14.5.2017 - Muži vezou 3 důležité body z Hořic

MFK

Jiskra Hořice - MFK Nové Město nad Metují 0:2 (0:2)

Branky: 33. Růžička, 45. (p.k.) Srubjan

Sestava MFK: Šebesta - Jelen, Nejman, Srubjan, Soumar - Klikar (90. Darebník), Zákravský, Růžička, Lelek, Práza (81. Vít) - Semerák (83. Maur V.)

"V utkání jsme podali zodpovědný výkon,když jsme se vyvarovali chyb,které nás v minulých kolech stály bodový zisk.Myslím,že jsme dnes byli určitě lepším celkem,když naše výhra mohla být i výraznější.Všichni hráči si za dnešní výkon zaslouží pochvalu." - J. Macháček

13.5.2017 - Mladší přípravka hrála proti Jaroměři a Dobrušce

MFK
Dalšími soupeři nám v sobotu 13.5. byly dva společné týmy - Jaroměř/Stěžery a Dobruška/Opočno. Tentokrát nám sestavu ovlivnilo hodně omluvenek, hlavně u hráčů roč. 2009, kterých se sešlo pouze 5. 
 
tým 2008 - V prvním zápase s Jaroměří nás trápily nepřesnosti, i přesto jsme ale měli zvítězit, což v našich silách rozhodně bylo. Pokud ale 3x rozehrajeme na nohu soupeře, který nám míč vrátí do branky, je to o to těžší. V dalším poločase se Stěžery jsme soupeře k ničemu nepustili a v poklidu zvítězili. Tentokrát jsme již předvedli solidní výkon, který jsme přenesli i do zápasu s Dobruškou/Opočnem, kde jsme v prvním poločase zvítězili, ve druhém přišla prohra po vyrovnaném průběhu. Dnes tým po dlouhé době potěšil bojovností, k čemuž přispěl i nejmladší hráč Adam Paar, který se na hřišti rozhodně neztratil, dobře zahrál i Oliver Kozák.  
 
tým 2009 - Druhý tým tvořilo torzo ročníku 2009, doplněné na únosný počet 2 hráči 2008 a 1 hráčem 2010. Do turnaje jsme nevstoupili špatně, Stěžery zaskočili aktivní hrou i rychlým vedením, dlouho se nám dařilo držet výsledek 3:3. V závěru ale soupeř uplatnil svoji fyzickou převahu a vyhrál rozhodující osobní souboje, které ústily v rozdílové branky. V případě Jaroměře byl fyzický nepoměr až úsměvný, někteří naši hráči sahali některým soupeřovým lehce nad pas, výsledek tomu odpovídal. Frustrace z beznadějné prohry a dešťová přeháňka pak umocnily špatný začátek zápasu s prvním týmem Dobruška – Opočno, během 3 minut jsme prohrávali 0:5. V posledním zápase již bylo možno více využít fyzicky vyspělejší hráče. Začali jsme opět špatně, ale soupeře v závěru tlačili a k remíze chyběla jen trocha štěstí. Pokud lze na nepovedeném turnaji najít nějaká pozitiva, pak jimi byl výkon Fandy Škody a Dana Žďáry a dále bránění nabíhaných rohů, kde jsme v průběhu zápasu s prvním týmem Dobruška – Opočno přešli k zónové obraně a zcela tuto smrtící zbraň soupeře eliminovali
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
 
tým 2008 : Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský, Adam Paar (2010)
 
tým 2009 : Jakub Bělobrádek, Daniel Žďára, Jan Ježek, Vojtěch Kučera, Venda Leugner, Lukáš Kumprecht a Fanda Škoda (2008), Tony Hubálek (2010)
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město n.M. - Jaroměř/Stěžery 12:23
 
tým "08"  9:4 (3:4, 6:0)
 
branky : Hronovský 4x, Bělobrádek 3x, Lochman, Paar
 
tým "09"  3:19 (3:6, 0:13) 
 
branky : Leugner, Hubálek, Škoda
 
 
MFK Nové Město n.M. - Dobruška/Opočno 5:23
 
tým "08"  7:6 (5:1, 2:5)
 
branky : Bělobrádek 3x, Hronovský, Lochman, Čáp, Paar
 
tým "09"  3:16 (1:12, 2:4) 
 
branky : Škoda 2x, Kumprecht

13.5.2017 - Mladší dorost prohrál s Rychnovem

MFK

Rychnov nad Kněžnou/Vamberk - MFK Nové Město nad Metují   5 : 0 (poločas 3 : 0)

