Mladší žáci obhájili 1.místo v halovém turnaji r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci

MFK

 Nový rok 2018 jsme s MŽ odstartovali na dalším turnaji pro r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci. Jeli jsme obhajovat titul z posledního turnaje této kategorie a vedlo se nám neméně dobře. Tentokrát jsme dali dohromady docela široký tým s dvěma čtyřkami na střídání. Oproti tomu konkurence nebyla tak široká, avšak došlo ke zkvalitnění zúčastněných týmů s jedním bonbónkem navíc v podobě dívčího týmu z FC HK. Shodou okolností jsme si měli možnost tento bonbónek vychutnat hned v našem úvodním utkání a nakonec se ukázalo, že to pro nás bylo to nejlepší a současně to nejdůležitější utkání v celém turnaji. Přistoupili jsme k tomuto utkání tak, jak jsme si řekli a jako jediní jsme děvčatům dokázali vstřelit branku, a to hned tři. V dalších zápasech náš výkon postupně uvadal a nakonec jsme dokonce jako jediní prohráli s posledním týmem turnaje z ČS. Musíme si však uvědomit, že se jednalo o nesmírně vyrovnaný turnaj a jako vždy s pramálem vstřelených gólů. Vždyť třeba domácí ČK 05 dokázal za celý turnaj vstřelit pouhou jedinou branku a jejich mladší kolegové ČK 06 odehráli 3 zápasy s výsledkem 0 : 0! Takže shrnutí závěrem, zasloužená obhajoba titulu s velkou gratulací a poděkováním klukům za to, jak k celému turnaji a zvláště k jeho úvodu přistoupili. Jen tak dál v novém roce 2018 !

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

sestava:  Šimek Martin, Knap Lukáš, Matouš Pavel, Valtera Petr, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Týfa Tobiáš, Zítko Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FC Hradec Králové dívky  3 : 0

Branky:  2x Čížek, Matouš

MFK Nové Město n/M – Úpice-Rtyně  2 : 0

Branky: Matouš, Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2005  1 : 0

Branka: Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2006  0 : 0

MFK Nové Město n/M – SK Rozkoš Česká Skalice  0 : 2                   

Celkové pořadí:                     1. MFK Nové Město n/Metují

                                               2. FC Hradec Králové dívky

                                               3. TJ Červený Kostelec 2006

                                               4. Úpice-Rtyně

                                               5. TJ Červený Kostelec 2005

                                               6. SK Rozkoš Česká Skalice

17.12.2017 - Mladší přípravka odehrála halový turnaj v České Skalici

MFK
Naši hráči mladší přípravky ročník 2010 a mladší se dne 17.12.2017 zúčastnil halového turnaje v České Skalici. Našemu týmu byly soupeřem ve skupině družstva z Hradce Králové, Náchoda a Červeného Kostelce. V prvním utkání jsem porazili tým Náchoda, a to výsledkem 2:1, ve druhém zápase jsme remizovali s týmem Červeného Kostelce 2:2, kdy se klukům podařilo vyrovnat nepříznivý průběh zápasu ze stavu 0:2. V rozhodujícím třetím zápase jsme porazili Hradec Králové 2:0 a tím si zajistili vítězství ve skupině.  Našim semifinalovým soupeřem bylo družstvo České Skalice, kdy tento zápas našim hráčům vůbec nevyšel a prohráli jsme 0:2 a tím se odsoudili pouze k zápasu o třetí místo. Soupeřem nám byl tým Jaroměře a po nervy drásajícím průběhu a nerozhodném stavu 2:2 došlo na pokutové kopy, které naši hráči s přehledem zvládli (proměnili všechny tři) a tím obsadili celkově pěkné třetí místo, což se dá jistě považovat ze úspěch! Jako bonus pro náš tým pak bylo získání individuálního ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se se šesti góly stal Adam Paar! Celkově lze za turnaj pochválit celý tým za bojovnost a věřím, že našim hráčům přinesl další cenné zkušenosti do jejich dalšího fotbalového života. 
 
