Rozhovor s trenérem mužstva mužů Milošem Killarem

Miloš Killar

Jste spokojen s letní přípravou?

Jako vždy je letní příprava ovlivněna dovolenou, přesto jsem vcelku spokojen.

Které týmy řadíte k favoritům krajského přeboru?

Myslím, že letos nebude tak výrazný lídr, jako byly Kratonohy nebo Náchod, mne zajímají především týmy od středu tabulky níž.

Cíl vašeho týmu pro sezonu?

Na tom se nic nemění, budeme se snažit udržet soutěž a hrát fotbal, který by nás bavil. To se na jaře příliš nedařilo. Je na hráčích, aby pro to udělali víc. Fotbal hrát umí, ale bez tréninku se přebor hrát nedá.

Soupiska: 

Brankáři: Krunčík Václav, Holý Lukáš

Obrana:  Darebník Radim, Nejman Dominik, Srubjan Pavel, Jelen Vladimír, Zákravský Lukáš

Záloha: Lelek Adam, Růžička Pavel, Zákravský Pavel, Cohorna Matěj, Soumar Nikolas, Vít Jakub, Valášek Patrik

Útok: Macháček Lukáš, Klikar Martin, Koza Jiří, Valášek Antonín, Maur Vilém

Realizační tým: 

Miloš Killar – trenér

Michal Hofman – as. trenéra

Pavel Zelený – vedoucí

Změny v kádru: příchody a odchody

Vrátili se z hostování: Lukáš Macháček, Pavel Srubjan a Jiří Koza, do A týmu přišel z dorostu Matěj Cohorna. Z pobytu v zahraničí se k týmu vracejí Radim Darebník a Patrik Valášek.

Působení u týmu ukončili Ladislav Kudláček, Tomáš Voráček a Pavel Sedláček, všichni se vrátili do svých oddílů.

Přípravné zápasy:

MFK – Olympia HK (SD)  3:2     Cohorna 2, Macháček

Žamberk  2:3    Macháček, Srubjan

FK Náchod (SD)  6:2   Cohorna 5, Vít

Pohár: 

Solnice – MFK,    Klikar 3

Hvězda týmu + stručná charakteristika hráče

Opět se opakuji, ale v tuto chvíli v našem týmu nevidím hvězdu, která by svým výkonem nebo střeleckou potencí převyšovala ostatní. Hvězda není někdo, kdo si jde v sobotu zakopat, k tomu pro mne patří i zodpovědnost, tréninková morálka, ochota pracovat pro týmový úspěch.  

30.7.2016 - Muži v poháru postoupili přes Solnici díky Klikarovu hattricku

MFK

SK Solnice - MFK Nové Město nad Metují 1:3 (0:1)

Branky MFK: Klikar 3x

Sestava MFKKrunčík - Cohorna, Nejman, Srubjan, Vít - Lelek, Zákravský P., Růžička (Maur V.), Soumar - Klikar, Macháček

"Nepříliš pohledné utkání rozhodl hattrickem Martin Klikar, domácí korigovali až v samém závěru utkání." - Miloš Killar - trenér MFK

Rozlosování

MFK

Na stránky bylo doplněno rozlosování podzimní části sezóny pro muštva mužů, staršího dorostu, mladšího dorostu a starších žáků.

Zpráva pro hráče mladšího dorostu a starších žáků

MFK

V pondělí 25.7. v 17.00 hod.na hřišti bude zahajovací trénink mladšího dorostu a starších žáků. Na tomto zahajovacím tréninku bude upřesněn další program / tréninky,zápasy/ obou družstev. Z tohoto důvodu je účast všech hráčů nutná. Pokud se nebudeš moci zůčastnit pošli omluvenku na tel. 773969983 nebo 603468865

Hráči:
Ťokan Vojtěch,Ťokan Filip,Hůlek Martin,Hůlek Dušan,Lelek Ivo,Diblík Přemysl,Zamastil Jakub,Formánek Matěj,Meier Jan,Příkopa Martin,Fára Ondřej,Tupec Matyáš,Světlík Lukáš,Lepšík Pavel,Tesař,Tipelt,Rudolf Lukáš,Buriánek Adam,Novák Josef,Rucker David,Smola Martin,Tran Tomáš,Žahourek Jan,Vacek Jakub