Sestava MFK: Matyáš Tupec - Jakub Zamastil, Ivo Lelek, Dušan Hůlek, Martin Hůlek-David Rücker, Dominik Flígr, Jaromír Hladík-Josef Novák

V sobotu 13.5.2017 jsme nastoupili k prvnímu zápasu Krajského přeboru mladšího dorostu ve skupině o umístění proti celku Rychnov nad Kněžnou/Vamberk. Jelikož se nám v týdnu začali množit omluvenky hráčů, bylo nám zcela jasné, že se bude jednat o zápas, který se musí odehrát, bez ohledu na výsledek.

Klukům nelze upřít snahu prát se o výsledek, ale počet soupeřových hráčů na hřišti a na lavičce náhradníků, byl proti nám.

Lze pouze spekulovat jak by se vyvíjel zápas, kdyby proměnil svoji brankovou příležitost ze začátku utkání Dominik Flígr, který se po svém individuálním prosazení ocitl sám před brankářem domácích. Ve své brankové příležitosti se posléze ocitl i Josef Novák, který svým pohybem donutil obránce domácího týmu k chybné rozehrávce, ale i jeho domácí gólman vychytal. 

Na kdyby se ale nehraje a utkání skončilo tak jak skončilo. Děkujeme všem hráčům, kteří se tohoto utkání zúčastnili a bojovali za svůj klub.

Trenéři: Václav Soukup, Ivo Janeček  

13.5.2017 - Mladší žáci hráli další kolo krajského přeboru

MFK

V sobotu 13.5. pokračoval pro naše mladší žáky krajský přebor na hřišti Sokola Třebeš. O body do finálové skupiny se utkali s domácím Sokolem a TJ Dvůr Králové n.L.

Podle očekávání nás domácí od začátku přišpendlili k brance. Ale proti očekávání se v třetí minutě dostáváme do vedení, když Honza Šafář využívá brejk. Kluky to povzbudilo, bojovali. Ale zatímco výborně hrající soupeř mohl střídat celý tým, u nás byl na střídačce jen jeden hráč a tak bylo jen otázkou času kdy povolíme. Ubojovali jsme remizový poločas. Jenže pak se naše hra vrátila k tomu co předvádíme celé jaro. Ve čtvrté minutě druhé půle, sice ještě po skrumáži před naší brankou gólman dokáže vyrazit míč, poskakující po brankové čáře. Minutu na to ale již inkasujeme a pak už soupeř kontroluje vývoj zápasu. Máme sice několik šancí ke korekci skóre, jejich finálové řešení je ale spíš k pousmání.

Druhé utkání s Dvorem Králové začíná nedůraz před naší brankou a tak již po třech odehraných minutách prohráváme. Několik šancí na vyrovnání sice máme, ale ta největší Petra Čerenkova, těsně před koncem poločasu, končí na břevnu. Jenže minutku po půli soupeř z dálky napřahuje ke střele a ta nechává v klidu jak naše hráče, tak gólmana. O výsledku utkání je rozhodnuto.

Palec nahoru za dnešek - Lukáš Knap.    

