Mladší dorost odehrál pohárové utkání

MFK

MFK Nové Město nad Metují - MFK Trutnov  2 : 1 (poločas 2 : 0)

Sestava MFK: Martin Hůlek - Dominik Zamastil, Ivo Lelek, Matěj Tipelt, Jaromír Hladík - David Rücker, Daniel Zítko, Adam Borůvka, Filip Tesař - Dominik Flígr, Dušan Hůlek

Náhradník: Adam Buriánek

Branky: 10´ Dominik Flígr, 30´ Dušan Hůlek

Ve středu 31.5.2017 jsme nastoupili ve čtvrtfinále Poháru mladšího dorostu U17 proti celku MFK Trutnov. V mistrovském zápase jsme s tímto celkem prohráli a tým soupeře se prezentoval velice kvalitní celoplošnou kombinační hrou. Jelikož jsme tomuto pro nás "zápasu sezony" podřídili vše a až na Vojtěcha Ťokana, který je zraněn, postavili poprvé v sezoně kompletní tým mladšího dorostu, věřili jsme, že uspějeme.

Podařilo se nám ustát úvodní nápor soupeře a naopak se v desáté minutě individuálně prosadil Dominik Flígr. Ve třicáté minutě opět individuálně unikl po křídle Adam Borůvka a naservíroval míč před bránu Dušanu Hůlkovi, který  vstřelil druhou branku utkání. V sedmdesáté minutě nás podržel náš brankář Martin Hůlek, když zneškodnil hlavičku hostujícího hráče po standartní situaci. Kontaktní branku jsme obdrželi v sedmdesáté osmé minutě, ale zápas jsme již dotáhli do vítězného konce a postoupili do finálového turnaje.

Díky všem hráčům ze předvedený výkon!

Trenéři: Václav Soukup, Ivo Janeček

28.5.2017 - V Novém Městě se odehrálo kvalifikační kolo EON Cupu

MFK

 Poslední květnovou neděli jsme za úmorného tropického počasí odehráli velký a velmi silně obsasený kvalifikační turnaj pro hráče ročníku 2007 a mladší. Výhodou pro nás bylo, že tento turnaj se odehrál na našem domácím prostředí a základní skupina dokonce na umělé trávě, naší nevýhodou však bylo nalosování do obtížné a až překvapivě vyrovnané základní skupiny. Přičemž hned v našem úvodním utkání jsme narazili na pozdějšího celkového vítěze z České Třebové. Srdnatě jsme bojovali, přesto jsme soupeři dovolili dvakrát skórovat. Nicméně jsme se poučili a v dalším utkání ubránili bezbrankovou remízu proti dalšímu z favoritů z Nového Bydžova. Od té chvíle začala naše hra gradovat a následující soupeře jsme když né výsledkově, tak herně rozhodně přehráli. Proti Chvaleticím zejména po sebevědomých individuálních akcích Matěje Láchy, proti Holicím po energickém vzplanutí našich mladších Adama Hronovského, Lukáše Lochmana a Fandy Škody, když skóroval Jáchym Komár po naší nejkrásnější akci dne po autu Martina Vecka a finální nahrávce Honzy Havelského. Před posledním utkání základní skupiny jsme sice měli již jasný postup, ale to nebylo na překážku pro to, abychom odehráli naše nejlepší utkání a aby neúnavný bojovník Tomáš Zelený krásnou ranou z vápna dosáhl své kýžené branky. V daných utkáních nás rozhodně podrželi Lukáš Vrba v brance a Míša Dusílek na pozici posledního hráče, kde počet obdržených branek mluví za vše.
      Následně si však přesun na námi neoblíbený a nekvalitní travnatý povrch, úmorné slunečné počasí, časový skluz v řádu několika desítek minut i postup do další velmi těžké finálové skupiny, vybraly svou daň a my jsme začali herně uvadat a výsledkově se trápit. Hned proti pozdějšímu druhému finalistovi z Lanškrouna jsme sice v úvodu měli převahu a velkou šanci v podobě nastřeleného břevna, poté jsme však několikrát propadli, soupeř se zmátořil a vstřelil nám 3 branky. Další smolná remíza, i když s naší další velkou gólovou šancí, s Vysokým Mýtem a prohra proti Třebši, kdy si vybojoval gól Péťa Koza za výrazné podpory Káji Daška, nás nakonec odsoudily k boji o konečné 11. místo. 
     V tomto jsme už všichni bojovali na pokraji svých psychických i fyzických sil, avšak obdržená branka ze samého konce utkání nám upřela, dalo by se říct, zasloužené a očekávané rozhodnutí v podobě pokutových kopů. Přesto však konečné umístění na 12. místě musíme brát jako velmi dobrý počin a hlavně za předváděné výkony v základní skupině musíme před všema klukama smeknout klobouk a pochválit je za úžasnou reprezentaci MFK NMnM. Vždyť jsme za sebou nechali týmy jako například Rozkoš Českou Skalici, Nový HK, Černilov, Hronov i Náchod, i mnoho vzdálených jako třeba Nymburk a Straky.  Nakonec musíme moc poděkovat našim trenérským kolegům Milanovi Vrbovi a Vláďovi Hronovskému za jejich neodmyslitelný přínos k dosaženému výsledku a hlavně také rodičům za jejich výraznou podporu po celou dobu turnaje. Těšme se všichni spolu na další velké a úspěšné turnaje !