Trenéři:
Soukup,Macháček

Zhodnocení jarní sezóny mladší přípravky

MFK

Krátké zhodnocení jarní části sezony:
V lednu jsme začali trenovat 2x týdně v tělocvičně a v dubnu jsme pak  pokračovali na hřišti.V tomto období mě doplnil u družstva Honza Bělobrádek.Naše tréninky tím získaly vyšší kvalitu,protože jsme se osobně mohli věnovat jednotlivým hráčům.Zaměřili jsme se hlavně na rozvíjení pohybových vlastností a na práci a ovládání míče.Snažili jsme se také ,aby tréninky kluky bavili.
Odehráli jsme také 2 halové turnaje a 2 turnaje venku.
V soutěži OFS Náchod mladších přípravek v rozestavění 3+0 jsme odehráli 28 utkání. Z tohoto  počtu zápasů  jsme 22x vyhráli a 4x remizovali.Naši prioritou nebylo vždy vítězství v utkání,ale měl jsem dobrý pocit z toho,že se kluci snaží individuálně prosadit,udělat kličku ,vstřelit gól a dát do hry důraz v osobních soubojích bez zbytečně nějakých schematických pravidel.Ovšem málo platné vítězství v utkání je vítězství,každý vstřelený gól,každá povedená klička pak kluky motivuje do dalšího tréninku.V samotných utkáních jsem upustil od nějakých taktických prvků,jen jsem kladl důraz na technické prvky v zápase / kopání rohů,házení autů atd./
Škoda jen,že jsme vlivem nejasností kolem trénování na začátku podzimní části sezony nepostavili do této soutěže alespoň 2 družstva.

Vážení rodiče,
chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci a vstřícnost při naši vzájemné komunikaci ať e-mailem nebo ústně přímo na hřišti.Velice dobře se mi s Vámi v upynulém soutěžním ročníku 2015/2016 spolupracovalo a jsem si vědom toho,že bez Vaši pomoci jak při dopravě tak i přímo při utkáních a turnajích by bylo vše daleko složitější a téměř nerealizovatelné.
Trenér mladší přípravky roč.2009/2010
Macháček Jaroslav

25.6.2016 - Ročníky 2009 a 2010 odehráli NUFRA Cup

MFK

V sobotu 25.6. odehrálo naše družstvo mladší přípravky r.2009/2010 turnaj v Provodově.Přes neúčast některých hráčů  např.Poláčka,PaaraJežeka,Hubálka T.,Hanzla a dalších,kteří si již užívají prázdniny jsme odehráli výborný turnaj.Příležitost proto  dostali i další kluci,kteří se na hřišti neztratili a svým výkonem mě potěšili.
Základní skupinu jsme s přehledem vyhráli  při skore 21 : 7 a ziskem 12 bodů.
Výsledky ve skupině:
MFK - Zábrodí      9 : 0
střelci branek: Říha 3x,Ždára 2x,Hubálek M. 2x,Leugner 2x
MFK - Provodov    2 : 0
střelci branek: Leugner,Hubálek M.
MFK - Č.Kostelec   3 : 0
střelci branek: Hubálek M.3x
MFK - Náchod         4 : 6
střelci branek: Leugner 3x,Říha
MFK - Police n.M    3 : 1
střelci:Leugner 2x,Ždára

Po odehrání základní skupiny následovala přestávka,která nám vůbec neprospěla.O přímý postup do finále turnaje jsme se utkali s Policí n.Met. a neštastně prohráli 1 : 2,když v základní skupině jsme si s tímto soupeřem lehce poradili.
MFK - Police n.Met.    1 : 2
střelci branek: Leugner

V zápase o 3 místo jsme nastoupili již koncentrovaní na hru a domácí Provodov porazili
MFK - Provodov           3 : 0
střelci branek:Říha 2x,Leugner

Turnaj odehráli: Leugner Václav,Říha Ondřej,Jirman Václav,Hubálek Matyáš,Ždára Daniel,Kučera Vojtěch,Jakl Dominik,Bělobrádek Jakub

A pro zajímavost jedna perlička na závěr. V dovednostní soutěži při střelbě na cíl všech trenérů přítomných  družstev zvítězil trenér MFK Nové Město n.M. Tak alespoń jedno 1 místo.

