I nejmladší fotbalisté zahájili svou mistrovskou soutěž

Ve čtvrtek 6.9. 2018 zahájili svou mistrovskou soutěž i naši nejmladší fotbalisté mladší přípravky
roč. 2012 a mladší.Odehráli dvě utkání a na předvedené hře bylo vidět,že je to první ostrý start po prázdninách do mistrovské soutěže.Přesto kluci v nových dresech si se soupeři poradili a  dokázali obě utkání vyhrát.

Turnaj odehráli:
Dyntar Marek,Macháček Lukáš,Mencl Patrik,Škoda Šimon,Jaroš Jan,Sedláček Adam,Ducháč Jan

trenéři
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

Muži v poháru vypadli s Boumovem

TJ Slovan Broumov - MFK Nové Město nad Metují 2:0 (0:0)

Sestava MFK: Maur (73. Hůlek) - Jelen, Srubjan, Lelek I., Junek, Holčík, Lelek A. (70. Ťokan), Borůvka D. (35. Soumar), Flígr, Lekeš, Borůvka A. (Hůlek)

2.9.2018 - Starší přípravka B odehrála první kolo OP

V neděli dne 2.9.2018 náš tým starší přípravky zahájil podzimní mistrovskou část 1. kolem OP, ke kterému jsme zajeli do lázeňského města Velichovky. Zde pak našimi soupeři byly postupně týmy Velkého Poříčí, Rozkoše (Česká Skalice) a tým domácích Velichovek. V první utkání z týmem z Poříčí byli naši kluci jasně lepší, kdy si poradili jak ze soupeřem, tak i z horší kvalitou hrací plochy a zvítězili jasně 10:1. Už v druhém zápase s Rozkoší to tak veselé nebylo. Dostali jsme rychle dva smolné góly, kluci jako by si přestali věřit a hra se úplně rozpadla. Po prohraném poločase 0:4 se naši hráči v druhém poločase zlepšili a i přes prohru 1:2, tedy celkově 1:6 se sami přesvědčili, že hrát si musí i za nepříznivého stavu. V posledním zápase jsme nastoupili proti domácím. V tomto zápase jsme udělali změnu na brankářském postě, což přineslo zkvalitnění rozehrávky a nakonec i vítězství 3:1. Naši hráči tento zápas asi i vlivem vykouknuvšího sluníčka odehráli v tréninkovém tempu, což ale jistě v dalších zápasech nebude stačit. Pozitivem dnešního turnaje bylo zjištění, že hráči ročníku 09 dobře zapadli do pro ně nového rozestavení a k vidění bylo i několik skutečných fotbalových akcí.

Sestava a branky:
Čáp Štěpán (1), Zámečník Štěpán (1), Bělobrádkovi Jakub a Vojta (2), Hanzl Jakub (1), Leugner Venda (3), Poláček Václav (5), Říha Ondra, Hubálek Matyáš (1), Lochman Lukáš,  trenéři: Vladimír Hronovský, Martin Hubálek

2.9.2018 - Starší žáci těsně podlehli Hořicím

MFK – Jiskra Hořice   0 : 1   (0 : 0)

Sestava:  Bartošík – Čížek, Knap, Novotný, Týfa, Dubský, Smola, Čerenkov, Matouš, Štěpán, Junek

V neděli 2.9. odehráli starší žáci první utkání nové sezony na domácí půdě s Jiskrou Hořice.

Od počátku nás soupeř přehrával, v páté minutě trefil břevno, ve třinácté minutě se mu po vyraženém trestném kopu nepodařilo dorazit míč do branky.  Hraje se převážně na naší polovině, před soupeřovu branku se dostáváme výjimečně.  Také druhý poločas začíná soupeř lépe, své šance ale neproměňuje. Po odehraných deseti minutách propagační střela Vojty Čížka zahajuje naši převahu, jenže naše zakončení je tristní. Proto přišel trest. Krutý trest. Tři minuty před koncem soupeř zahrává trestný kop, trefuje břevno a ve snaze míč odkopnout si jej Lukáš Knap sráží do vlastní branky.  A tak i když se dnes soupeři skórovat nepodařilo odvezl si body za vítězství. Po pravdě šel jim dnes více naproti.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

1.9.2018 - Mladší žáci odehráli první kolo

Vamberk/Rokytnice-MFK N.M.    2:2
Po dobrém vstupu do utkání dělá brankář domácích hrubku v rozehře a dostává celou obranu pod tlak, který končí vedením domácích. Z chyby se ale brzy oklepeme a krásnými góly Tomáše Zítka a nováčka Pepy Šubrta se ujímáme poločasového vedení. K tomu ještě Tomáš Kirschlager stačil nastřelit břevno. V druhém poločase začíná tlak domácích sílit a naše hra již není tak aktivní, jak v dějství prvém. A tak přichází nevyhnutelné a v 36. minutě zápasu domácí srovnávají na konečných 2:2. Škoda...…
Penalty: 1:2 Uhlíř, Vecko.
Zahodili: Vrba, Šimek, Lorenc.
MFK N.M.-Černilov                           0:10
Druhé utkání začínáme přímo děsivě. Během dvou minut si necháváme vstřelit tři branky a dá se říci, že tím již pro některé z našich hráčů utkání končí. Zde si musíme uvědomit stále to stejné, že fotbal je sport kolektivní a nemůžeme si dovolit, aby 2-3 hráči utkání jen odchodili, protože je soupeř lepší!!! Za zmínku stojí pěkná individuální akce Kuby, jenž nastřeluje po sólu z pozice stopera tyč branky hostí. Kubo, nenarážej si to o tyčku a dej klidně gól.
Penalty: 2:3 Kirschlager, Koza.
Zahodili: Šubrt, Rozsypal, Zítko.
Trenér: Vrba Milan.
Sestava: Vrba Lukáš, Kirschlager Tomáš, Vecko Martin, Lochman Lukáš, Zítko Tomáš, Šimek Martin, Rozsypal Josef, Lorenc Adam, Koza Petr, Šubrt Josef, Uhlíř Jakub.

