25.9.2016 - Mladší přípravka odehrála 3. kolo

MFK

Dne 25.9.2016 jsme odehráli 3. kolo krajského přeboru v Červeném Kostelci proti domácím hráčům a týmu Třebechovic. V tomto kole získali naši hráči své první letošní soutěžní body. 

     Dle předchozích výsledků nás měli čekat vyrovnaní soupeři. Možná jsme však až moc spoléhali nato, že to nějak dopadne a hlavně kolaps roč.08 v prvním poločase proti Červenému Kostelci, kdy jsme se nedostali k zakončení, zapříčinil ztrátu bodu. V dalším průběhu turnaje si roč. 08 již s ostatními soupeři poradil, naše hra má však stále mnoho nedostatků, jako největší problém je stále se opakující malý důraz a minimum kombinace. Příkladem bojovnosti u starších hráčů byl pro ostatní Štěpán Čáp, který byl za svou snahu gólově odměněn.  

     Naše druhé mužstvo, sestavené z hráčů roč. 2009 zúročilo práci posledních týdnů a své vrstevníky v obou případech porazilo. Soupeři z ročníků 2008 dokázali nekompromisně trestat relativně malé množství chyb v naší obranné hře, proto výsledky neodpovídají průběhu. Zejména s Třebechovicemi 2008 se herně jednalo o vyrovnané utkání. V neděli byl u ml. mužstva nejlepším hráčem Ondra Říha, jehož bojovnost je pro zbytek týmu velkým příkladem, velmi dobře zahrál i Vašek Poláček a opět Kuba Hanzl v brance.
     Určitým problémem se stává momentální forma hráčů, kdy se někteří jednotlivci neprobudí před turnajem do úplně ideálního rána. Přesto jsme jako trenéři rozhodnuti dávat šanci všem a udržet v zápasovém zatížení co nejširší kádr hráčů.

trenéři MP :

Vladimír Hronovský

Jan Bělobrádek

Sestava :

tým "A" - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Gabriel Váňa, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, František Škoda, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský, Lukáš Kumprecht

tým "B" - Jakub Hanzl, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Jan Ježek, Vojta Kučera, Daniel Žďára, Samuel Řehák, Václav Leugner, Ondřej Říha

Výsledky :

MFK Nové Město nad Metují - TJ Červený Kostelec  12:12

Tým "A" 1.pol. 0:5, 2.pol. 9:0

branky : Lochman 3x, Hronovský 2x, Kozák Eliáš 2x, Bělobrádek, Váňa 

Tým "B" 1.pol. 3:1, 2.pol. 0:6

branky : Poláček 2x, Žďára

MFK Nové Město nad Metují - SK Třebechovice p.O. 16:10

Tým "A" 1.pol. 5:1, 2.pol. 6:2

branky : Štěpán Čáp 5x, Bělobrádek 4x, Hronovský, Kumprecht

Tým "B" 1.pol. 2:6, 2.pol. 3:1

branky : Poláček 3x, Říha 2x

24.9.2016 - Mladší dorost prohrál v Červeném Kostelci

MFK

TJ Červený Kostelec - MFK nové Město nad Metují 2:0 (1:0)

Sestava MFK: Tupec Matyáš, Flígr Dominik, Hůlek Martin, Zítko Daniel, Lelek Ivo, Borůvka Adam, Hůlek Dušan, Zamastil Jakub, Tesař Filip, Tipelt Matěj, Meier Jan, Rücker David, Novák Josef, Vacek Jakub   

V sobotu 24.9.2016 odehrálo mužstvo mladšího dorostu další soutěžní utkání v Červeném Kostelci. Z našeho pohledu velmi smolný zápas. Naši hráči vlétli do utkání jako uragán a hned v prvních minutách si po pěkné kombinační akci vytvořili 100% brankovou příležitost, kterou se jim však nepodařilo proměnit, což stanovilo další ráz hry. Naši hráči v nastaveném tempu pokračovali a domácí tým přehrávali rychlostí i kombinační hrou.

Když se jim však nepodařil proměnit ani samostatný únik, přišel logicky trest. Po nenápadné útočné akci se domácí dokázali prosadit nádhernou střelou z rohu velkého vápna. S jedno gólovým mankem jsem odcházeli na přestávku do kabin.