Ročník 2008 zakončil sezónu turnajem v Provodově

MFK

Turnajem v Provodově zakončil ročník 2008 letošní sezonu. Za tropického počasí jsme odehráli 6 zápasů, kdy první dva, s Červeným Kostelcem a Náchodem, se odehráli v duchu celé sezony, kdy jsme obdrželi góly po našich chybách, špatné rozehrávce a nepozornosti. Další naší nemocí je střelba, kdy i přes převahu v poli nejsme schopni zakončit. Další dva zápasy, s Hronovem a Zábrodím, si naši hráči vybrali slabší chvíle, nechali jsme soupeře hrát a spíše jen sledovali jak soupeř dává branky. Náladu hráči sobě a přítomným rodičům zlepšili v závěrečném zápase s Provodovem a o umístění znovu s Červeným Kostelcem, kdy jsme poprvé nenechali soupeře skórovat a my jsme se konečně prosadili. Výkon v posledních zápasech je povzbuzením do nové sezony. 

Hráčům tímto děkujeme za reprezentaci MFK Nové Město nad Metují a přejeme krásné prožití prázdnin a doufáme, že s chutí zahájí příští sezonu. Dále děkujeme rodičům za podporu v celé sezoně a p.Bělobrádkovi děkuji za odkoučování závěrečného turnaje.

Hronovský Vladimír

Sestava - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Vojta Bělobrádek, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Gabriel Váňa, Marek Šnips, Štěpán Zámečník, Adam Hronovský

Výsledky : 

MFK - Červený Kostelec 2:3

branky: Šnips, Váňa

MFK - Náchod 1:3

branka: Eliáš Kozák

MFK - Hronov 0:5

MFK - Zábrodí 1:4

branka:Bělobrádek

MFK - Provodov 2:0

branky: Bělobrádek 2x

MFK - Červený Kostelec 3:0

branky: Eliáš Kozák 2x, Lochman

18.6.2016 - Ročník 2006 odehrál E.ON Junior Cup v Náchodě

MFK

        Na sobotu 18.6. jsme byli s ročníkem 06´ pozváni na velký a kvalitně obsazený turnaj E.ON Junior Cup do Náchoda. V případě naší finálové účasti na tomto turnaji bychom poté měli možnost zúčastnit se celorepublikového finále se zahraniční účastí, jako se to loni povedlo našim o rok starším spoluhráčům ze SP MFK.

        Jelikož se daný turnaj hrál na zúženém hřišti na délku šířky klasického fotbalového hřiště, což je dvojnásobná velikost  hřiště pro standardní turnaje KP SP a zároveň v odlišném počtu hráčů ( 1 + 7 ), byl pro nás přechod na tyto podmínky velmi těžký a složitý. Ale to samé platilo i pro ostatní družstva. I z těchto důvodů byl turnaj velmi vyrovnaný a rozhodovali maličkosti. My jsme se pro tento turnaj museli obejít bez základního článku naší obrany, Pavla Matouše a na naší obranné činnosti to bylo velmi znát. Museli jsme tak využit hráče s větším fotbalovým přehledem pro hru dozadu a tím pádem nám už pak povětšinou chyběly síly a kvalita pro útočnou činnost.

