31. 7. 2013 - muži zvítězili v Provodově 5:2

31. 7. 2013 – přípravné utkání

Sokol Provodov – MFK Nové Město n. Met.     2:5 (1:1)

branky:  26´ Pařízek, 70´ Bensch  -  32 a 76´ Voráček, 59´ Růžička, 79´ Nejman, 81´ Sedláček

sestava MFK:
Bohuška - Mervart, Zákravský Pavel, Vít, Zákravský Lukáš - Nejman, Růžička, Srubjan, Vávra - Sedláček, Voráček.
střídali: Vítek, Darebník, Lichter Martin.

" Konečně jsme si díky dostatečnému počtu hráčů na střídačce mohli vyzkoušet různé varianty sestavy. Domácí dlouho drželi vyrovnané skóre hlavně díky houževnaté a dobře organizované obraně, utkání jsme rozhodli až v poslední dvacetiminutovce. V našem dresu se objevili noví hráči Martin Bohuška a Dominik Nejman, kteří jistě pomohou zvýšit konkurenci v týmu a tím i úroveň a kvalitu naší hry."
                                                                                                                        Miloš Killar - trenér MFK

27. 7. 2013 - muži postoupili až po penaltovém rozstřelu

MFK Nové Město

Pohár KFS – 27. 7. 2013

SK Smiřice – MFK Nové Město n. Met.  2:2( 1:0) PK: 2:4

Branky MFK: T. Voráček, P. Zákravský

sestava MFK: Maur - Vítek, P. Zákravský, Vít, Vávra (75. Lelek) - Darebník, Růžička,  Srubjan, L. Zákravský - Čopík (85. A. Darebník),Voráček

V prvním poločase jsme si vytvořili pár šancí, ale nepotkali jsme střeleckou formu a něco pochytal domácí golman. Domácí po ojedinělém útoku stanovili skóre prvního poločasu na 1:0. Druhý poločas se hrál na půlce domácích, byly i šance. Po centru Srubjana vyrovnal hlavou Voráček a po kolmici na Čopíka byla nařízena penalta za jeho stažení, kterou proměnil P. Zákravský . Zápas jsme měli pod kontrolou až do 93. minuty, kdy po nedorozumění brankáře s obranou domácí vyrovnali. V penaltách  jsme byli přesnější a postoupili jsme do dalšího kola, ve kterém se utkáme za týden s Úpicí.

Pavel Zelený – ved. mužstva

24. 5. 2013 - muži podlehli FK Jaroměř 0:4

24. 7. 2013 – přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – FK Jaroměř  0:4(0:1)

Branky:   23. Diviš, 55. Diviš, 73. Ulrych, 85. Škoda

Sestava MFK: Krunčík – Lanta, P. Zákravský, Goll, Vítek – Lichter(70. Hofman), Voráček, Vít, Darebník – Maur, Forman

K dalšímu přípravnému utkání nastoupili domácí s torzem základní sestavy a na hře to bylo znát. V prvním poločase ještě se soupeřem drželi krok, ale ve druhém již Jaroměř opanovala hru a zaslouženě zvítězila.

ZM

20. 7. 2013 - muži vyhráli v Rychnově n. Kn. 3:1

20. 7. 2013 – přípravné utkání

Spartak Rychnov n. Kn. –  MFK Nové Město n. Met.     1:3  (1:1)

branky:   26´ Zajíček - 11´ P. Srubjan,  51 a 69´ R. Čopík

Krunčík - Darebník, P. Zákravský P, Vít, L. Zákravský - Voráček, Růžička, Srubjan, V. Maur - Sedláček, Čopík

"Nadále se potýkáme s nízkou účastí na trénincích i utkáních, i tuto přípravu jsme odehráli s druhým brankářem v poli a prázdnou lavičkou. Hráči i přes drobná zranění a únavu zápas bez střídání zvládli, odměnou jim bylo vítězství nad kvalitním soupeřem."

17. 7. 2013 - muži prohráli v Dobrušce 4:1

17. 7. 2013 - přípravné utkání

Ve středu 17. 7. 2013 sehráli muži další přípravné utkání v Dobrušce. V silně kombinované sestavě podlehli domácím 4:1.

