16.4.2017 - Mladší přípravka odehrála první kolo

MFK

Dne 16.4.2017 jsme odehráli za aprílového počasí 1. jarní kolo krajského přeboru v Trutnově, kde nás čekal těžký soupeř z Náchoda a tým MFK Trutnov, hrající se silným ročníkem 2009.

Náš tým tvořený hráči roč. 2008 dnes předvedl vcelku uspokojivý týmový výkon. V brance nás několikrát podržel Štěpán Čáp, který většinu branek obdržel po individuálních chybách naší obrany. Dnes nás přehrál v prvním poločase první tým Náchoda, který měl již jeden zápas v nohách, byl rozehranější a trestal naše chyby. I když jsme zápas trochu zdramatizovali, porážku jsme neodvrátili. V dalším poločase s druhým týmem Náchoda a Trutnova jsme si zastříleli a soupeře přehráli. V posledním poločase s Trutnovem jsme zbytečně 2x inkasovali a na druhé straně nedokázali proměnit několik slibných šancí. To se nám podařilo v samém závěru, kdy jsme vstřelili dvě branky a uhráli alespoň remízu. Povedenou akci si kluci připravili na samotný závěr turnaje, kdy Adam Hronovský prostrčil míč mezi dvěma hráči soupeře do náběhu Lukáši Lochmanovi, který všem přítomným zabrnkal na nervy než se rozhodl zakončit, nakonec však míč do branky uklidil. Dnes předvedl dobrý výkon Fanda Škoda, celkově celý tým chválím.
 
Tým ročníku 2009 prohrál všechny poločasy jednoznačně, výsledky tentokrát plně odpovídaly průběhu hry. Soupeři byli fyzicky vyspělejší a fotbalově zdatnější. Přesto hráči nedali svoji kůži lacino, bojovali, pomohl by nám alespoň jeden vstřelený gól (zejména v utkáních s Náchodem, který byl lepším ze soupeřů, ale utkání jsme s ním sehráli vyrovnanější). O výši skóre rozhodovaly secvičené situace, které ještě neumíme bránit (rohy a přečíslení obráncem). Kluky je třeba přesto za výkon v nepříznivých podmínkách pochválit, bránění standardních situací se budeme věnovat při tréninku, abychom příště podobně kvalitní soupeře více potrápili.
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava : 
tým "A" 2008 : Štěpán Čáp, Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, František Škoda, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Lukáš Kumprecht, Adam Hronovský
 
tým "B" 2009 : Jakub Hanzl, Vojtěch Kučera, Samuel Řehák, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Říha Ondřej, Adam Paar (2010) Štěpán Zámečník (2008)
 
 
Výsledky :
 MFK Nové Město n.M. - FK Náchod  10:22
 
tým "A"  10:7 (3:5, 7:2)
 
branky : Hronovský 6x, Bělobrádek 3x, Škoda 
 
tým "B"  0:15 (0:6, 0:9) 
 
 
MFK Nové Město n.M. - MFK Trutnov  9:18
 
tým "A"  9:2 (7:0, 2:2)
 
branky : Hronovský 3x, Lochman 2x, Bělobrádek, Kumprecht, Eliáš Kozák, Váňa 
 
tým "B"  0:16 (0:8, 0:8) 

16.4.2017 - Muži prohráli v Jaroměři

MFK

FK Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují 3:1

Branka MFK: Macháček

Sestava MFKHolý - Darebník, Srubjan, Zákravský-K, Lanta - Lelek, Klikar, Soumar (78. Maur), Růžička (46. Valášek) - Macháček, Semerák (23. Vítek→68. Zamastil)

" Po celé utkání jsme tahali za kratší konec, útoky domácích nám dělali velké problémy. Ve středu hřiště jsme nedokázali udržet míč, hráli jsme zbrkle a velmi ustrašeně, branku soupeře jsme neohrozili. Po přestávce jsme nastoupili s velkým odhodláním změnit průběh utkání, dobře jsme kombinovali a už to vypadalo na zlepšený výkon. Domácí však rychlou akcí zvýšili na 2:0 a nepřipustili obrat. Víc než ztráta bodů mě mrzí další zranění našich hráčů, které nám komplikuje další boje o záchranu v KP." - M. Killar - trenér MFK

 

