MFK Nové Město n. Met. – Týniště n. O. / Albretice  4:2 (3:1)

MFK Nové Město n. Met. – Kostelec n. O.  4:0 (1:0)

Branky: Ťokan 2, Čerenkov, Buriánek

MFK Nové Město n. Met. – Třebechovice p. O.  2:1 (2:1)

Branky: Žahourek, Ťokan

Sestava MFK:  Kumprecht – Buriánek, Novák, Světlík, Žahourek, Ťokan, Čerenkov, Vávrů, Rücker, Vacek, Vítek, Novotný, Bartošík, Smola

V neděli 13.10. jsme zajížděli k dalším mistrovským utkáním tentokrát do Albrechtic nad Orlicí. Tým nastoupil v nejsilnější sestavě. Našim plánem bylo přivést plný bodový zisk a přitom zapojit do hry i mladší hráče ročníku 2004. A obojí se nám podařilo splnit. Na hráčích bylo vidět, že chtějí hrát, kombinovat a zakončovat. Bohužel štěstí bylo někdy proti nám a tak skóre zápasů mnohdy nevypovídá úplně přesně o průběhu zápasů. Všechny hráče musíme pochválit za předvedené výkony a těšíme se, že v nich budou pokračovat a ještě je zlepšovat.

Tomáš Bartošík

13. 10. 2013 - starší žáci první vítězství

KP starší žáci – 13. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met.  – MFK Trutnov / Volanov   2 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: E.  Matishynets 2, T. Kraus

Sestava MFK: M. Hůlek - Zítko, Holčík, Zamastil, Doucek - Lelek, Tuček - Vítková, Matishynets, Borůvka - Příkopa

Střídali: Lepšík , D.Hůlek, Ťokan

Sestava Trutnov / Volanov: Birka – Kurtinec, Válek, Říha, Hipp, Štěpánek, Herout, Moravec, Thamm, Drtílek, Brádler

Střídali: Kuric, Kraus, Nývlt, Michl

Rozhodčí: P. Vítek / ŽK: 0 / diváci: 40

Utkání bylo velice vyrovnané. Podařilo se nám po vydařené akci vstřelit vedoucí branku, bohužel hned vzápětí se hostům podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase jsme měli mírnou převahu, kterou jsme zúročili ve vedoucí branku. V závěru si vytvořili hosté tlak na naši branku, ale zůstal bez odezvy. A tak jsme uhájili naše první vítězství. Za předvedenou hru, v tomto těžkém utkání,  si zaslouží všichni hráči pochvalu.

Petr Holčík – trenér MFK

12. 10. 2013 - muži remizovali S TJ Sokol Třebeš 1:1

I. A třída – 12. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Třebeš  1:1(1:1)

Branky: 8´ P. Sedláček – 9´ J. Rychtář

Sestava MFK: Maur – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, Růžička(75´ Vávra), Valášek, Srubjan – Sedláček, Čopík(61´ T. Zákravský)

Sestava Sokol Třebeš:  Heřman – Štěrba, Bielčik(68´ Krykorka), Obst, Rychtář(74´ Fischer), Zbořil, Heglas, Sochor, Vlkanova(90´ Zeman), Farkaš, Majer

Rozhodčí: J. Vašata – M. Hlaváč, Fr. Bednář ml. / ŽK: 84´ Voráček, 71´ Růžička / diváci: 120

Utkání nováčků I. A třídy začalo gólovou šancí domácích. Hned ve 2. min. se po rychlé akci dostal až před brankáře Čopík, ale v rozhodujícím okamžiku ztratil kontrolu nad míčem a zůstalo jen u šance. V 8. min. se po pravé straně prosadil domácí Sedláček a poslal tým MFK do vedení – 1:0. V 9. min. však hosté dokázali využít zaváhání obrany MFK a Rychtář vyrovnal na 1:1. Po této brance hosté převzali iniciativu a důraznou hrou nepouštěli domácí do vážnějších akcí. Po půl hodině se hra vyrovnala a hrálo se nahoru, dolu. Ve 32. min. agilní Čopík vybojoval míč u brankové čáry, nahrál Růžičkovi, ten ale v tísni netrefil branku. Závěr kvalitního poločasu si již žádné mužstvo nevytvořilo žádnou šanci a tak poločas skončil smírně 1:1.

