9. 11. 2013 - muži na závěr sezony porazili Kostelec nad Orlicí 3:0

MFK Nové Město n. Met. – FK Kostelec n. Orl.  3:0(1:0)

Branky: 16´ M. Klikar, 69´ P. Sedláček, 87´ P. Valášek

Sestava MFK: Maur – Darebník(46´ L. Zákravský), T. Zákravský, P. Zákravský, Nejman – Voráček(65´ Koza), Valášek, Růžička, Srubjan(78´ Lichter) – Klikar(46´ Čopík), Sedláček

Sestava Kostelec n. Orl. : Vavřinec – Klapal, Scholze, Kozel, Bendig,L. Šrámek, J. Šrámek(75´ Plocek), Mlynář, Švandrlík, Vilímek, Cvejn

Rozhodčí: J. Andrýs – K. Šilling, R. Nývlt / ŽK: 35´ T. Zákravský, 55´ R. Čopík, 85´ J. Koza – 72´ J. Mlynář / diváci: 90

V samém začátku utkání byli hosté aktivnější, ale postupem času převzali iniciativu domácí. Jejich akce však postrádali zakončení. V 16. min. po závaru před brankou Kostelce se jeden z obránců špatně zorientoval, jeho odkop trefil M. Klikara, od kterého se míč šťastně odrazil do branky – 1:0. V následujících  minutách domácí svého soupeře přitlačili před vlastní branku, ale střely P. Zákravského ze střední vzdálenosti těsně minuly branku. Po půlhodině se hosté probudili  a byli to oni, kteří ovládli hřiště. Jejich akce však končili na hranici vápna. Závěr poločasu tak přinesl více bojovnosti než fotbalu.

3. 11. 2013 - muži zvítězili v Polici n. Met. 4:2

I. A třída – 3. 11. 2013

TJ Spartak Police n. Met. – MFK Nové Město n. Met.  2:4(0:1)

Branky: 70´ M. Jandík, 85´ J. Hauschke – 15´ T. Voráček, 47´ M. Klikar, 72´ R. Čopík, 75´ P. Sedláček

Sestava Police n. Met. : Kučera – Hejnyš, Šnábl, Seidlman, Pataki, Sivak(62´ Rieger), Jandík, Valtera(74´ Berbman), Kollert, Pavlů, Hauschke

Sestava MFK: Maur – L. Zákravský(73´ Darebník), T. Zákravský, P. Zákravský, Nejman – Voráček, Valášek(21´ Čopík), Růžička, Srubjan(78´ Koza) – Klikar(63´ Vávra), Sedláček

Rozhodčí: M. Hájek – L. Bečvář, L. Šlazingr / ŽK: 0 – 1 / diváci: 50

Utkání hrané na těžkém terénu začali hosté mírným náporem. Poměrně snadno se dostávali  do blízkosti domácí branky, ale zakončení postrádalo přesnost. Domácí se snažili nakopávanými míči překonat obranu MFK, ale ta jejich snahu lehce likvidovala. V 15. min. se po kombinaci na jeden dotek u postraní čáry uvolnil Růžička a jeho prudký centr proměnil hlavou Voráček ve vedoucí gól MFK. Ve 20. min. měli šanci na vyrovnání domácí, když po sérii rohových kopů prudkou střelu z hranice vápna srazila obrana MFK na roh. Další minuty zápasu se odehrávaly hlavně ve středu hřiště a gólové šance nepřicházely. Ve 37. min. se po trestném kopu k zakončení dostali domácí, ale střela z ostrého úhlu skončila vedle. Ve 43. min. nadějná střela Nejmana z hranice vápna skončila těsně nad.

2. 11. 2013 - starší dorost zvítězil v Rychnově n. Kn.

