MFK Nové Město nad Metují "A" : RSCM Česká Skalice "A" 5:6 (3:4)

MFK Nové Město nad Metují "A" : FK Náchod "A" 3:4 (1:4)

7. 9. 2013 - mladší dorost zvítězil v Rychnově n. Kn. 2:1

Spartak Rychnov n. Kn. – MFK Nové Město n. Met.  1:2(1:1)

Branky: Ullrich – A. Valášek, T. Bílek

Rozhodčí: V. Hlavsa / ŽK: 0 / diváci: 30

Sestava MFK: Krulich - Pokorný, Śanovec, Hable, Hanzl, Štěpán,  Valášek, Mádr, Vik, Práza, Bílek

střídali: Korman, Chvojka

Po vyrovnaném začátku utkání jsme se v 8. min. ujali vedení zásluhou A. Valáška. Vzápětí jsme propadli v rozehrávce a domácí po rychlém protiútoku vyrovnali na 1:1. Do poločasu se hra odehrávala mezi šestnáctkami a gólové šance již k vidění nebyly.

Druhý poločas začali domácí mírným náporem, postupem času jsme hru vyrovnali a po výborně vyřešeném rychlém protiútoku jsme se ujali vedení. Do konce zápasu se již hrálo bez gólových šancí a tak utkání skončilo vítězstvím MFK.

D. Maur - as. trenéra MFK

7. 9. 2013 - starší žáci prohráli v Rychnově n. Kn. 1:0

KP starší žáci – 7. 9. 2013

Spartak Rychnov n. Kn. – MFK Nové Město n. Met.   1:0(1:0)

Branky:  Nosek

Sestava MFK: M. Hůlek – Zítko, Holčík, Zamastil, Doucek – Lelek, Tuček - Příkopa, Borůvka, D. Hůlek – Matishynets

Střídal: Lepšík

První poločas vyzněl pro domácí. Vypracovali si několik šancí z nichž jednu v závěru poločasu využili.

Ve druhém poločase už jsme byli lepším týmem, bohužel do vyložené šance jsme se nedostali, díky pozorné obranné hře domácích.

Petr Holčík – trenér MFK

7. 9. 2013 - muži podlehli FK Černilov 1:2

7. 9. 2013 – I. A třída

MFK Nové Město n. Met. – FK Černilov  1:2(0:0) – hráno v Černilově

Branky: 83´P. Zákravský – 85 a 86´M. Ježek

Rozhodčí: M. Martínek – O. Pešava, V. Hlavsa / ŽK: 0 – 6 /

Sestav MFK: Bohuška – Nejman, T. Zákravský, P. Zákravský, Vít – Voráček, Růžička(73´Vávra), Srubjan(46´Valášek), Lelek – Sedláček(46´Darebník), Čopík(63´L. Zákravský)

Sestava Černilov: Cejnar – Štěpnička, Šrámek, Hlína(73´Benák), P. Ježek(46´Bůžek), Schwarzer, Urban, Hrtánek(56´Bouchal – 90´Obzina), M. Ježek, Chamrous, Hrubý

Začátek utkání byl od obou mužstev poměrně neurovnaný. Postupně „domácí“  MFK získalo územní převahu. Chyběla však přesnější kombinace a finální přihrávka a tak se do zakončení nedostávali. První šance přišla v 8. min. ,  kdy si na trestný kop Růžičky naběhl P. Zákravský, ale z výhodné pozice netrefil bránu. Hosté podnikali pouze ojedinělé útoky, ale branku také neohrozili. Ve 25. min. se na vápně uvolnil Sedláček, ale brankář Cejnar jeho střelu vyrazil na roh. Hosté odpověděli ve 30. min. střelou po rohovém kopu, ale ta minula branku. Ve 35. min. nedůraznou střelu Srubjana z vápna Cejnar lehce kryl. V 36. min. střela hostů z ojedinělého útoku jen těsně minula branku MFK. Ve 45. min. se domácím povedla na hranici vápna pěkná kombinační akce, střelu Sedláčka však zastavilo břevno. První poločas tak skončil bez branek.

