Ročník 2007 odehrál Junior Provi Cup

MFK
Ročník 2007 a Fanda Škoda 2008 odehrál Junior Provi Cup. Vcelku bez zaváhání a s chutí procházíme základní skupinou a postupujeme z prvního místa do čtvrtfinále. Brzdí nás jen hřiště malých rozměrů, které téměř znemožňuje hrát kombinační fotbal. Což je veliká škoda.
Ve čtvrtfinále porážíme s přehledem Vrbovu Lhotu . Po té nás čeká zápas o finále v němž přehráváme nedaleké Pečky . A dostáváme se do finále . Zde ale vinou nedůsledného obsazování hráčů soupeře brzy prohráváme a zápas tradičně, když se nám nedaří nezvládáme hlavně v hlavách a po 4 minutách ho již jen odevzdaně dohráváme. Škoda.
Turnaj ale hodnotím velice kladně kluci si pěkně zahrály a zakončily sezonu na skvělém druhém místě. A dozajista si dnes všichni užily 140 odehraných minut na dobrém travnatém hřišti. Pěkné prázdniny a v srpnu opět na fotbale.
Trenér : Milan Vrba
 
Vstřelené branky : Lácha 12, Zelený 10, Koza 2, Komár 4, Kirschlager 2 ,Škoda 2, Vecko 1.
 
Zápasy: 
MFK- ZSK Třemošnice            4:2
Lácha 2x, Zelený 1x, Koza 1x
 
MFK-Malšova Lhota                7:0
Lácha 2x, Zelený 2x ,Komár 2x , Kirschlager 1x
 
MFK-Viktoria Radim               6:2
Lácha  3x, Koza 1x ,Komár 1x, Zelený 1x
 
MFK- AFK Sadská                   4:1
Zelený 3x, Komár 1x
 
Čtvtfinále
MFK-Vrbova Lhota                4:1
Lácha 3x, Zelený1x
 
Semifinále
MFK-AFK Pečky                     5:2
Škoda 2x, Lácha 1x, Zelený 1x, Kirschlager 1x
 
Finále
MFK-Radonice                      3:7
Zelený, Vecko, Lácha

Hráči r. 2009 uhráli na Nufra Cupu třetí místo

MFK

Na provodovském Nufra cupu se hráči r. 2009 rozloučili s kategorií mladší přípravky. V letošní sezóně se klukům nepovedlo vyhrát ani jeden turnaj, o to větší motivaci měli pro poslední podnik sezóny. Na rozdíl od ostatních kategorií se ovšem v našem ročníku sešla silná konkurence v týmech pravidelně hrajících krajský přebor, průběh turnaje proto byl poměrně vyrovnaný. Pouze tým Náchoda převyšoval soupeře jednoznačněji a po zásluze zvítězil.

Náš tým na úvod s Náchodem prohrál, následovala dvě povinná vítězství nad soupeři z okresního přeboru. V dalších utkáních s Č. Kostelcem a Jaroměří se již hrálo o umístění – nejprve o nasazení do vyřazovací fáze, podruhé se stejnými soupeři již v play off samotném. Šlo o zápasy vyrovnané a výsledkově těsné, naši hráči bojovali, na druhou stranu se nevyvarovali zbytečných chyb, z nichž jsme tentokrát nekompromisně inkasovali.

Celkově turnaj hodnotíme kladně, kluci podali soustředěný výkon, dokázali se podržet jako parta a uhrát medaili, přestože byla zase „jen“ bronzová. Velký dík patří pořadatelům turnaje, jehož sousedská atmosféra je jedinečná a díky níž si hráči, trenéři i rodiče fotbalové dopoledne skutečně užili.