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava:  Vrba Lukáš, Dusílek Michal, Komár Jáchym, Lochman Lukáš, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Havelský Jan, Hronovský Adam, Škoda František, Vecko Martin, Koza Petr, Dašek Karel

Utkání:
MFK Nové Město n/M - FK Česká Třebová                0 : 2
MFK Nové Město n/M - RMSK Cidlina Nový Bydžov         0 : 0
MFK Nové Město n/M - FK Baník Chvaletice                2 : 1
Branky:  2x Lácha
MFK Nové Město n/M - SK Holice                        1 : 0
Branka:  Komár
MFK Nové Město n/M - FK Náchod                        2 : 0  
Branky:  Hronovský, Zelený

MFK Nové Město n/M - TJ Lanškroun                        0 : 3
MFK Nové Město n/M - SK Vysoké Mýto                0 : 0
MFK Nové Město n/M - TJ Sokol Třebeš - chlapci        1 : 3
Branka:  Koza

MFK Nové Město n/M - FK Chlumec nad Cidlinou        0 : 1

                
Celkové pořadí:         1.  FK Česká Třebová
                                 2.  TJ Lanškroun
                                 3.  FC Sparta Brno
                                 4.  TJ Červený Kostelec
                                   .
                                   .
                                   .
                                   12.  MFK Nové Město nad Metují
                                   13.  Rozkoš Česká Skalice
                                   .
                                   .
                                   .
                                   23.   SK Holice
                                   24.   TJ Sokol Třebeš - dívky

28.5.2017 - Sezóna mladších žáků pokračovala turnajem ve Vrchlabí

MFK

Ve Vrchlabí pokračoval krajský přebor mladších žáků a to v neděli 28.5. S obavami jsme sledovali předpovědi denních teplot a doufali, že pod horami to tak horké nebude, protože naše střídačka zela beznadějnou prázdnotou. Nakonec to fyzicky nebylo až tak zlé, ale některé „výkony“ si o střídání přímo říkali.

První utkání s Jaroměří začínáme aktivně, jenže Honza Šafář pálí jednu šanci za druhou a pak jeden odfláknutý roh dostává soupeře po pěti minutách do vedení. Tři minuty na to ještě Petr Čerenkov razítkuje břevno, ale pak už se do poločasu hraje převážně na naší půli. Po přestávce jsme opět aktivnější, ale znovu přichází odfláknutá standardní situace a soupeř pojišťuje vedení. Přesto se dál tlačíme před branku soupeře, ale bez efektu. Naši největší šanci, tři na jednoho, zazdívá Tomáš Smola ve stylu předpřípravky.