12. 10. 2013 - starší dorost překvapivě prohrál v Žamberku

Východočeský přebor U19 – 12. 10. 2013

ŽAMBERK / LETOHRAD - MFK Nové Město  n.  Met.    5   :  3 ( 1   :  2 )

Branky MFK:  5´ J. Hánl, 24´ M. Majer, 49´ F. Mašek

Sestava MFK: Holčík – Darebník, Lukášek, Junek, M. Škoda I – Hánl (53´ M. Škoda II), Lelek, Klikar, Králiček (23´ Vaněk) – Majer, Mašek (59´ Borůvka)

ŽK: 17´ Junek, 22´ Králiček, 62´ Lelek, 86´ Klikar

ČK: 62´ Lelek

K tomuto utkání nemám, co bych řekl. Hrajeme špatně, děláme mnoho chyb jak v rozehrávce, tak v obranné činnosti. Kluci by se měli nad sebou trošku zamyslet a konečně začít hrát to co trénujeme a plnit úkoly, které si řekneme před zápasem. Jinak nemáme šanci na lepší výsledek.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

10. 10. 2013 - mladší přípravce se doma nedařilo

KP mladší přípravka 10. 10. 2013

Sestava "A": Zákravský Filip - Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Macek Viktor, Petera Max, Franc Denis, Knap Lukáš, Vacek Matěj, Zámečník Marek

MFK Nové Město nad Metují "A" - FC Hradec Králové "A"  3:10(0:6)

Branky: Knap 2, Zámečník

MFK Nové Město nad Metují "A" - FK Náchod "A"  1:6(1:2)

Branky: Váňa

Sestava "B": Čížek Vojtěch, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Matouš Pavel, Kuřátko David, Meier Daniel, Skládal Martin, Smrco Adam, Týfa Tobiáš

MFK Nové Město nad Metují "B" - FC Hradec Králové "B"  1:4(0:0)

Branky: Týfa

MFK Nové Město nad Metují "B" - FK Náchod "B"  3:1(2:1)

Branky: Kuřátko, Lácha, vlastní

Poslední turnaj podzimní části sezony se konal na našem hřišti. Silní a kvalitní soupeři nám dnes ukázali, v čem máme rezervy (hra 1:1, zpracování míče, vedení míče, přesná přihrávka, ...). Přesto všichni zaslouží velkou pochvalu a dík. Děkujeme také všem rodičům za věnovaný čas a obětavost.

Petr Čerenkov – trenér MFK

5. 10. 2013 - mladší přípravce se moc nedařilo

KP mladší přípravka – 5. 10. 2013

Sestava "A" : Zákravský Filip - Franc Denis, Týfa Tobiáš, Knap Lukáš, Macek Viktor, Petera Max, Praus Michal, Šitina Dominik, Valtera Petr, Váňa Oliver, Žahourek Tomáš,

MFK Nové Město n. Met. "A" - Slovan Broumov "A"   4:2 (3:0)

Branky: Macek 2, Týfa, Žahourek

MFK Nové Město n. Met. "A" - FK Náchod "A"   1:4 (0:1)

MFK Nové Město n. Met. "A" - FK Jaroměř "A"    3:2 (2:1)

Branky: Týfa, Knap, Váňa

6. 10. 2013 - mladší dorost prohrál na Olympii Hradec Králové 5:1

KP mladší dorost – 6. 10. 2013

Olympia Hradec Králové – MFK Nove Město n. Met. 5:1(0:0)

Branky: M. Cohorna

Sestava MFK: Holčík -  L. Tulej,  Chvojka,  Cohorna, Hable, Mádr, Vik, Bílek, Štěpán, Práza, Pokorný

střídali: Rathouský, Tuček, Vrba

Po vyrovnané první půli nám soupeř udělil lekci s produktivity. Přestože jsme se ujali vedení, tak Olympia třemi rychlými góly zápas otočila a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Poté jsme hru otevřeli a inkasovali po hrubých chybách ještě dvakrát. I přesto, že jsme hráli v dosti kombinované sestavě je pro nás výsledek dost krutý.

