28.1.2018 - Tým ml. přípravky se zúčastnil turnaje v Náchodě

MFK
Dne 28.1.2018 se tým ml. přípravky ročník 2009 zúčastnil velmi kvalitně obsazeného halového turnaje i s mezinárodní účastí v Náchodě v tzv. "plechovce". Turnaje se účastnilo celkem 8 týmů. Prvním našim soupeřem byl tým Trutnova a jak už se stalo takovým "nemilým pravidlem", tak nám první zápas nevyšel a tento jsme prohráli. Poté však následovalo dokonalé probuzení našeho týmu a přišlo celkem 5 vítězných zápasu v řadě, kdy jsme mimo jiné jako jediní porazili následného vítěze turnaje tým RMSK Cidlina N. Bydžov. To mělo za následek jediné, a to, že v posledním zápase, kdy soupeřem byl jako již tradičně tým Náchoda, jsme hráli o celkové vítězství v turnaji. V zápase jsme se ujali vedení 1:0, ale nakonec jsme po boji a i vinou četných šrámů podlehli 2:5 a nakonec obsadili konečné třetí místo. To však jednoznačně považujeme za velký úspěch v takto obsazeném turnaji a naši hráči zaslouží jen slova chvály, takže "borci děkujeme!!!" a těšíme se na další takové výkony!
 
Výsledky: 
MFK  -   MFK Trutnov                               1  :  4

MFK  -   RMSK Cidlina  N. Bydžov         2  :  0

MFK  -   FK Pardubice                              2  :  0

MFK  -  TJ Zábrodí                                    3  :  0

MFK  -  SK Sparta Úpice                          5  :  0

MFK  -  MKS Pogoń Pieszyce                 2  :  1

MFK  -  FK Náchod                                     2  :  5

Celkové pořadí:

1. RMSK Cidlina N. Bydžov, 2. FK Trutnov, 3. MFK Nové Město nad Metují, 4. FK Náchod, 5. FK Pardubice, 6. MKS Pogoń Pieszyce,

7. SK Sparta Úpice, 8. TJ Zábrodí

Sestava a branky:

 Hanzl Jakub, Bělobrádek  Jakub, Žďára Daniel (2), Říha Ondřej (1), Leugner Václav (6), Poláček Václav (7), Kučera Vojtěch, Hubálek Matyáš (1).

Trenéři: Hubálek Martin, Bělobrádek Jan

Mladší žáci r.2006 odehráli v neděli 21.1. halový turnaj v Jaroměři

MFK

Sezónu halových turnajů v Jaroměři jsme s MŽ, na závěr s ročníkem 2006 a mladší, uzavřeli v neděli 21.1. Kvalita týmů byla na velmi vysoké úrovni, a to opět zejména v naší základní skupině. Ba co víc, „namotivovanost“ všech byla umocněna vyhlášením soutěže o nejlepší fanoušky s cenou v podobě selátka na rožnění od hlavního sponzora turnaje firmy Skaličan. My jsme však bohužel vstoupili do turnaje úplně katastrofálně, a to po všech stránkách. S nechutí, s nezájmem, neprobraní, s tvorbou mnoha individuálních chyb v zadních řadách a až s neuvěřitelnou neschopností v zakončení. Na prvních dvou utkáních tak nebylo z naší strany vůbec nic pozitivního. Po důrazné promluvě k hráčům v dlouhé mezizápasové pauze, po velké snaze o výrazné a správné zvýšení motivace do dalších utkání a trochu i s vidinou ostudy v podobě boje o nechtěné poslední místo se nám podařilo úplně obrátit přístup k turnaji a poté to byla již velká fotbalová jízda. Ve zbylých zápasech jsme si tak vybojovali jednoznačně zasloužené páté místo, s trochou hořké příchutě v tom, že kdybychom se probrali o něco dřív, mohlo to dopadnout i mnohem lépe. Každý z kluků měl mezi fanoušky svého rodinného příslušníka. Ti se také postupně „chytli“ a zejména sestry Kuřátkovy nás neúnavně hnaly vpřed, což nám také velmi pomohlo v našem „vzestupu“. Děkujeme tak všem zúčastněným, že krásný slunečný den nakonec nebyl jen „promarněným dnem“ na halovém turnaji.