Druhý zápas s domácím Vrchlabím sice začínáme břevnem Petra Čerenkova, jinak je ale soupeř aktivnější a hraje se na naší polovině. Ve čtvrté minutě hry se nám daří dostat se do brejku a Honza Šafář dnes konečně po zemi k tyči skóruje. Jenže soupeř vzápětí vyrovnává a co hůř v jedenácté minutě se dostává do poločasového vedení. Pět minut po půli se Vojta Čížek uvolňuje a přihrávkou před bránu nachází Lukáše Knapa, který vyrovnává. Tři minuty na to je obrat dokonán, když přímý kop Petra Čerenkova přes zeď, nachází cestu do soupeřovy sítě. Dále se tlačíme do útoku a soupeř musí tahat za záchrannou brzdu. Dva proměněné pokutové kopy a o výsledku utkání je rozhodnuto. Před závěrečným hvizdem dělá tečku za naší dnešní střeleckou nemohoucností Lukáš Knap, dvěma kličkami prochází obranu soupeře a tváří v tvář brankáři střílí vysoko nad.

Bez možnosti střídání se dnes více než jindy se ukázalo, že sólo kličkování je fyzicky mnohem náročnější (a navíc nám moc nejde), než přihrávky na jeden, dva doteky mezi soupeři. Ale někteří naši hráči to nepochopí a nepochopí a nepochopí.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ    

Sestava MFK: Tomáš Bartošík -  Tobiáš Týfa, Lukáš Knap, Petr Valtera, Vojtěch Čížek, Petr Čerenkov, Tomáš Smola, Jan Šafář

Výsledky: 

MFK : FK Jaroměř 0:2  (0:1)

MFK : FC Vrchlabí 5:3  (1:2)

Branky MFK: Čerenkov 2, Knap, Šafář, Čížek

27.5.2017 - Muži i v druhém domácím utkání v řadě zvítězili 1:0

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Chlumec nad Cidlinou 1:0 (0:0)

Branka: 81. Macháček

Sestava MFKŠebesta - Soumar (82. Lanta), Darebník, Srubjan, Valášek A. (76. Valášek P.), Klikar, Vít, Macháček (85. Maur V.), Zákravský, Růžička, Nejman

Již od prvních minut si domácí tým získal převahu a skórovat mohl již v 10. minutě, jenže Růžička zcela osamocen před brankářem trefil jen břevno. V 16. minutě měli domácí další šanci, ale jejich střele chyběla razance a z následného protiútoku hosté poprvé prověřili pozornost domácího brankáře. Po zbytek poločasu se větší šance neodehrála, ale domácí si udržovali převahu.

Druhý poločas začal 100% brankovou příležitostí pro Nové Město, když po odraženém míči od břevna se míč ocitl před prázdnou brankou, ale 2 domácí hráči se nedohodli a sami sobě tuto šanci zmařili! Převaha domácího týmu pokračovala až do zhruba 70. minuty, kdy se hra trochu vyrovnala a šanci měli i hosté. V 81. minutě se však domácí tým konečně dočkal, když Růžičkovu nepovedenou střelu dorazil do branky Macháček - 1:0! V hektickém závěru ještě domácí tým trefil tyč prázdné branky při vyběhnutí hostujícího brankáře. v posledních pěti minutách rozhodčí rozdal 6 žlutých karet, ale skóre se již neměnilo.

