné, ideální pro nedělní fotbalové dopoledne. Dokonce složení našeho týmu a předvedená hra proti stejným soupeřům v Českém Meziříčí v nás vyvolávaly optimistická očekávání. Bohužel opak byl pravdou. A paradoxně, přes relativně dobrou hru a velké množství našich šancí, jsme hned v prvním poločase obdrželi ze tří příležitostí soupeře tři branky, což dalo ráz celému našemu „představení“ ve zbytku turnaje. Nedokázali jsme s vyvstalou situací bojovat, nedokázali jsme efektivně využít velké množství našich příležitostí a kluci už možná ani nechtěli.  Proti lídrům z tabulky z Kostelce / Častolovic jsme se znovu i přes velmi nadějný začátek nezmohli na odpor a jednoduše jsme soupeřům nabídli hladké vítězství. Je to už jako „mlácení holé slámy“ , kdy náš výkon je odrazem komplexu mnoha problémů. Zúžíme-li to pouze na nás, tak většině kluků chybí pokora, uznání druhých, sebereflexe, bojovnost, zaujetí pro fotbal i třeba chuť či vůle se poprat o dobrý výsledek nebo alespoň jen o dobře odvedenou „práci“. Nám trenérům pak nezbývá než jen využít v daném okamžiku z každého to nejlepší a pomoci se nasměrovat za určitým cílem, i když velmi často i marně a zbytečně. O čemž si mohli přihlížející rodiče a diváci udělat svůj vlastní obrázek. Zároveň však nejde jen o rezignované a bezmocné mávnutí rukou. Podpora rodičů či diváků je také jedním z faktorů, nad kterým bychom se měli zamyslet. Kluky ke svému „maximu“ musí burcovat sami trenéři a potleskem či povzbuzením je odměnit za předvedenou akci, souboj, kličku, přihrávku či střelu taktéž. Sporadické výkřiky z řad diváků,  a to dokonce v domácím prostředí, přicházejí pouze ke své vlastní ratolesti, namísto semknutí se všech k „užívání“ si fotbalu i po fanouškovské stránce, jako to vidíme u některých našich soupeřů či našich mladších ročníků. Tak uvidíme, zda se všichni dokážeme na chvilku zastavit, zamyslet a posunout se „někam dál“.

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

Sestava:  Bašek Dominik, Matouš Pavel, Týfa Tobiáš, Valtera Petr, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Kuřátko David, Holý Tomáš, Šimek Martin, Dubský Pavel, Dusílek Michal

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. – FC České Meziříčí  1 : 3  (1 : 3)

Branka:  Čížek

MFK Nové Město n./M. – Kostelec/Častolovice   0 : 7  (0 : 4) 

15.10.2017 - Mladší přípravka odehrála turnaj v Náchodě

MFK
V neděli 15.10. jsme se představili na zrekonstruovaném hřišti v Náchodě na Hamrech, kde jsme se utkali s domácím týmem a Rychnovem nad Kněžnou. 
tým 2007 - V prvním poločase proti Náchodu podáváme kvalitní výkon, za velké podpory Matěje Láchy, jenž přesně rozdává míče a v prvním poločase vítězíme. Leč jak to tak bývá, druhý poločas je opakem toho prvního, nerveme se, schází nabídka i přesnost a po zásluze prohráváme. Po pohovoru v kabině nastupujeme k utkání s Rychnovem, první poločas hrajeme své maximum a všichni na hřišti zaslouží pochvalu, hrajeme jako kolektiv i když prohráváme 0:4. Druhý poločas začínáme špatně, ale i tak zase až na výjimky odmakáme i druhých 20 minut. Za dnešek zaslouží pochvalu Lukáš Vrba, Martin Vecko a Honza Havelský.
 
tým 2008 - Po minulém týdnu jsme čekali, že hráči naváží na slibný výkon. To se ale moc nepovedlo. Z minulého týdnu nám chyběli 2 hráči a na výkonu to bylo znát. V prvním poločase jsme branku Náchoda vůbec neohrozili, ve hře chyběla kombinace a často jsme se uchylovali k pouhým odkopům. Myslím, že by hráči již ve svém věku mohli přenést některé prvky z tréninku do zápasu, aby to na hřišti nevypadalo, jako že se sešli poprvé. Druhý poločas jsme již odehráli lépe. 
     V zápase s Rychnovem vždy záleží, jak k tomu hráči přistoupí a jak hodně mu hru znesnadní. Se soupeřem se nemůžeme rovnat, ale určitě bychom mu mohli být důstojným soupeřem. Bohužel jsme to soupeři opět svou pasivitou usnadnili a obdrželi hodně branek. Nejvíc mrzí ty, které jsme si dali skoro sami. Ve druhém poločase jsme se již pustili i do několika útoků a přesvědčili se, že i Rychnov může nějaký gól obdržet. K dnešnímu výkonu - naše tradiční opory se opět na hřišti rvaly do posledních sil, někteří i s nastupující nemocí. Je však potřeba, aby se k nim přidal i zbytek týmu.  
 
 
trenéři MP :
Vladimír Hronovský
Milan Vrba
 

Sestavy: 

tým 2007 - Lukáš Vrba, Petr Koza, Jan Havelský, Jáchym Komár, Martin Vecko, Michal Dusílek, Tomáš Kirschlager, Adam Lorenc, Matěj Lácha

tým 2008 - Štěpán Čáp, Filip Hnik, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Lukáš Kumprecht, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Adam Hronovský

Výsledky :

MFK NM - FK Náchod   8:20

2007 - 5:11 (5:2, 0:9)
 
2008 - 3:9   (0:3, 3:6)
 
branky: Komár 2x, Hronovský 2x, Vecko, Lácha, Havelský, Lochman
 
MFK NM - Rychnov n. Kn.   2:32
 
tým 2007 - 0:13 (0:4, 0:9)
 
tým 2008 - 2:19 (0:12, 2:7)
 
branky : Hronovský, Lochman
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 28 55 81 108 Další »