MFK Nové Město

Východočeský přebor U19 - 2. 11. 2013

FC Spartak Rychnov n. Kn. – MFK Nové Město n. Met.  1:2(1:1)

Branky: 38´ Ullrich - 45´ M. Škoda II, 77´ J. Škoda

Sestava Rychnov n. Kn. : Dvořák - Hanyk(76´ Šmída), Forejtek, Netolický,Muller(60´ Vojka) - Hillerbrand, Drašnar(60´ J. Kočnar),Ullrich, Mondík - Sedláček, Kočnar

Sestava MFK: Holý – Králiček, Lukášek, Junek, M. Škoda I (85´ Darebník) – Vaněk (72´ Bogusz), Lelek, Borůvka, Hánl (63´ J. Škoda) – M. Škoda II(53´ Kurz), Mašek (62´ Majer)

Rozhodčí: F. Stieber  - Filip, Mucha / ŽK:  2 – 2 / diváci: 25

Po vyrovnaném prvním poločase, jsme ve druhém byli herně lepší a kluci si zaslouženě odvezli tři body. Za předvedenou hrou, hlavně ve druhé půlce, musím kluky jen chválit a poděkovat. Byl jsem konečně spokojen.                                                                                                        Bohumil Pöpperle – trenér MFK

27. 10. 2013 - starší dorost porazil FK Česká Třebová 5:0

Východočeský přebor U19 – 27. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FK Česká  Třebová  5:0(3:0)

Branky:  1´ F. Mašek, 5´ D. Vaněk, 31´ J. Hánl, 51´ D. Borůvka, 88´ M. Škoda I

Sestava MFK: J. Škoda – Králiček, Lukášek, Junek, M. Škoda I – Vaněk (70´ Darebník), Lelek, Borůvka, Hánl (72´ Bogusz) – M. Škoda II, Mašek (62´ Majer)

Sestava Česká Třebová: Moláček – Kovář, Vytlačil(20´ Trčka), Popelka, Koutný, Bočkaj, Foff, Fohl(62´ Večeřa), Stolín, Šalda, Kulhavý

Rozhodčí: T. Mucha – V. Hlavsa, L. Nožka / ŽK: 1 – 1 / diváci: 30

26. 10. 2013 - muži deklasovali SK Bystřian Kunčice 6:0

I.A třída – 26. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – SK Bystřian Kunčice  6:0(3:0)

Branky:  12´ 73´ T. Zákravský , 21´ T. Voráček, 36´ M Klikar, 77´ R. Čopík, 87´ J. Vít

Rozhodčí: L. Horský – O. Pešava, T. Mucha / ŽK: 90´ P. Zákravský – 61´ P. Vítek, 71´ R. Brzek / diváci:  100

Sestava MFK: Maur – L. Zákravský(78´ Darebník), Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, Valášek, Růžička(65´ Čopík), Srubjan – T. Zákravský, Klikar

Sestava Kunčice: O. Vítek – Šolc, P. Vítek, Šulc, Doležal(73´ Charvát), Hůlka, Brzek(78´ P. Pechar), Hrabík(38´ Žahourek), J. Pechar, Laštovička, Bína

Utkání začalo mírným náporem domácích. Již ve 4. min. vnikl do vápna Valášek, ale jeho nedůraznou střelu Vítek kryl. Ve 12. min. si na přetažený centr Víta naběhl Růžička a jeho přesnou přihrávku proměnil T. Zákravský na vedoucí gól MFK. Hosté odpověděli v 16. min. rychlým protiútokem na jehož konci byl Brzek, ale ve vyložené pozici přestřelil. Další minuty patřily domácím, kteří se po křídelních akcích dostávali do slibných šancí, ale nedařilo se zakončení. Ve 21. min. si na rohový kop Srubjana naskočil Voráček a hlavou zvýšil vedení MFK na 2:0. Další možnost ke skórování mněli domácí ve 29. min. kdy po pravé straně unikl Růžička, jeho střela však skončila vedle. Tlak domácích neustával a ve 36. min. pronikl odvážně do vápna Valášek, dal po sebe a zcela volný Klikar zvýšil na 3:0. Zbytek poločasu další góly nepřinesl.