Ve druhém poločase naše mužstvo ještě přidalo na intenzitě. Domácí  jsme dostali pod tlak, vytvářeli si brankové příležitosti, ale opakoval se scénář z prvního poločasu, branka domácích byla pro naše střelce zakletá. V této fázi utkání kluci jezdili na sto dvacet procent. Ale opět se prosadil domácí tým. Po menším nedorozumění naší obrany, jsme obdrželi druhou branku utkání. Naši hráči i přes tuto nepřízeň hráli pořád ve vysokém tempu, se snahou korigovat výsledek, což se však nepodařilo.

Za předvedený výkon si naši hráči zaslouží poděkování. Ačkoli výsledek neodpovídá průběhu zápasu, tak i takové zápasy se hrají. Chtěli bychom také  poděkovat hráčům starších žáků, kteří doplnili náš tým a to po svém odehraném utkání.

25.9.2016 - Starší dorost doma těsně podlehl Pardubicím

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Pardubice B 0:1 (0:0)

Sestava MFK: Flígr - Tulej L., Mádr, Zítko, Tulej T., Hable, Holčík /62.Zamastil/, Borůvka /74.Němec/, Vítek, Valášek, Práza

"Pro nás těžké utkání. Proti kvalitnímu soupeři jsme se snažili dobře bránit a přecházet do rychlých brekjů. To se nám po celý zápas dařilo a ani po obdržené brance se nepoložili,naopak se snažili rychle vyrovnat.V závěru už nám došly síly.Za dnešní utkání zasloží všichni pochvalu." - P. Holčík - trenér MFK

24.9.2016 - Mladší žáci třikrát jasně zvítězili

MFK

Krajský přebor mladších žáků pokračoval v Rychnově nad Kněžnou. Prvním soupeřem nám byl Vamberk. Minulá utkání s tímto soupeřem byla vyrovnaná, ale dnes se soupeři nedařilo a tak v tréninkovém tempu vítězíme. Ve stejném tempu kluci nastoupili i do druhého zápasu proti Českému Meziříčí. Jenže i když kluci z Meziříčí dosud neokusil vítězství nenechávají nic zadarmo a tak jsme se na poločasové vedení dost nadřeli. Třetím soupeřem nám byli domácí hráči Rychnova nad Kněžnou. V této sezoně jsme se s nimi ještě nepotkali a tak to byl krok do neznáma. Z počátku utkání nás soupeř zatlačil na naší polovinu hřiště, ale i tak měli oba brankáři práce poskrovnu. Postupem času jsme se ale začali dostávat před branku soupeře a z jedné akce Tomáš Smola, dorážkou, otevřel skóre zápasu. Zanedlouho napřáhl z poloviny hřiště ke střele Petr Čerenkov a jeho padající list se snesl pod břevno soupeřovy branky. Ve druhé půli byla hra zpočátku vyrovnaná. Protože ale naši obránci akce soupeře úspěšně řešili a soupeřova obrana dvakrát podlehla, dohrávalo se utkání v naší režii.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva

Sestava MFK: Bartošík - Novotný, Knap, Týfa, Čížek, Smola, Čerenkov, Šafář, Zákravský, Dubský

Výsledky: 

MFK : Baník Vamberk  8:0  (5:0)

Branky MFK: Čerenkov 2, Smola 2, Šafář 2, Čížek, Dubský

MFK : FC České Meziříčí  6:1  (2:0)

Branky MFK: Čerenkov 4, Čížek, Knap

MFK : FC Spartak Rychnov nad Kněžnou  4:0  (2:0) Branky MFK: Smola 2, Čerenkov, Šafář

24.9.2016 - Muži vezou z Dobrušky bod

MFK

SK Dobruška - MFK Nové Město nad Metují 1:1 (0:1) p.k. 8:7

Branky: 34. Klikar - 89. Jirásek

Sestava MFKHolý- Jelen, Srubjan, Nejman, Darebník /46.Valášek/, Vít, Lelek, Zákravský, Růžička /90./Maur D./, Macháček /86.Hofman/, Klikar

"Tak jak jsme získali v jiných utkáních body až v samotném závěru,tentokrát to bylo opačně a chybou v defenzívě jsme domácím v 89 minutě darovali remízu.Navíc jsme letos už potřetí nedokázali získat bonusový bod v penaltovém rozstřelu,takže spokojený příliš nejsem.Vzhledem k průběhu utkání,šancím na obou stranách,velké bojovnosti a snaze soupeře o vyrovnání je podle mě remíza ze základní hrací doby spravedlivá." - M. Killar - trenér MFK

21.9.2019 - Mladší přípravka hrála další kolo Okresní soutěže

MFK

Ve středu 21.9. odehrála naše ml.přípravka utkání 3 kola  Okresní soutěže ml.přípravek.

