21.5.2017 - Mladší žáci bojovali o body v Chlumci

MFK

V neděli 21.5. bojovali naši mladší žáci o body do krajského přeboru v Chlumci nad Cidlinou. A bojovali do slova. Dnešní výkon neměl s našimi předešlými zápasy nic společného a je škoda, že díky nevyužitým šancím má trochu hořkou příchuť.

Po úvodním oťukávání v prvním utkání s Třebechovicemi nás ve třetí minutě Honza Šafář dostává do vedení. Pět minut na to se zidanovkou uvolňuje Petr Čerenkov a zvyšuje na rozdíl dvou branek. Ale blýskalo se taky před naší brankou. Chyba gólmana v desáté minutě umožnila soupeři odcentrovat před branku, míč před ní ale proletěl bez povšimnutí útočníků soupeře (i našich obránců).  Soupeř se ale nevzdává a bojuje dál, naši ale nepřipouštějí žádné komplikace.

Druhý zápas s domácím Chlumcem pro nás začíná smolně. Neuběhla ještě ani minuta, když si náš gólman sice křikl “Mám !“. Ale neměl. Gól soupeře povzbudil a my jsme tahali za kratší konec. Postupem času se ale dostáváme více do hry a tři minuty před poločasem Lukáš Knap posílá z leva přihrávku před branku, ale Matyáš Novotný ve skrumáži na brankové čáře na několik pokusů nedává. Trest přichází tři minuty po půli, kdy inkasujeme podruhé. Definitivní zlom přichází po sedmi minutách druhého poločasu, když neproměňujeme pokutový kop. Z následné rozehrávky soupeř pojišťuje vedení na rozdíl tří gólů. A byl dál při chuti. Jeho střelu mířící do šibenice naší branky ale Tomík Bartošík vytáhl na roh. Před koncem sice Lukáš Knap koriguje výsledek, na víc ale, s jedním hráčem na střídačce, už nemáme síly.

Jak už bylo řečeno dnes kluci bojovali. Tobiáš Týfa s jistotou odebíral soupeři míče, Petr Čerenkov odváděl černou práce uprostřed hřiště a v pravý okamžik dokázal vzít zodpovědnost na sebe, Honza Šafář zase ukázal že je platný i jako obránce. Za dnešek palec nahoru všem.   

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK: Bartošík – Týfa, Knap, Novotný, Čížek, Čerenkov, Valtera, Šafář, Zákravský

Výsledky: 

MFK : Třebechovice p.O.  5:0  (3:0)

Branky MFK: Šafář 2, Čerenkov 2, Čížek

 

MFK : Chlumec n.C.  1:3  (0:1)

Branka MFK: Knap    

20.5.2017 - Mladší přípravka hrála s Trutnovem a Náchodem

MFK
V sobotu 20.5. jsme k dalšímu kolu KP zajížděli do Trutnova, kde jsme se utkali s domácím týmem a týmem FK Náchod. Tentokrát se nám od roč. 2009 sešlo ještě více omluvenek než v minulém týdnu a tak jsme poprvé v sezoně rozdělili "základní sestavu" roč. 2008, tak jak hrají v tréninkovém procesu. Celkově hráči nezklamali, poprvé jsme porazili tým MFK Trutnov a kdyby modrý tým lépe zvládl své zápasy proti Náchodu, mohli jsme uspět i zde. 
 
Modrý tým - od některých hráčů bychom očekávali lepší výkon, ne vždy je však posvícení a tak i přes některé nedostatky turnaj odehráli na hraně svých možností, neboť turnaj odtáhli 4 hráči v poli a Štěpán Čáp v brance. Střídající hráči zklamali svým nasazením a touze pomoci týmu. Přitom víme, že hrát umí, ale v zápase to neukázali. To se podepsalo na zápase s Náchodem. S jejich mladším týmem jsme pouze remizovali a góly dávali spíše do prázdné branky neboť brankář soupeře se nebál zapojit do hry, ale pak chyběl vzadu. Se starším týmem Náchoda už naším hráčům došly síly a v závěru zápasu jsme již jen odkopávali míče bez nějakého rozmyslu. I tak jsme nemuseli prohrát takovým rozdílem, kdybychom řešili zakončení ve větším klidu a v obraně byli důraznější. Nejvíce však mrzí góly po našem špatně rozehraném trestném kopu a ztrátě míče ihned po rozehrání ve středovém kruhu.     
 
