4.2.2017 - Muži v přípravě i podruhé zvítězili

MFK

MFK Nové Město nad Metují - Holice 5:1 (3:0)

Branky a asistence MFK: Zákravský (Růžička), Macháček (Růžička), Semerák (Hanuš), Soumar (Macháček, Klikar), Macháček (Klikar).

Za domácí do utkání nastoupili:

Holý - Nejman, Zákravský, Jelen, Srubjan, Darebník, Růžička, Lelek, Klikar, Soumar, Macháček, Semerák, Hanuš, Maur V. a dorostenci Valášek a Vítek.

"V týmu hostí se objevilo mnoho dorostenců, s takto oslabeným soupeřem jsme utkání rozhodli už do přestávky, mnoho šancí ještě zůstalo nevyužito."

M. Killar - trenér domácích 

                                                           

28. 1. 2017 - muži odehráli první přípravné utkání

MFK

28. 1. 2017 - přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. - Sp. Police n. Met.  3:1(1:1)

branky MFK: Nejman, Maur, Semerák

 

V prvním přípravném utkání se MFK utkal s Policí n. Met. Po celý zápas měli domácí herní převahu, vytvořili si velké množství gólových šancí,

ale špatným zakončením se připravili o výraznější vítězství. Konkurz na střelce pokračuje.     ZM  

29.1.2017 - Ročník 2008 odehrál turnaj v Červeném Kostelci

MFK

Dne 29.1.2017 se měl ročník 2008 zúčastnit turnaje v Červeném Kostelci. Vzhledem k velké marodce a jiným okolnostem jsme zvažovali jeho zrušení, neboť ještě v úterý byli k dispozici pouze 4 hráči. Nakonec jsme i s ohledem na pořadatele na turnaj vyrazili, i když ještě v sobotu onemocněli další 3 hráči. Výrazně nám pomohli 2 kluci z ročníku 2009 a kádr jsme doplnili i jedním hráčem z roč. 2007.

V prvním zápase jsme překvapili pozdějšího finalistu Trutnov a uhráli s ním remízu, následně jsme minimálním rozdílem a po zbytečných chybách ztratili zápasy s Červeným Kostelcem a Jaroměří. V závěrečné zápase ve skupině jsme si poradili s týmem ZŠ Náchod.      

V play off o umístění jsme předvedli naše nejlepší výkony. Nejprve jsme zaskočili jak sami sebe, tak hlavně soupeře z Rychnova nad Kněžnou, nad nímž jsme vedli již 3:0, když při třetím góle se blýskl "Gareth" Šnips, soupeř nakonec pouze zkorigoval výsledek jedním gólem v závěru. V zápase o celkové 5. místo jsme se utkali opět s Červeným Kostelcem, kterému jsme měli co vracet. Krátce před koncem byl při úniku penaltově faulován Eliáš Kozák, rozhodčí to však přehlédl, nakonec jsme přeci jen vyrovnali na 1:1 a následně uspěli v penaltové rozstřelu. Úspěšným exekutorem byl Lukáš Lochman a rozhodující gól dal Gabriel Váňa, který si dnes odbyl velice úspěšnou premiéru v brance, předváděl výborné výkony a mnohokrát nás podržel. V rozstřelu dvě penalty chytil. Pochválit musím i oba Vašíky, kdy hlavně Leugner svou bojovností rozhodl zápas s Rychnovem nad Kněžnou a vyrovnával proti Č. Kostelci. 

Dnes děkuji všem hráčům a rodičům, kteří se zúčastnili. 

Hronovský Vladimír

trenér MP

Sestava - Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Marek Šnips, Vašík Poláček, Venda Leugner, Jáchym Komár

Výsledky :

MFK - Trutnov 0:0

MFK - Červený Kostelec 1:2

branka : Poláček

MFK - Jaroměř 0:2

MFK - ZŠ Náchod 4:0

branky : Komár 2x, Poláček, Lochman

MFK - Rychnov n.Kněžnou 3:1

branky : Leugner 2x, Šnips

MFK - Červený Kostelec 1:1, na pen. 2:1

branky : Leugner, pen. Lochman, Váňa 

22.1.2017 - Ročník 2007 si zahrál na turnaji v Jaroměři

MFK

V neděli 22.1. odpoledne jsme s hráči ročníku narození 2007 odehráli "rychloturnaj" o 6 týmech v Jaroměři. Úvod nám vcelku vyšel. Jak s domácí Jaroměří, tak s Hořicemi jsme předváděli dobrý fotbal, po většinu času na soupeřově polovině, bohužel však s opakujícími se problémy v zakončení. Kdyby nebylo naší nemohoucnosti směrem dopředu, brankový rozdíl v těchto zápasech by byl mnohem výraznější. Poté od zápasu s favoritem naše hra začala strmě "uvadat". Sice jsme málem dotáhli jasný náskok Pardubic do vyrovnání, ale nepodařilo se a tím skončil i náš kvalitní projev na tomto turnaji. Dá se říci, že v následných utkaních se ze sedmi našich kluků o nějaký pěkný výkon či slibný výsledek rvali možná tak tři a na našem fotbalovém projevu to bylo velmi znát. Inu, nesmíme na sobě přestat makat a to po všech stránkách ...