Sestava MFK (branky): Žďára, Kučera (1), Bělobrádek (1), Říha (3), Řehák S., Krč, Poláček (4), Leugner (6), Hubálek M. (3), trenér Bělobrádek

Výsledky: MFK – Náchod 0:3, - Police n/M 2:0, - Provodov 6:0, Č. Kostelec 2:2, Jaroměř 2:0, - Č. Kostelec (semifinále) 2:3, - Jaroměř (o 3. místo) 4:2

Pořadí: 1. Náchod, 2. Červený Kostelec, 3. MFK N. Město n/M, 4. Jaroměř, 5. Police n/M, 6. Provodov

Také nejmladší fotbalisté hráli na Nufra cupu v Provodově

MFK
Nejmladší fotbalisté MFK Nové Město n.M. zakončili svoji letošní sezónu účastí na Nufra cupu v Provodově .Turnaj byl vypsán pro ročník 2011 a mladší.Naše družstvo složené ze sedmi hráčů roč.2012, jednoho 2013 a jen  jednodo 2011 dosáhlo vynikajícího výsledku,když proti starším a fyzicky vyspělejším soupeřům dokázalo uhrát celkové 2 místo v turnaji. Ze základní skupiny jsme postoupili do přímého souboje o finále a utkali se s FK Náchod,se kterým jsme v základní skupině prohráli.Tento zápas přinesl vše co je možné v této nejmladší kategorii vidět.Velká bojovnost a obětavost,kdy žádný míč pro hráče není ztracený,ale také okamžiky technické vyspělosti a chytrosti hráčů obou družstev. Kluci dokázali remizovat s favorizovaným FK Náchod 4 : 4 a na penalty vyhráli 4 : 3 a postoupili do finále turnaje.Střelecky se v tomto klíčovém utkání celého turnaje prosadili Vašek Hoffinger a Lukáš Macháček,když každý vstřelil 2 góly.Ukázalo se,že nácvik kopů na přesnost při tréniku se nám vyplatil a při penaltovém rozstřelu  naši hráči všechny kopy proměnili.Ve finálovém utkání pak již chyběly síly.Výsledky jednotlivých utkání turnaje nejsou pro nás až tak důležité.Chtěli jsme hlavně,aby se kluci prosazovali sami v souboji jeden na jednoho,ale aby byli také i schopni plnit úkoly trenéra ve prospěch mužstva.Výborná byla i hlasitá podpora rodičů,za což jim děkujeme,ale také za podporu při dopravě k jednotlivým turnajům během cele uplynulé sezony.
Střelci branek v turnaji:
Macháček Lukáš 9 /gólů/,Hoffinger Václav 8,Jaroš Jan 5,Mencl Patrik 5,Škoda Šimon 4,Ducháč Jan 2,Dyntar Marek 1,Hradil Matyáš 1,Sedláček Adam.
 
Celkově lze hodnotit sezonu jako úspěšnou. V okresní soutěži mladších přípravek,kdy za mužstva soupeřů  nastupovali starší hráči,tak v konkurenci 13 mužstev jsme obsadili 6 místo,což se solidní umístění.Největší radost máme ovšem  z toho,že hráči udělali velký výkonostní pokrok a že je tréninky baví,což dokazuje až 90% účast kluků na trénincích.
 
Trenéři.
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

Ročník 2008 zakončil sezónu turnajem Nufra cup v Provodově

MFK

Sezonu 2017/2018 zakončil ročník 2008 turnajem Nufra cup v Provodově na kvalitním travnatém povrchu.  Po několika omluvenkách (nemoc, oslava) jsme přijeli pouze s jedním hráčem na střídání. Naštěstí nám vypomohl Štěpán Škoda z Ohnišova, který s námi absolvoval část sezony.

     Již při losu turnaje jsme předpokládali, že naším největším soupeřem bude tým Červeného Kostelce, který v jarní části sezony hrál finálovou skupinu krajského přeboru, což se také potvrdilo. Ve všech zápasech s týmy hrajícími okresní soutěž si naši kluci zastříleli a předváděli pěkné kombinace, což ocenili přítomní rodiče. Nejhezčí zápas základní části jsme odehráli proti Červenému Kostelci, dvakrát jsme se ujali vedení, ale soupeř vždy dotáhl. V tomto zápase jsme rozhodně nebyli horším soupeřem. V semifinále jsme si podruhé poradili s domácím týmem z Provodova a ve finále nás čekal opět Č.K.. Bohužel se zde projevila únava, soupeř měl k dispozici více hráčů a to rozhodlo. Po závěrečném hvizdu většina hráčů musela otírat slzy zklamání, ale po pár okamžicích si již užívali stříbra a sklidili potlesk přihlížejících za krásné předváděné výkony. Zúčastněným klukům děkujeme za reprezentaci MFK.  Týmový výkon byl korunován i jedním individuálním oceněním, Adam Hronovský si i zásluhou podpory celého týmu vystřílel pohár pro nejlepšího střelce.
 