 

Josef Lácha a Ivana Holá

Trenéři MŽ

 

sestava: Vrba Lukáš, Matouš Pavel, Lácha Matěj, Zelený Tomáš, Kuřátko David, Zítko Tomáš, Holý Tomáš

Utkání:

 MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš Hradec Králové  1 : 7

Branka:  Kuřátko

MFK Nové Město n/M – RMSK Cidlina Nový Bydžov  1 : 5

Branka: Kuřátko

MFK Nové Město n/M – MFK Trutnov  6 : 3

Branky: 4x Kuřátko, Holý, Lácha

MFK Nové Město n/M – SK Rozkoš Česká Skalice  5 : 1

Branky: 3x Zelený, Kuřátko, Matouš

MFK Nové Město n/M – TJ Loko Borohrádek  5 : 2

Branky: 3x Matouš, Lácha, Kuřátko

MFK Nové Město n/M – MFK Trutnov  4 : 3

Branky: Zelený, Lácha, Matouš, Kuřátko           

Celkové pořadí:                          1.  FC Hradec Králové 07

                                                   2.  FK Jaroměř

                                                   3.  TJ Sokol Třebeš HK

                                                   4.  RMSK Cidlina Nový Bydžov

                                                   5.  MFK Nové Město n/M

                                                    6.  MFK Trutnov

                                                    7.  Futsal Čelechovice/Smržice

                                                    8.  TJ Loko Borohrádek

                                                    9.  SK Rozkoš Česká Skalice

                                                    10.  SK Býšť

20.1.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj ve Vamberku

MFK
Náš tým ml. přípravky r. 2009 se dne 20.1.2018 zúčastnil halového turnaje ve Vamberku. Zde jsme se utkali s celkem pěti nám ne tak častými soupeři. V první zápase jsme se utkali s týmem TJ Litomyšl, kdy ačkoliv jsme byli lepším týmem, tak jsme doplatili na neproměnění našich šancí a po dvou chybách v rozehrávce jsme prohráli 2:3. Dalším soupeřem byl domácí tým Vamberka, se kterým jsme si snadno poradili a vyhráli 6:0. Naopak to dopadlo v dalším zápase, kde jsme 1:7 podlehli týmu TJ Sokol Libchavy. Ve čtvrtém a jak se nakonec ukázalo, rozhodujícím zápase jsme po tuhém boji porazili 1:0 tým FK Letohrad. V posledním zápase jsme po vyrovnaném průběhu utkání remizovali 0:0 s týmem TJ Lokomotiva Borohrádek. Celkově jsme obsadili třetí místo, což pro náš tým vzhledem k jeho složení ( dva hráči ročník 2010) bereme jako úspěch, a to nejen trenéři, ale i přítomní tatínkové a maminky, kterým tímto děkujeme za podporu našeho týmu.
 
Celkové pořadí:
TJ Sokol Libchavy, TJ Litomyšl, MFK Nové Město n. Met., FK Letohrad, TJ Borohrádek, Baník Vamberk,
 
Sestava a branky:
Hubálek Matyáš (4), Poláček Václav (2), Hanzl Jakub (2), Dušek Daniel (2), Žďára Daniel, Tichý Filip, Škoda Matěj, Krč Jan,
 
Trenéři:
Hubálek Martin, Bělobrádek Jan

20.1.2018 - Starší přípravka hrála turnaj v Červeném Kostelci

MFK

Turnaje s konečnou trpkou příchutí se zúčastnila starší přípravka dne 20.1.2018 v Červeném Kostelci. Po několika změnách v nominaci z důvodu nemocí jsme se sešli v celkem dobré sestavě.