"Utkání bylo vyrovnané, ale my jsme si vytvořili přeci jen více gólových šancí,když dvě byly snad na tisíc procent. Vítězný gól jsme pak vstřelili po celkem nevinné akci. Hráči zaslouží pochvalu nejen za bojovný výkon,ale i za skutečnost,že jsme již třetí zápas po sobě odehráli vzadu na nulu, což se nám v minulých zápasech moc nedařilo." - J. Macháček

21.5.2017 - Starší přípravka hrála v Kuklenách

MFK

Za krásného jarního nedělního odpoledne jsme odehráli další kolo KP SP. Opět jsme se museli obejít bez několika hráčů základních sestav a na našem výkonu to bylo znát. Hned v prvním utkání s domácími nás výrazně přehrál jejich "zkušenější" tým a oběma našim mužstvům vstřelil po 4 gólech. Poté jsme nastoupili proti houževnatému Náchodu. A zejména díky výborné hře druhého týmu, při které byla vidět bojovnost, zarputilost i krásné kombinace a hlavně velká chuť si zahrát fotbal a přehrát soupeře se nám podařilo jednoznačně získat 3 body. Bohužel v posledním zápase se karta obrátila. Na základě mnoha faktorů, z nichž hlavním byl jediný rozdílový hráč soupeře, jehož zásluhou oba naše týmy dostaly v inkriminovaných poločasech vždy kanára, jsme turnaj zakončili potupnou prohrou s favoritem. Nicméně všem hráčům všech ročníků patří pochvala za vůli a chuť do fotbalu a rodičům za jejich neutuchající podporu svých kluků.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava 1. mužstvo:  Vrba Lukáš, Bašek Dominik, Zítko Tomáš, Zelený Tomáš, Vacek Matěj, Hronovský Adam, Koza Petr, Dašek Karel

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        0 : 4
2.poločas        2 : 1
Branky:  Koza, Vacek

MFK Nové Město n./M. - FK Náchod
1.poločas        4 : 3
Branky:  2x Vacek, Dašek, Zelený
2.poločas        3 : 5
Branky:  Vacek, Dašek, Zelený

MFK Nové Město n./M. - FK Kostelec n.O./AFK Častolovice
1.poločas        1 : 2
Branka:  Vacek
2.poločas        0 : 6


Sestava MFK 2. mužstvo:  Dusílek Michal, Matouš Pavel, Šimek Martin, Lácha Matěj, Lochman Lukáš, Havelský Jan, Komár Jáchym

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        2 : 0
Branky:  Lácha, Lochman
2.poločas        1 : 4
Branka:  Lácha

MFK Nové Město n./M. - FK Náchod
1.poločas        6 : 1
Branky:  3x Lácha, 2x Havelský, Lochman
2.poločas        4 : 1
Branky:  3x Lácha, Komár

MFK Nové Město n./M. - FK Kostelec n.O./AFK Častolovice
1.poločas        0 : 6
2.poločas        2 : 1
Branky:  Havelský, Komár

21.5.2017 - Mladší žáci bojovali o body v Chlumci

MFK

V neděli 21.5. bojovali naši mladší žáci o body do krajského přeboru v Chlumci nad Cidlinou. A bojovali do slova. Dnešní výkon neměl s našimi předešlými zápasy nic společného a je škoda, že díky nevyužitým šancím má trochu hořkou příchuť.

Po úvodním oťukávání v prvním utkání s Třebechovicemi nás ve třetí minutě Honza Šafář dostává do vedení. Pět minut na to se zidanovkou uvolňuje Petr Čerenkov a zvyšuje na rozdíl dvou branek. Ale blýskalo se taky před naší brankou. Chyba gólmana v desáté minutě umožnila soupeři odcentrovat před branku, míč před ní ale proletěl bez povšimnutí útočníků soupeře (i našich obránců).  Soupeř se ale nevzdává a bojuje dál, naši ale nepřipouštějí žádné komplikace.