trenér SP:
Hronovský Vladimír
 
Sestava : Štěpán Čáp, Štěpán Zámečník (4 branky), Štěpán Škoda (2), Lukáš Lochman (2), Eliáš Kozák (4), Vojta Bělobrádek (5), Adam Hronovský (15)
 
Výsledky : MFK - Police nad Metují 7:0, Provodov 3:0, Babí 9:0, Č.Kostelec 2:2, Velichovky 9:1, semifinále Provodov 3:0, finále Č.Kostelec 0:2

Ročník 2010 odehrál závěrečný turnaj OFS ve V. Poříčí

MFK

Poslední turnaj sezóny jsme odehráli na krásném trávníku ve Velkém Poříčí, kde se uskutečnil finálový turnaj okresního přeboru mladší přípravky.

Začátek nás nezastihl v nejlepším rozpoložení a hned v prvním zápase jsme prohráli s mužstvem Hronova.
Následoval velice vyrovnaný zápas s Broumovem, kde jsme i chvíli vedli, ale bohužel jsme zápas do vítězného finále nedotáhli. Poté nás už čekal zápas s fyzicky vyspělým soupeřem ze Zábrodí, kde jsme dlouho drželi dobrý výsledek, ale nakonec jsme i tomuto soupeři podlehli a čekal nás zápas o sedmé místo. V něm jsme narazili na tým z Machova. Chlapci předvedli velice dobrý a hlavně oproti začátku turnaje zlepšený výkon, podpořený i gólově, ovšem tak jako celý turnaj, nás srazily chybičky plynoucí z nezkušenosti našich borců a zápas skončil 4:3. Nutno podotknout, že jsme na turnaj přijeli s hráči, kteří byli většinou o rok mladší než soupeři a rozhodně svými výkony neudělali ostudu, ačkoliv výsledek tentokrát nebyl tak pěkný jako před týdnem.
Hráčům patří poděkování za zlepšený výkon v druhé části turnaje a hlavní dík je rodičům, kteří nás neúnavně podporovali celý turnaj i když se nám tolik nedařilo.
 
Sestava: Řehák F., Jakl, Plašil, Duchoň, Dušek, Znamenáček, Šinkora, Světlík, Ryšavý, Hvězda, trenéři Lanta, Nejman

16.6.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj v Opočně

MFK
 Náš tým ml. přípravky ročník 2009 se v sobotu dne 16.6.2018 zúčastnil turnaj Miroslav Kliky v Opočně. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 týmů, které byly losem rozděleni do dvou  pětičlenných skupin. Los nám za soupeře určil spojený tým Opočna/Dobrušky, Solnice (zelení), Rychnova nad Kněžnou a Letohradu. V první zápase jsem zvítězili nad spojeným 
  Dobrušky a Opočna v poměru 5:1. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Solnice a jako po celou sezónu stačí vyslovit pouze název soupeře a je po zápase, výsledek hovoří za vše. Třetí zápas, a to asi nejpohlednější jsme sehráli s Rychnovem, kdy konečný výsledek 3:3 byl pro nás ztrátou, neboť dva góli jsme obdrželi velkých chybách našeho  brankáře. V poslední zápase skupiny s Letohradem, kdy jsme hráli o druhé postupové místo ze skupiny, náš tým naprosto rezignoval a po nepochopitelných chybách, kde jsme soupeři nahráli na všechny jeho góly, jsme prohráli 2:5 a výsledkem bylo třetí místo ve skupině. V boji o konečné umístění jsme nejprve s vypětím všech sil porazili druhý tým Dobrušky a Opočna 2:1, ale v závěrečném zápase o 5. místo jsme prohráli s týmem Libchav vysoko 1:6. Celkově se nám turnaj nepovedl, výkon týmu byl zklamáním nejen pro trenéry, ale i pro některé hráče, kteří svůj výkon doslova obrečeli. Příští sobotu dne 23.4.2018 nás čeká pro ročník 2009 závěrečný turnaj NUFRA Cup v Provodově, takže nezbývá nic jiného, než zvednout hlavy a konec sezóny oslavit pěkným úspěchem!!!
 