Žlutý tým - odehrál solidní turnaj zejména co do nasazení, na hřišti se chvílemi jiskřilo, ale naši hráči tentokrát obstáli. Slabší týmy obou soupeřů jsme porazili, se silnějšími prohráli, pouze A-tým Náchoda nás výrazně herně převyšoval. Pozitivem bylo malé množství chyb v obraně, gólů jsme sice inkasovali dost, ale většinou po vypracovaných akcích soupeřů. Větší výtky směřovaly k útočníkům, nedůraz před brankou a neproměněné vyložené šance nás trápily celý turnaj. Až v posledním zápase předvedl kvalitní útočnou hru Lukáš Lochman, který během jednoho střídání vstřelil 4 branky. Velmi dobře zachytal Fanda Škoda, objevem dne ale byla dvojice obránců Filip Hnik - Štěpa Zámečník, kteří konečně předvedli svoje možnosti. Spolehlivý výkon podpořili vzájemnou komunikací na hřišti, v posledním utkání se dokonce osmělovali k podpoře útoku. Nečekanou okolností byla i hojná účast rodičů, které tentokrát tým svým výkonem nezklamal.
 
Zvlášť dnes děkujeme hráčům a rodičům, kteří měli mít na tento víkend volno, ale po nečekaných omluvenkách nenechali tým v nesnázích a na zápas dorazili. 
 
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
 
modří : Štěpán Čáp, Oliver Kozák, Gabriel Váňa, Adam Hronovský,  Daniel Žďára, Lukáš Kumprecht, Ondřej Říha
 
žlutí : Jakub Bělobrádek, Lukáš Lochman,Venda Leugner, Fanda Škoda, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Filip Hnik, Štěpán Zámečník,
 
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město n.M. - MFK Trutnov 14:11
 
modří   9:3 (2:2, 7:1)
 
branky : Váňa 3x, Říha 3x, Hronovský 2x,, Kozák Oliver
 
žlutí  5:8 (4:3, 1:5) 
 
branky : Lochman 2x, Leugner 2x, Bělobrádek V.
 
 
MFK Nové Město n.M. - FK Náchod 15:20
 
modří  5:10 (3:3, 2:7)
 
branky : Oliver Kozák 2x, Váňa 2x, Hronovský
 
žlutí  10:10 (1:10, 9:0) 
 
branky : Lochman 4x, Bělobrádek V. 2x, Leugner 2x, Hnik, Kozák Eliáš

Mladší přípravka odehrála 3 turnaje

MFK

V uplynulých dnech odehrála naše mladší přípravka 3 turnaje . 2x hrála v Machově a 1x v České Skalici.
Výsledky utkání:
MFK N.Město - FK Náchod A        10  :  4  / 5 : 2 /
střelci branek : Paar 6x,Hoffinger 2x,Čáp,Jakl
MFK N.Město - FK Náchod B         10 : 6 / 5 : 1 /
střelci branek. Paar 4x,Čáp 4x,Hoffinger ,Plašil
MFK N.Město - J.Machov                8 : 6 / 4 : 3 /
střelci branek:Paar 4x,Hoffinger 2x,Čáp.,Plašil,
MFK N.Město - Č.Kostelec            6 : 7 / 3 : 3 /
střelci branek : Paar 3x,Jakl 2x,Znamenáček
MFK N.Město - J.Machov              5 : 3 / 2 . 2 /
střelci branek: Paar 2x,Čáp ,Jakl,Plašil
MFK N.Město - J.Machov                4 : 3 / 2 . 2 /
střelci branek .Paar 3x.Čáp
MFK N.Město - SK Rozkoš Č.Skalice    8 : 5 / 4 : 3 ú
střelci branek: Paar 4x,Jakl,Plašil,Čáp.Hoffinger

Turnaje odehráli: Paar Adam,Plašil Richard,Hoffinger Václav,Znamenáček Kryštof,Čáp Vojtěch,Jakl Dominik,Vláha Matyáš,Škoda Matěj,Smola Jakub

