22.4.2017 - Muži vybojovali proti Dobrušce 3 body v poslední minutě

MFK

MFK Nové Město nad Metují - SK Dobruška 1:0 (0:0)

Branka: 90. Valášek

Sestava MFK: Šebesta - Soumar, Jelen (79. Darebník), Srubjan, Lelek, Klikar, Vít (59. Růžička), Macháček (83. Maur V.), Práza (Maur D.), Valášek, Zákravský

Sestava Dobruška: Pěnička - Žid, Dědeček, Gerža, Týfa, Valášek (74. Eimann), Mikušík, Krahulec, Malý, Šotola (87. Zilvar), Hrabar

ŽK66. Klikar, 79. Růžička, 80. Lelek - 63. Týfa, 65. Valášek, 68. Mikušík, 73. Dědeček

ČK: 66. Hrabar

Důležité záchranářské derby začali nebezpečněji hosté, když v 9. minutě hlavičkovali z dobré pozice nad branku. Poté však bylo aktivnější a nebezpečnější mužstvo domácích. To si vytvořilo i dvě dobré příležitosti, jenže v 16. minutě Klikarovu střelu vykopl obránce z prázdné branky a v 19. minutě Macháčkovu střelu vyrazil brankář. 

Na začátku druhého poločasu se mohli domácí dostat do vedení, ale Práza se úplně osamocen před brankou ukvapil a pálil nepřesně. V 66. minutě neudržel hostující kapitán nervy na uzdě, oplácel a byl vyloučen. Poté se utkání značně vyhrotilo a rozhodčí musel krotit vášně za vydatné pomoci žlutých karet. Domácí byli i v přesilovce lepším týmem a v 86. minutě se i radovali z vedoucí branky, jenže rozhodčí ji pro předchozí útočný faul neuznal. Nakonec se však přece jenom dočkali a to v první nastavené minutě, když se přímo z rohu trefil Valášek! Příští týden čeká Nové Město další záchranářské derby, a to v Provodově.

20.4.2017 - OS mladších přípravek pokračovala 9. kolem

MFK

Ve čtvrtek 20.4.2017 pokračovala OS mladších přípravek /roč.2010 a mladší/ již 9 kolem. Na hřišti v České Skalici jsme hráli s FK Náchodem a pak se S.Provodov. Kluci obě svá utkání vyhráli,ale z mého pohledu mi nejde ani tak o výsledek jako o předvedenou hru.Kluky musím pochválit i přes přímo "děsivý" vstup z naší strany do prvního utkání,takže je co zlepšovat.

MFK Nové Město n.M. - FK Náchod           9 : 6 / 3 : 4 /
střelci branek: Jakl Dominik 4x,Paar Adam 4x, Čáp Vojtěch

MFK Nové Město n.Met. - Sokol Provodov     7 : 2 / 4 : 1 /
střelci branek: Paar Adam 4x, Čáp Vojtěch,Hoffinger Václav,Plašil Richard

Nastoupili:
Paar Adam,Hoffinger Václav,Plašil Richard,Linhart Tadeáš,Jakl Dominik,Čáp Vojtěch,Smola Jakub

Macháček Jaroslav

16.4.2017 - Starší přípravka odehrála turnaj v Dobrušce

MFK

O Velikonoční neděli jsme se zúčastnili dalšího kola KP SP v Dobrušce. A po dvou úspěšných kolech jsme si tentokrát prožili turnaj hrůzy a zmaru. Už počasí bylo více než aprílové, velmi chladné, sychravé a větrné s přeháňkami. Také nám chybělo několik hráčů základních sestav. A jak se ukázalo, zároveň nejsme moc "zběhlí" ve hře na přírodní trávě, což se všechno projevilo na celkovém výkonu a výsledku. Od všech týmů jsme dostali "našleháno" a tak jsme rozdali velikonoční nadílku v podobě všech bodů. Konkrétní výkony obou týmů se hodnotí velmi složitě, protože výsledky 1. mužstva sice vypadají uspokojivě, ale čekali jsme od těchto hráčů mnohem víc a to zejména v zakončení, díky němuž jsme bohužel odehráli zbytečně vyrovnaná a vysilující utkání namísto vítězství o několik branek. Druhý tým se měl naopak zaměřit na defenzivu a stlačit počet obdržených branek na minimum. Což se nám však také nepovedlo. Z turnaje jsme tedy odjeli pokořeni a bez bodu. Nu což, každý den nebývá "posvícení" a tak nezbývá než zatnout zuby a neztrácet víru sami v sebe. V příštím kole bude zase líp! 