        K prvnímu utkání ve skupině jsme měli nastoupit proti soupeři ze Staré / Nové Paky, který však nedorazil. Naše působení na turnaji jsme tak začali až dalším zápasem proti tradičnímu soupeři z Jaroměře. Jednalo se o takové první opatrné oťukávání se s turnajem, což vedlo k bezbrankové remíze. V následných utkáních jsme zaslouženě, avšak jen těsným jednobrankovým rozdílem, porazili týmy z Police nad Metují (doplněné o hráče z Broumova) a z Nymburka. V zápase proti souklubí z ČS/ČK jsme dlouho drželi spravedlivou bezbrankovou remízu, v závěru jsme však obdrželi dvě laciné branky a prohráli. Zbraně jsme však nesložili a zejména díky přehledu a gólům Marka Zámečníka, který byl v tomto turnaji jednoznačným tahounem MFK, jsme dokázali ve zbývajících duelech základní skupiny zvítězit a postoupili jsme tak s přehledem do ceněného semifinále.Tím jsme si vybojovali novou sadu dresů od sponzora turnaje a dostali se tak zaslouženě do bojů o první příčky.

        Musíme si však upřímně přiznat, že tým z Nového Hradce nás kvalitativně předčil, donutil nás k chybám, které bez váhání potrestal a za hlasité podpory svých fanoušků nám předvedl, jak se hraje o vítězství. Tím nás odsunul do boje o třetí místo, kdy jsme tentokrát byli ČS/ČK více než vyrovnaným soupeřem a v prvním poločase dokonce vedli po krásných gólech Zámy dvoubrankovým rozdílem. V závěru nám však bohužel už docházeli jak fyzické, tak i psychické síly a zaslouženou výhru jsme neudrželi. V penaltovém rozstřelu to už bylo vabank a šťastnějším byl nakonec soupeř.

        Doufáme, že jak tento turnaj, tak i celá letošní sezóna klukům ukázala, že fotbal hrát umíme, že se můžeme měřit s každým soupeřem a že si můžeme užívat sladké chvilky vítězství. Na druhou stranu si však kluci musí uvědomit, že se prohrávat bude, že nám nebude fotbalové štěstí vždycky nakloněno a hlavně, že musíme my všichni do jednoho na sobě chtít neustále pracovat, abychom se zlepšovali po stránce fyzické, technické, taktické, ale i psychické! Síla týmu se ukáže i tím, že dokážeme prohrávat se ctí, což rozhodně neznamená bez boje, a že si dokážeme uvědomit a uznat sílu soupeře.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

Sestava:  Kubišta Kryštof, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Bašek Dominik, Uhlíř Jakub, Holý Tomáš, Šimek Martin, Meier Daniel, Smrco Adam, Zelený Tomáš

Utkání:
MFK Nové Město n/M - FK Jaroměř  0 : 0
MFK Nové Město n/M - Spartak Police n.Met.  3 : 2
Branky: 2x Vacek, Šimek
MFK Nové Město n/M - SK Polaban Nymburk  2 : 1
Branky:  Vacek, Zámečník
MFK Nové Město n/M - TJ Červený Kostelec  0 : 2
MFK Nové Město n/M - FK Kostelec n.Orlicí/AFK Častolovice  1 : 0  
Branka:  Zámečník
MFK Nové Město n/M - FK Náchod  3 : 1
Branky:  2x Zámečník, Vacek
MFK Nové Město n/M - FC Nový Hradec Králové  2 : 4
Branky:  Zámečník, Bašek
MFK Nové Město n/M - TJ Červený Kostelec  2 : 2  (P - 1 : 3)
Branky:  2x Zámečník
               
Celkové pořadí:       1.  FC Nový Hradec Králové
                                 2.  TJ Straky
                                 3.  TJ Červený Kostelec
                                 4.  MFK Nové Město nad Metují
                                 5.  MFK Chrudim
                                 6.  FK Jaroměř
                                 7.  MFK Trutnov
                                 8.  Spartak Police nad Metují
                                 9.  FK Chlumec nad Cidlinou
                                10. SK Polaban Nymburk
                                11. FK Náchod
                                12. TJ Přelovice
                                13. FK Černilov
                                14. FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
                                15. TJ Sokol Třebeš - dívky     

18.6.2016 - Muži zakončili sezónu debaklem v Jičínem

MFK

SK Jičín - MFK Nové Město nad Metují 6:0 (3:0)

Sestava MFK: Holý - Voráček, Jelen, Lelek (78. Králíček), Klikar - Vít (44. Hofman), Soumar, Valášek (72. Maur), Růžička - Kudláček, Nejman

Bezbrankový stav drželi hostující fotbalisté jen do 25. min., kdy otevřel skóre zápasu domácí Haken. O pět minut později přidal Jičín druhou trefu a těsně před odchodem do kabin zvyšoval Haken na poločasových 3:0.