Mladší dorost odehrál v týdnu 2 utkání

MFK

13.4.2017

MFK Nové Město nad Metuji - Chlumec/Lovčice   2 : 2  (poločas 2 : 1) penalty 6 : 5

Branky MFK: 12´, 28´ Hůlek Dušan

16.4. 2017

Sokol Třebeš - MFK Nové Město nad Metují  1 : 1 (poločas 1 : 1) penalty 4 : 3

Branka MFK: 3´Rücker David

Z hlediska obsazení hráčského kádru mladšího dorostu a s ohledem na sobotní zápas (15.4.2017) staršího dorostu byla termínová listina o velikonočních svátcích pro obě kategorie naprosto vražedná. Jelikož vedení Sokola Třebeš nám nevyšlo vstříc s přeložením nedělního zápasu, stanovili jsme si s kategorií mladšího dorostu jediný cíl a tím bylo odehrát oba zápasy bez ohledu na výsledek a finanční ztrátu MFK v návaznosti na neodehraný zápas.

Díky vstřícnosti trenéra staršího dorostu, pana Petra Holčíka, se nám podařilo najít schůdné řešení a všechny tři zápasy během čtyř dnů odehrát s citlivým vytížením některých hráčů, nastupujících v obou kategoriích.

Chci poděkovat všem hráčům za přístup k utkáním, Petru Holčíkovi a všem rodičům za pochopení vzniklé situace.

15.4.2017 - Mladší žáci hráli v Chlumci

MFK

V sobotu 15.4. naši mladší žáci bojovali o body do krajského přeboru v Chlumci nad Cidlinou. První utkání s Třebechovicemi byl spíš boj než fotbal. Ani jeden tým není výrazně lepší, ale nám se daří skórovat. To v druhém utkání s domácím Chlumcem taháme od začátku za kratší konec, ale odoláváme. Jenže dva nepohlídané rohové kopy dostávají soupeře do klidného vedení, zatím co my odpadáváme.

Sestava MFK: Bartošík – Valtera, Novotný, Zámečník, Smola, Knap, Čížek, Šafář, Ducháč, Týfa, Zákravský

Výsledky:

MFK : SK Třebechovice pod Orebem  2:1  (2:0)

Branky MFK: Knap 2

MFK : FK Chlumec nad Cidlinou  0:7

I nejmladší fotbalisté zahájili jarní část sezóny

MFK

Naši nejmladší fotbalisté zahájili jarní část mistrovských soutěží utkáním s TJ Velkým Poříčím a nutno dodat ,že úspěšně když na hřišti ve V.Poříčí své utkání vyhráli. Škoda jen,že se ke druhému utkání naš soupeř z Machova nedostavil.Do sestavy byli zařazeni i hráči ročníku 2011 Vašek Hoffinger a Kuba Smola a svým výkonem mě nezklamali.

TJ Velké Poříčí - MFK Nové Město          4 : 8 / 2 : 4 /
střelci branek: Paar Adam 3x, Čáp Vojtěch 2x,Hoffinger Václav 2x, Linhart Tadeáš

Sestava:
Paar Adam,Čáp Vojtěch,Hoffinger Václav,Smola Jakub,Linhart Tadeáš,Znamenáček Kryštof

Macháček Jaroslav

9.4.2017 - Mladší dorost vybojoval těsnou výhru

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Červený Kostelec   2 : 1 (poločas 2 : 1)
Branky MFK: 7´, 12´ Flígr Dominik

Sestava MFK: Tupec Matyáš - Zamastil Jakub, Zítko Daniel, Lelek Ivo, Hůlek Martin - Tesař Filip, Hladík Jaromír, Hůlek Dušan, Ťokan Vojtěch - Flígr Dominik, Ťokan Filip, Rücker David

V neděli 9.4.2017 jsme nastoupili k dalšímu utkání Krajského přeboru mladšího dorostu proti celku FK Červený Kostelec. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Byli jsme dříve na míči s patřičným důrazem, dařila se nám i kombinační hra s momentem překvapení v podobě přihrávek za obranu soupeře, který s tím měl problémy. Když ve dvanácté minutě prostřelil brankáře hostů svoji druhou brankou Dominik Flígr, zdálo se utkání rozhodnuté. Začátek utkání nám opravdu vyšel a bylo se na co dívat, jen škoda, že jsme již další brankové příležitosti nedokázali zužitkovat.Od dvacáté minuty jsme však úplně přestali hrát. Soupeř vycítil svoji příležitost. Začal nás pomalu přehrávat a výsledkem bylo snížení ze třicáté minuty. Do konce poločasu jsme se již nedokázli dostat do zápasu.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala a  oběma týmům se nedařilo proměnit své brankové příležitosti. Při střele Dušana Hůlka měl brankář hostů dobře postavené tyče. V šedesáté páté minutě odstoupil ze zápasu Dominik Flígr , kterého nahradil David Rücker, který měl již v noháchzápas za starší žáky. 
Výsledek jsme udrželi díky bojovnosti, ale na úkor fotbalového projevu. 

