1.10.2016 - Muži v derby jasně porazili Provodov

MFK Nové Město nad Metují - Sokol Provodov 5:2 (3:1)

Branky: 18. Jelen, 30.+89. Práza, 34. Macháček, 68. Klikar - 7. Nejman, 67. Nožka

Sestava MFK: Krunčík - Jelen, Darebník, Srubjan, Nejman, Lelek, Macháček (84. Vítek), Zákravský, Soumar (64. Valášek), Práza (90. Maur V.), Klikar (87. Maur D.)

Sestava Provodov: Goll - Chmelík, Bogusz (46. Khun), Nožka, Nejman, Rojšl (79. Zelený), Čtvrtečka, Kulhánek, Fiedler, Dřízal (87. Bek), Srkal

Důležité derby pro obě mužstva začali lépe hosté, když již v 7. minutě trestný kop Nejmana prolétl vápnem a po odskoku skončil překvapivě v domácí brance - 0:1. Domácímu týmu se podařili již za deset minut srovnat a také ze situace po trestném kopu. Míč se dostal k Jelenovi, ten se uvolnil a nekompromisní ranou pod břevno srovnal na 1:1. Od té doby na hřišti dominovalo jasně mužstvo domácích, které se několikrát dostalo do přečíslení či rovnou za obranu domácích. Ve 30. minutě se k jedné takové akci dostal Lelek, nahrál před branku volnému Prázovi a ten "uklidil" míč do branky - 2:1. V 33. minutě čaroval v brance hostí Goll, jenž je jinak stoperem, když vyrazil střelu z dálky a poradil si i s její dorážkou zblízka. O minutu později si však vybral slabší chvilku, protože mu v brance skončil Macháčkův nákop skoro z poloviny hřiště - 3:1.

Začátek druhého poločasu domácí viditelně polevili a hosté toho využili v 67. minutě snížením na 3:2. Jenže hned po rozehrání se do úniku dostal Klikar a střelou od tyče opět dostal domácí do dvoubrankového vedení - 4:2. Do konce utkání již hosté nepředvedli v útočné fázi nic a naopak potvrdili, že jsou týmem s nejhorší obranou v krajském přeboru a ještě jednou inkasovali.

Sestřih branek:

1.10.2016 - Mladší žáci odehráli turnaj v Častolovicích

Další kolo krajského přeboru odehráli naši mladší žáci v sobotu 1.10. v Častolovicích. Přísloví říká, že každý den není posvícení. A to Častolovické nás nezastihlo v dobrém rozpoložení. V prvním utkání s Rychnovem jsme sice náš počáteční tlak proměnili ve vedoucí gól, to bylo ale z naší strany vše. S pocitem, že už máme vyhráno, jsme soupeři nabídli vyrovnání a neuběhli ani čtyři minuty druhé půle a soupeř vedl o dvě branky. Ve snaze otočit výsledek Honza Šafář snížil, ale protože svou druhou vyloženou šanci už neproměnil, body si odváží Rychnovští. Druhé utkání s Broumovem by se dalo označit jedním slovem - holomajzna. Je až s podivem, že se nám podařilo vstřelit branku, když od následného vyrovnání nás zachránilo jen odpískané ofsajdové postavení. S nezměněným herním projevem jsme začali i třetí utkání s domácími Častolovicemi/Kostelcem n.O. Až po změně stran jsme sice soupeře zatlačili a dostali se do vedení, ale vzápětí jsme mu nabídli možnost vyrovnat a  ten ji využil.

Dnes to tedy opravdu žádné posvícení nebylo. Za vše je toho důkazem, že počet námi dnes vstřelených gólů je shodný s počtem všech našich dnešních střel na bránu.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK:  Bartošík - Valtera, Knap, Čížek, Vítek, Čerenkov, Smola, Šafář, Týfa

Výsledky:

MFK : Spartak Rychnov nad Kněžnou  2:3  (1:1) Branky MFK: Smola, Šafář

MFK : Slova Broumov  1:0  (0:0)

Branka MFK: Čerenkov

MFK : Častolovice/Kostelec n.O.   1:1  (0:0)

24.9.2016 - Stařší přípravky hráli další kolo krajského přeboru

V sobotu 24.9. jsme odehráli další kolo KP SP v Třebechovicích. Počasí nám i pro tentokrát přálo a my jsme se, namotivovaní z předchozího pro nás úspěšného kola, pustili s nadšením do dalšího boje proti týmům z Kostelce/Častolovic, Třebše a domácím Třebechovicím. Toto nadšení nás však hned v průběhu prvního zápasu opustilo, předvedli jsme pouze průměrný výkon a vrátili se "zpátky na zem". Další zápasy probíhaly v podobném duchu. Co na to říct? Snad jen to, že jsme se opět utvrdili, že i proti stejnému soupeři může být každý zápas, odehraný v jinou dobu, na jiném místě, a za jiných podmínek, zcela odlišný.

