30.9.2017 - Muži doma získali s Rychnovem 1 bod

MFK Nové Město nad Metují - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:1 (0:0) p.k. 9:10

Branka MFK: 73. Růžička

Sestava MFKHolý - Soumar, Darebník, Kollár (78. Hůlek), Borůvka (46. Flígr), Lelek, Vít, Valášek (84. Hofman), Zákravský, Růžička, Nejman

Celý zápas hrstce diváků mnoho zajímavého nenabídl. První šanci měli až hosté ve 29. minutě, když stříleli po rohovém kopu nad branku. Ve 40. minutě jejich střelu zablokoval domácí obránce a ve 44. minutě šla střela vedle. Domácí se k ohrožení branky nedostali.

V druhém poločase se již divácí dočkali branek. Nejdříve hlavou po rohovém kopu skóroval za domácí Růžička v 73. minutě a v 79. minutě srovnal stav na 1:1 hostující Brandejs. Tento výsledek vydřel až do konce normální hrací doby, a tak o druhém bodu rozhodovali penalty. Ty byly z celého utkání nejzajímavější, jelikož se rozhodlo až ve 12 série a druhý bod si odvážejí hosté.

"Oba týmy v nekompletní sestavě, minimum brankových šanci, oba góly že standartnich situaci, zasloužená remíza. Vzhledem ke katastrofálnímu stavu hrací plochy, kde nebylo možné pokusit se praktikovat ani náznak kombinační hry byl k vidění spíše boj a kopaná, než fotbal úrovně KP." - D. Maur

30.9.2017 - Starší žáci doma porazili Chlumec

V sobotu 30.9. pokračoval krajský přebor starších žáků utkáním na domácím hřišti s Chlumcem/Novým Městem.

Soupeř začíná svižně a už po dvou odehraných minutách zvoní na břevno naší branky. Následuje na pohled nudná část, kdy se hraje ve středu hřiště s náznaky brejků na obou stranách. Až v 17. minutě se dostává k zakončení David Rücker a jdeme do vedení. Jenže soupeř zanedlouho z pokutového kopu vyrovnává. Další gólový příděl však patří nám. Nejprve zapadá přímý kop Davida Rückera za záda hostujícího brankáře, pak navyšuje vedení Petr Čerenkov a k závěrečnému gólu první půle vybízí David Rücker Adama Buriánka a ten neváhá. I po půli se nám střelecky daří – Pepa Novák nabízí gól Adamu Buriánkovi a ten navyšuje naše vedení. A mohlo být ještě vyšší jenže střela Adama Buriánka skončila na břevnu a za nedlouho dorážka Davida Rückera nemířila mezi tyče. A tak přišlo co muselo. Soupeř dvěma góly snižuje. Zvlášť na ten z přímého kopu bude chtít náš gólman hodně rychle zapomenout. Vzápětí nabízí Adam Buriánek gól Davidu Rückerovi, ten ale v rozhodujícím okamžiku míjí míč. Vše si ale vynahradí o několik minut později, kdy z brejku uzavírá náš gólový účet. Soupeř ještě po krásné kombinaci snižuje, navíc už ale nezbývá čas.

Přestože výsledek, obzvlášť ten poločasový může vypovídat o jednoznačném průběhu není to tak úplně pravda. Jen jsme šli štěstí víc naproti.  Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

Sestava MFK:  Bartošík – Valtera, Knap, Vacek, Novotný, Čerenkov, Ťokan, Novák, Buriánek, Rücker, Šafář, Smola

MFK : Chlumec/Nové Město  6:4  (4:1)

Branky MFK: Rücker 3, Buriánek 2, Čerenkov

28.9.2017 - Pokračoval i okresní přebor mladších přípravek

e sváteční čtvrtek pokračovala okresní soutěž mladších přípravek dalším kolem v Červeném Kostelci. Naši nejmladší fotbalisté zvítězili v prvním utkání,když střelecky exeloval Lukáš Macháček autor 4 branek. Ve druhém utkání se nám již tak nevedlo,když o vítězství i v tomto utkání nás připravilo neproměnění šancí hráčů, když zejména Vašek Hoffinger měl před sebou několikráít brázdnou branku,ale vždy ji minul. V tomto utkání se také projevila i fyzická vyspělost starších hráčů soupeře. Učast hráčů na turnaji poznamenala nevhodnost termínu a marodka.