Sestava a branky:
Paar Adam (6), Plašil Richard (1), Škoda Matěj (1), Znamenáček Kryštof, Jakl Dominik, Tichý Filip, Hoffinger Václav, Hvězda Václav, trenéři Macek Martin, Hubálek Martin  

Starší přípravka zakončila rok 2017 turnajem ve Rtyni

MFK
Turnajem ve Rtyni v Podkrkonoší zakončila starší přípravka fotbalový rok 2017. A zakončení se klukům moc nepovedlo. Výkon určitě neodpovídal tomu, co bychom očekávali. Vzhledem k nemocem jsme museli trochu pozměnit sestavu, na místě gólmana se dnes vystřídali Fanda Škoda a Adam Hronovský. 
     Turnaj pro nás začal celkem dobře a po třech zápasech jsme měli 7 bodů. Druhá polovina turnaje již tak úspěšná nebyla. Pozitivní byl pouze výkon proti Trutnovu, kdy hráči byli pochváleni i přes prohru, neboť v tomto zápase naplno makali. Škoda, že si to nepřenesli do dalších bojů. Pro Červený Kostelec a Dobrušku jsme byli snadným soustem, zde nám už chuť do fotbalu a bojovnost chyběla. O lepší umístění jsme se připravili zbytečnou prohrou s Častolovicemi.
      Za dnešní výkon si zaslouží pochvalu Lukáš Lochman, Oliver Kozák a Matěj Lácha. 
 

Sestava : Fanda Škoda, Adam Hronovský, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Matěj Lácha, Matyáš Čapek, Martin Vecko, Eliáš Kozák, Filip Hnik

 
Výsledky:  MFK - Mladé Buky                 2:1 (Hnik, Hronovský)
                          - TJ Velké Poříčí           2:2 (Lochman, Vecko)
                          - Baník Rtyně                3:2 (Lácha 2x, Hronovský)
                          - TJ Červený Kostelec  0:4
                          - MFK Trutnov               0:2
                          - Kostelec/Častolovice  1:2 (Lochman)   
                          - Dobruška/Opočno       0:3
 
 
Pořadí : 1. Červený Kostelec, 2.Trutnov, 3.Velké Poříčí, 4.Dobruška/Opočno, 5.Kostelec/Častolovice, 6.MFK Nové Město n.M., 7.Rtyně v Podkr., 8. Mladé Buky

10.12.2017 - Ročník 2009 se zúčastnil turnaje v Č. Kostelci

MFK

V neděli 10.12. jsme se s ročníkem 2009 zúčastnili turnaje v Č. Kostelci. Vypořádat jsme se museli s absencí hned 4 ofenzivních opor. Tým jsme početně doplnili hráči ročníku 2010, nicméně i tak jsme měli k dispozici pouze 2 hráče stabilně nastupující v útoku.

Ve skupině po úvodní výhře nad týmem Broumova B začalo naše ofenzivní trápení, ve dvou dalších utkáních jsme nevstřelili gól a vypadli ze hry o medaile. Kluky se podařilo namotivovat alespoň pro boj o 5. místo. V posledním utkání skupiny udolali Zábrodí, v play-off až na penalty porazili B-tým Č. Kostelce a v utkání o umístění znovu se Zábrodím vydřeli solidní konečné umístění.

Hráčům nelze upřít bojovnost a snahu, tým ale neměl dost síly ani zkušeností. Herně byla všechna utkání vyrovnaná, bez vstřelených gólů ale nelze vyhrávat. Příležitost dostal zbytek kádru r. 2009, v útoku si zahráli i hráči, kteří na to nejsou zvyklí, dobrý výkon podali kluci z r. 2010. Potěšitelné je, že tým tentokrát stupňoval své soustředění. I když se ukázalo, že na nejlepší tentokrát nemáme, cíl vytyčený až v průběhu turnaje hráči dokázali splnit.