7. 9. 2013 - starší dorost prohrál ve Vysokém Mýtě 2:1

Východočeský přebor U19 – 7. 9. 2013

SK Vysoké Mýto  :  MFK Nové Město n. Met.    2   :   1( 1   :  0 )

Branky MFK: 82´ J. Hánl

Sestava MFK: Holý – Darebník, Škoda J, Junek, M. Škoda (1) – M. Škoda (2) (53´ Hánl), Lelek, Klikar, Králiček (51´ Lukášek) – Majer, Bogusz (55´ Mašek)

ŽK:  62´ Junek, 80´ Klikar, 88´ Holý (všichni za mluvení)

V pohledném a vyrovnaném utkání měli domácí více štěstí. Když hned po vyrovnávací brance, z rozehrávky, po nepochopitelném zaváhání naši obrany, vstřelily vítěznou branku. Dvě individuální zaváhání rozhodly toto utkání. Pokud nebudeme chtít v dalších utkáních prohrát, bude potřeba se jich vyvarovat. Jinak kluky musím pochválit za předvedenou hru, byli velmi silnému soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Myslím si, že tomuto utkání by více slušela remiza.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

1. 9. 2013 - starší dorost vydřel vítězství s Rychnovem n. Kn. 3:2

Východočeský přebor U19 – 1. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. – Spartak Rychnov n. Kn.  3:2(1:0)

Branky: M. Klikar, M. Majer, J. Králíček – Hrabák, Vojka

Rozhodčí: P. Jansa / ŽK: 2 – 6 / diváci: 50

Sestava MFK: Holý – Darebník, J. Škoda, Junek, M. Škoda(72´M. Škoda 2) – Hanzl, Lelek, Klikar(35´Mašek), Králíček – Bogusz(64´Šanovec), Majer

Sestava Rychnov n. Kn. : Syrový – Vojka, Mondík, Kočnar, Šmída(46´Ullrich-76´Hanyk), Forejtek, Netolický, Jedlinský, Hrabák, Hillerbrand, Muller

Vydřené vítězství. Hrajeme složitě a těžkopádně. Hosté z Rychnova hrají jednoduše a efektivně. K nám se přiklonilo štěstí, kdežto hosté mnoho šancí nevyužili a to rozhodlo o výsledku. Hodně naši hru ovlivnilo střídání Martina Klikara, který po zranění z minulého zápasu v 35. minutě střídal, protože se na delší pobyt na hřišti necítil. Do příštího zápasu musíme hodně zapracovat na zjednodušení přechodové činnosti.

Bohumil Pöpperle - trenér MFK

1. 9. 2013 - muži prohráli v Roudnici 3:0

I.A třída – 1. 9. 2013-09-01

TJ Sokol Roudnice – MFK Nové Město n. Met.  3:0(2:0)

Branky:  T. Vlasák, T. Krejcar, J. Koblížek

Rozhodčí: K. Miškář – M. Novotný, K. Medlík / ŽK: 2 – 2 / diváci: 100

Sestava Roudnice: Tomek - Krejcar Jakub, Koblížek Jan, Mikan, Bednář Z. - Krejcar T., Židík, Vlasák,  Krejcar Jan (65´ Kmoníček) - Pejchal (70´ Koblížek Jakub), Bednář Vl. (77´ Pajgrt)

Sestava MFK: Bohuška – L. Zákravský, P. Zákravský, Vít, Vávra – Nejman, T. Zákravský, Růžička, Lelek(46´Srubjan) – Voráček, Čopík(46´Koza)

Úvodní desetiminutovka patřila jednoznačně důrazným domácím, kteří byli aktivnější a přesnými kombinacemi mužstvo MFK k ničemu nepustili. Ve 14. min. zahrávali domácí trestný kop, který Bohuška stačil vyrazit na břevno, ale odražený míč T. Vlasák dorazil do branky MFK – 1:0. O 2 minuty později měli domácí další gólovou šanci, ale Bohuška ji reflexivním zákrokem zmařil. Ve 24. min. po hrubé chybě obrany MFK se k míči dostal  T. Krejcar  a s přehledem zvýšil na 2:0 pro Roudnici. Ve 31. min. hlavička Židíka po rohovém kopu jen těsně minula branku hostí. V 36. min. se o slovo přihlásili hosté, Voráček prošel téměř celým hřištěm, ale nedovolený zákrok domácích jeho akci ukončil před velkým vápnem. Trestný kop P. Zákravského však šel vedle. V závěru poločasu domácí opět přitlačili hosty na vlastní polovinu a výsledkem byla střela Zd. Bednáře, která jen olízla břevno branky MFK.