24.9.2017 - Mladší žáci hráli v Třebechovicích

Sestava:  Dusílek Michal, Valtera Petr, Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš, Lácha Matěj, Čížek Vojtěch, Týfa Tobiáš, Kuřátko David, Zelený Tomáš, Šimek Martin

Výsledky:

MFK Nové Město n./M. – SK Týniště n.O.  2 : 0  (2 : 0)

Branky: Kuřátko, Šimek

MFK Nové Město n./M. – SK Třebechovice p.O.  1 : 8  (1 : 5)

Branka: Týfa

24.9.2017 - Muži si vezou z Č. Kostelce "kanára"

TJ Červený Kostelec - MFK Nové Město nad Metují 6:0 (3:0)

Sestava MFK: Holý - Jelen, Kollár (79. Darebník), Srubjan (57. Valášek), Lelek, Klikar (69. Borůvka), Vít (81. Maur), Semerák (46. Soumar), Zákravský, Růžička, Nejman

"Průběh prvního poločasu byl pro nás nespravedlivý a fotbalový bůh se k nám obrátil zády.V 1 min. PK 1:0 ve 34. min. náhodný nákop končí v naší brance 2:0 a v 45.min.z rohu gól do šatny 3:0.Po důrazné domluvě v šatně přesto vůbec nezachytíme nástup domácích,kteří během 10 min. 3 krát poměrně lechce skorovali a naše sebevědomí bylo na bodě mrazu.Musíme opět začít hrát účelný a hlavně bojovný fotbal,který nás zdobil v závěru loňské sezony ,jiná cesta pro nás není,pokud chceme být úspěšní." - D. Maur

24.9.2017 - Starší dorost zvítězil 4:0

MFK Nové Město nad Metují - Nová Paka / Stará Paka   4 : 0 (poločas 2 : 0)

Branky: 5´, 10´ Borůvka Adam, 72´, 83´ Tesař Filip

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Zítko Daniel, Hladík Jaromír - Petráš Šimon (80´ Rücker David), Hůlek Dušan, Novák Tomáš (69´Sivý Marian), Tesař Filip - Flígr Dominik, Borůvka Adam

Do utkání jsme vstoupili bez dvou nemocných hráčů základní sestavy, Dominika Zamastila a Lukáše Holčíka, avšak s čerstvou posilou Tomášem Novákem. Hrálo se opět na těžkém deštěm zkrápěném terénu.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již v desáté minutě jsme navyšovali stav utkání se spoustou dalších neproměněných brankových příležitostí. Ačkoli se výsledek utkání může zdát jednoznačný, soupeř se neustále sympatickým výkonem snažil zvrátit nepříznivý výsledek.

Nutno podotknout, že naši hráči měli celý zápas pod kontrolou, snažili se  na těžkém terénu kombinační hrou zaskočit soupeře. Ale teprve 72´  minuta a třetí branka našeho mužstva rozhodla o výsledku tohoto zápasu. Čtvrtá branka byla již třešničkou na dortu.

Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a opětovné potvrzení prvního místa v KP staršího dorostu.

Naší nové posile Tomáši Novákovi přejeme, aby se mu u nás v klubu líbilo a věříme, že se mu u nás bude dařit.

Trenéři: Janeček Ivo, Soukup Václav

23.9.2017 - Mladší přípravka opět odehrála 2 turnaje

Mladší přípravka se v sobotu 23.9. představila na sousedních hřištích – v Č. Kostelci a na Zábrodí. Náročnější zápasy jsme předpokládali v okresním přeboru, kde nás čekaly první 2 celky tabulky. Nominaci jsme tedy podřídili okolnostem, okresní přebor odehrál kombinovaný tým, krajský přebor ročníkové týmy.

V Č. Kostelci se dařilo týmu 2009, který v prvním utkání domácí přehrával. Na rozdíl od minulého týdne, kdy jsme hráli se stejným soupeřem neefektivně, svoji převahu dokázal vyjádřit i brankově. Všichni hráči odehráli dobré utkání, potěšil výkon uzdraveného Sama Řeháka. Také tým 2010 herně nezklamal, výsledek ovlivnila jediná hráčka domácích, která vsítila většinu branek. Ve druhém utkání s výkonnostně slabšími Rasoškami si hráči obou týmů s chutí zastříleli, gólově se prosadily i 2 posily z předpřípravky (V. Hoffinger a L. Macháček), kterým tímto gratulujeme k úspěšné střelecké premiéře na velkém hřišti.