     Turnaj jsme zahájili třemi remízovými zápasy, ve kterých jsme žádnou branku nevstřelili, ale také neobdrželi. Po té jsme se dočkali dvou výher. V té době byl projev týmu dobrý a mohli jsme v celkově vyrovnaném turnaji pomýšlet na dobré umístění. Slabší chvilku jsme si vybrali v následném zápase s FC Hradec Králové, který si kluci prohráli ve svých hlavách už před nástupem na palubovku. Je až s podivem, že pouze zmínka o FC Hradec stačí k tomu, aby kluci zápas již dopředu odepsali. V posledním bloku nás čekaly dva zápasy s domácími týmy z Červeného Kostelce. S pozdějším vítězem turnaje roč. 07 jsme odehráli vyrovnané utkání, které rozhodla jedna individuální chyba a jeden gól. I tak bychom si výhrou v posledním zápase mohli zajistit bronzovou příčku. Bohužel tým roč. 08 nám dal po naší nedůslednosti dva góly, ke konci jsme se dostali do tlaku, ze kterého jsme pouze snížili a tento výsledek nás odsunul až na konečné 7.místo. 
     Dnes kluci turnaj až na jeden zápas odmakali a musím je za předvedený výkon pochválit. Škoda jen, že jsme v rozhodujících chvílích tahali za kratší konec. O výsledku často rozhodoval jeden gól. Vždyť vítěz turnaje vyhrál 5 zápasů rozdílem jedné branky a 2 x remizoval. 
 
Hronovský Vladimír
trenér MP
 
Sestava - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Matěj Lácha, Tomáš Zelený, Oliver Kozák, František Škoda, Eliáš Kozák, Martin Vecko, Jan Havelský
 
Výsledky : MFK - FK Jaroměř 0:0, MFK Trutnov 0:0, Zábrodí 0:0, Police nad Metují 1:0 (Zelený), Baník Rtyně 2:0 (Lácha 2x), FC HK 0:4, Červený Kostelec 2007 0:1, Červený Kostelec 2008 1:2 (Vecko)
 
Pořadí : 1. Č. Kostelec 2007, 2. FC Hradec Králové, 3. Č. Kostelec 2008, 4.Jaroměř, 5.Trutnov, 6. Zábrodí, 7.MFK, 8. Rtyně v Podkr.,9. Police n.Met.

Pozvánka na valnou hromadu

MFK

POZVÁNKA

na Valnou hromadu klubu, která se koná v sobotu 10.2. 2018 v 17,00 hod.

ve vinárně „DO SKLEPA“ Na Malecí.

 

Předběžný program:    Zpráva o činnosti MFK

                                  Výsledky hospodaření za rok 2017

                                  Rozpočet hospodaření na rok 2018                 

                                   Volba VV MFK a volba předsedy

                                   Volba kontrolní komise

                                   Výše členských příspěvků na rok 2018

                                    Různé

                                    Diskuze

Účast pro členy starší 18 let povinná. V případě neúčasti prosím o omluvu!

Po valné hromadě (19,00 hod.) volná zábava  - manželky (přítelkyně) jsou zvány.

 