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

sestava:  Vrba Lukáš, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Čapek Matyáš, Vecko Martin, Koza Petr, Komár Jáchym

Utkání:
MFK Nové Město n/M - FK Jaroměř  1 : 0
Branka: Vecko
MFK Nové Město n/M - TJ Jiskra Hořice  3 : 0
Branky: 2x Komár, Lácha
MFK Nové Město n/M - FK Pardubice  2 : 3
Branky: 2x Lácha
MFK Nové Město n/M - TJ Dobruška  2 : 5
Branky: Lácha, Zelený
MFK Nové Město n/M - FK Náchod  2 : 5
Branky: 2x Lácha

Celkové pořadí:      1.  FK Pardubice
                                2.  TJ Dobruška
                                3.  FK Náchod
                                4.  MFK Nové Město n/M
                                5.  FK Jaroměř
                                6.  TJ Jiskra Hořice

15.1.2017 - Ročník 2006 bojoval na turnaji v Třebši

MFK

V neděli 15.1. jsme odehráli se SP halový turnaj v Třebši u HK. Pro nás opět turnaj, na kterém jsme mohli skončit jak první, tak třeba i poslední. Bohužel nám opět chyběli oba "hradečáci" a navíc jsme tentokrát neměli k dispozici ani klasického brankáře. Hned v prvním utkání proti Novému Hradci jsme dobrou hrou dosáhli po polovině odehraného času na vedení 2:0. Bohužel jsme pak nakonec všechny body ztratili obdrženou brankou v posledních sekundách zápasu. Poté jsme vcelku jednoznačně porazili posílený výběr Smiřic a následně jsme znovu hned v úvodu utkání proti domácímu A týmu vedli 2:0 a jak přes kopírák jsme o vítězství opět přišli. Následně jsme ostudně prohráli s Třebechovicemi a jen rozdílem jednoho gólu (na úkor dvou dalších "stejněbodových" soupeřů) se štěstím postoupili mezi šest nejlepších. Ve finálových utkáních jsme nakonec jednoznačně podlehli Jaroměři, gólem v posledních sekundách přehráli B-tým domácích a nakonec s bojovným duchem, ale přeci jen podlehli celkovým vítězům z Nemošic. Doufejme, že tento turnaj byl pro většinu kluků dalším důkazem a ponaučením, že fotbal hrát umí, jen jde o to, jak moc "chtějí" !

Josef Lácha, Ivana Holá
trenéři SP

sestava:  Matouš Pavel, Uhlíř Jakub, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Kuřátko David, Holý Tomáš, Zítko Tomáš

Utkání:
MFK Nové Město n/M - Nový Hradec  2 : 3
Branky: 2x Lácha
MFK Nové Město n/M - Smiřice  3 : 1
Branky: Kuřátko, Zelený, Holý
MFK Nové Město n/M - Třebeš A  2 : 2
Branky: 2x Lácha
MFK Nové Město n/M - Třebechovice  0 : 2
MFK Nové Město n/M - Jaroměř  1 : 6
Branka: Matouš
MFK Nové Město n/M - Třebeš B  3 : 2
Branky:  2x Zelený, Matouš
MFK Nové Město n/M - Nemošice  1 : 3
Branky:  Matouš
                
Celkové pořadí:      1.  Nemošice
                                2.  Jaroměř
                                3.  Třebeš A
                                4.  Třebeš B
                                5.  MFK Nové Město n/M
                                6.  Nový Hradec
                                7.  Smiřice
                                8.  Červený Kostelec
                                9.  Náchod
                                10.  Třebechovice

