6. 4. 2013 - starší dorost prohrál v Ústí n. Orl. 5:0

Východočeský přebor U19 – 6. 4. 2013

Jiskra Ústí nad Orlicí- MFK Nové Město n. Met. 4:0 (4:0)

Branky: Procházka, Langer, Kalousek (PK), Jansa

Sestava MFK: Holý(10. Hanzl) – J. Šanovec, Hlávko,Junek, M. Škoda(60. P. Šanovec), Hánl, Borůvka, Zákravský, Králíček, J. Škoda, Mašek

Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl. V 5. minutě se zranil brankář Holý a než bylo možné ho vystřídat, dostali jsme první gól. Do brány nastoupil Jakub Škoda a dostali jsme hned druhý gól. Nebyly to ani střely, šlo spíš o centry, které skončili na vzdálenější tyči v šibenici. Třetí gól jsme dostali z penalty a čtvrtý z malého vápna po odraženém míči.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že ho vyhrajeme. Možná domácí zvolnili, ale druhý poločas se hrál víc na půlce domácích. Škoda pár náznaků šancí, nic nám tam nespadlo, ale za druhý poločas je možné kluky pochválit. Pochopili, že fotbal není balet, přidali na důrazu,včas dostupovali protihráče a hned to bylo na hře vidět. Snad si to zapamatují do příštího zápasu.

Pavel Zelený – trenér MFK

7. 4. 2013 - starší žáci zvítězili nad Slovanem Broumov 5:0

KP Starší žáci – 7. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Slovan Broumov  5:0(3:0)

Branky: R. Práza 4, I. Lelek

Rozhodčí: P. Šedivý / ŽK: 0 – 1 / diváci: 20

Sestava MFK: Holčík – Zamastil, Lhotský, Práza, Hable, Tuček, Mádr, Borůvka, Doucek, L. Tulej, I. Lelek

Střídali: T. Tulej, Matishynets, Hůlek

Sestava Broumov: Hampl – Bitnar, Riabec, Pokorná, Brych, Nemeš, Mervart, Škoda, Frydrych, Dostál, Janda

Střídali: Kalaš

Utkání bylo velice vyrovnané, i když tomu konečný výsledek vůbec neodpovídá. V dnešním těžkém utkání jsme se snažili pozorně bránit a přecházet do rychlých protiútoků. To se nám také vyplatilo. Za výkon, který jsme převedli v tomto zápase, si všichni hráči zaslouží pochvalu.

Petr Holčík – trenér MFK

7. 4. 2013 - mladší dorost porazil Slovan Broumov 4:2

KP mladší dorost – 7. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Slovan Broumov  4:2(1:1)

Branky: D. Borůvka 2, P. Šanovec, D. Bogusz – J. Ledvinka, P. Šustek

Rozhodčí: P. Šedivý / ŽK: 0 – 3 / ČK: 0 – 3 / diváci: 20

Sestava MFK: Holčík – Junek, Škoda, Šanovec, Pokorný, Lukášek, Hable, Borůvka, Mašek, Hanzl

Střídali: Mádr, L. Tulej, T. Tulej, Matishynets

Sestava Broumov: Frydrych – Rieger, Exner, Kašpar, Bureš, Gago, Ledvinka, Netík, Šustek, Hofman, Soumar

Střídali: Kubeček, Kratochvíl, Hovorka

Po vyrovnaném prvním poločase, rozhodlo o výsledku zápasu neukázněnost soupeře. Nechali si za nesportovní chování vyloučit dva hráči a kluci toho využili k vítězství. Hodně bylo znát že v sobotu většina hrála za starší dorost.                                                                Bohumil Pöpperle – trenér MFK

6. 4. 2013 - MFK Nové Město n. Met. - Tatran Hostinné 3:2(1:1)

6. 4. 2013 – I. B třída sk. A

MFK Nové Město n. Met. – Tatran Hostinné  3:2(1:1)

Branky: R. Čopík 2, P. Růžička – D. Nosek, D. Maličký

Sestava MFK: Sruban – Mervart, Zelený, P. Zákravský, Vítek – Hofman(29. Paďour – 78. Bauerfeind), Lelek, T. Zákravský, Klikar(89. L. Zákravský) – Růžička, Čopík

Sestava Hostinné:  J. Horák – L. Horák, Urban(75. Rodr), Vacek, L. Kracík, Polák, Kosina, Jakoubek, Nosek(81. Šmucer), D. Kracík, Maličký

Rozhodčí: M. Koutník – O. Pešava, M. Hájek / ŽK: 2 – 6 / diváci: 30

30. 3. 2013 - MFK Nové Město n. Met. - SK Třebechovice 3:2(1:0)

30. 3. 2013 – přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – SK Třebechovice  3:2(1:0)

Branky MFK:  P. Růžička, M. David, M. Kálmán

Sestava MFK: Šrámek – Vítek, T. Zákravský, Kálmán, Vávra – Darebník, Valášek, Lelek, Klikar –  Růžička, David

Střídali: Mervart, L. Zákravský

Místo mistrovského utkání s SK Jičín hráli domácí přípravný zápas s SK Třebechovice. V neúplné sestavě měli domácí od počátku herní převahu, ale vytvořené šance opět nedokázali proměnit. Do vedení se dostali po pěkné střele P. Růžičky, ale to bylo v prvním poločase vše.