Na Zábrodí jsme na úvod bez větších komplikací porazili týmy Police n/M a domácích. S lídrem soutěže z V. Jesenice jsme odehráli vyrovnaný, dramatický zápas s vynikající atmosférou, která si nezadala se zápasy dospělých. Po bezbrankovém prvním poločase jsme ve druhém otočili výsledek a bylo jasné, že v koncovce rozhodne maličkost. Tou se, bohužel, stalo zranění Vašíka Poláčka, který byl ve zdi doslova knock-outován a ze zápasu musel odstoupit. Přestože ostatní borci bojovali až do konce, klíčový útočník nám chyběl v obranné fázi, kde jsme nedokázali pokrýt 2 dorážky soupeře z druhé vlny. Ani přes porážku ale není hráčům co vytknout, náročný turnaj odehráli velmi dobře.

Krajský přebor Červený Kostelec:

Tým 2009: Sestava: Hubálek M., Leugner, Řehák, Žďára, Ježek, Hubálek T., Výsledky: MFK – Č. Kostelec 7:1, MFK – Rasošky 24:0, Trenér: T. Leugner

Tým 2010: Sestava: Linhart, Znamenáček, Jakl, Čáp, Plašil, Tichý, Hoffinger, Macháček, Výsledky: MFK – Č. Kostelec 1:13, MFK – Rasošky 12:3, Trenér: M. Hubálek

Okresní přebor Zábrodí:

Sestava: Paar, Říha, Kučera, Bělobrádek, Hanzl, Škoda, Poláček, Výsledky: MFK – Police n/M 8:2, MFK – Zábrodí 7:4, MFK – V. Jesenice 2:4, Trenér: J. Bělobrádek

23.9.2017 - Starší přípravka má za sebou 4. kolo

Podzimní počasí ovlivnilo naši sestavu ve 4.kole KP, když již v týdnu jsme věděli, že s námi nepojedou 2 brankaři a dalších 5 hráčů do pole. Trochu zvláštní los této sezony nám za soupeře opět přidělil domácí Kostelec/Častolovice, se kterým jsme znovu absolvovali vyrovnané zápasy a o lepší výsledek nás připravily individuální chyby v obraně a malá produktivita v útoku. Poprvé v sezoně jsme se utkali s SK Rozkoš.
     První tým se dnes potýkal s nedodržováním základních fotbalových dovedností. Hráči se zbrkle zbavovali míče, popřípadě jej ztráceli při individuální snaze místo zapojení kombinace. Ve hře chyběla nabídka na míč, často jsme akci začínali dlouhým výhozem brankáře, kdy jsme ale míče rychle ztráceli. Nejpovedenější byl dnes jeden poločas s Kostelcem.
     Druhý tým dnes opět posílil Matěj Lácha, kterému musíme opět poděkovat za jeho výkon. Názorně se ukazuje, jak jeden hráč dokáže změnit průběh zápasu. Dnes jsme měli vynikající vstup do prvního poločasu s domácími, kdy jsme celkem brzy vedli o tři branky. Bohužel jsme soupeře nechali dorovnat, ale v závěru převážili výhru na naši stranu. S Rozkoší jsme si vybrali slabší chvilku v prvním poločase, kdy jsme měli možná i více šancí než soupeř, který byl však lepší v zakončení. Nejlepší výkon si nechali kluci na poslední poločas, proti papírově silnějšímu týmu Rozkoše. Na soupeři bylo znát, že neměl žádného hráče na střídání a fyzicky odpadal. Toho jsme dnes využili i za velkého přispění Fandy Škody v brance, který předvedl možná svůj nejlepší výkon na pozici brankáře. Dnes chválím celý tým za bojovnost.
     Děkujeme rodičům za podporu a pomoc s dopravou.

trenéři SP:
Vladimír Hronovský
Milan Vrba

Sestava :

1. tým  - Michal Dusílek - Petr Koza, Jan Havelský, Jáchym Komár, Martin Vecko, Karel Dašek, Josef Rozsypal, Tomáš Kirschlager, Tomáš Zelený
2. tým - Fanda Škoda - Štěpán Zámečník, Filip Hnik, Lukáš Lochman, Vojtěch Bělobrádek, Adam Hronovský, Lukáš Kumprecht, Matěj Lácha