Ivana Holá, Josef Lácha
trenéři SP

Sestava MFK 1. mužstvo:  Vrba Lukáš, Uhlíř Jakub, Zelený Tomáš, Lácha Matěj, Vacek Matěj, Kuřátko David, Vecko Martin, Kamenský Martin

2.poločas        1 : 0

Sestava MFK 2. mužstvo:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Zámečník Marek, Čapek Matyáš, Holý Tomáš, Komár Jáchym, Kučera Martin, Hronovský Adam, Lochman Lukáš

27.9.2016 - Mladší přípravka v okresním přeboru 2x jasně zvítězila

V úterý 27.9 odehráli naši nejmladší hráči 4 kolo okresní soutěže v České Skalici.

MFK Nové Město - S.Provodov     8 : 0 / 4 : 0 /
střelci branek:  Plašil 3x,Paar 2x,Hubálek 2xLinhart

MFK Nové Město - SK Rozkoš Č.Skalice       9 : 2 / 5 : 1 /
střelci branek:Paar 5x,Hubálek 3x,Plašil

Zápasy odehrali: Hubálek Tony,Vláha Matyáš,Paar Adam,Linhart Tadeáš,Plašil Richard,Jirman Václav,Jakl Dominik
Kluky musím pochválit zvláště v utkání s Rozkoší Č.Skalice bojovností nahradili některé  technické nedostatky.Na jejich odstranění určitě zapracujeme.

Macháček jaroslav

28.9.2016 - Muži doma o gól podlehli Rychnovu

MFK Nové Město nad Metují - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:2 (0:1)

Branky: 75. Nejman - 32. Stieber O., 77. Šrefl

Sestava MFKKrunčík - Jelen, Nejman, Darebník, Srubjan, Zákravský, Lelek, Macháček (73. Vít), Práza, Vítek (56. Soumar), Valášek (46. Klikar)

Předehrávané 15. kolo začalo zvolna a první čanci utkání měli hosté až ve 22. minutě, hlavička šla však mimo branku. Domácí se k šanci dostali o tři minuty později, ale hosté se po závaru před svojí brankou ubránili. První branka padla ve 32. minutě a to do domácí sítě po rychlé akci, stříleném centru před branku a nekompromisním zakončení - 0:1. Ve 38. minutě mohli hosté zvýšit, ale střelu z úhlu Krunčík vykopl.

V druhém poločase měli hosté další šanci v 54. minutě, jenže střela se jen těsně otřela o tyč. V 70. minutě se už radovali z druhého gólu, ale ten neplatil pro postavení mimo hru. Za to v 74. minutě se děli věci na druhé straně. Domácí měli velkou šanci, kterou zmařil brankář. Akce pokračovala a další střelu vyrazil na břevno, jenže poté už na třetí střelu v řadě byl krátký a domácí tak srovnali na 1:1. Z vedení se však radovali jen 2 minuty, když v 77. minutě trestuhodně nechali zaspali při rychlém protiútoku, nechali odcentrovat zahraniční posilu hostí Daniela Flavia Oliveiru Bastose a hlavně nepohlídali jediného hráče ve vápně, který pohodlně skóroval - 1:2. Domácí se ještě snažili o vyrovnání, ale k velké šanci se již nedostali. V sobotu je tak čeká "zápas podzimu", kdy se na domácí půdě utkají v derby s Provodovem v zápase "o šest bodů".