 
Výsledky:

MFK  -  Opočno/Dobruška         5 : 1

MFK  -  Solnice /zelený tým/     0 : 9

MFK  -  Rychnov n. Kněžnou      3 : 3

MFK  -  Letohrad                            2 : 5

Zápasy o 5. - 8. místo:

MFK  -  Dobruška/Opočno         2 : 1

MFK  -  Libchavy                            1 : 6

Hráči a střelci:  Hanzl (1), Bělobrádek, Vít, Řehák S., Hubálek T., Kučera, Říha (2), Poláček (6), Hubálek M. (3), Ježek (1),  trenéři Hubálek M., Bělobrádek J.,

Pořadí:  1. Solnice (zelení), 2. Letohrad, 3. Borohrádek, 4. Solnice (bílí), 5. Libchavy, 6. Nové Město n.M., 7. Dobruška/Opočno, 8. Opočno/Dobruška, 9. Jaroměř, 10. Rychnov n.Kněžnou.

9.6.2018 - Mladší žáci v Černilově odehráli kvalitní turnaj

MFK

Sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Valtera Petr, Uhlíř Jakub, Bašek Dominik, Lácha Matěj, Týfa Tobiáš, Čížek Vojtěch, Dubský Pavel, Zelený Tomáš, Hronovský Adam

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FK Kolín  0 : 1

MFK Nové Město n/M – FC Hradec Králové  0 : 2

MFK Nové Město n/M – FK Černilov  0 : 3

MFK Nové Město n/M – RMSK Cidlina  2 : 2

Branky:  2x Matouš

MFK Nové Město n/M – FC Nový Hradec  2 : 0

Branky:  2x Čížek

MFK Nové Město n/M – TJ Baník Vamberk  1 : 0

Branka:  Matouš

MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš  0 : 1

MFK Nové Město n/M – MFK Trutnov  0 : 2

MFK Nové Město n/M – FC Olympia HK  1 : 1

Branka: Lácha                  

Celkové pořadí:                                      1. FK Černilov

                                                               2.  FC Nový HK

                                                               3.  FC Hradec Králové

                                                               4.  TJ Sokol Třebeš

                                                               5.  MFK Trutnov

                                                               6.  RMSK Cidlina

                                                               7.  FK Kolín

                                                               8.  MFK Nové Město n/M

                                                               9.  TJ Baník Vamberk

                                                               10. FC Olympia HK

10.6.2018 - Starší žáci těsně prohráli s Jaroměří

MFK

MFK : FK Jaroměř  5:6  (1:1)

Branky MFK: Buriánek 3, Novák 2

Sestava MFK: Bartošík – Čížek, Novotný, Vacek, Čtvrtečka, Smola, Knap, Čerenkov, Junek, Šafář, Novák, Buriánek, Valtera

V neděli 10.6. zakončili starší žáci sezonu krajského přeboru domácím utkáním s FK Jaroměř.

Od úvodního hvizdu se soupeři oťukávali, co si mohou dovolit. Postupem času přibylo šancí, ty soupeře byly nebezpečnější  a tak se zaslouženě dostal do vedení. Naštěstí jsme do poločasu srovnali. Do druhé půle soupeř změnil rozestavení, my jsme jej ještě podpořili několika individuálními chybami a nedůrazem a rázem jsme prohrávali o tři branky. Po hloupé brance z téměř nulového úhlu poklesla nálada hluboko k bodu mrazu. Ale hrálo se dál, podařilo se nám dotáhnout se na kontaktní gól, ale soupeř nám znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Znovu jsme se dotáhli na kontakt, ale snahu o vyrovnání ukončila závěrečná píšťalka.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva

9.6.2018 - Ročník 2010 vybojoval na Agro Cupu skvělé 4. místo

MFK

V sobotu 9.6. se r. 2010 zúčastnil tradičně velmi kvalitně obsazeného Agro cupu v České Skalici. Pro řadu hráčů šlo o první velký turnaj v rámci svého ročníku (v soutěžních utkáních nastupovali zpravidla proti o rok starším soupeřům).