Tento náročný program naši hráči zvládli a nejen díky střelecké pohotovosti Adama Paara,ale i ostatních hráčů jsme odehráli výborná utkání.Děkuji rodičům za dopravu.
Macháček Jaroslav

20.5.2017 - Muži porazili lídra krajského přeboru

MFK

MFK Nové Město nad Metují - TJ Červený Kostelec 1:0 (0:0)

Branka: 72. Srubjan

Sestava MFKŠebesta - Soumar, Darebník, Srubjan, Lelek, Klikar, Vít (90. Valášek P.), Semerák (80. Macháček), Zákravský, Růžička, Nejman

Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří v prvním pěti minutách měli dvě slušné příležitosti. Poté byli nadále aktivnější a v 25. minutě měli další šanci, jenže hlavička Zákravského skončila těsně nad brankou. Dále se hra vyrovnala a k šancím se dostali i hosté. Nejvážnější byla v 38. minutě, kdy byli blízko vstřelení branky, ale ani oni neskórovali.

Druhý poločas začal velkou šancí Kostelce, jenže Srkalovu střelu Šebesta vyrazil a dorážka šla vedle branky. V 50. minutě měl šanci domácí Klikar, ale střílel jen do náruče připraveného Kobose. V rozmetí 60. a 70. minuty měli oba týmy po jedné šanci. Zápas však rozhodla situace ze 70. minuty, když se na rozhodčího obořil hostující brankář Kobos, uviděl za to žlutou kartu a kopal se nepřímý kop z malého válna. Zákravského střelu zastavila sice zeď, ale odražený míč se dostal ke Srubjanovi a ten trefil přesně růžek branky - 1:0. Posledních 15 minut už domácí další důležité vítězství v boji o záchranu ubránili.

 

"Dnes jsme chtěli potvrdit zisk bodů z minulého kola v Hořicích.Vstup do utkání patřil nám,ale gól se nám nepodařilo vstřelit.Postupem času se hra vyrovnala a bylo jasné,že kdo dá gól ten bude pravděpodobně brát všechny body. Nám se to nakonec podařilo a důležité body zůstaly v Novém Městě.Trojice rozhodčích odřídila utkání s velkým přehledem." - J. Macháček

13.5.2017 - Starší přípravka hrála turnaj v Broumově

MFK

V dalším kole KP SP konaném v sobotu 13.5. odpoledne jsme konečně zase po několika týdnech získali plný počet 9 bodů. A to díky týmovému, taktickému a bojovnému výkonu, který jsme předváděli. Oba naše týmy sice prohrály 2 poločasy z 6 odehraných, ale vždy jen velmi těsně a rozprostřeně mezi různé soupeře. Takže v celkovém výsledku jsme všechny naše soupeře přehráli výrazným rozdílem. Je nutné zmínit, že v prvním týmu nás táhli za vítězstvím zejména naši "hradečáci" Marek Zámečník a Matěj Vacek a stejně tak ve druhém týmu naše "stálice" Pavel Matouš a Matěj Lácha. A i ti se znovu utvrdili v tom, že sami za sebe nic nezvládnou, a že k dosažení dobrého výsledku je potřeba mít kolem sebe i další spoluhráče, spolubojovníky a parťáky do hry. A když to všechno do sebe správně zapadne, tak z toho je aktuální vedení v naší tabulce o umístění v KP. Takže kluci super ! Jen tak dál !

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava MFK 1. mužstvo:  Vrba Lukáš, Bašek Dominik, Zítko Tomáš, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Vecko Martin, Koza Petr, Dašek Karel

Výsledky:

 MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        5 : 1
Branky:  3x Zámečník, 2x Vacek
2.poločas        0 : 2

 MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p.O.
1.poločas        1 : 2
Branka:  Koza
2.poločas        8 : 1
Branky:  5x Vacek, 2x Zámečník, Dašek

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        4 : 1
Branky:  2x Vacek, Zámečník, Dašek
2.poločas        6 : 4
Branky:  4x Zámečník, 2x Vacek