26.8.2018 - Starší žáci prohráli v Bělohradě

FKM Javorka/SK Miletín : MFK  6:0   (3:0)

Sestava MFK: Bartošík – Čížek, Novotný, Knap, Smola, Dubský, Čerenkov, Štěpán, Junek

Druhé soutěžní utkání krajského přeboru odehráli starší žáci proti FKM Javorka/SK Miletín na hřišti v Lázních Bělohrad. Komentáře není třeba – postačí pohled na naši soupisku, resp. na počet našich hráčů. Prázdniny a dovolené si vybraly svou daň. A právě proto musíme dnes kluky pochválit. Ti služebně starší dřeli, ti služebně mladší se jim snažili pomáhat a tak skutečně zaslouží pochvalu všichni zúčastnění. A kdyby Tomáš Junek trefil ze 3 metrů brankovou konstrukci  nemuseli jsme odjíždět s nulou. Ano, měli jsme ještě několik málo šancí, ale toto bylo asi nejblíže co jsme byli před soupeřovou svatyní.  Prostě pochvala všem zúčastněným.

25.8.2018 - Muži zvítězili na hřišti Velkého Poříčí

TJ Velké Poříčí - MFK Nové Město nad Metují 1:3 (0:1)

Branky MFK: Vít, Flígr, Holčík

Sestava MFK: Maur - Jelen, Srubjan, Zákravský, Vít, Junek (71. Soumar), Holčík, Lelek, Borůvka D., Klikar (90. Valášek A.), Flígr (75. Valášek P.)

V prvním poločase šli do zaslouženého vedení hosté, domácí branku v podstatě neohrozili. Novoměští těžili zejména z rychlého pohybu na hřišti, který dělal domácí obraně velké problémy. Navíc se do hry nedostalo zkušené duo záložníků Hubka - Kuneš. Na začátku druhé půle hostující tým pokračoval v dobrém výkonu a přidal další branku. V 63. minutě se však domácím se štěstím podařilo snížit a začali se více tlačit do útoku. Hosté se  soustředili na bránění a protiútoky. Jeden z nich se v předposlední minutě podařilo proměnit a dát tak výsledku zápasu definitivní podobu.

Starší přípravka odehrála Opočno Cup

Dne 25.8.2018 jsme se s hráči starší přípravky zúčastnili prvního a zároveň jediného přípravného turnaje před nadcházející sezonou na hřišti v Opočně. Nakonec jsme odjeli s dostatečným počtem 9-ti hráčů, zbylí si ještě užívají dovolené.

Do turnaje jsme vstoupili výhrou na SK Holice. Jak se později ukázalo, již ve druhém utkání s konečným celkovým vítězem z Rychnova nad Kněžnou jsme se připravili o postup ze skupiny. I když jsme 2x vedli, po zbytečných chybách soupeř vždy dotáhl. Nejhorší zápas jsme odehráli s týmem Opočno/Dobruška "B", který jsme vůbec nezvládli a soupeři výhru značně usnadnili. V zápasech o umístění jsme si zlepšili náladu, 2 x jsme vyhráli a nakonec skončili na 5. místě. Z turnaje si odnášíme to, že je stále třeba pracovat na důrazu a obranné činnosti, na druhou stranu se do naší hry daří zapracovávat kombinaci. Z hráčů v poli byl dnes naším nejlepším hráčem Fanda Škoda.
     Po pauze na oběd proběhly dovednostní soutěže, ze kterých jsme si odvezli 2 druhá místa. Vašík Poláček ze slalomu s míčem na čas a Adam Hronovský ze střelby na přesnost.

Hronovský Vladimír
trenér SP

Sestava: Adam Hronovský - Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, Štěpán Škoda, Fanda Škoda, Vašík Poláček, Venda Leugner, Vojta Kučera, Jakub Hanzl

Výsledky: MFK - Holice 4:2 (Leugner 2, Poláček, Hanzl), Rychnov n.Kn. 2:2 (Hanzl, Poláček), Opočno/Dobruška "B" 1:5 (Fanda Škoda)
o umístění : Opočno/Dobruška "A" 6:1 (Fanda Škoda 2, Hronovský, Kučera, Zámečník, vlastní), Holice 4:0 ( Fanda Škoda, Poláček, Leugner, Hronovský)

Celkové pořadí : 1. Rychnov n.Kn., 2. Opočno/Dobruška"B", 3. Miletín, 4. Žamberk, 5. MFK NM, 6. Holice, 7. Opočno/Dobruška "A", 8. České Meziříčí
« Předchozí 1 2 3 4 5 31 61 90 120 Další »