Trenéři: Soukup Václav, Janeček Ivo

8.4.2017 - Starší přípravka odehrála druhé kolo na domácí půdě

MFK

V sobotu 8.4. jsme na domácí půdě odehráli druhé kolo jarní části KP SP. Do turnaje jsme nominovali všechny aktuálně dostupné a zdravé hráče dané kategorie. Jelikož se pro nás jednalo o jediný domácí turnaj jarní sezóny, chtěli jsme se všichni před rodiči a známými předvést v dobrém světle. Stejně jako minulý týden jsme nakonec vybojovali plný počet devíti bodů, což s mírným odstupem musíme brát jako ohromný úspěch. Vždyť jsme čelili soupeřům z nejtěžších. 
     Hned v úvodním poločase proti souklubí z Dobrušky / Opočna jsme dokázali soupeři vstřelit, zejména zásluhou Marka Zámečníka, 4 góly, což oba naše týmy namotivovalo a v druhém poločase jsme dokázali, i přes velkou snahu soupeře, brankový rozdíl udržet. Naproti tomu v druhém utkání, proti mnoha hráči z okolních měst a vesnic nabytému Červenému Kostelci, nám úžasně vyšel druhý poločas, kdy se rozstřílel David Kuřátko a trefili se i naši "mladší" Jáchym Komár, Péťa Koza i Honza Havelský. Závěrečný zápas turnaje byl už, dá se říct, hlavně o vůli a bojovnosti, kdy ze sebe museli dostat poslední zbytky sil "tahouni" Pavel Matouš, Matěj Vacek, Tomáš Zelený, Matěj Lácha a Kuba Uhlíř. V průběhu celého turnaje nás podrželi, výborně zachytali a dokonce se i prostřídali ve hře brankáři Míša Dusílek, Lukáš Vrba a Dominik Bašek a v poli ostatní podporovali a neustále bojovali Tomáš Zítko, Tomáš Holý, Martin Šimek, Martin Kamenský a Kája Dašek. 
     Všem klukům gratulujeme k úspěšné reprezentaci MFK NMnM a všem rodičům, známým a přihlížejícím děkujeme za jejich podporu, které není nikdy dost, a která nás všechny motivuje do další nejen fotbalové práce a dřiny ... 

Josef Lácha, Ivana Holá 
trenéři SP 


Sestava MFK 1. mužstvo:  Vrba Lukáš, Matouš Pavel, Zítko Tomáš, Zelený Tomáš, Vacek Matěj, Holý Tomáš, Bašek Dominik, Komár Jáchym, Koza Petr 

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno 
1.poločas        1 : 2 
Branka:  Bašek 
2.poločas        2 : 2 
Branky:  Bašek, Vacek 

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec 
1.poločas        1 : 0 
Branka:  Matouš 
2.poločas        6 : 3 
Branky:  3x Vacek, Komár, Matouš, Koza 

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK 
1.poločas        2 : 0 
Branky: Matouš, Vacek 
2.poločas        2 : 0 
Branky:  Matouš, Vacek 


Sestava MFK 2. mužstvo:  Dusílek Michal, Zámečník Marek, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Kuřátko David, Šimek Martin, Kamenský Martin, Dašek Karel, Havelský Jan 

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - SK Dobruška/Spartak Opočno 
1.poločas        4 : 0 
Branky:  3x Zámečník, Kuřátko 
2.poločas        1 : 1 
Branka:  Zámečník 

MFK Nové Město n./M. - TJ Červený Kostelec 
1.poločas        1 : 0 
Branka:  Kuřátko 
2.poločas        8 : 0 
Branky:  5x Kuřátko, 2x Lácha, Havelský 