Sestava MFK 2. mužstvo:  Dusílek Michal, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Havelský Jan, Komár Jáchym, Kamenský Martin

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK
1.poločas        1 : 0
Branka:  Lácha
2.poločas        4 : 1
Branky:  2x Matouš, 2x Lácha

MFK Nové Město n./M. - SK Třebechovice p.O.
1.poločas        6 : 4
Branky:  2x Havelský, Lácha, Matouš, Zelený, Komár
2.poločas        0 : 2

MFK Nové Město n./M. - Slovan Broumov
1.poločas        4 : 1
Branky:  Havelský, Lácha, Matouš, Zelený
2.poločas        0 : 2

14.5.2017 - Muži vezou 3 důležité body z Hořic

MFK

Jiskra Hořice - MFK Nové Město nad Metují 0:2 (0:2)

Branky: 33. Růžička, 45. (p.k.) Srubjan

Sestava MFK: Šebesta - Jelen, Nejman, Srubjan, Soumar - Klikar (90. Darebník), Zákravský, Růžička, Lelek, Práza (81. Vít) - Semerák (83. Maur V.)

"V utkání jsme podali zodpovědný výkon,když jsme se vyvarovali chyb,které nás v minulých kolech stály bodový zisk.Myslím,že jsme dnes byli určitě lepším celkem,když naše výhra mohla být i výraznější.Všichni hráči si za dnešní výkon zaslouží pochvalu." - J. Macháček

13.5.2017 - Mladší přípravka hrála proti Jaroměři a Dobrušce

MFK
Dalšími soupeři nám v sobotu 13.5. byly dva společné týmy - Jaroměř/Stěžery a Dobruška/Opočno. Tentokrát nám sestavu ovlivnilo hodně omluvenek, hlavně u hráčů roč. 2009, kterých se sešlo pouze 5. 
 
tým 2008 - V prvním zápase s Jaroměří nás trápily nepřesnosti, i přesto jsme ale měli zvítězit, což v našich silách rozhodně bylo. Pokud ale 3x rozehrajeme na nohu soupeře, který nám míč vrátí do branky, je to o to těžší. V dalším poločase se Stěžery jsme soupeře k ničemu nepustili a v poklidu zvítězili. Tentokrát jsme již předvedli solidní výkon, který jsme přenesli i do zápasu s Dobruškou/Opočnem, kde jsme v prvním poločase zvítězili, ve druhém přišla prohra po vyrovnaném průběhu. Dnes tým po dlouhé době potěšil bojovností, k čemuž přispěl i nejmladší hráč Adam Paar, který se na hřišti rozhodně neztratil, dobře zahrál i Oliver Kozák.  
 
tým 2009 - Druhý tým tvořilo torzo ročníku 2009, doplněné na únosný počet 2 hráči 2008 a 1 hráčem 2010. Do turnaje jsme nevstoupili špatně, Stěžery zaskočili aktivní hrou i rychlým vedením, dlouho se nám dařilo držet výsledek 3:3. V závěru ale soupeř uplatnil svoji fyzickou převahu a vyhrál rozhodující osobní souboje, které ústily v rozdílové branky. V případě Jaroměře byl fyzický nepoměr až úsměvný, někteří naši hráči sahali některým soupeřovým lehce nad pas, výsledek tomu odpovídal. Frustrace z beznadějné prohry a dešťová přeháňka pak umocnily špatný začátek zápasu s prvním týmem Dobruška – Opočno, během 3 minut jsme prohrávali 0:5. V posledním zápase již bylo možno více využít fyzicky vyspělejší hráče. Začali jsme opět špatně, ale soupeře v závěru tlačili a k remíze chyběla jen trocha štěstí. Pokud lze na nepovedeném turnaji najít nějaká pozitiva, pak jimi byl výkon Fandy Škody a Dana Žďáry a dále bránění nabíhaných rohů, kde jsme v průběhu zápasu s prvním týmem Dobruška – Opočno přešli k zónové obraně a zcela tuto smrtící zbraň soupeře eliminovali
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
 
tým 2008 : Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský, Adam Paar (2010)
 