Kluci se na turnaj těšili a tomu odpovídal začátek, kdy hned v prvním utkání vybojovali cennou remízu s týmem Xaverova. Pak následovala vítězná šňůra, která se táhla celou skupinou až k poslednímu utkání. Tajemstvím úspěchu bylo vysoké nasazení, umožněné střídáním dvou zcela vyrovnaných čtyřek. Vyzdvihnout je třeba výkon proti do té době suverénní Aritmě, kde jsme si vytvořili až 5-brankové vedení i vydřenou výhru proti Dobrušce/Opočnu, kdy se proti papírově slabšímu soupeři herně nedařilo, ale body jsme dokázali urvat. Závěrečné utkání ve skupině bylo přímým soubojem o první místo, kluci ani zde nepolevili v bojovnosti a v závěru proti lepšímu soupeři dokázali vyrovnat. Bez porážky, se dvěma remízami, jsme z druhého místa postoupili do finálové čtyřky.

Je třeba sportovně uznat, že zde byly ostatní týmy fotbalově výrazně vyspělejší a v utkáních o umístění nás jasně přehrály. Semifinálovou prohru s Pardubicemi nastartovaly zbytečné individuální chyby, vyrovnanější bylo utkání o třetí místo, kde nám v prostřední části chyběl ke zdramatizování průběhu jeden gól. Přesto nadšený výkon našich borců vzbudil uznání přítomných odborníků i diváků, čtvrté místo v nabité konkurenci považujeme za mimořádný úspěch.

Za podporu děkujeme rodičům i trenérům MFK (není úplně běžné, aby se trenéři všech 3 přípravkových kategorií sjeli povzbudit své svěřence), hráčům gratulujeme k výkonu i umístění a těšíme se na další podobné fotbalové zážitky!

Sestava:

Čáp, Řehák F., Jakl, Znamenáček, Duchoň, Plašil, Paar, Hubálek T., Ryšavý, Dušek, Škoda, trenéři Bělobrádek, Lanta, Nejman

Výsledky:

Skupina: MFK – Xaverov černá 2:2, - Č. Skalice 2:0, - V. Žižkov 2:0, - Aritma 6:3, - Dobruška/Opočno 4:3, - Cidlina 4:4

Semifinále: MFK – Pardubice 1:5, o 3. místo: MFK – Cidlina 1:4

Pořadí turnaje:

1. Chrudim, 2. Pardubice, 3. Cidlina, 4. MFK N. Město n/M, 5. Jablonec, 6. Xaverov černá, 7. Jaroměř, 8. Aritma, 9. Praga, 10. Dobruška/Opočno, 11. Xaverov červená, 12. Č. Skalice, 13. Viktoria Žižkov, 14. Č. Kostelec, 15. Náchod

9.6.2018 - Mladší přípravka odehrála poslední kolo Okresního přeboru

MFK
K poslednímu kolu OP soutěže mladších přípravek jsme v sobotu 9.6.2018 zajeli do Velkého Poříčí. Za krásného počasí na krásném hřišti byly našimi soupeři týmy Červeného Kostelce a domácí tým z Velkého Poříčí. K zápasu byly nominováni hráči ročníku 2009, kteří byli k dispozici, ročník 2010 se kompletně účastnil kvalitně obsazeného turnaje Agro Cup v České Skalici. V prvním zápase proti Červenému Kostelci po vyrovnaném prvním poločase naši hráči zpřesnili kombinaci a koncovku a nakonec z toho bylo vítězství v poměru 5:1. Druhý zápas proti domácímu celku se pro naše barvy vyvíjel od začátku příznivě, rychle jsem vedli 3:1, ale před koncem poločasu jsme ještě jednou inkasovali. Po změně stran se obraz hry změnil, naši hráči výrazně polevili v nasazení a koncentraci a rázem jsme prohrávali 3:5. Závěr se našim hráčům ale povedl a výsledkem bylo otočení skóre a vítězství v zápase v poměru 6:5.  Celý tým lez bez vyjímky pochválit, hráči ukázali, že když se jim chce, tak hrát umí a věříme, že to ještě ukáží ve dvou zbývajících turnajích v Opočně a Provodově!
 
Výsledky:      MFK Nové Město n. Met. - Červený Kostelec  5:1
                     MFK Nové Město n. Met. - Velké Poříčí   6:5
 
Sestava a branky: Ždára D. (1), Krč J. (1), Vít F., Kučera V. (1), Světlík J, Smola P., Říha O. (3), Hubálek M. (2), Ježek J. (3)
 
trenér Hubálek M.
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 31 61 90 120 Další »