31. 8. 2013 - mladší dorost porazil Kostelec n. Orl.

KP mladší dorost – 31. 8. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FC Kostelec n. Orl. / AFK Častolovice   2:0(0:0)

Branky: M. Cohorna, R. Práza

Rozhodčí: M: Hofman / ŽK: 0 / diváci: 30

Sestava MFK: Holčík – Šanovec, Hable, Vik, Cohorna, Hanzl, Valášek, Mádr, Práza, T. Tulej, Kárník

Střídali: Pokorný, L. Tulej, Rathouský, Korman

Sestava Kostelec / Častolovice: Kozel – Mazura, Plocek, Kaplan, Novák, L. Krupka, Neubecker, Duzbaba, Jošt, D. Lipenský, Krupka

Střídali: Kvasnička, Havlena, Podolský, Provazník

Utkání hrané ve velmi slušném tempu, jsme rozhodli až ve druhém poločase po dvou rychlých gólech, o které se zasloužili Matěj Cohorna  a Radim Práza. Soupeř hrozil pouze z rychlých brejků, ale naší branku v celku neohrozil. Klukům patří velké díky za předvedený výkon a vůli po vítězství po celých 80 minut hry.

Pavel Škoda - trenér MFK

31. 8. 2013 - starší žáci ztratili vítězství v posledních vteřinách utkání

KP starší žáci – 31. 8. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FC Kostelec n. Orl. / AFK Častolovice  4:4(0:1) PK: 4:5

Branky: R. Tuček 2, E. Matishynets, L. Holčík – A. Provazník 2, J. Kvasnička, O. Sejkora

Rozhodčí: M. Hofman / ŽK: 0 / diváci: 20

Sestava MFK: M.  Hůlek – Zítko, Doucek, Zamastil, Lhotský – Tuček, Vítková – Borůvka, Lelek, D. Hůlek – Matishinets

Střídali: Holčík , Lepšík

Sestava Kostelec / Častolovice: Padrián – Kralovič, Bartoš, Hejčl, Samejlak, Ježek, Kvasnička, Sejkora, Provazník, Plocek, Žežule

Střídali: Kaplan, Čihák, Hájek, Suchánek

Utkání bylo velice vyrovnané. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Ve druhém  poločase se naše hra zlepšila a podařilo se nám vstřelit čtyři branky, bohužel na vítězství to nestačilo, díky laciným gólům v samém závěru utkání, které jsme obdrželi po zbytečných chybách.

31. 8. 2013 - starší přípravka vyhrála vše

KP starší přípravka – 31. 8. 2013

sestava MFK: Konrát Matyáš - Rücker David, Vacek Jakub, Vávrů Jakub, Světlík Lukáš, Žahourek Jan, Čerenkov Petr, Smola Martin, Novák Josef, Bartošík Tomáš

Hráči Kumprecht, Novotný a Šanovec byli posílit tým z Náchoda na turnaji starosty města Lázně Bohdaneč.

MFK Nové Město n. Met.– Tatran Hostinné 6:3 (5:2)

Branky: Smola 2, Žahourek 3, Novák

MFK Nové Město n. Met. – Javorka Lázně Bělohrad 9:2 (2:1)

Branky: Smola 5, Novák 2, Světlík, Čerenkov

MFK Nové Město n. Met.– Jiskra Jaroměř 4:0 (2:0)

Branky: Smola, Světlík, Žahourek, Bartošík

Jednoznačná převaha ve všech utkáních, přesto se to neobešlo bez mých výtek k některým jedincům. Martin Smola prokázal střelecké kvality, celý tým hrál s maximálním nasazením a kolektivním duchem. Odměnou je hodně vstřelených branek s vysokou produktivitou v asistencích.