Sestava MFK:  Bartošík – Valtera, Knap, Novotný, Smola, Čerenkov, Čížek, Šafář, Týfa

Výsledky:

MFK : Sokol Třebeš  1:5  (1:1)

Branka MFK: Šafář

MFK : TJ Dvůr Králové n.L.  0:3  (0:1)

K věkovému dospívání našich hráčů bohužel nepatří jen hrubší hlas a chmýří na pod nosem, ale i období vzdoru. A tak se kluci, kteří byli před nedávnem tahouny mužstva pohybují po hřišti jakoby z donucení, bez chuti do hry a pokyny trenéra je to poslední co je zajímá.  A co horšího, svým „vzorem“ ovlivňují i ostatní. A tak zatímco ve vulgarizmech se trénink od tréninku zlepšujeme, ve hře je to týden od týdne horší.  

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ

7.5.2017 - Mladší přípravka jednou vyhrála a jednou prohrála

MFK
Po 14-ti dnech jsme se opět postavili proti týmům Rozkoš/Velká Jesenice a SK Solnice. Prvně jmenovaný tým jsme poprvé v sezoně dokázali porazit, nutno však zmínit, že tým Rozkoš nastoupil bez většiny svých opor a nasadil nezkušené mladé hráče. V dalším zápase nám velmi dobře organizované mužstvo ze Solnice opět moc šancí nedalo. 
 
Tým 2008 - v prvním zápase si hráči plnili své úkoly, předvedli několik pěkných fotbalových kombinací a v obou poločasech zvítězili. Tentokrát nás tým z Velké Jesenice nezaskočil a konečně jsme jej také porazili. Do druhého zápasu jsme udělali změnu v brance, Štěpána Čápa vystřídal Fanda Škoda. V prvním poločase jsme ještě se soupeřem udrželi kontakt, v tom druhém jsme si vybrali náš již tradiční kolaps a totálně jsme propadli. Soupeř nás přehrával, byl důraznější. Hlavně důraz v tomto zápase z naší strany chyběl. Nehráli jsme jako tým. Pochvalu zaslouží Fanda Škoda v brance, který předvedl i přes obdržené branky výborný výkon, bojoval i Lukáš Lochman, což z naší strany bylo málo. 
 
Tým 2009 - odehrál velmi dobrý turnaj. V úvodním zápase s Velkou Jesenicí nám utekl začátek, ale kluci se rozehráli a gólem z posledního útoku vybojovali remízu. V následujících dvou poločasech (Č. Skalice a Solnice I.) jsme s vyspělejšími soupeři velmi zodpovědně bránili a dokázali si dokonce vytvářet brankové šance. Vrcholem turnaje byl poločas s druhým týmem Solnice, kdy naši hráči předváděli totální fotbal s vysokým nasazením, včetně blokování střel soupeře. Přijatelný výsledek nejlépe ilustruje výkonnostní posun, jakého jsme během jediné sezóny dosáhli (v podzimních kolech jsme se stejnými soupeři beznadějně prohrávali vysokými dvoucifernými výsledky). Individuálně je třeba pochválit Sama Řeháka, který byl v prvním dvojzápase naším nejlepším hráčem, postupně se k výbornému výkonu dotáhli i všichni ostatní. Za turnaj jako celek zaslouží celý tým velkou jedničku.
 
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
 
tým 2008 : Štěpán Čáp, Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, František Škoda, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský
 
tým 2009 : Jakub Hanzl, Samuel Řehák, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Daniel Žďára, Jan Ježek, Filip Hnik (2008)
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město n.M. - Rozkoš/Velká Jesenice  23:15
 
tým "08"  17:6 (10:2, 7:4)
 
branky : Hronovský 6x, Váňa 4x, Bělobrádek 3x, Lochman 2x, Zámečník, Škoda
 
tým "09"  6:9 (5:5, 1:4) 
 
branky : Poláček 2x, Žďára 2x, Ježek, Hnik
 
 
MFK Nové Město n.M. - SK Solnice 5:23
 
tým "08"  3:13 (2:3, 1:10)
 
branky : Bělobrádek, Škoda, Hronovský
 
tým "09"  2:10 (1:4, 1:6) 
 
branka Poláček 2x

6.5.2017 - Muži doma na dvě vítězství nenavázali

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Kostelec nad Orlicí 0:1 (0:1)

Sestava MFKŠebesta - Soumar (78. Tulej), Srubjan (62. Draebník), Lelek (60. Vít), Klikar, Macháček, Semerák, Práza (74. Maur), Zákravský, Růžička, Lanta

Domácí tým tentokrát bohužel nenavázal na vítězství proti Dobrušce a Provodovu a doma prohrál gólem Haška ze 14. minuty. Celý zápas divákům moc kvality nenabídl a byl chudý i na šance.  