tým 2009 : Jakub Bělobrádek, Daniel Žďára, Jan Ježek, Vojtěch Kučera, Venda Leugner, Lukáš Kumprecht a Fanda Škoda (2008), Tony Hubálek (2010)
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město n.M. - Jaroměř/Stěžery 12:23
 
tým "08"  9:4 (3:4, 6:0)
 
branky : Hronovský 4x, Bělobrádek 3x, Lochman, Paar
 
tým "09"  3:19 (3:6, 0:13) 
 
branky : Leugner, Hubálek, Škoda
 
 
MFK Nové Město n.M. - Dobruška/Opočno 5:23
 
tým "08"  7:6 (5:1, 2:5)
 
branky : Bělobrádek 3x, Hronovský, Lochman, Čáp, Paar
 
tým "09"  3:16 (1:12, 2:4) 
 
branky : Škoda 2x, Kumprecht

13.5.2017 - Mladší dorost prohrál s Rychnovem

MFK

Rychnov nad Kněžnou/Vamberk - MFK Nové Město nad Metují   5 : 0 (poločas 3 : 0)

Sestava MFK: Matyáš Tupec - Jakub Zamastil, Ivo Lelek, Dušan Hůlek, Martin Hůlek-David Rücker, Dominik Flígr, Jaromír Hladík-Josef Novák

V sobotu 13.5.2017 jsme nastoupili k prvnímu zápasu Krajského přeboru mladšího dorostu ve skupině o umístění proti celku Rychnov nad Kněžnou/Vamberk. Jelikož se nám v týdnu začali množit omluvenky hráčů, bylo nám zcela jasné, že se bude jednat o zápas, který se musí odehrát, bez ohledu na výsledek.

Klukům nelze upřít snahu prát se o výsledek, ale počet soupeřových hráčů na hřišti a na lavičce náhradníků, byl proti nám.

Lze pouze spekulovat jak by se vyvíjel zápas, kdyby proměnil svoji brankovou příležitost ze začátku utkání Dominik Flígr, který se po svém individuálním prosazení ocitl sám před brankářem domácích. Ve své brankové příležitosti se posléze ocitl i Josef Novák, který svým pohybem donutil obránce domácího týmu k chybné rozehrávce, ale i jeho domácí gólman vychytal. 

Na kdyby se ale nehraje a utkání skončilo tak jak skončilo. Děkujeme všem hráčům, kteří se tohoto utkání zúčastnili a bojovali za svůj klub.

Trenéři: Václav Soukup, Ivo Janeček  

13.5.2017 - Mladší žáci hráli další kolo krajského přeboru

MFK

V sobotu 13.5. pokračoval pro naše mladší žáky krajský přebor na hřišti Sokola Třebeš. O body do finálové skupiny se utkali s domácím Sokolem a TJ Dvůr Králové n.L.

Podle očekávání nás domácí od začátku přišpendlili k brance. Ale proti očekávání se v třetí minutě dostáváme do vedení, když Honza Šafář využívá brejk. Kluky to povzbudilo, bojovali. Ale zatímco výborně hrající soupeř mohl střídat celý tým, u nás byl na střídačce jen jeden hráč a tak bylo jen otázkou času kdy povolíme. Ubojovali jsme remizový poločas. Jenže pak se naše hra vrátila k tomu co předvádíme celé jaro. Ve čtvrté minutě druhé půle, sice ještě po skrumáži před naší brankou gólman dokáže vyrazit míč, poskakující po brankové čáře. Minutu na to ale již inkasujeme a pak už soupeř kontroluje vývoj zápasu. Máme sice několik šancí ke korekci skóre, jejich finálové řešení je ale spíš k pousmání.

Druhé utkání s Dvorem Králové začíná nedůraz před naší brankou a tak již po třech odehraných minutách prohráváme. Několik šancí na vyrovnání sice máme, ale ta největší Petra Čerenkova, těsně před koncem poločasu, končí na břevnu. Jenže minutku po půli soupeř z dálky napřahuje ke střele a ta nechává v klidu jak naše hráče, tak gólmana. O výsledku utkání je rozhodnuto.

Palec nahoru za dnešek - Lukáš Knap.    