Po hodině hry zkompletoval jičínský Haken hattrick a po trefách Milera a Vacka zazpíval novoměstským fotbalistům v poslednímkole tenisový kanár.
Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/klobouky-dolu-hronovsti-stavik-se-blyskl-sedmi-goly-20160620.html

 

12.6.2016 - Starší přípravka vyhrála finálové kolo okresního přeboru

MFK

V neděli 12.6. jsme se zúčastnili finálového turnaje OP SP pořádaného OFS Náchod v Polici nad Metují. Turnaj byl organizován pro všechny týmy, které soupeřily v tomto ročníku OP SP. MFK NMnM reprezentovali kluci ročníku 2006, kteří v podobném složení odehráli většinu turnajů této sezóny OP.  Na poslední chvíli se omluvilo družstvo z Machova, které se nejspíš chtělo vyhnout stejným gólovým přídělům jako v ostatních předešlých turnajích. 

My jsme si od začátku šli za vysněným cílem a hned na úvod získali cenné vítězství proti "remízovému" týmu z Hronova. Poté jsme, i přes řadu nevyužitých příležitostí, nakonec přeci jen těsným rozdílem porazili jednoho z favoritů na vítězství a lídra dlouhodobé tabulky OP z Velkého Poříčí, což nám dodalo víru a sebevědomí do dalších duelů. Jednoznačně jsme přehráli domácí "Vosy" a poté i družstvo Provodova. Po delší pauze nás pak čekaly rozhodující zápasy na cestě za vítězstvím. V klání proti domácímu "Realu" jsme obdrželi vyrovnávací branku až v posledních sekundách utkání a šlo se na penalty, v kterých jsme nakonec byli šťastnějším týmem.
        
V závěrečném přímém souboji o 1. místo proti Zábrodí jsme dokonce prohrávali, ale stejně tak jako v průběhu celého turnaje jsme nepřestali bojovat, semkli jsme se jako tým a dokázali jsme nejen sobě, ale i všem ostatním, že fotbal doopravdy hrát umíme. Tentokrát musíme všechny kluky do jednoho pochválit za jejich soustředění, bojovnost, sebevědomí a hlavně chuť po vítězství. My trenéři jsme jim od samého začátku důvěřovali, věřili ve vítězství a kluci nás, rodiče a rozhodně ani sebe samé nezklamali. Nezbývá než rodičům poděkovat za neutuchající podporu a těšit se na mnohá další sladká vítězství !

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP


Sestava:  Kubišta Kryštof, Matouš Pavel, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Bašek Dominik, Holý Tomáš, Šimek Martin, Dubský Pavel, Meier Daniel, Zítko Tomáš

Utkání:
MFK Nové Město n/M - AFK Hronov  3 : 1
Branky:  Zámečník, Vacek, Matouš
MFK Nové Město n/M - TJ Velké Poříčí  2 : 1
Branky: Zámečník, Lácha
MFK Nové Město n/M - TJ Spartak Police Vosy  5 : 0
Branky:  2x Šimek, Vacek, Bašek, Matouš
MFK Nové Město n/M - Sokol Provodov  3 : 0
Branky: Matouš, Zámečník, Zítko
MFK Nové Město n/M - TJ Spartak Police Real  2 : 2  (P - 5 : 4)
Branky:  Lácha, Matouš
MFK Nové Město n/M - Sokol Zábrodí  2 : 1
Branky:  2x Vacek
               
Celkové pořadí:       1.  MFK Nové Město n/M
                                2.  Sokol Zábrodí
                                3.  TJ Spartak Police Real
                                4.  TJ Velké Poříčí
                                5.  AFK Hronov
                                       6.  TJ Spartak Police Vosy
                                7.  Sokol Provodov

« Předchozí 1 28 29 30 31 32 33 34 54 81 107 Další »