Druhý zápas s domácím Chlumcem pro nás začíná smolně. Neuběhla ještě ani minuta, když si náš gólman sice křikl “Mám !“. Ale neměl. Gól soupeře povzbudil a my jsme tahali za kratší konec. Postupem času se ale dostáváme více do hry a tři minuty před poločasem Lukáš Knap posílá z leva přihrávku před branku, ale Matyáš Novotný ve skrumáži na brankové čáře na několik pokusů nedává. Trest přichází tři minuty po půli, kdy inkasujeme podruhé. Definitivní zlom přichází po sedmi minutách druhého poločasu, když neproměňujeme pokutový kop. Z následné rozehrávky soupeř pojišťuje vedení na rozdíl tří gólů. A byl dál při chuti. Jeho střelu mířící do šibenice naší branky ale Tomík Bartošík vytáhl na roh. Před koncem sice Lukáš Knap koriguje výsledek, na víc ale, s jedním hráčem na střídačce, už nemáme síly.

Jak už bylo řečeno dnes kluci bojovali. Tobiáš Týfa s jistotou odebíral soupeři míče, Petr Čerenkov odváděl černou práce uprostřed hřiště a v pravý okamžik dokázal vzít zodpovědnost na sebe, Honza Šafář zase ukázal že je platný i jako obránce. Za dnešek palec nahoru všem.   

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK: Bartošík – Týfa, Knap, Novotný, Čížek, Čerenkov, Valtera, Šafář, Zákravský

Výsledky: 

MFK : Třebechovice p.O.  5:0  (3:0)

Branky MFK: Šafář 2, Čerenkov 2, Čížek

 

MFK : Chlumec n.C.  1:3  (0:1)

Branka MFK: Knap    

20.5.2017 - Mladší přípravka hrála s Trutnovem a Náchodem

MFK
V sobotu 20.5. jsme k dalšímu kolu KP zajížděli do Trutnova, kde jsme se utkali s domácím týmem a týmem FK Náchod. Tentokrát se nám od roč. 2009 sešlo ještě více omluvenek než v minulém týdnu a tak jsme poprvé v sezoně rozdělili "základní sestavu" roč. 2008, tak jak hrají v tréninkovém procesu. Celkově hráči nezklamali, poprvé jsme porazili tým MFK Trutnov a kdyby modrý tým lépe zvládl své zápasy proti Náchodu, mohli jsme uspět i zde. 
 
Modrý tým - od některých hráčů bychom očekávali lepší výkon, ne vždy je však posvícení a tak i přes některé nedostatky turnaj odehráli na hraně svých možností, neboť turnaj odtáhli 4 hráči v poli a Štěpán Čáp v brance. Střídající hráči zklamali svým nasazením a touze pomoci týmu. Přitom víme, že hrát umí, ale v zápase to neukázali. To se podepsalo na zápase s Náchodem. S jejich mladším týmem jsme pouze remizovali a góly dávali spíše do prázdné branky neboť brankář soupeře se nebál zapojit do hry, ale pak chyběl vzadu. Se starším týmem Náchoda už naším hráčům došly síly a v závěru zápasu jsme již jen odkopávali míče bez nějakého rozmyslu. I tak jsme nemuseli prohrát takovým rozdílem, kdybychom řešili zakončení ve větším klidu a v obraně byli důraznější. Nejvíce však mrzí góly po našem špatně rozehraném trestném kopu a ztrátě míče ihned po rozehrání ve středovém kruhu.     
 
Žlutý tým - odehrál solidní turnaj zejména co do nasazení, na hřišti se chvílemi jiskřilo, ale naši hráči tentokrát obstáli. Slabší týmy obou soupeřů jsme porazili, se silnějšími prohráli, pouze A-tým Náchoda nás výrazně herně převyšoval. Pozitivem bylo malé množství chyb v obraně, gólů jsme sice inkasovali dost, ale většinou po vypracovaných akcích soupeřů. Větší výtky směřovaly k útočníkům, nedůraz před brankou a neproměněné vyložené šance nás trápily celý turnaj. Až v posledním zápase předvedl kvalitní útočnou hru Lukáš Lochman, který během jednoho střídání vstřelil 4 branky. Velmi dobře zachytal Fanda Škoda, objevem dne ale byla dvojice obránců Filip Hnik - Štěpa Zámečník, kteří konečně předvedli svoje možnosti. Spolehlivý výkon podpořili vzájemnou komunikací na hřišti, v posledním utkání se dokonce osmělovali k podpoře útoku. Nečekanou okolností byla i hojná účast rodičů, které tentokrát tým svým výkonem nezklamal.
 