15.1.2017 - Mladší žáci odehráli turnaj v Jaroměři

MFK

V neděli 15.1. ze mladší žáci zúčastnili halového turnaje v Jaroměři. Vstup do turnaje jsme měli skvělý. Několik vteřin po úvodním hvizdu zápasu s Třebší dáváme gól. Ale zatím co se soupeř pomalu dostává do tempa, my jsme stále jako na procházce. Ve druhém utkání s Dvorem Králové sice máme územní převahu, ale gólově se prosazujeme až po několika minutách. Jenže soupeř, po našem nedůrazu, vzápětí vyrovnává. Nakonec je ale vítězství na naši straně. To následném utkání s Trutnovem od začátku taháme za kratší konec. Vojta Čížek dokonce likviduje šanci soupeře až na brankové čáře. Postupem času hru vyrovnáváme, ale laciný gól z půlky hřiště nám na okamžik bere vítr z plachet. Naštěstí ale jen na okamžik, protože za nedlouho krásnou kombinací Čerenkov – Smola vyrovnáváme. Další naše šance ale zůstávají nevyužity a tak polovinu bodů bere soupeř. V následném utkání ale dělbu bodů nepřipouštíme a vítězíme nad Rychnovem nad Kněžnou. A pak přichází výbuch. RMSK Cidlina „05“ si dělá na hřišti co si zamane a naši jim v tom nijak nebrání. S Velkým Poříčím sice po kličkované Tomáše Smoly dává Petr Čerenkov branku, vítězné štěstí se ale přiklání k soupeři. Závěrečné vítezství nad Novým Hradcem už na dnešním ospalém výkonu nic nemění.        

Sestava MFK:  Bartošík – Čížek, Knap, Smola, Čerenkov, Šafář, Týfa, Novotný

Utkání:

MFK : Sokol Třebeš 2:5

Branky MFK: Čerenkov, Čížek

MFK : TJ Dvůr Králové n.L.  4:1

Branky MFK: Čerenkov 2, Smola, Knap

MFK : MFK Trutnov  1:1

Branka: MFK Smola

MFK : Spartak Rychnov nad Knežnou  2:0

Branky MFK: Knap, Smola

MFK : RMSK Cidlina „05“  2:7

Branky MFK: Šafář, Knap

MFK : TJ Velké Poříčí  1:2

Branky MFK: Čerenkov

MFK FC Nový Hradec Králové  5:1

Branky MFK: Smola 2, Knap, Týfa, Šafář

Konečné pořadí turnaje: 1. MFK Trutnov, 2. Sokol Třebeš, 3. RMSK Cidlina, 4. MFK Nové Město, 5. TJ Dvůr Králové, 6. TJ Velké Poříčí, 7. Rychnov nad Kněžnou, 8. FC Nový Hradec Králové

8.1.2016 - Mladší přípravka hrála turnaj v Pardubicích

MFK

Dne 8.1.2017 se ročník 2008 zúčastnil prvního letošního turnaje, tentokrát v Pardubicích. Vzhledem k obsazení turnaje jsme neodjížděli s přehnanými cíli, účelem bylo zahrát si a znovu naskočit do fotbalového kolotoče. Netušil jsem však, že jako na kolotoči si budeme připadat v průběhu celého turnaje. Pro všechny soupeře jsme byli snadným protivníkem, který nijak nekouše a neublíží. Za celý turnaj jsme vstřelili pouze jeden gól a mnoho jich inkasovali. Dnes není koho vyzdvihnout a pochválit, maximálně rodiče za jejich podporu. Snad jsme si to nejhorší vybrali hned na začátku roku a dál to bude jen lepší. Chtěl bych, aby mne hráči přesvědčili, že se na trénincích něco naučili a konečně to začali prodávat v zápasech.  

Vladimír Hronovský

trenér MP

Sestava : Štěpán Čáp, Fanda Škoda, Oliver a Eliáš Kozákovi, Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Ondřej Říha, Adam Hronovský

Pořadí turnaje :  Kladno, Česká Skalice, Pardubice, Chrudim, Admira Praha, MFK Nové Město

V náchodském deníku vyšel rozhovor s M. Killarem, trenérem mužů

MFK

V Novém Městě jste už pár podzimů zažil, do jakého šuplíku byste zařadil ten letošní?
Co se týče výsledků, je samozřejmě ten nejhorší.

V čem se ten letošní podzim od těch minulých lišil a v čem se jim naopak podobal?
Hodně podobné to bylo v tom, že jsme dobře odehraná utkání nedokázali dotáhnout k vítězství, naopak jsme body posbírali v utkáních, kdy jsme tahali za kratší konec. Výsledková krize paradoxně vygenerovala bezva partu, která se s nastalou situací nehodlá smířit.

V létě vám odešla útočná tykadla Sedláček – Voráček, což se odrazilo i v mizerné koncovce. Byla tedy právě koncovka tím, co vás v první polovině sezony nejvíce trápilo?
Každá ztráta hráče základní sestavy je pro nás citelná, a není to jen o střelcích. Nás určitě nejvíc oslabil odchod Ládi Kudláčka a „pozvolné" ukončení kariéry Vaška Krunčíka. Stačí se podívat na počet obdržených branek v průběhu podzimu.

