20. 4. 2013 - mladší žáci dvě jasná vítězství

MFK Nové Město n. Met. - Sparta Úpice 9:0(6:0)

Branky: D.Hůlek 3, Příkopa 2, Novotný, Ťokan, Lepšík, Lelek

MFK Nové Město n.Met. - TJ Dvůr Králové n. L. 5:0(3:0)

Branky: Příkopa 2, D.Hůlek 2, Lelek

V obou utkáních po výborných výkonech všech hráčů jsme soupeře jasně přehráli a zaslouženě zvítězili.

Pavel Śkoda – trenér MFK

20. 4. 2013 - starší přípravka na silné soupeře nestačila

KP starší přípravka – 20. 4. 2013

sestava MFK: J. Meier, D. Rücker, F. Ťokan, J. Čtvrtečka, L. Světlík, J. Vacek, J. Žahourek, A. Kubeček,  J. Novák,  J. Vávrů

MFK Nové Město n. Met. - Baník Rtyně  1 : 4 (0 : 3)

Branky: J. Žahourek

MFK Nové Město n. Met. – TJ  Dvůr Králové n. L.   0 : 3 (0 : 1)

Sehráli jsme velmi těžká utkání, soupeři byli důraznější v osobních soubojích, přesto jsme si dokázali vypracovat gólové příležitosti, které jsme neproměnili. Téměř všichni hráči hráli s maximálním nasazením a zaslouží si pochvalu.

Václav Krátký – trenér MFK

20. 4. 2013 - mladší přípravka přehrála všechny své soupeře

KP mladší přípravka -  20. 4. 2013

MFK Nové Město nad Met. "A" - TJ Dvůr Králové nad Labem "A" 8:2 (3:1)

branky: Čerenkov 4, Vítek 3, Brdička

MFK Nové Město nad Met. "A" - RSCM Rozkoš "A" 8:1 (4:1)

branky: Čerenkov 4, Smola 2, Brdička 2

MFK Nové Město nad Met. "A" - FK Náchod "A" 8:5 (6:3)

branky: Brdička 5, Čerenkov 3

Sestava Nové Město nad Met. "A"

Smola Tomáš - Vítek Tomáš, Čerenkov Petr, Brdička Filip, Denis Franc

17. 4. 2013 - starší přípravka "B" na úvod sezony porazila Solol Zábrodí 8:0

17. 4. 2013 - OP starší přípravka „B“

MFK Nové Město n. Met. – Sokol Zábrodí  8:0(4:0)

Branky: J. Novák 4, P. Čerenkov 2, J. Žahourek, L. Světlík

Sestava MFK: Kumprecht  - Novák, Meier, Rücker, Vacek, Světlík, Vítek, Žahourek, Čerenkov, Knettig

Rozhodčí: E. Berger / diváci: 20

První jarní utkání v okresním přeboru se hrálo za krásného počasí. Soustředili jsme se na návyk rychlejšího a dokonalejšího nabíhání krajních záložníku, na přesnější rozehru. To vše se povedlo a všichni zúčastnění hráči si skvěle zahráli. Bylo znát, že jsme v zimě nelenošili a soupeře přehráli na všech ,,frontách,, .

14. 4. 2013 - starší přípravka zahájila sezonu "nadstavbovou částí"

KP starší přípravka – 14. 4. 2013

MFK Nové Město nad Met.  - RMSK Cidlina  4:0 (2:0)

branky: Světlík 2, Brdička, Kubeček

MFK Nové Město nad Met.  - Chlumec  n. C  2:6 (2:3)

branky: Světlík, Čerenkov

Sestava  MFK:

Meier Jan - Vacek Jakub, Světlík Lukáš, Žahourek Jan, Novák Josef, Rücker David, Čerenkov Petr, Brdička Filip, Čtvrtečka Jakub, Ťokan Filip, Kubeček Aleš

V 1. kole nadstavbové části zajela starší přípravka do Chlumce n. C.. V prvním utkání s RMSK jsme měli hru pod kontrolou a s přehledem vyhráli. Ve druhém utkání nám domácí Chlumec ukázal, jak být důrazný v osobních soubojích. Se soupeřem jsme drželi krok v prvním poločase, ve druhém jsme neproměnili několik vyložených šancí. Výsledek neodpovídá předvedené hře.

Trenéři - Václav Krátky, Petr Čerenkov, vedoucí Pavel Brdička

14. 4. 2013 - starší dorost prohrál v Pardubicích 5:0

Východočeský přebor  U19 - 14. 4. 2013

FC Pardubice "B" - MFK Nové Město n. Met.  5:0(5:0)

Sestava MFK:  Škoda-Darebník, Hlávko, Zákravský, Junek, Vaněk (55. Hanzl), Borůvka, Lukášek (70. Šanovec), Králíček, Klikar, Hánl

V prvním poločase jsme propadli ve všech činnostech, nestíhali jsme, u všeho jsme byli druzí. V 18. minutě to bylo 3:0. Je to dané také tím, že půlka mužstva měla v nohách zápas ze soboty a chvíli trvalo, než se dostali do tempa. Hráčům Pardubic se vyrovnal pouze Klikar, bohužel se k němu v prvním poločase nikdo nepřidal. Druhý poločas byl lepší, domácí slevili, postupem času prostřídali a hra byla vyrovnanější. Měli jsme i dvě dobré šance ke skórování, ale Lukáška i Hánla vychytal domácí brankář. V druhém poločase se zlepšila obranná činnost celého mužstva. Za druhý poločas chválím a vyjímečně chválím i jedince a to Klikara a Zákravského. Tak snad příště.