 

30.4.2017 - Starší přípravka opdehrála o víkendu další kolo

MFK

 Hned druhý den po turnaji v ČK jsme jeli na předehrávané 8. kolo KP SP do Kuklen u HK. Do turnaje tentokrát vstoupil první tým ve velkém stylu a jistotou v zakončení, dá se říct, povedeným prvním poločasem celkově rozhodl toto utkání. Mohli jsme tedy oslavit třetí výhru ze čtyř vzájemných utkání této sezóny proti agilnímu soupeři z ČK. Ve druhém souboji proti souklubí z Dobrušky / Opočna naopak rozhodly zkušenosti a kvalita našich "hradečáků" v druhém týmu, kteří tentokrát převážili misku vah na naši stranu. S tímto horlivým soupeřem to tedy zatím na jaře máme 2 : 2. Po dlouhé mezizápasové pauze jsme nakonec nastoupili proti natěšeným domácím a například prvnímu týmu trvalo 3 obdržené branky, než si uvědomil, že jsme zpátky v turnaji. A ve druhém poločase se mu přes veškerou snahu, ale bohužel i přes za hranicí tvrdosti hrajícícího soupeře a slepotu místního rozhodčího, vstřelit branku nepodařilo vůbec. Třešničku na dort jsme si tedy neuhráli. Závěrem bychom chtěli opět pochválit nominované hráče ročníku 2008 a zejména Lukáše Lochmana, na kterého pěli chválu jak trenéři, tak i přihlížející rodiče.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP


Sestava MFK 1. mužstvo:  Koza Petr, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Holý Tomáš, Kamenský Martin

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec
1.poločas        5 : 1
Branky:  3x Lácha, Holý, Zelený
2.poločas        1 : 2
Branka:  Zelený

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno
1.poločas        2 : 3
Branky:  Matouš, Holý
2.poločas        1 : 1
Branka:  Lácha

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        3 : 4
Branky:  2x Holý, Lácha
2.poločas        0 : 2

Sestava MFK 2. mužstvo:  Šimek Martin, Zámečník Marek, Zítko Tomáš, Vacek Matěj, Vecko Martin, Komár Jáchym, Lochman Lukáš, Hronovský Adam

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec
1.poločas        2 : 4
Branky:  Vacek, Zámečník
2.poločas        2 : 1
Branky:  Hronovský, Vacek

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno
1.poločas        2 : 1
Branky:  Zámečník, Vacek
2.poločas        3 : 2
Branky:  3x Zámečník

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        3 : 1
Branky:  2x Zámečník, Vacek
2.poločas        3 : 5
Branky:  2x Zámečník, Komár

29.4.2017 - Starší přípravka hrála v Červeném Kostelci

MFK

 V sobotu 29.4. jsme vyrazili na další turnaj KP SP do Červeného Kostelce. I přesto, že nám chybělo několik hráčů základní sestavy a i přesto, že z předešlého důvodu dostali tedy větší příležitost další hráči širšího kádru, jsme odehráli velmi vyrovnaný turnaj, a to i se soupeři z nejtěžších. Hned v úvodu nás sice trochu zaskočila, ani ne tak hra soupeře z Třebechovic, jako spíš, naše nemohoucnost v koncovce. Naštěstí si oba naše týmy udržely vítězství o jednu branku, takže bodový základ do turnaje jsme měli. Poté nám však, i přes kvalitní hru prvního i druhého týmu, ve kterém jsme to i dokázali ve druhém poločase gólově zúročit, výsledný součet jen o jediný gól nestačil alespoň na remízu proti domácím z ČK. A nakonec v souboji proti lídrovi tabulky ze souklubí Kostelce n. O. / Častolovic nás stál body pouze "nešťastný" první poločas z pohledu našeho prvního mužstva, kdy jsme obdrželi čtyři branky a nevstřelili žádnou. Dokázali jsme si tak, že papírové předpoklady nic neznamenají a rozhodující je v každém turnaji soustředěnost, bojovnost, vůle a chuť po dobrém výkonu a výsledku.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava MFK 1. mužstvo:  Vrba Lukáš, Bašek Dominik, Uhlíř Jakub, Zelený Tomáš, Holý Tomáš, Komár Jáchym, Koza Petr, Rozsypal Josef