26. 10. 2013 - mladší dorost na závěr sezony porazil Slovan Broumov 3:1

26.10.2013 – KP mladší dorost

MFK Nové Město n. Met. – Slovan Broumov  3:1(1:1)

Branky: T. Tulej, R. Práza, F. Mašek – T. Bitnar

Rozhodčí: Š. Janeček / ŽK: 1 – 0 / diváci: 25

Sestava MFK: Holčík – Chvojka, Hanzl, Hable – Pokorný, Mádr, Valášek, T. Tulej – Práza, Mašek, Majer

Střídali: L. Tulej, Vik, Rathouský

Sestava Broumov: Soumar – Bitnar, Hovorka, Starý, M. Felkel, Mervart, Brych, Horváth, Nemeš, Škoda, Žiga

Střídali: Janda, Dostál, Frydrych, Smrček

26. 10. 2013 - starší žáci na svého soupeře nestačili

KP starší žáci – 26. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – Slovan Broumov  2:6(1:2)

Branky: M. Příkopa , E. Matishynets – V. Felkel 2, M. M. Felkel, M. Bureš, M. Doubrava

Rozhodčí: Š. Janeček / ŽK: 0 / diváci: 25

Sestava MFK: M. Hůlek - Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek - Tuček, Lelek - Lepšík, Borůvka, D. Hůlek –  Příkopa

Střídali: Vítková, Ťokan, Matishynets

Sestava Broumov: Novotný – Brych, Doubrava, Bureš, Zelený, Řeháček, V. Felkel, Čihák, M. Felkel, Pancer, Kretschmer

Střídali: Frydrych, Borna, jakubec, Umlauf

26. 10. 2013 - starší přípravka prošla soutěží bez porážky

KP starší přípravka – 26. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – Kostelec n. O.  7:0 (3:0)

Branky: Žahourek 3, Buriánek 2, Ťokan, Vacek

MFK Nové Město n. Met. – Rychnov n. Kn.  4:0 (1:0)

Branky: Buriánek, Ťokan, Světlík, Vacek

Sestava MFK: Kumprech, Konrát – Buriánek, Ťokan, Světlík, Žahourek, Čerenkov, Vacek, Rücker, Vávrů, Šanovec, Junek, Novotný, Bartošík

20. 10. 2013 - mladší přípravka v Lázních Bělohrad nezklamala

20. 10. 2013 – turnaj mladší přípravky r. 2005 v Lázních Bělohrad

Hrálo se dvoukolově - 1. zápasy se hrály 2x15 minut, 2.zápasy 1 x 15 minut.

Sestava MFK: Kanap Lukáš, Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Franc Denis, Týfa Tobiáš, Macek Viktor

FKM Javorka - MFK Nové Město nad Metují   4:6(2:4)/ 1:3(0:1)

Branky: Macek 4x, Váňa, Žahourek - Žahourek 2x, Váňa

MFK Nové Město nad Metují - FK Baumit Jablonec nad Nisou  9:6(4:2)/ 4:2(2:1)

Branky: Knap 4x, Žahourek 4x, Váňa - Váňa 2x, Žahourek, Knap

MFK Nové Město nad Metují - FK Náchod   8:7(3:5)/ 2:4(1:3)

Branky: Žahourek 4x, Knap 2x, Váňa 2x - Žahourek, Váňa

Přijali jsme nabídku týmu z Javorky zahrát si turnaj s velmi kvalitními soupeři. Kluci dnes ukázali, že fotbal hrát umějí a že mají velmi dobrou fyzickou kondici. Prohráli jsme pouze poslední zápas s Náchodem, kdy jsme už  "mleli z posledního". Dnes jsme hráli kombinačně a s velkým nasazením. Kluci si zaslouží za předvedený výkon velikou pochvalu.

Petr Čerenkov – trenér MFK

20. 10. 2013 - starší žáci remizovali v Jaroměři

KP mladší žáci – 20. 10. 2013

SK Jaroměř – MFK Nové Město n. Met.    1 : 1( 1 : 0 ) - PK  3 :1

Branka: D. Hůlek

Sestava MFK: M. Hůlek - Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek - Lelek, Tuček -Příkopa, Borůvka, D. Hůlek  - Matishynets

Střídali: Lepšík, Meier

S výkonem v dnešním utkání nemůžu být spokojen. Až na úvodních 15 minut ve druhé půli, které vedli ve vyrovnávací branku, byla naše hra bez nasazení a bojovnosti. Hráli jsme v pochodovém tempu se spoustou pokažených přihrávek. Snad nám toto utkání bude ponaučením pro příští zápasy.                                                                                                                                    Petr Holčík – trenér MFK

« Předchozí 1 32 63 94 104 105 106 107 108 109 110 125 Další »