Zvlášť dnes děkujeme hráčům a rodičům, kteří měli mít na tento víkend volno, ale po nečekaných omluvenkách nenechali tým v nesnázích a na zápas dorazili. 
 
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
 
modří : Štěpán Čáp, Oliver Kozák, Gabriel Váňa, Adam Hronovský,  Daniel Žďára, Lukáš Kumprecht, Ondřej Říha
 
žlutí : Jakub Bělobrádek, Lukáš Lochman,Venda Leugner, Fanda Škoda, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Filip Hnik, Štěpán Zámečník,
 
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město n.M. - MFK Trutnov 14:11
 
modří   9:3 (2:2, 7:1)
 
branky : Váňa 3x, Říha 3x, Hronovský 2x,, Kozák Oliver
 
žlutí  5:8 (4:3, 1:5) 
 
branky : Lochman 2x, Leugner 2x, Bělobrádek V.
 
 
MFK Nové Město n.M. - FK Náchod 15:20
 
modří  5:10 (3:3, 2:7)
 
branky : Oliver Kozák 2x, Váňa 2x, Hronovský
 
žlutí  10:10 (1:10, 9:0) 
 
branky : Lochman 4x, Bělobrádek V. 2x, Leugner 2x, Hnik, Kozák Eliáš

Mladší přípravka odehrála 3 turnaje

MFK

V uplynulých dnech odehrála naše mladší přípravka 3 turnaje . 2x hrála v Machově a 1x v České Skalici.
Výsledky utkání:
MFK N.Město - FK Náchod A        10  :  4  / 5 : 2 /
střelci branek : Paar 6x,Hoffinger 2x,Čáp,Jakl
MFK N.Město - FK Náchod B         10 : 6 / 5 : 1 /
střelci branek. Paar 4x,Čáp 4x,Hoffinger ,Plašil
MFK N.Město - J.Machov                8 : 6 / 4 : 3 /
střelci branek:Paar 4x,Hoffinger 2x,Čáp.,Plašil,
MFK N.Město - Č.Kostelec            6 : 7 / 3 : 3 /
střelci branek : Paar 3x,Jakl 2x,Znamenáček
MFK N.Město - J.Machov              5 : 3 / 2 . 2 /
střelci branek: Paar 2x,Čáp ,Jakl,Plašil
MFK N.Město - J.Machov                4 : 3 / 2 . 2 /
střelci branek .Paar 3x.Čáp
MFK N.Město - SK Rozkoš Č.Skalice    8 : 5 / 4 : 3 ú
střelci branek: Paar 4x,Jakl,Plašil,Čáp.Hoffinger

Turnaje odehráli: Paar Adam,Plašil Richard,Hoffinger Václav,Znamenáček Kryštof,Čáp Vojtěch,Jakl Dominik,Vláha Matyáš,Škoda Matěj,Smola Jakub

Tento náročný program naši hráči zvládli a nejen díky střelecké pohotovosti Adama Paara,ale i ostatních hráčů jsme odehráli výborná utkání.Děkuji rodičům za dopravu.
Macháček Jaroslav

20.5.2017 - Muži porazili lídra krajského přeboru

MFK

MFK Nové Město nad Metují - TJ Červený Kostelec 1:0 (0:0)

Branka: 72. Srubjan

Sestava MFKŠebesta - Soumar, Darebník, Srubjan, Lelek, Klikar, Vít (90. Valášek P.), Semerák (80. Macháček), Zákravský, Růžička, Nejman

Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří v prvním pěti minutách měli dvě slušné příležitosti. Poté byli nadále aktivnější a v 25. minutě měli další šanci, jenže hlavička Zákravského skončila těsně nad brankou. Dále se hra vyrovnala a k šancím se dostali i hosté. Nejvážnější byla v 38. minutě, kdy byli blízko vstřelení branky, ale ani oni neskórovali.