Josef Lácha - trenér SP

Sestava MFK 1. mužstvo:  Dusílek Michal, Bašek Dominik, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Vacek Matěj, Komár Jáchym, Kamenský Martin, Rozsypal Josef

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - FK Kostelec n.O./AFK Častolovice
1.poločas        1 : 1
Branka:  Vacek
2.poločas        2 : 0
Branky:  2x Vacek

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno 
1.poločas        0 : 4
2.poločas        3 : 3
Branky:  3x Vacek

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        1 : 2
Branka: Vacek
2.poločas        5 : 1
Branky:  2x Vacek, 2x Lácha, Komár


Sestava MFK 2. mužstvo:  Vrba Lukáš, Matouš Pavel, Zítko Tomáš, Zelený Tomáš, Havelský Jan, Šimek Martin, Dašek Karel

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - FK Kostelec n.O./AFK Častolovice
1.poločas        0 : 5
2.poločas        0 : 4

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno 
1.poločas        2 : 1
Branky:  2x Matouš
2.poločas        0 : 5

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        2 : 4
Branky:  Matouš, Havelský
2.poločas        2 : 5
Branky:  Šimek, Zelený

16.4.2017 - Mladší přípravka odehrála první kolo

MFK

Dne 16.4.2017 jsme odehráli za aprílového počasí 1. jarní kolo krajského přeboru v Trutnově, kde nás čekal těžký soupeř z Náchoda a tým MFK Trutnov, hrající se silným ročníkem 2009.

Náš tým tvořený hráči roč. 2008 dnes předvedl vcelku uspokojivý týmový výkon. V brance nás několikrát podržel Štěpán Čáp, který většinu branek obdržel po individuálních chybách naší obrany. Dnes nás přehrál v prvním poločase první tým Náchoda, který měl již jeden zápas v nohách, byl rozehranější a trestal naše chyby. I když jsme zápas trochu zdramatizovali, porážku jsme neodvrátili. V dalším poločase s druhým týmem Náchoda a Trutnova jsme si zastříleli a soupeře přehráli. V posledním poločase s Trutnovem jsme zbytečně 2x inkasovali a na druhé straně nedokázali proměnit několik slibných šancí. To se nám podařilo v samém závěru, kdy jsme vstřelili dvě branky a uhráli alespoň remízu. Povedenou akci si kluci připravili na samotný závěr turnaje, kdy Adam Hronovský prostrčil míč mezi dvěma hráči soupeře do náběhu Lukáši Lochmanovi, který všem přítomným zabrnkal na nervy než se rozhodl zakončit, nakonec však míč do branky uklidil. Dnes předvedl dobrý výkon Fanda Škoda, celkově celý tým chválím.
 
Tým ročníku 2009 prohrál všechny poločasy jednoznačně, výsledky tentokrát plně odpovídaly průběhu hry. Soupeři byli fyzicky vyspělejší a fotbalově zdatnější. Přesto hráči nedali svoji kůži lacino, bojovali, pomohl by nám alespoň jeden vstřelený gól (zejména v utkáních s Náchodem, který byl lepším ze soupeřů, ale utkání jsme s ním sehráli vyrovnanější). O výši skóre rozhodovaly secvičené situace, které ještě neumíme bránit (rohy a přečíslení obráncem). Kluky je třeba přesto za výkon v nepříznivých podmínkách pochválit, bránění standardních situací se budeme věnovat při tréninku, abychom příště podobně kvalitní soupeře více potrápili.
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava : 
tým "A" 2008 : Štěpán Čáp, Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, František Škoda, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Lukáš Kumprecht, Adam Hronovský
 
tým "B" 2009 : Jakub Hanzl, Vojtěch Kučera, Samuel Řehák, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Říha Ondřej, Adam Paar (2010) Štěpán Zámečník (2008)
 
 
Výsledky :
 MFK Nové Město n.M. - FK Náchod  10:22
 
tým "A"  10:7 (3:5, 7:2)
 
branky : Hronovský 6x, Bělobrádek 3x, Škoda 
 
tým "B"  0:15 (0:6, 0:9) 
 
 
MFK Nové Město n.M. - MFK Trutnov  9:18
 
tým "A"  9:2 (7:0, 2:2)
 
branky : Hronovský 3x, Lochman 2x, Bělobrádek, Kumprecht, Eliáš Kozák, Váňa 
 
tým "B"  0:16 (0:8, 0:8) 

16.4.2017 - Muži prohráli v Jaroměři

MFK

FK Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují 3:1

Branka MFK: Macháček

Sestava MFKHolý - Darebník, Srubjan, Zákravský-K, Lanta - Lelek, Klikar, Soumar (78. Maur), Růžička (46. Valášek) - Macháček, Semerák (23. Vítek→68. Zamastil)