"Jednu z mála našich chyb v prvním poločase hosté využili, naše útočná fáze se zlepšila až po přestávce a my z toho dokázali vyrovnat. Jenže jsme se neradovali ani dvě minuty a přišla další fatální chyba, kdy jsme zaspali při rozehrání autového vhazováni na půlce hřiště a propadli i v řešení vzniklé situace, což rozhodlo o třech bodech pro hostující celek. Nic na tom nezměnil náš závěreční tlak a snaha o vyrovnání. Tak, jako jsme odehráli posledních třicet minut, je potřeba bojovat celé utkání, bez naší zvýšené aktivity totiž nemáme šanci na úspěch proti žádnému týmu přeboru." - Miloš Killar - trenér MFK

25.9.2016 - Mladší přípravka odehrála 3. kolo

Dne 25.9.2016 jsme odehráli 3. kolo krajského přeboru v Červeném Kostelci proti domácím hráčům a týmu Třebechovic. V tomto kole získali naši hráči své první letošní soutěžní body.

Dle předchozích výsledků nás měli čekat vyrovnaní soupeři. Možná jsme však až moc spoléhali nato, že to nějak dopadne a hlavně kolaps roč.08 v prvním poločase proti Červenému Kostelci, kdy jsme se nedostali k zakončení, zapříčinil ztrátu bodu. V dalším průběhu turnaje si roč. 08 již s ostatními soupeři poradil, naše hra má však stále mnoho nedostatků, jako největší problém je stále se opakující malý důraz a minimum kombinace. Příkladem bojovnosti u starších hráčů byl pro ostatní Štěpán Čáp, který byl za svou snahu gólově odměněn.

Naše druhé mužstvo, sestavené z hráčů roč. 2009 zúročilo práci posledních týdnů a své vrstevníky v obou případech porazilo. Soupeři z ročníků 2008 dokázali nekompromisně trestat relativně malé množství chyb v naší obranné hře, proto výsledky neodpovídají průběhu. Zejména s Třebechovicemi 2008 se herně jednalo o vyrovnané utkání. V neděli byl u ml. mužstva nejlepším hráčem Ondra Říha, jehož bojovnost je pro zbytek týmu velkým příkladem, velmi dobře zahrál i Vašek Poláček a opět Kuba Hanzl v brance.
     Určitým problémem se stává momentální forma hráčů, kdy se někteří jednotlivci neprobudí před turnajem do úplně ideálního rána. Přesto jsme jako trenéři rozhodnuti dávat šanci všem a udržet v zápasovém zatížení co nejširší kádr hráčů.

trenéři MP :

Vladimír Hronovský

Jan Bělobrádek

Sestava :

tým "A" - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Gabriel Váňa, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, František Škoda, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský, Lukáš Kumprecht

tým "B" - Jakub Hanzl, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Jan Ježek, Vojta Kučera, Daniel Žďára, Samuel Řehák, Václav Leugner, Ondřej Říha

24.9.2016 - Mladší dorost prohrál v Červeném Kostelci

TJ Červený Kostelec - MFK nové Město nad Metují 2:0 (1:0)

Sestava MFK: Tupec Matyáš, Flígr Dominik, Hůlek Martin, Zítko Daniel, Lelek Ivo, Borůvka Adam, Hůlek Dušan, Zamastil Jakub, Tesař Filip, Tipelt Matěj, Meier Jan, Rücker David, Novák Josef, Vacek Jakub

V sobotu 24.9.2016 odehrálo mužstvo mladšího dorostu další soutěžní utkání v Červeném Kostelci. Z našeho pohledu velmi smolný zápas. Naši hráči vlétli do utkání jako uragán a hned v prvních minutách si po pěkné kombinační akci vytvořili 100% brankovou příležitost, kterou se jim však nepodařilo proměnit, což stanovilo další ráz hry. Naši hráči v nastaveném tempu pokračovali a domácí tým přehrávali rychlostí i kombinační hrou.

Když se jim však nepodařil proměnit ani samostatný únik, přišel logicky trest. Po nenápadné útočné akci se domácí dokázali prosadit nádhernou střelou z rohu velkého vápna. S jedno gólovým mankem jsem odcházeli na přestávku do kabin.

Ve druhém poločase naše mužstvo ještě přidalo na intenzitě. Domácí  jsme dostali pod tlak, vytvářeli si brankové příležitosti, ale opakoval se scénář z prvního poločasu, branka domácích byla pro naše střelce zakletá. V této fázi utkání kluci jezdili na sto dvacet procent. Ale opět se prosadil domácí tým. Po menším nedorozumění naší obrany, jsme obdrželi druhou branku utkání. Naši hráči i přes tuto nepřízeň hráli pořád ve vysokém tempu, se snahou korigovat výsledek, což se však nepodařilo.

