9. 2. 2013 - MFK Nové Město n. Met. - TJ Dobruška 5:3(2:1)

MFK Nové Město

9. 2. 2013 – MFK Nové Město n. Met. – TJ Dobruška  5:3(2:1)

V dalším přípravném utkání se domácí střetli s týmem Dobrušky. První poločas byl zcela v režii domácích, kteří svého soupeře jasně přehrávali, ale nedokázali proměnit gólové šance. Začátek druhého poločasu se naopak domácím střelecky vydařil a během 20 minut zvýšili stav na 5:1. Ve zbývajícím čase domácím se 4 dorostenci v sestavě trochu docházeli síly a hosté dokázali zkorigovat výsledek na konečných 5:3.

Sestava MFK:

Maur(46. Štěp) – Mervart, T. Zákravský, Vávra, L. Zákravský – Králíček, Růžička, Lelek, Klikar – Srubjan, David

Branky MFK: T. Zákravský 2, M. David 2, M. Klikar

2. 2. 2013 - MFK Nové Město n. Met. - SK Přepychy 3:2

2. 2. 2013 – MFK Nové Město n. Met. – SK Přepychy  3:2(1:1)

K  dalšímu přípravnému utkání si domácí pozvali mužstvo SK Přepychy. V průměrném utkání nastoupila obě mužstva v silně kombinovaných sestavách. Domácí tým měl herní převahu, ale opět vázla koncovka. Branky domácích tak kuriozně vstřelili oba brankaři, kteří se vystřídali v poli.

Maur(45. Štěp) – Mervart, Vítek, Vávra, Darebník – Klikar, Růžička, Lelek, Tuček – Štěp(45. Maur), David

MFK Nové Město n. Met. – RSCM Rozkoš       6 : 0

Sestava MFK: Holčík – Hable, Lhotský, T. Tulej, Zamastil – Doucek, L. Tulej,   Práza, Tuček

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Radim Práza

První utkání nebylo vůbec jednoduché. Děvčata hrála velice dobře. Prosadili jsme se až v druhé půli zápasu, kdy už děvčatům docházeli síly.

Druhé utkání bylo zcela v naší režii a soupeře jsme jasně přehráli.

Utkání s Broumovem 99 bylo asi nejtěžší na turnaji. Bylo velice vyrovnané ,ale dokázali jsme využít nabídnuté šance ke vstřelení branky lépe něž soupeř.

V utkání s Broumovem 98 jsme měli po celý zápas převahu. A opět jsme využili šance.

Poslední zápas byl také zcela v naší režii.

Celý turnaj jsme odehráli ve vysokém nasazení a zaslouženě jsme turnaj vyhráli.

Za předvedenou hru, bojovnost a nasazení v celém turnaji kluci zaslouží velkou pochvalu.

Petr Holčík - trenér MFK

26. 1. 2013 - MFK Nové Město n. Met. - Spartak Opočno 3:2(1:2)

V sobotu 26. 1. 2013 sehráli muž MFK druhé přípravné utkání se Sp.Opočno.

V prvním poločase byla hra domácích příliš komplikovaná se spoustou nepřesností. Hosté naopak hráli jednoduchý fotbal a po chybách v obraně MFK vedli o poločase 1:2. Zlepšený výkon domácích ve druhém poločase pak znamenal konečné vítězství. Branky za MFK stříleli M. David, J. Paďour a P. Starý.

19. 1. 2013 - MFK Nové Město n. Met. - SK Třebechovice 2:2

V sobotu 19. 1. 2013 sehráli muži MFK první přípravné utkání s SK Třebechovice. Domácí si v silně kombinované sestavě během utkání vytvořili poměrně dost gólových příležitostí, ale nedokázali je proměnit.O vítězství přišli až v samém závěru utkání, když hosté využili zaváhání domácí obrany.

« Předchozí 1 28 55 82 106 107 108 109 Další »