" Po celé utkání jsme tahali za kratší konec, útoky domácích nám dělali velké problémy. Ve středu hřiště jsme nedokázali udržet míč, hráli jsme zbrkle a velmi ustrašeně, branku soupeře jsme neohrozili. Po přestávce jsme nastoupili s velkým odhodláním změnit průběh utkání, dobře jsme kombinovali a už to vypadalo na zlepšený výkon. Domácí však rychlou akcí zvýšili na 2:0 a nepřipustili obrat. Víc než ztráta bodů mě mrzí další zranění našich hráčů, které nám komplikuje další boje o záchranu v KP." - M. Killar - trenér MFK

 

Mladší dorost odehrál v týdnu 2 utkání

MFK

13.4.2017

MFK Nové Město nad Metuji - Chlumec/Lovčice   2 : 2  (poločas 2 : 1) penalty 6 : 5

Branky MFK: 12´, 28´ Hůlek Dušan

16.4. 2017

Sokol Třebeš - MFK Nové Město nad Metují  1 : 1 (poločas 1 : 1) penalty 4 : 3

Branka MFK: 3´Rücker David

Z hlediska obsazení hráčského kádru mladšího dorostu a s ohledem na sobotní zápas (15.4.2017) staršího dorostu byla termínová listina o velikonočních svátcích pro obě kategorie naprosto vražedná. Jelikož vedení Sokola Třebeš nám nevyšlo vstříc s přeložením nedělního zápasu, stanovili jsme si s kategorií mladšího dorostu jediný cíl a tím bylo odehrát oba zápasy bez ohledu na výsledek a finanční ztrátu MFK v návaznosti na neodehraný zápas.

Díky vstřícnosti trenéra staršího dorostu, pana Petra Holčíka, se nám podařilo najít schůdné řešení a všechny tři zápasy během čtyř dnů odehrát s citlivým vytížením některých hráčů, nastupujících v obou kategoriích.

Chci poděkovat všem hráčům za přístup k utkáním, Petru Holčíkovi a všem rodičům za pochopení vzniklé situace.

15.4.2017 - Mladší žáci hráli v Chlumci

MFK

V sobotu 15.4. naši mladší žáci bojovali o body do krajského přeboru v Chlumci nad Cidlinou. První utkání s Třebechovicemi byl spíš boj než fotbal. Ani jeden tým není výrazně lepší, ale nám se daří skórovat. To v druhém utkání s domácím Chlumcem taháme od začátku za kratší konec, ale odoláváme. Jenže dva nepohlídané rohové kopy dostávají soupeře do klidného vedení, zatím co my odpadáváme.

Sestava MFK: Bartošík – Valtera, Novotný, Zámečník, Smola, Knap, Čížek, Šafář, Ducháč, Týfa, Zákravský

Výsledky:

MFK : SK Třebechovice pod Orebem  2:1  (2:0)

Branky MFK: Knap 2

MFK : FK Chlumec nad Cidlinou  0:7

I nejmladší fotbalisté zahájili jarní část sezóny

MFK

Naši nejmladší fotbalisté zahájili jarní část mistrovských soutěží utkáním s TJ Velkým Poříčím a nutno dodat ,že úspěšně když na hřišti ve V.Poříčí své utkání vyhráli. Škoda jen,že se ke druhému utkání naš soupeř z Machova nedostavil.Do sestavy byli zařazeni i hráči ročníku 2011 Vašek Hoffinger a Kuba Smola a svým výkonem mě nezklamali.

TJ Velké Poříčí - MFK Nové Město          4 : 8 / 2 : 4 /
střelci branek: Paar Adam 3x, Čáp Vojtěch 2x,Hoffinger Václav 2x, Linhart Tadeáš

Sestava:
Paar Adam,Čáp Vojtěch,Hoffinger Václav,Smola Jakub,Linhart Tadeáš,Znamenáček Kryštof

Macháček Jaroslav

9.4.2017 - Mladší dorost vybojoval těsnou výhru

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Červený Kostelec   2 : 1 (poločas 2 : 1)
Branky MFK: 7´, 12´ Flígr Dominik

Sestava MFK: Tupec Matyáš - Zamastil Jakub, Zítko Daniel, Lelek Ivo, Hůlek Martin - Tesař Filip, Hladík Jaromír, Hůlek Dušan, Ťokan Vojtěch - Flígr Dominik, Ťokan Filip, Rücker David