Mladší přípravka pokračovala i v okresním přeboru

V uplynulých dnech sehráli naši nejmenší další zápasy Hydraulika Vancl okresní soutěže mladších přípravek. V zápase s tradičním rivalem V.Jesenicí za hlasitého povzbuzování obou táborů kluci  vybojovali remízu, když při vyrovnávající brance Vašek Hoffinger a  Lukáš Macháček doslova dotlačili společně míč do branky domácích. V zápase s Náchodem kluci dokázali držet krok se soupeřem  jen první poločas, ve druhém poločase se ale  projevila větší fyzická vyspělost domácích. V utkání s Českou Skalicí si naopak kluci s chutí zastříleli.

Zápasy odehráli:
Hoffinger Václav,Macháček Lukáš, Dyntar Marek, Mencl Patrik, Šulc Martin, Škoda Šimon,

trenéři

Starší dorost odehrál 2 utkání

MFK Nové Město nad Metují - FC Slavia Hradec Králové  4 : 3 (poločas 1 : 0)

Branky: Flígr Dominik 15´, Borůvka Adam 60´, 62´, 85´

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Petráš Šimon - Hůlek Dušan, Zamastil Dominik, Zítko Daniel, Ťokan Vojtěch - Flígr Dominik, Borůvka Adam

Za nepříznivého nedělního dopoledního počasí nastoupil starší dorost k dalšímu utkání Krajského přeboru. Bylo jasné, že pokud chceme na těžkém promoklém terénu  uspět, nemůžeme předvádět žádnou kombinační parádu a vsadili jsme na dva rychlíky na hrotu. V patnácté minutě se po rychlé rozehrávce našeho brankáře Martina Hůlka individuálně prosadil Dominik Flígr. Nutno uznat, že po vstřelení naší branky nás soupeř začal přehrávat a jen díky nasazení a brankáři jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.

Po přestávce se nám nepodařilo zachytit nástup soupeře a v padesáté páté minutě jsme prohrávali 1 : 3. Naši hráči to však nesložili a jako správný kapitán to vzal na sebe Adam Borůvka. V rozmezí dvou minut utkání vyrovnal a pět minut před koncem rozhodl.

Výsledek je dílem celého mužstva, děkujeme všem hráčům za obětavý výkon.

FK Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují  2 : 3 (poločas 2 : 2)

Branky: 6´, 42´ Flígr Dominik, 48´Hůlek Dušan (penalta)

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Petráš Šimon - Hůlek Dušan, Zamastil Dominik, Zítko Daniel, Tesař Filip - Flígr Dominik, Borůvka Adam

Již v šesté minutě utkání se prosadil Dominik Flígr a tím jsme domácí mužstvo zaskočili. Když se v desáté minutě opět ocitl Dominik po individuální akci tváří v tvář domácímu brankaři, mohlo být z naší strany veseleji, ale Dominik svoji příležitost tentokrát nedokázal zužitkovat. Pravidlo "nedáš, dostaneš" se potvrdilo a ve dvanácté minutě po standartní situaci bylo srovnáno. V této fázi utkání nás soupeř přehrával. Následovala další standartní situace soupeře a prohrávali jsme 2 : 1. Do poločasu se ještě opět trefil Dominik Flígr a do kabin jsme odcházeli za nerozhodného stavu.

Proti minulému zápasu jsme vstup do druhého poločasu nepodcenili a aktivní hrou se snažili rozhodnout výsledek utkání. Ve 48´ minutě byl ve vyložené brankové situaci faulován Daniel Zítko. Následnou penaltu s přehledem proměnil Dušan Hůlek. V osmdesáté minutě se naše útočné duo Dominik Flígr a Adam Borůvka po kombinační akci ocitlo samo před brankářem domácího týmu. Špatné vyřešení této situaci nám mohlo být osudným. Domácí tým vrhl vše do útoku a my jsme se v této fázi nedostali na jeho polovinu. Výsledek jsme ovšem ubránili a mohli slavit další vítězství.

S odstupem času můžeme konstatovat, že jsme v tomto kole narazili na nejkvalitnějšího soupeře, výborně fyzicky i herně připraveného a o to více nás vítězný výsledek těší.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 27 52 78 103 Další »