Druhý poločas začal pro MFK nadějně, když po průniku Klikara přišel pokutový kop, který však domácí neproměnili. Hosté toto zaváhání potrestali vyrovnávací brankou. Po této brance se obraz hry změnil a iniciativu přebrali hosté, vytvářeli si šance, ale bez gólového efektu. Naopak domácí využili nedorozumění v obraně Třebechovic  a M. David vstřelil druhý gól MFK. Hosté však po rozehraném trestném kopu vyrovnali na 2:2. Vítězný gól MFK dal z pokutového kopu za faul na pronikajícího Davida  M. Kálmán. Stínem utkání  bylo zranění tří hráčů.

ZM

24. 3. 2013 - starší přípravka dohrávala poslední podzimní kolo

24. 3. 2013 - KP starší přípravka

MFK Nové Město n. Met. - TJ Banik Rtyně/SK Úpice  1: 0(1:0)
Branky: Žahourek

MFK Nové Město n. Met - FK Náchod s.r.o.                0:5 (0:1)
Branky: Hejzlar 2, Čejchan 2, Brož

MFK Nové Město n. Met - TJ Slovan Broumov           0:2(0:2)
Branky: Franc 2

sestava MFK: J. Meier, D. Rücker, F. Ťokan, P. Čerenkov, F. Brdička, L. Světlík,

J.  Žahourek, J. Vacek, A. Kubeček, J. Novák, M. Fanta

Za velmi chladného počasí podali hráči skvělý výkon a za to, že jsme se sešli téměř s 100% účastí, zaslouží pochvalu a poděkování.

Václav Krátký – trenér MFK

24. 3. 2013 - mladší žáci dohrávali poslední podzimní kolo

24. 3. 2013 - KP mladší žáci

MFK Nové Město n. Met. - TJ Baník Rtyně/SK Úpice  5:0(3:0)
Branky: Lelek 2, Příkopa 2, Zamastil

MFK Nové Město n. Met. - FK Náchod s. r. o.  1:1(1:0)
Branky:  Příkopa - Novák

MFK Nové Město n. Met. - TJ Slovan Broumov  3:1(0:1)

Branky: Vítková, Hůlek Dušan, Borůvka - Sklenařík

23. 3. 2013 - starší dorost v dramatickém utkání prohrál v Náchodě 5:3

23. 3. 2013 – Východočeský přebor starší dorost

FK Náchod - MFK Nové Město nad Metují 5:3 (2:1)

Branky MFK: M. Klikar 2, M. Lukášek

Sestava MFK: Škoda - Šanovec, Zákravský, Hlávko, Junek - Králíček (25. Lukášek), Lelek,  Borůvka, Vaněk (70. Darebník), Klikar - Hánl (65. Mašek)

Větší část utkání se hrálo v režii domácích. Netrvalo dlouho a bylo to 2:0. To domácí drobet ukolébalo a i my jsme se dostali do hry. Po samostatném úniku Klikara, který byl faulován, byla penalta a vyloučení. Pokutový kop sám Klikar proměnil. Druhý poločas byl jako na houpačce. V 60. minutě to bylo po gólech Klikara a Lukáška 2:3, ale zhruba v 70. minutě už to bylo 4:3. Bohužel nám trošku došly síly, čehož soupeř využil ke vstřelení 5. gólu. Mohli jsme snížit po šancích Klikara a Maška, ale už to nevyšlo. Nepodali jsme špatný výkon, ale proti kvalitnímu soupeři to nestačilo. Chválím kluky za bojovný výkon.

23. 3. 2013 - muži zahájili sezonu vítězstvím nad Sokolem Libáň 5:0

23. 3. 2013 – I. B třída sk. A

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Libáň  5:0(2:0)

Branky: R. Darebník 2, T. Zákravský, A. Lelek, R. Čopík

Sestava MFK: Maur – Zelený, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Darebník(73. Vítek), T. Zákravský, Valášek(63. Mervart), Klikar(43. Lelek) – Růžička, Čopík(80. Sýkora)

Sestava Libáň: Miech – Mutzer(75. J. Jůza), Pešta, Jak. Jůza, Smetana, Knížek, Kohout, Bányácski, Kalinka(65. Horák), Balcar, Havlík

Rozhodčí: T. Mucha – M. Martínek, J. Kout / ŽK: 0 – 2 / diváci: 40

23. 3. 2103 - starší žáci na úvod sezony porazili Dvůr Králové 4:3

23. 3. 2013 – Krajský přebor starší žáci

MFK Nové Město n. Met. – TJ Dvůr Králové n. L.    4:3(3:1)

Branky:  R. Práza 2, A. Valášek, A. Borůvka – A. Matula, O. Kubín, M. Šorm

Sestava MFK: Hůlek – Holčík, Zamastil, T. Tulej, L. Tulej – Valášek, Mádr  - Lelek, Matishynets , Tuček – Práza

Střídali: Borůvka

Sestava Dvůr Králové: Guzan – Pražák, Sojka, Matula, Šorm, Dufek, Čajka, Rejchrt, Prokop, Kubín, Nechanický

Střídali:Kudrna

Rozhodčí: L. Nožka / ŽK: 1 – 0 / diváci: 20

Úvodní utkání jarní sezony mělo dva různé poločasy. V prvním jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme více využít vypracované šance.

Ve druhém poločasu se hra vyrovnala a po vlastních hrubých chybách v obranné fázi jsme soupeři dovolili vývoj zápasu zdramatizovat.Doufám, že se těchto chyb příště vyvarujeme.

« Předchozí 1 28 55 81 103 104 105 106 107 108 Další »