Za předvedený výkon si naši hráči zaslouží poděkování. Ačkoli výsledek neodpovídá průběhu zápasu, tak i takové zápasy se hrají. Chtěli bychom také  poděkovat hráčům starších žáků, kteří doplnili náš tým a to po svém odehraném utkání.

25.9.2016 - Starší dorost doma těsně podlehl Pardubicím

MFK Nové Město nad Metují - FK Pardubice B 0:1 (0:0)

Sestava MFK: Flígr - Tulej L., Mádr, Zítko, Tulej T., Hable, Holčík /62.Zamastil/, Borůvka /74.Němec/, Vítek, Valášek, Práza

"Pro nás těžké utkání. Proti kvalitnímu soupeři jsme se snažili dobře bránit a přecházet do rychlých brekjů. To se nám po celý zápas dařilo a ani po obdržené brance se nepoložili,naopak se snažili rychle vyrovnat.V závěru už nám došly síly.Za dnešní utkání zasloží všichni pochvalu." - P. Holčík - trenér MFK

24.9.2016 - Mladší žáci třikrát jasně zvítězili

Krajský přebor mladších žáků pokračoval v Rychnově nad Kněžnou. Prvním soupeřem nám byl Vamberk. Minulá utkání s tímto soupeřem byla vyrovnaná, ale dnes se soupeři nedařilo a tak v tréninkovém tempu vítězíme. Ve stejném tempu kluci nastoupili i do druhého zápasu proti Českému Meziříčí. Jenže i když kluci z Meziříčí dosud neokusil vítězství nenechávají nic zadarmo a tak jsme se na poločasové vedení dost nadřeli. Třetím soupeřem nám byli domácí hráči Rychnova nad Kněžnou. V této sezoně jsme se s nimi ještě nepotkali a tak to byl krok do neznáma. Z počátku utkání nás soupeř zatlačil na naší polovinu hřiště, ale i tak měli oba brankáři práce poskrovnu. Postupem času jsme se ale začali dostávat před branku soupeře a z jedné akce Tomáš Smola, dorážkou, otevřel skóre zápasu. Zanedlouho napřáhl z poloviny hřiště ke střele Petr Čerenkov a jeho padající list se snesl pod břevno soupeřovy branky. Ve druhé půli byla hra zpočátku vyrovnaná. Protože ale naši obránci akce soupeře úspěšně řešili a soupeřova obrana dvakrát podlehla, dohrávalo se utkání v naší režii.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva

Sestava MFK: Bartošík - Novotný, Knap, Týfa, Čížek, Smola, Čerenkov, Šafář, Zákravský, Dubský

Výsledky:

MFK : Baník Vamberk  8:0  (5:0)

Branky MFK: Čerenkov 2, Smola 2, Šafář 2, Čížek, Dubský

MFK : FC České Meziříčí  6:1  (2:0)

Branky MFK: Čerenkov 4, Čížek, Knap

MFK : FC Spartak Rychnov nad Kněžnou  4:0  (2:0) Branky MFK: Smola 2, Čerenkov, Šafář

24.9.2016 - Muži vezou z Dobrušky bod

SK Dobruška - MFK Nové Město nad Metují 1:1 (0:1) p.k. 8:7

Branky: 34. Klikar - 89. Jirásek

Sestava MFKHolý- Jelen, Srubjan, Nejman, Darebník /46.Valášek/, Vít, Lelek, Zákravský, Růžička /90./Maur D./, Macháček /86.Hofman/, Klikar

"Tak jak jsme získali v jiných utkáních body až v samotném závěru,tentokrát to bylo opačně a chybou v defenzívě jsme domácím v 89 minutě darovali remízu.Navíc jsme letos už potřetí nedokázali získat bonusový bod v penaltovém rozstřelu,takže spokojený příliš nejsem.Vzhledem k průběhu utkání,šancím na obou stranách,velké bojovnosti a snaze soupeře o vyrovnání je podle mě remíza ze základní hrací doby spravedlivá." - M. Killar - trenér MFK

« Předchozí 1 23 24 25 26 27 28 29 54 81 107 Další »