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p.O.
1.poločas        0 : 1
2.poločas        3 : 1
Branky:  Zelený, Uhlíř, Bašek

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec
1.poločas        1 : 3
Branka:  Holý
2.poločas        0 : 1

MFK Nové Město n./M. - FK Kostelec n.O./AFK Častolovice
1.poločas        0 : 4
2.poločas        2 : 2
Branky:  Bašek, Komár


Sestava MFK 2. mužstvo:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Zítko Tomáš, Lácha Matěj, Kuřátko David, Vecko Martin, Dašek Karel, Kamenský Martin

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p.O.
1.poločas        1 : 0
Branka:  Kuřátko
2.poločas        3 : 3
Branky:  3x Kuřátko

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec
1.poločas        1 : 3
Branka:  Matouš
2.poločas        5 : 1
Branky:  2x Matouš, Kuřátko, Lácha, Dašek

MFK Nové Město n./M. - FK Kostelec n.O./AFK Častolovice
1.poločas        2 : 1
Branky:  Lácha, Kuřátko
2.poločas        3 : 2
Branky:  Vecko, Matouš, Dašek

29.4.2017 - Mladší dorost si z Trutnova veze "kanára"

MFK

FK Trutnov - MFK Nové Město nad Metují  6 : 0  (poločas  1 : 0)

Sestava MFK: Matyáš Tupec - Jakub Zamastil, Vojtěch Ťokan, Adam Borůvka, Martin Hůlek - Filip Ťokan, Filip Tesař, Dušan Hůlek, Jaromír Hladík - David Rücker, Dominik Flígr

Josef Novák, Ivo Lelek

V sobotu 29.4.2017 jsme nastoupili k poslednímu zápasu základní části Krajského přeboru mladšího dorostu. Již od prvních minut bylo zřejmé, že náš čeká náročné utkání. Naše úvodní dvacetiminutovka, kdy jsme v předešlých utkáních dokázali dostat soupeře pod tlak se tentokrát nekonala.V permanenci byla daleko více naše obrana, než naše útočná fáze. Nedařilo se nám držet míč na našich kopačkách, do útoku jsme se dostávali spíše sporadicky a bez vážného ohrožení soupeřovy branky. Ve třicáté druhé minutě utkání jsme obdrželi první branku a do konce poločasu se nám tento výsledek podařilo udržet.

Do druhého poločasu jsme  přeskupili sestavu ve snaze eliminovat útočnou fázi soupeře. Domácí tým však začal aplikovat celoplošnou kombinační hru s rychlým přechodem do útočné fáze a s tím jsme si nedokázali poradit. Po čtvrté obdržené brance mužstvo již rezignovalo a zároveň nám začaly docházet síly. Nutno dodat, že tým FK Trutnov byl fotbalově nejkvalitnějším týmem, se kterým jsme v jarní části utkali.

Závěrem můžeme bilancovat jarní základní část Krajského přeboru mladšího dorostu, kdy jsme skončili  v tabulce na výborném  třetím místě, což je oproti podzimu výrazný posun. V základní hrací době jsme prohráli pouze s celkem FK Trutnov. Děkujeme všem hráčům za reprezentaci MFK.

Trenéři: Václav Soukup, Ivo Janeček

« Předchozí 1 31 32 33 34 35 36 37 64 95 126 Další »