Druhý poločas začal velkou šancí Kostelce, jenže Srkalovu střelu Šebesta vyrazil a dorážka šla vedle branky. V 50. minutě měl šanci domácí Klikar, ale střílel jen do náruče připraveného Kobose. V rozmetí 60. a 70. minuty měli oba týmy po jedné šanci. Zápas však rozhodla situace ze 70. minuty, když se na rozhodčího obořil hostující brankář Kobos, uviděl za to žlutou kartu a kopal se nepřímý kop z malého válna. Zákravského střelu zastavila sice zeď, ale odražený míč se dostal ke Srubjanovi a ten trefil přesně růžek branky - 1:0. Posledních 15 minut už domácí další důležité vítězství v boji o záchranu ubránili.

 

"Dnes jsme chtěli potvrdit zisk bodů z minulého kola v Hořicích.Vstup do utkání patřil nám,ale gól se nám nepodařilo vstřelit.Postupem času se hra vyrovnala a bylo jasné,že kdo dá gól ten bude pravděpodobně brát všechny body. Nám se to nakonec podařilo a důležité body zůstaly v Novém Městě.Trojice rozhodčích odřídila utkání s velkým přehledem." - J. Macháček

13.5.2017 - Starší přípravka hrála turnaj v Broumově

MFK

V dalším kole KP SP konaném v sobotu 13.5. odpoledne jsme konečně zase po několika týdnech získali plný počet 9 bodů. A to díky týmovému, taktickému a bojovnému výkonu, který jsme předváděli. Oba naše týmy sice prohrály 2 poločasy z 6 odehraných, ale vždy jen velmi těsně a rozprostřeně mezi různé soupeře. Takže v celkovém výsledku jsme všechny naše soupeře přehráli výrazným rozdílem. Je nutné zmínit, že v prvním týmu nás táhli za vítězstvím zejména naši "hradečáci" Marek Zámečník a Matěj Vacek a stejně tak ve druhém týmu naše "stálice" Pavel Matouš a Matěj Lácha. A i ti se znovu utvrdili v tom, že sami za sebe nic nezvládnou, a že k dosažení dobrého výsledku je potřeba mít kolem sebe i další spoluhráče, spolubojovníky a parťáky do hry. A když to všechno do sebe správně zapadne, tak z toho je aktuální vedení v naší tabulce o umístění v KP. Takže kluci super ! Jen tak dál !

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava MFK 1. mužstvo:  Vrba Lukáš, Bašek Dominik, Zítko Tomáš, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Vecko Martin, Koza Petr, Dašek Karel

Výsledky:

 MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        5 : 1
Branky:  3x Zámečník, 2x Vacek
2.poločas        0 : 2

 MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p.O.
1.poločas        1 : 2
Branka:  Koza
2.poločas        8 : 1
Branky:  5x Vacek, 2x Zámečník, Dašek

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        4 : 1
Branky:  2x Vacek, Zámečník, Dašek
2.poločas        6 : 4
Branky:  4x Zámečník, 2x Vacek


Sestava MFK 2. mužstvo:  Dusílek Michal, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Havelský Jan, Komár Jáchym, Kamenský Martin

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        1 : 0
Branka:  Lácha
2.poločas        4 : 1
Branky:  2x Matouš, 2x Lácha

MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p.O.
1.poločas        6 : 4
Branky:  2x Havelský, Lácha, Matouš, Zelený, Komár
2.poločas        0 : 2

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        4 : 1
Branky:  Havelský, Lácha, Matouš, Zelený
2.poločas        0 : 2

« Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 64 95 126 Další »