Pavel Zelený – trenér MFK

13. 4. 2013 - mladší přípravka zahájila sezonu úspěšně

KP mladší přípravka - 13. 4. 2013

MFK Nové Město nad Met. "A" - RSCM Rozkoš  "A" 10:1 (4:0)

branky: Brdička 5, Čerenkov 2, Vítek 2, Franc

MFK Nové Město nad Met. "A" - Slovan Broumov "A" 9:2 (6:0)

branky: Čerenkov 3, Brdička 2, Vítek 2, Smola, Bartošík

MFK Nové Město nad Met. "A" - FC Hradec Králové "A" 9:5 (7:2)

branky: Čerenkov 5, Brdička 2, Smola, Franc

Kumprecht Matěj - Smola Tomáš, Bartošík Tomáš, Vítek Tomáš, Čerenkov Petr, Brdička Filip, Denis Franc

MFK Nové Město nad Met. "B" - RSCM Rozkoš "B" 7:2 (4:1)

branky: Žahourek 4, Junek, Konrát, Týfa

MFK Nové Město nad Met. "B" - Slovan Broumov "B" 5:1 (2:1)

branky: Konrát 2. Macek, Žahourek, Praus

MFK Nové Město nad Met. "B" - FC Hradec Králové "B" 2:10 (2:4)

branky: Týfa, Junek

13. 4. 2013 - mladší dorost zvítězil nad Červeným Kostelcem 2:1

KP mladší dorost - 13. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Červený Kostelec    2:1(1:1)

Branky: D. Borůvka, R. Práza – D. Dostál

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Hanzl, Junek, Škoda – Šanovec, Borůvka, Bogusz, Hable – Mašek, Lukášek

Střídali:  L. Tulej, T. Tulej, Mádr, Práza

Sestava Červený Kostelec: Marek – Jirka, Novák, Wietek, Jar. Máslo, Šturma, Valášek, Dostál, Oleják, Barták, Kubeček

Střídali:Vlček, J. Máslo, Ždárský

Rozhodčí:  V. Hlavsa / ŽK: 0 / diváci: 30

Po velmi dobrém začátku a střelené brance, jsme přestali hrát svoji hru a přizpůsobily se hře soupeře, který hrál systém nakopávaných míčů. Po jedné takové akci se jim podařilo srovnat skóre a do kabin jsme odcházely za vyrovnaného stavu. Ve druhé půlce se klukům z velkého tlaku podařilo střelit jen vítězný gól, a proto zápas skončil jen tímto výsledkem. Hosté si ve druhé polovině vypracovali jen jednu stoprocentní příležitost, ale velmi dobře zasáhl brankař Holčík a zabránil jisté brance. Kluci se dopustili hodně chyb v obranné činnosti, přesto je musím pochválit za bojovnost a snahu hrát opět svoji hru, i když se nám nedařilo, hlavně se prosadit střelecky.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

13. 4. 2013 - starší žáci jasně porazili Červený Kostelec 6:1

KP starší žáci – 13. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Červený Kostelec   6:1(5:0)

Branky: R. Práza 3, O. Hable, T. Tulej, F. Kupka – A. Lítko

Sestava MFK:  Holčík – L. Tulej, T. Tulej, Zamastil, Lhotský – Hable, Mádr – Lelek, Matishynets, Tuček – Práza

Střídali:  Kupka, Borůvka, Hůlek, Doucek

Sestava Červený Kostelec: J. Šimek – Kábele, Brož, Švorc, Lacko, Lítko, Vlček, Veseleňák, V. Šimek, Kubeček, Máslo

Střídali:Holub, Janák, Pffiffer

Rozhodčí: V. Hlavsa / ŽK: 0 / diváci: 20

Od úvodního hvizdu jsme měli vývoj utkání pod kontrolou. Zatlačili jsme soupeře na vlastní polovinu a hned v úvodu se nám podařilo vstřelit dvě branky. V tlaku jsme nepolevili  a z vypracovaných šancí  jsme do poločasu přidali další tři branky.

Ve druhém poločase jsme opět kontrolovali hru, ale k ohrožení branky už jsme se již tolik nedostávali. Za předvedenou hru, zvláště v prvním poločase, zaslouží celé mužstvo pochvalu.

Petr Holčík - trenér MFK

13. 4. 2013 - muži po nedůstojném výkonu prohráli v Sobotce 4:1

13. 3. 2013 – I. B třída sk. A

SK Sobotka – MFK Nové Město n. Met.  4:1(2:1)

Branky: V. Bárta, O. Knobloch, Z. Rulc, J. Kavalír – P. Růžička

Sestava SK Sobotka: Chrpa – Rulc, Halbych, Bárta, Knobloch, Kubišta, Gerboc, Nývlt(86. Čepička), Přikryl, Mikulecký(72. Kavlír), Šteco(65. Zahradník)

Sestava MFK: Maur(46. Bauerfeind) – Mervart, Zelený, P. Zákravský, L. Zákravský – Darebník, Klikar, Srubjan, Lelek – Růžička, Paďour(30. Vítek)

Rozhodčí: L. Kubálek – M. Novotný, J. Kubišta / ŽK: 1 – 3 / ČK: 0 – 2 / diváci: 40

O výsledku v tohoto utkání rozhodlo, že jsme nebyli schopni v prvním poločase proměnit více než jednu brankovou příležitost a velmi špatný den našich brankařů. Dále nemá smysl se k průběhu utkání vracet. Vzhledem k počtu našich chyb je vítězství domácích zasloužené.