Sestava MFK:  Bartošík – Valtera, Knap, Novotný, Smola, Čerenkov, Čížek, Šafář, Týfa

Výsledky:

MFK : Sokol Třebeš  1:5  (1:1)

Branka MFK: Šafář

MFK : TJ Dvůr Králové n.L.  0:3  (0:1)

K věkovému dospívání našich hráčů bohužel nepatří jen hrubší hlas a chmýří na pod nosem, ale i období vzdoru. A tak se kluci, kteří byli před nedávnem tahouny mužstva pohybují po hřišti jakoby z donucení, bez chuti do hry a pokyny trenéra je to poslední co je zajímá.  A co horšího, svým „vzorem“ ovlivňují i ostatní. A tak zatímco ve vulgarizmech se trénink od tréninku zlepšujeme, ve hře je to týden od týdne horší.  

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva MŽ

7.5.2017 - Mladší přípravka jednou vyhrála a jednou prohrála

MFK
Po 14-ti dnech jsme se opět postavili proti týmům Rozkoš/Velká Jesenice a SK Solnice. Prvně jmenovaný tým jsme poprvé v sezoně dokázali porazit, nutno však zmínit, že tým Rozkoš nastoupil bez většiny svých opor a nasadil nezkušené mladé hráče. V dalším zápase nám velmi dobře organizované mužstvo ze Solnice opět moc šancí nedalo. 
 
Tým 2008 - v prvním zápase si hráči plnili své úkoly, předvedli několik pěkných fotbalových kombinací a v obou poločasech zvítězili. Tentokrát nás tým z Velké Jesenice nezaskočil a konečně jsme jej také porazili. Do druhého zápasu jsme udělali změnu v brance, Štěpána Čápa vystřídal Fanda Škoda. V prvním poločase jsme ještě se soupeřem udrželi kontakt, v tom druhém jsme si vybrali náš již tradiční kolaps a totálně jsme propadli. Soupeř nás přehrával, byl důraznější. Hlavně důraz v tomto zápase z naší strany chyběl. Nehráli jsme jako tým. Pochvalu zaslouží Fanda Škoda v brance, který předvedl i přes obdržené branky výborný výkon, bojoval i Lukáš Lochman, což z naší strany bylo málo. 
 
Tým 2009 - odehrál velmi dobrý turnaj. V úvodním zápase s Velkou Jesenicí nám utekl začátek, ale kluci se rozehráli a gólem z posledního útoku vybojovali remízu. V následujících dvou poločasech (Č. Skalice a Solnice I.) jsme s vyspělejšími soupeři velmi zodpovědně bránili a dokázali si dokonce vytvářet brankové šance. Vrcholem turnaje byl poločas s druhým týmem Solnice, kdy naši hráči předváděli totální fotbal s vysokým nasazením, včetně blokování střel soupeře. Přijatelný výsledek nejlépe ilustruje výkonnostní posun, jakého jsme během jediné sezóny dosáhli (v podzimních kolech jsme se stejnými soupeři beznadějně prohrávali vysokými dvoucifernými výsledky). Individuálně je třeba pochválit Sama Řeháka, který byl v prvním dvojzápase naším nejlepším hráčem, postupně se k výbornému výkonu dotáhli i všichni ostatní. Za turnaj jako celek zaslouží celý tým velkou jedničku.
 
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
 
tým 2008 : Štěpán Čáp, Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, František Škoda, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský
 
tým 2009 : Jakub Hanzl, Samuel Řehák, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Daniel Žďára, Jan Ježek, Filip Hnik (2008)
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město n.M. - Rozkoš/Velká Jesenice  23:15
 
tým "08"  17:6 (10:2, 7:4)
 
branky : Hronovský 6x, Váňa 4x, Bělobrádek 3x, Lochman 2x, Zámečník, Škoda
 
tým "09"  6:9 (5:5, 1:4) 
 
branky : Poláček 2x, Žďára 2x, Ježek, Hnik
 
 
MFK Nové Město n.M. - SK Solnice 5:23
 
tým "08"  3:13 (2:3, 1:10)
 
branky : Bělobrádek, Škoda, Hronovský
 
tým "09"  2:10 (1:4, 1:6) 
 
branka Poláček 2x
« Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 63 94 125 Další »