Pavel Škoda – trenér MFK

6. 10. 2013 - starší žáci prohráli s Olympií Hradec Králové 1:3

KP starší žáci – 6. 10. 2013

Olympia Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.    3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: vlastní 3x – R. Tuček

Sestava MFK:  M. Hůlek - Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek – Lelek, Tuček – Vítková, Matishynets, Borůvka – Příkopa

Střídali: Lepšík, D. Hůlek

Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Vypracovali si několik gólových šancí, které nedokázali využít, ale i my jsme v prvním poločase dokázali ohrozit branku domácích.

Byl to asi zatím náš nejlepší výkon v podzimní části sezóny.  Za toto utkání patří všem hráčům pochvala.

6. 10. 2013 - starší dorost prohrál v Náchodě

Východočeský přebor U19 – 6. 10. 2013

FK Náchod  „B“  :  MFK Nové Město  n.  Met.     1   :  0 ( 1   :  0 )

Sestava MFK: Holý – Lukášek, J. Škoda (65´ Darebník), Junek, M. Škoda I – Hánl (60´ M. Škoda II), Lelek, Klikar, Bogusz, Králiček (64´ Mašek) – Majer

Rozhodčí:  Mucha / ŽK MFK:  47´ Junek, 71´ Klikar, 72´ M. Škoda  II, 75´  Lukášek

O výsledku tohoto utkání rozhodlo zaváhání stoperské dvojice v prvním poločase. Nám opět selhalo zakončení, a i když jsme po celé utkání  měli více ze hry, nedáváme branky. Domácí mužstvo podržel brankař, který nám nedovolil skórovat.

5. 10. 2013 - muži prohráli s FC Nový Hradec Králové 2:3

I. A třída – 5. 10. 2013

FC Nový Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.  3:2(1:1)

Branky: M. Šmíd, M. Jindra, A. Jarotek – J. Vít, P. Sedláček

Sestava FC NHK: Martinovský – Kotouček, Drenko(62´ Olšák), M. Jindra(89´ Hloušek), J. Jindra, Vopálka, Kašpar, Páter, Šmíd, David(84´ Linder), Jarotek

Sestava MFK: Bohuška – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček(60´ Koza), Valášek, T. Zákravský(66´ Vávra), Srubjan – Sedláček, Čopík

Rozhodčí: D. Žerovnický – P. Buchta, L. Bečvář / ŽK: 3 – 2 / diváci: 50

Úvod utkání se odehrával převážně ve středu hřiště s mírnou převahou hostí. Ti si po rychlých útocích vybojovali několik rohových kopů, ale nedokázali je využít. První vážnější akce utkání přišla v 8. min. , kdy po pravé straně unikl domácí obraně Sedláček, přesně nacentroval na Srubjana, jeho střelu však Martinovský vytlačil na roh. V 16. min. se po autovém vhazování dostal k míči J. Vít, obešel dva hráče a nechytatelnou střelou poslal hosty do vedení – 0:1. Po vstřelené brance přešli hosté do stavu klidu a domácí převzali taktovku hry. Ve 24. min. stačil ještě Bohuška v brance MFK zlikvidovat nebezpečnou střelu domácích, ale jejich tlak pomalu narůstal. Ve 28. min. po běžném souboji ve vápně hostů nařídil rozhodčí přísný pokutový kop a ten M. Šmíd bezpečně proměnil – 1:1. Zbytek poločasu se opět odehrál převážně ve středu hřiště bez gólových příležitostí.

« Předchozí 1 31 62 92 103 104 105 106 107 108 109 122 Další »