MFK N.Město  - FK Náchod B    8  :  3 / 5 : 2 /
střelci branek: Paar Adam 5x, Hubálek Tona 2x,Jakl Dominik

MFK N.Město - FK Náchod A     8 : 2 / 4 : 2 /
střelci branek: Paar Adam 4x,Hubálek Tony 3x,Plašil Richard

Zápasy odehráli: Paar Adam,Hubálek Tony,Plašil Richard,Linhart Tadeáš,Jirman Václav,Jakl Dominik

Odehrali jsme dobrá utkání a napravili tím výpadek z minulého kola.Potěšil mě výkon a přístup začínajících hráčů  Ríši Plašila a Tadeáše Linharta,když v následujících kolech dostanou příležitost i další hráči.

Macháček Jaroslav

17.9.2016 - Starší přípravka bojovala na turnaji v Dobrušce

MFK

V sobotu 17.9. jsme odehráli další kolo KP SP v Dobrušce. Celý turnaj jsme poprvé v této sezóně odehráli za ideálního fotbalového počasí. A konečně si také poprvé v této sezóně můžeme říci, že jsme odehráli velmi vydařený turnaj! I přesto, že jsme se potýkali s nedostatkem hráčů - v prvním týmu jsme dokonce 2/3 turnaje odehráli bez jediného hráče na střídání - ukázalo se, že pokud se sejde jádro mužstva a v dostatečné formě, jsme schopni konkurovat jakémukoliv soupeři. Je pravdou, že se někteří z hráčů tohoto jádra opět nevyvarovali psychických selhání a extempór v některých z poločasů, ale budiž jim i nám trenérům ke cti, že jsme i toto dokázali vyřešit a překonat, a tím celý turnaj dotáhnout do zdárného konce a zisku kýženého plného počtu 9 bodů. Tentokrát tedy nezbývá, než všem zúčastněným hráčům poděkovat za přístup k danému turnaji, za chuť zahrát si kvalitní fotbal s cílem přehrát soupeře, za to, že jsme se "nezlomili" ani ve složitých a těžkých situacích a hlavně za týmový výkon, "táhnutí za jeden provaz" a touhu pomoct jeden druhému, čímž vším jsme se v sobotu úspěšně prezentovali.

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP


Sestava MFK 1. mužstvo: Šimek Martin, Matouš Pavel, Čapek Matyáš, Lácha Matěj, Vacek Matěj, Komár Jáchym, Bašek Dominik

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno
1.poločas        1 : 1
Branka:  Vacek
2.poločas        2 : 0
Branky:  2x Vacek

MFK Nové Město n./M. - Kostelec/Častolovice
1.poločas        3 : 0
Branky:  2x Vacek, Matouš
2.poločas        4 : 5
Branky: 3x Vacek, Komár

MFK Nové Město n./M. - FK Černilov
1.poločas        0 : 2
2.poločas        8 : 0
Branky:  3x Lácha, 3x Matouš, 2x Vacek


Sestava MFK 2. mužstvo:  Vrba Lukáš, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš, Zámečník Marek, Holý Tomáš, Kuřátko David, Vecko Martin

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno
1.poločas        5 : 0
Branky:   4x Zámečník, Kuřátko
2.poločas        1 : 4
Branka:  Zámečník

MFK Nové Město n./M. - Kostelec/Častolovice
1.poločas        4 : 2
Branky:  2x Zámečník, Kuřátko, Holý
2.poločas        3 : 0
Branky:  3x Zámečník

MFK Nové Město n./M. - FK Černilov
1.poločas        4 : 1
Branky:  3x Holý, Zámečník
2.poločas        1 : 7
Branka:  Kuřátko

18.9.2016 - Starší dorost zvítězil v divoké přestřelce

MFK

RMSK Cidlina - MFK Nové Město nad Metují 4:6 (0:3)

Branky MFK9., 44., 64. Práza, 2., 72. Valášek, 71. Vítek

Sestava MFKFlígr - L. Tulej, Hable, Zítko, T. Tulej - Mádr, Zamastil, Borůvka (72. D. Hůlek), Vítek, Valášek (86. Holčík), Práza