V průběhu podzimu jste museli řešit kromě jiných problémů i ty na brankářském postu. Jak se nakonec tato situace vyvinula?
Zůstává Lukáš Holý, i když to bude mít velmi těžké vzhledem ke studiu na vysoké škole a s tím spojené minimální trénovanosti. Do přípravy se pak zapojí Honza Šebesta (ročník 1992), který podzim odchytal v týmu Nového Hradce. Věřím, že bez problému zapadne do našeho kolektivu a využije šanci ukázat, že chytat umí. U nás k tomu bude mít příležitostí dost (smích).

Dojde po bodově nepovedeném podzimu k nějakým hráčským změnám?
Přivést rozdílového hráče, natož střelce, je velice obtížné. S několika hráči probíhají jednání, je však příliš brzo na nějaké závěry.

Nové Město patří v návštěvnosti k těm nejhorším. Má tato skutečnost vliv na hráče, nebo si myslíte, že návštěvnost souvisí s tím, jak se týmu aktuálně daří?
Jsem tady už šest let, a návštěvy nebyly lepší ani v době, kdy se postupovalo. Podobné to je ale i v jiných městech, můžeme jen závidět třeba Červenému Kostelci.

Kdy začínáte zimní přípravu a jak byste si ji ideálně představoval?
Začínáme v pondělí 9. ledna a využijeme všechny možnosti, abychom byli na jarní část soutěže dobře připraveni. Rozhodujícím faktorem bude, jak se k tomu postaví hráči, zda budou ochotni pro záchranu krajského přeboru obětovat trochu víc, než byli zvyklí. Ale současná parta to určitě dokáže, o tom nepochybuji.


Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/killar-soucasna-parta-to-dokaze-o-tom-nepochybuji-20170105.html

Plán zimní přípravy mužstva mužů

MFK
                                     Plán zimní přípravy - "A" muži    MFK            jaro 2017
           
den a datum činnost místo čas poznámka
PO 9.1. TJ  UT/NM 17.30  
ST 11.1. TJ  UT/NM 17.30  
13.1. TJ  UT/NM 16.30 posilovna + UT
SO 14.1.              PU / MFK A - SD UT/NM 14.00  
PO 16.1. TJ  UT/NM 17.30  
ST 18.1. TJ  UT/NM 17.30  
20.1. TJ  UT/NM 16.30 posilovna + UT
SO 21.1.            PU / MFK -  Jaroměř UT/NM 14.00  
PO 23.1. TJ  UT/NM 17.30  
ST 25.1. TJ  UT/NM 17.30  
27.1. TJ  UT/NM 16.30 posilovna + UT
SO 28.1.               PU /  MFK - Police UT/NM 14.00  
PO 30.1. TJ  UT/NM 17.30  
ST 1.2. TJ  UT/NM 17.30  
3.2. TJ  UT/NM 16.30 posilovna + UT
SO 4.2.              PU /  MFK - Holice UT/NM 14.00  
PO 6.2. TJ  UT/NM 17.30  
ST 8.2. TJ  UT/NM 17.30  
10.2. TJ  UT/NM 16.30 posilovna + UT
NE 12.2.              PU /  Trutnov B - MFK Trutnov 14.00  
PO 13.2. TJ  UT/NM 17.30  
ST 15.2. TJ  UT/NM 17.30  
17.2. TJ  UT/NM 16.30 posilovna + UT
SO 18.2.       PU / MFK - 1. FC Žamberk UT/NM 14.00  
PO 20.2. TJ  UT/NM 17.30  
ST 22.2. TJ  UT/NM 17.30  
24.2. Soustředění   UT/NM 10.00/16.30 UT dop. / posilovna + UT odp.
SO 25.2. Soustředění + PU / MFK - Černilov UT/NM 14.00 UT malá dop. / PU odp.
NE 26.2. soustředění UT/NM 10.00 UT malá dop. 
PO 27.2. TJ / volno (v př. soustředění) UT/NM 17.30  
ST 1.3. TJ  UT/NM 17.30  
3.3. TJ  UT/NM 16.30 posilovna + UT
SO  4.3.                PU / MFK - H. Jelení UT/NM 14.00  
PO 6.3. TJ  UT/NM 17.30  
ST 8.3. TJ  UT/NM 17.30  
10.3. TJ  UT/NM 17.30  
SO 11.3. MU      
           
Časy tréninků se mohou vzhledem ke změnám rozvrhů na školách a požadavkům na obsazení ploch měnit.
« Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 58 87 115 Další »