Srdečně zve a těší se na Vaši účast

Výkonný výbor

MFK Nové Město nad Metují, z,s,

14.1.2018 - Mladší žáci vybojovali v Jaroměři bronzovou medaili

MFK

ak konečně ! V Jaroměři se v neděli 14.1. konal poslední turnaj ročníku 2005 a mladší. Pro kluky tohoto ročníku se tak jednalo o poslední HT v této hale vůbec, jelikož v Jaroměři se turnaje pro kategorie od SŽ výš už nepořádají. Tentokrát jsme se zúčastnili v TOP složení, které máme v současnosti k dispozici a tomu odpovídala i předváděná hra spolu s výsledky. Hned v úvodu jsme sice vyhrávali 2 : 0 nad favorizovanou Třebší, v závěru jsme však po našich nepřesnostech o vítězství přišli. I to nás nejspíš nakoplo do souboje proti černému koni turnaje Broumovu, s nímž jsme se až do závěrečného hvizdu přetahovali o vítězství se šťastným koncem pro nás. Po dlouhé zápasové pauze následoval totální úlet, na který asi nikdo z nás jen tak nezapomene. Součinností chuti, energie a vůle jsme po obdržené brance totálně přejeli překvapivě silného soupeře z Lánova a jen málo chybělo ke vstřelení kýžené „desítky“. A v nadmíru vyrovnané skupině jsme si pohlídali postup z 1. místa ve vítězném zápase proti houževnatému Dvoru Králové. Bohužel pak pro nás přišel výpadek v nejdůležitějším zápase turnaje, v semifinále proti domácí Jaroměři. Vůbec nic se nám nepodařilo dotáhnout do zdárného konce, nedokázali jsme udržet klid ve hře a odklonil se od nás i dosavadní vítězný „drajf“. Tím jsme byli odkázáni do boje o bronz s „vyhecovaným“ Broumovem. Toto medailové utkání jsme už však znovu zvládli s „grácií“, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a konečně zase jednou v Jaroměři vybojovali medailové umístění. Ba co víc, individuální ocenění v podobě nejlepšího hráče turnaje si svým výkonem „uhrál“ Lukáš Knap. Gratulujeme tak celému týmu za předvedený výkon a všem divákům a fanouškům, jimž musela být naše hra velkou odměnou, děkujeme za jejich neutuchající podporu.

 

Trenéři MŽ

Josef Lácha a Ivana Holá

 

sestava:  Uhlíř Jakub, Knap Lukáš, Valtera Petr, Matouš Pavel, Čížek Vojtěch, Kuřátko David, Lácha Matěj

Utkání:

MFK Nové Město n/M – TJ Sokol Třebeš Hradec Králové  2 : 2

Branky:  Kuřátko, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Slovan Broumov  3 : 2

Branky: Kuřátko, Knap, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Lánov  9 : 1