Sestava:

Žďára, Paar, M. Hubálek, Řehák, Bělobrádek, Kučera, Hanzl, Znamenáček, Jakl, Krč

Výsledky:

Skupina: MFK – Broumov B 5:0, MFK – Č. Kostelec A 0:3, MFK – Rtyně 0:1, MFK Zábrodí 1:0

O umístění: MFK – Č. Kostelec B 2:2 (PK 2:0), MFK – Zábrodí 2:1

Pořadí turnaje:

1.Solnice, 2. Č. Kostelec A, 3. Náchod, 4. Rtyně v P., 5. MFK N. Město n/M, 6. Zábrodí, 7. Úpice, 8. Č. Kostelec B, 9. Broumov A, 10. Broumov B

9.12.2017- Starší přípravka se zúčastnila halového turnaje v Jaroměři

MFK
Dne 9.12.2017 jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje v Jaroměři. Obsadili jsme hezké 4. místo, přičemž výsledek je dnes rozhodně lepší než předvedená hra. 
     Bohužel los turnaje nám dnes přisoudil velice dlouhé čekání mezi zápasy a kluci se těžko dostávali do zápasového tempa. Do turnaje jsme vstoupili výhrou nad Hořicemi, následně remizovali se Svitavami. Tento soupeř ve svém dalším zápase rozdrtil Chlumec 9:0, což vlilo do hlav našich hráčů přesvědčení, že výhru nad Chlumcem máme už v kapse. Opak byl pravdou a byli jsme rádi za další remízu, poté co jsme vedli o 2 góly a zbytečně inkasovali. V posledním zápase ve skupině jsme si výhrou nad Lánovem upevnili 2.místo a zajistili postup do semifinále, kde nám již vzhledem ke zdravotnímu stavu nemohl pomoci Tomáš Zelený, do té doby náš nejlepší střelec. V bojích o medaile jsme tahali za kratší konec, kdy zápas s Velkým Poříčím (vytvořilo společný tým s Červeným Kostelcem) rozhodl soupeř dvěma rychlými góly již v 1. minutě. V souboji o bronz jsme opět narazili na Svitavy. Gólem Petra Kozy jsme vyrovnávali na 1:1, poté již soupeř strhl výhru na svou stranu. 
     Hodnocení turnaje - velké množství chyb v zadních řadách, málo předvedené kombinace. Po dnešním turnaji musíme zvážit, zda si někteří hráči zaslouží nominaci na turnaje, neboť jejich přístup je na pováženou. Pokud půlka týmu střídá na pokraji sil a druhá se ani nezpotí, zřejmě není něco v pořádku. 
 
za trenéry SP hodnotil :
Hronovský Vladimír
 
Sestava: Lukáš Vrba - Tomáš Kirschlager, Michal Dusílek, Matěj Lácha, Adam Lorenc, Jan Havelský, Jáchym Komár, Petr Koza, Tomáš Zelený
 
Výsledky : MFK - Jiskra Hořice 1:0 (Lácha), - Svitavy 2:2 (Kirschlager, Zelený), - Chlumec n.C. 2:2 (Koza, Zelený), - Lánov 3:2 (Zelený 2, Koza), - V.Poříčí 1:6 (Lácha), - Svitavy 1:4 (Koza)
 
Celkové pořadí : 1.Chrudim, 2.Velké Poříčí, 3.Svitavy, 4.MFK Nové Město n.M., 5.Hořice, 6.Chlumec n.C., 7.Jaroměř, 8.Zábrodí, 9.Lánov, 10.Holice

Mužstvo mužů má nového trenéra!

petřík

Můžstvo mužů povede v jarní části sezóny nová trenérská dvojice ve složení:

hlavní trenér: Milan Petřík

asistent trenéra: Michal Hofman.