V neděli 9.4.2017 jsme nastoupili k dalšímu utkání Krajského přeboru mladšího dorostu proti celku FK Červený Kostelec. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Byli jsme dříve na míči s patřičným důrazem, dařila se nám i kombinační hra s momentem překvapení v podobě přihrávek za obranu soupeře, který s tím měl problémy. Když ve dvanácté minutě prostřelil brankáře hostů svoji druhou brankou Dominik Flígr, zdálo se utkání rozhodnuté. Začátek utkání nám opravdu vyšel a bylo se na co dívat, jen škoda, že jsme již další brankové příležitosti nedokázali zužitkovat.Od dvacáté minuty jsme však úplně přestali hrát. Soupeř vycítil svoji příležitost. Začal nás pomalu přehrávat a výsledkem bylo snížení ze třicáté minuty. Do konce poločasu jsme se již nedokázli dostat do zápasu.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala a  oběma týmům se nedařilo proměnit své brankové příležitosti. Při střele Dušana Hůlka měl brankář hostů dobře postavené tyče. V šedesáté páté minutě odstoupil ze zápasu Dominik Flígr , kterého nahradil David Rücker, který měl již v noháchzápas za starší žáky. 
Výsledek jsme udrželi díky bojovnosti, ale na úkor fotbalového projevu. 

Trenéři: Soukup Václav, Janeček Ivo

8.4.2017 - Starší přípravka odehrála druhé kolo na domácí půdě

MFK

V sobotu 8.4. jsme na domácí půdě odehráli druhé kolo jarní části KP SP. Do turnaje jsme nominovali všechny aktuálně dostupné a zdravé hráče dané kategorie. Jelikož se pro nás jednalo o jediný domácí turnaj jarní sezóny, chtěli jsme se všichni před rodiči a známými předvést v dobrém světle. Stejně jako minulý týden jsme nakonec vybojovali plný počet devíti bodů, což s mírným odstupem musíme brát jako ohromný úspěch. Vždyť jsme čelili soupeřům z nejtěžších. 
     Hned v úvodním poločase proti souklubí z Dobrušky / Opočna jsme dokázali soupeři vstřelit, zejména zásluhou Marka Zámečníka, 4 góly, což oba naše týmy namotivovalo a v druhém poločase jsme dokázali, i přes velkou snahu soupeře, brankový rozdíl udržet. Naproti tomu v druhém utkání, proti mnoha hráči z okolních měst a vesnic nabytému Červenému Kostelci, nám úžasně vyšel druhý poločas, kdy se rozstřílel David Kuřátko a trefili se i naši "mladší" Jáchym Komár, Péťa Koza i Honza Havelský. Závěrečný zápas turnaje byl už, dá se říct, hlavně o vůli a bojovnosti, kdy ze sebe museli dostat poslední zbytky sil "tahouni" Pavel Matouš, Matěj Vacek, Tomáš Zelený, Matěj Lácha a Kuba Uhlíř. V průběhu celého turnaje nás podrželi, výborně zachytali a dokonce se i prostřídali ve hře brankáři Míša Dusílek, Lukáš Vrba a Dominik Bašek a v poli ostatní podporovali a neustále bojovali Tomáš Zítko, Tomáš Holý, Martin Šimek, Martin Kamenský a Kája Dašek. 
     Všem klukům gratulujeme k úspěšné reprezentaci MFK NMnM a všem rodičům, známým a přihlížejícím děkujeme za jejich podporu, které není nikdy dost, a která nás všechny motivuje do další nejen fotbalové práce a dřiny ... 

Josef Lácha, Ivana Holá 
trenéři SP 


Sestava MFK 1. mužstvo:  Vrba Lukáš, Matouš Pavel, Zítko Tomáš, Zelený Tomáš, Vacek Matěj, Holý Tomáš, Bašek Dominik, Komár Jáchym, Koza Petr 

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno 
1.poločas        1 : 2 
Branka:  Bašek 
2.poločas        2 : 2 
Branky:  Bašek, Vacek 

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec 
1.poločas        1 : 0 
Branka:  Matouš 
2.poločas        6 : 3 
Branky:  3x Vacek, Komár, Matouš, Koza 

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK 
1.poločas        2 : 0 
Branky: Matouš, Vacek 
2.poločas        2 : 0 
Branky:  Matouš, Vacek 


Sestava MFK 2. mužstvo:  Dusílek Michal, Zámečník Marek, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Kuřátko David, Šimek Martin, Kamenský Martin, Dašek Karel, Havelský Jan 

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno 
1.poločas        4 : 0 
Branky:  3x Zámečník, Kuřátko 
2.poločas        1 : 1 
Branka:  Zámečník 

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec 
1.poločas        1 : 0 
Branka:  Kuřátko 
2.poločas        8 : 0 
Branky:  5x Kuřátko, 2x Lácha, Havelský 

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK 
1.poločas        3 : 4 
Branky: Lácha, Zámečník, Šimek 
2.poločas        1 : 1 
Branka:  Kuřátko

« Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 62 92 122 Další »