Branky: 4x Kuřátko, 2x Čížek, Matouš, Knap, Lácha

MFK Nové Město n/M – TJ Dvůr Králové n/L  2 : 1

Branky: 2x Čížek

MFK Nové Město n/M – FK Jaroměř  0 : 2

MFK Nové Město n/M – TJ Slovan Broumov  3 : 1

Branky: Uhlíř, Matouš, Lácha                          

Celkové pořadí:                          1.  FK Jaroměř

                                                    2.  FC Nový Hradec Králové

                                                    3.  MFK Nové Město n/M

                                                     4.  TJ Slovan Broumov

                                                     5.  TJ Lánov

                                                      6.  TJ Dvůr Králové n/L

                                                      7.  FC Spartak Rychnov n/K

                                                       8.  SK Červený Kostelec

                                                       9.  TJ Sokol Třebeš HK

                                                       10.  TJ Sokol Třebeš HK dívky 04

Mladší přípravka odehrála halový turnaj v Červeném Kostelci

MFK
Naši hráči mladší přípravky ročník 2010 se dne 14.1.2018 zúčastnil halového turnaje v Červeném Kostelci. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmu, a to Červený Kostelec "A" a "B", Náchod, Jaroměř, Česká Skalice a naši borci, a to do slova i do písmene. Před turnajem náš tým bohužel postihla velká marodka, a z tohoto důvodu na turnaj dorazilo pouze pět statečných. V prvním zápase naši kluci plní sil porazili tým Červeného Kostelce "B" a to 1:0, kdy gól našeho týmu dal Danda Dušek. Ve druhém zápase s Náchodem jsme rychle prohrávali 1:0, ale pak jsme měli smůlu, nastřelili jsme břevno a následně jsme neproměnili penaltu. V poslední vteřině jsme pak inkasovali na konečných 0:2. Ve třetím zápase jsme remizovali 0:0 s Českou Skalicí, kdy celý zápas byl vyrovnaný. Čtvrtým soupeřem byl tým Jaroměře, kterému jsme nakonec podlehli 0:1, kdy jsme doplatili opět na neproměnění našich šancí. V posledním zápase proti týmu Červeného Kostelce "A" se na našich hráčích již nekompromisně projevila velká únava a díky ní a naší již "staré známé" Elišce Volhejnové jsme prohráli 1:4, kdy naši branku zaznamenal z přímého kopu Domča Jakl.
Našich "pět statečných" musím pochválit za bojovnost a nasazení, se kterým bez možnosti střídání turnaj odehráli, a i když celkové pořadí není pro kluky lichotivé, tak se svůj výkon nemusí vůbec stydět!!!
 
Celkové pořadí:
1. Jaroměř, 2. Česká Skalice, 3. Náchod, 4. Č. Kostelec "A", 5. MFK N. Město n. Met., 6. Č. Kostelec "B", 
Sestava a branky:
Škoda Matěj, Znamenáček Kryštof, Jakl Dominik(1), Dušek Daniel (1), Čáp Vojtěch
 
trenér Hubálek Martin  

14.1.2017 - Starší přípravka se zúčastnila prvního letošního turnaje

MFK

Dne 14.1.2018 se starší přípravka zúčastnila prvního letošního turnaje, který hostila hala v Třebši. Výsledkově ani herně moc povedený nebyl. 

     První utkání proti domácímu Sokolu Třebeš 2008 ani není třeba hodnotit, zde jsme se pasovali do role pozorovatelů a myšlenkami snad hráči ani na hřišti nebyli. Ve druhém proti Jičínu se hra výrazně zlepšila a v té chvíli jsme věřili v postup ze skupiny. Bohužel nás srazil hned další zápas proti Sokolu Třebeš "C", kde jsme se přizpůsobili soupeřově hře a pořádně jsme se nedostali k žádné kombinaci a soupeř z ojedinělé akce vstřelil gól, který mu stačil na výhru. Následně jsme prohráli i s týmem Kostelec/Častolovice, zápas byl herně vyrovnaný, ale bohužel jsme dostali gól ze standardní situace po zbytečném faulu a to o osudu zápasu rozhodlo. Čekal nás tedy souboj o konečné 7. -10. místo, kde jsme se proti Býšti ujali rychlého vedení po naší nejlepší kombinační akci dne na jeden dotek od Tomáše Kirschlagera přes Toma Zeleného k zakončujícímu Fandovi Škodovi. Škoda že takových akcí nepředvedli kluci více. Bohužel jsme následně opět obdrželi gól z trestného kopu a zápas skončil remízou. Stejně tak dopadlo poslední utkání proti Hoříněvsi, kde jsme v závěru vyrovnávali hlavou Petra Kozy. 
     Až na první utkání byly zápasy výsledkově vyrovnané, někdy nám chybělo i kousek toho štěstí, ale dnes jsme si lepší umístění než 8. místo nezasloužili, i když v tomto složení bychom na vyšší příčky určitě měli dosáhnout. 
 
Trenéři SP:
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava : Lukáš Vrba - Michal Dusílek, Tomáš Kirschlager, Adam Lorenc, Petr Koza, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Tom Zelený, Adam Hronovský
 
Výsledky : MFK - Třebeš 2008 1:4 (Zelený), Jičín 5:0 (Zelený 2x, Lochman, Dusílek, Hronovský), Třebeš "C" 0:1, Kostelec/Častolovice 0:2, Býšť 1:1 (Škoda), Hoříněves 2:2 (Lochman, Koza)
« Předchozí 1 2 3 4 5 28 55 82 109 Další »