MFK Nové Město n./M. - FC Olympia HK 
1.poločas        3 : 4 
Branky: Lácha, Zámečník, Šimek 
2.poločas        1 : 1 
Branka:  Kuřátko

8.4.2017 - Mladší žáci bojovali o body v Třebši

MFK

V sobotu 8.4. bojovali mladší žáci, v netradičním odpoledním čase, o body do krajského přeboru na hřišti Sokola Třebeš.
Jenže hned v první minutě úvodního utkání s Dvorem Králové dostal soupeř možnost standardní situace. Přímý kop z poloviny hřiště neměl ambice na to, aby přímo ohrozil naši branku. Ale střela se odrazila mezi našimi obránci, aniž by na ni zareagovali a tristní zákrok našeho gólmana poslal soupeře do vedení. Do poločasu nás soupeř přehrává. Je rychlejší, kombinuje na jeden dotek a  svou rychlostí se dokáže během okamžiku uvolnit. Občas se nám sice podaří se na čas nastěhovat před branku soupeře, ale ke střele nás soupeř nepouští. V druhé půli soupeř navyšuje své vedení. Zanedlouho ale Honza Šafář koriguje na rozdíl jedné branky. Namísto tlaku na vyrovnání se ale hraje před naší brankou a inkasujeme potřetí.
Ve druhé minutě druhého utkání s domácí Třebší prohráváme o dvě branky. A v tomto duchu se odehrává celé utkání. Domácí borci hrají pohledný rychlý, kombinační fotbal a jen díky tomu, že polovina střel vyslaných na naši branku skončila mimo (většinou vysoko nad) není výprask ještě větší.
Co dodat ? Na jedné straně nesoustředěný a nedůrazný Tomáš Bartošík v naší brance, Tomáš Smola ztrácející míče v kličkách a na druhé straně ve středu pole bojující Lukáš Knap a obránci Matyáš Novotný, Petr Valtera a Ondra Zámečník, který se mezi nás vrátil po skončení hokejové sezony.

Sestava MFK: Bartošík - Valtera, Novotný, Zámečník, Týfa, Smola, Knap, Šafář, Čížek, Dubský, Ducháč


Výsledky:
MFK : TJ Dvůr Králové n.L.  1:3
Branka MFK: Šafář

MFK : Sokol Třebeš  0:11

8.4.2017 - Muži doma prohráli brankou z penalty

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Vysoká nad Labem 0:1 (0:0)

Sestava MFK: Šebesta - Darebník, Srubjan, Lelek, Klikar (66. Soumar), Vít, Macháček, Zákravský, Valášek, Lanta, Semerák

První šanci zápasu měli v 17. minutě hosté, avšak jejich střelu Šebesta vyrazil. O 3 minuty později chybovala domácí obrana a Šebesta musel opět zasahovat. Z následného rohu dokonce domácí vykopávali míč z brankové čáry. Po zbytek poločasu si obě mužstva žádné šance nevypracovala.

V druhém poločase mělo hostující mužstvo mírný tlak, který vyvrcholil domácí rukou ve vápně a Bělka z následné penalty poslal hosty do vedení - 0:1. V 57. minutě mohl po trestném kopu srovnat Zákravský, ale jeho střela skončila jen v roukou bránkáře. V 88. minutě mohli hosté navýšit vedení, avšak proti byl opět domácí Šebesta, který konečky prstů střelu vytěsnil mimo tyče. I přes hodně nervózní závěr, ve kterém někteří hráči hostí měli zbytečně "krvavé oči" a ke kterému přispěl standardně značně nepřesný rozhodčí Martínek, se již skóre neměnilo.

"I přes absenci několika klíčových hráčů byl zkušený tým hostí nebezpečnější než my. Za celé utkání jsme dokázali vyslat na branku soupeře pouhé tři střely, navíc z prostoru mimo pokutové území, takže s nimi neměl golman hostí nejmenší práci. Po inkasované brance pak místo očekávaného tlaku a zvýšené aktivity přišla frustrace z dosavadního průběhu, zbytečně jsme se začali starat o jiné věci než je vlastní herní výkon, a hosté pak taktickou hrou utkání dotáhli k zisku tří bodů. Musíme co nejrychleji zapomenout a soustředit se na sérii velmi důležitých utkání v Jaroměři, doma s Dobruškou a v Provodově." - M. Killar - trenér MFK

« Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 61 90 120 Další »