Milan Petřík naposledy působil jako trenér TJ Dobruška a má za sebou bohatou trenérskou kariéru - citujeme z webu TJ Dobruška:

"V roce 1996 se dobrušští dorostenci radovali ze zisku titulu oblastního přeborníka. Soutěži dominovali ziskem sedmasedmdesáti bodů a konta soupeřů zatížili celkem 115 góly! Mužstvo tehdy vedl kouč Milan Petřík, který se vrátil z angažmá v divizním SK Náchod. Dobrušský rodák a odchovanec místního fotbalu Milan Petřík vlastnící profi-licenci poté odešel do prvoligového SK Hradec Králové, kde se z dorostu přes B-tým dospělých postupně propracoval až lavičku prvního celku - účastníka Gambrinus ligy. Byl to právě trenér Petřík, kdo dovedl dobrušský A-tým dospělých k postupu do I. A třídy a dorost k zisku oblastního přebornického titulu."

M. Petřík působil i jako asistent trenéra u prvního mužstva FK Mladá Boleslav usilujícího o postup do nejvyšší domácí soutěže. A dále v divizním Týništi nad Orlicí, Čelakovicích, Pardubicích a Náchodě. 

Milan Petřík

Datum narození: 26. 1. 1963
Bydliště: Dobruška
Stav: rozvedený
Děti: Tomáš (26)
Markéta (21)
Hráčská kariéra: Dobruška, Nové Město n. M., Přepychy, Ohnišov, Dobruška

Mladší žáci v halovém turnaji r. 2005 a ml. v Červeném Kostelci vybojovali 1.MÍSTO !

MFK

První adventní neděli jsme se zúčastnili HT pro ročník 2005 a mladší v námi oblíbené co do výsledků, soupeřů i vzdálenosti Červeném Kostelci. A konečně se zase pro nás po dlouhé době jednalo o vítězný turnaj. Před turnajem jsme sice museli řešit řadu omluvenek ze zdravotních a rodinných důvodů, nakonec jsme však poskládali silný tým, i když jen s jedním hráčem na střídání. Reprezentovali nás dva kluci ročníku 05´, dva kluci ročníku 06´ a dokonce i dva kluci ročníku 07´ a všichni si odvedli své penzum kvalitní prácepro tým. Nepropustná skála Lukáš a neúnavný „čipera Vojta se jako tahouni týmu i rovnoměrně podělili o gólový příděl soupeřům. Velmi zdatně je doplňoval Pavel jako pilíř“ obrany a Kuba jako nepostradatelný univerzál, který na sebe po většinu turnaje vzal opět i roli brankáře. A nemůžeme opomenout i naše nejmladší, Matěje jako neutuchajícího bojovníka týmu a motorovou myš“ Tomáše, kteří svou nevyzpytatelností neustále motali hlavu našim soupeřům. Všechna utkání jsme v podstatě odehráli na polovině soupeřů a jen z důvodu menších úzkých branek a naší nerozvážnosti ve finální fázi útoků, nebyla naše vítězství jednoznačnější. I tak však klukům patří velký dík a přinejmenším stejně tak velká gratulace ! Konečně jsme se zase všichni dočkali a odměnili nejen sebe, ale i rodinnépříslušníky za jejich neutuchající podporu. Krásný advent všem !!!

sestava:  Uhlíř Jakub, Knap Lukáš, Matouš Pavel, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Zelený Tomáš

Utkání:

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř  1 : 0

Branka:  Knap

MFK Nové Město n/M – Rozkoš Česká Skalice  3 : 0

Branky: 2x Čížek, Knap

MFK Nové Město n/M – Nová Paka-Stará Paka  2 : 0

Branky: 2x Knap

MFK Nové Město n/M – Úpice-Rtyně  2 : 0

Branky: 2x Čížek

MFK Nové Město n/M – TJ Spartak Police n/M  2 : 1

Branky: Lácha, Knap

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2005  1 : 0

Branka: Čížek

MFK Nové Město n/M – TJ Červený Kostelec 2006  0 : 0                     

Celkové pořadí:                      1. MFK Nové Město n/Metují

                                               2. FK Jaroměř

                                               3. Nová Paka-Stará Paka

                                               4. TJ Červený Kostelec 2005

                                               5. TJ Červený Kostelec 2006

                                               6. TJ Spartak Police n/M

                                               7. Rozkoš Česká Skalice

                                               8. Úpice-Rtyně

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 28 55 82 109 Další »