"Vstup do utkání se nám vydařil a už ve 2 minutě utkání jsme se ujali vedení po rohovém kopu.I když domácí měli více míč na svých kopačkách,dokázali jsme využít šance a o poločase to bylo 0 : 3.Zdálo se ,že je rozhodnuto,ale domácí závěr utkání zdramatizovali.Nakonec jsme vítězství uhájili a odvezli si všechny body." - P. Holčík - trenér MFK

17.9.2016 - Mladší dorost porazil Kostelec nad Orlicí/Častolovice

MFK

MFK Nové Město n/M / Jiskra Česká Skalice - Kostelec n/O /Častolovice 3:0 (1:0)

Branky: Hůlek Dušan, Formánek Matěj, Tesař Filip

Sestava domácíchTupec Matyáš, Flígr Dominik, Hůlek Martin, Zítko Daniel, Lelek Ivo, Borůvka Adam, Hůlek Dušan, Zamastil Jakub, Meier Jan, Formánek Matěj, Tesař Filip, Rücker David, Vacek Jakub

V sobotu 17.9.2016 odehrálo naše mužstvo mladšího dorostu, které hraje v "souklubí" s týmem TJ Jiskra Česká Skalice, mistrovské utkání s týmem Kostelec nad Orlicí/Častolovice. Ze začátku utkání nás tým soupeře mírně přehrával, s přibývajícími minutami se hra začala vyrovnávat a po pěkné kombinaci jsme vstřelili první branku utkání. Tato branka nás povzbudila a naopak tým soupeře rozhodila, neboť hráči soupeře začali diskutovat s rozhodčím a přestali se soustředit na hru. Po další kombinační akci našeho týmu jsme vstřelili  druhou branku, která pro chybné odmávaní ofsajdu postranního rozhodčího týmu soupeře nebyla uznána. Ve druhém poločase nás soupeř dostal pod tlak, ale po chytré kombinaci rychlé nohy Filipa Tesaře, který přesprintoval obránce soupeře a šikovně zakončil svůj unik, zajistily dvoubrankové vedení. Výborně organizovaná hra obrany kapitánem týmu Danielem Zítkem náš tým směrovala k výbornému výsledku. V 72 minutě se prosadil i další náš rychlík, Matěj Formánek, a o výsledku bylo rozhodnuto.

Náš tým svým výkonem v brance podpořil Matyáš Tupec. V prvním poločase skvěle vytěsnil přímý kop soupeře na roh  a ve druhém střelu z velkého vápna na břevno. V žádném případě zde nechceme vyzdvihovat výkon jednotlivců, jelikož o výsledek tohoto utkání se přičinilo svým dílem všech třináct hráčů.

V tomto utkání nešlo vůbec z našeho pohledu o výsledek. Po kolapsu z minulého týdne bylo pro nás důležité zjistit, jestli má tento tým vnitřní sílu a soudržnost. Tento tým vstal jako bájný Fénix z popela a chce se rvát o výsledky. Takže dobrá zpráva pro všechny, "číslo 5 žije:-)". Utkání jsme zvládli díky disciplíně našich hráčů, bojovnosti a vůli poprat se o vítězství.

Děkujeme všem hráčům za skvělý výkon, vítězství je ta pověstná třešnička na dortu. Borci díky!!!

Z trenérského hlediska věříme našemu týmu a doufáme, že se takto sejdeme i pro příští utkání.

Trenéři: Soukup Václav, Janeček Ivo   

17.9.2016 - Muži doma podlehli ex-divizní Jaroměři

MFK

MFK Nové Město nad Metují - FK Jaroměř 2:5 (0:2)

Branky MFK: 56.Vít, 84.Růžička

Sestava MFKKrunčík-Jelen,Nejman,Srubjan, Hable72.Lukášek/,Vít,Lelek, Valášek/66.Tulej T./, Klikar/79.Hofman/, Vítek/72.Maur D/,Růžička

"Prvních 25 minut to byl naprosto vyrovnaný fotbal,pro nás však bez brankového využití,serie rohových kopů a 2 střeleckých příležitostí.Hosté naše první 2 chyby zkušeně využili a bylo po fotbale. Náš případný pokus o zvrat byl pouhým přáním.Soupeř utkání definitívně rozhodl hned po přestávce a prokázal,že na špici KP patří." - M. Killar - trenér MFK

« Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 56 83 110 Další »