TJ Dobruška – MFK Nové Město n. Met.     4:1 (0:0)

branky: 53´ Hašek, 57 a 88´ Hájek, 73´ Dostál - 49´ Voráček

Krunčík - Mervart, Pavel Zákravský ( 25´ Vilém Maur, 83´Čopík), Vít, Lukáš Zákravský  - Darebník, Růžička, Tomáš Zákravský, Srubjan - Sedláček, Voráček

"V první části bylo vidět vzhledem k fázi přípravy velmi slušné utkání, útočné hře obou týmů chyběly pouze branky. S přibývajícím časem našim hráčům docházely síly, čehož domácí dokonale využili a vysoko zvítězili."

Miloš Killar – trenér MFK

13. 7. 2013 - muži zahájili přípravu vítězstvím nad Spartou Úpice 4:0

13. 7. 2013  - přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – Sparta Úpice  4:0(2:0)

Branky:   3´ P. Sedláček,  23, 69 a 81´ R. Čopík

Sestava MFK: Krunčík (46´V. Maur ) - Mervart, Vítek, Vít, Lukáš Zákravský  -  Voráček, Růžička, Tomáš Zákravský , David - Sedláček, Čopík

Muži MFK sehráli v sobotu 13. 7. 2013 první přípravné utkání, ve kterém porazili Spartu Úpice 4:0.

Překvapivý byl pro mne i trenéra hostí Romana Čápa malý počet hráčů na obou stranách, my jsme měli na lavičce pouze golmana, soupeř na tom nebyl o moc lépe. Utkání s řadou nepřesností a taktických chyb pak splnilo spíš charakter kondičního tréninku, ale tak to na úvod přípravy bývá. Výsledek je jistě zkreslen absencí několika hráčů základní sestavy soupeře.

22. 6. 2013 - mladší dorost vyhrál v Trutnově 5:2

KP mladší dorost – 22. 6. 2013

MFK Trutnov / Mladé Buky - MFK Nové Město n. Met.    2 : 5(1:3)

Branky MFK: Hanzl, Práza, Cohorna, Borůvka, Mašek

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Lukášek, Junek, Škoda – Šanovec, Borůvka, Bogusz, Hanzl – Práza, Mašek

Střídali: Cohorna, T. Tulej, Kárník

V posledním utkání letošní sezony jsme domácí přehráli hlavně v prvním poločase, ve druhém už byl zápas vyrovnaný. Kluky musím pochválit hlavně za bojovnost a snahu si toto utkání užít a odjet domu s plným bodovým ziskem, což se jim podařilo splnit na sto procent.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

22. 6. 2013 - starší žáci prohráli v Trutnově 4:1

KP starší žáci – 22. 6. 2013

MFK Trutnov / Mladé Buky – MFK Nové Město n. Met.  4 : 1( 1 : 0 )

Branka: R. Práza

Sestava: Holčík – Doucek, Zamastil, T. Tulej, Lhotský – Hable, Mádr – L. Tulej, Lelek, Kárník – Práza

Střídali: Borůvka, Matishynets, Hůlek

Utkání bylo z počátku velice vyrovnané, bohužel se velice brzy začalo projevovat zranění třech hráčů z minulého zápasu, kteří postupně museli své působení na hřišti ukončit. Zmatků v zadních řadách ve druhém poločase se podařilo využít domácím a dvěma slepenými brankami rozhodli o výsledku utkání

Přesto bych chtěl všem poděkovat, zvláště mladším, s jakým nasazením zápas odehráli.                                                                                                                 Petr Holčík – trenér MFK

24. 6. 2013 - mladší žáci zvítězili na turnaji v Českém Brodě

Mladší žáci-neděle 23. 6. 2013 turnaj v Českém Brodě.

Náš tým mladších žáků dokázal zvítězit na kvalitně obsazeném turnaji 18 mužstev, kde jsme ani v jednom zápase nenašli přemožitele a nechali za sebou mimo jiné celky jako Bohemians Praha, Viktorku Žižkov, Mělník a další silná mužstva v čele s domácím Českým Brodem. Všem hráčům, kteří se tohoto turnaje zúčastnili bych chtěl poděkovat za jejich fantastickou hru v čele s nejlepší hráčkou turnaje Pavlínou Vítkovou.Také veliké díky patří rodičům, kteří nás v hojném počtu přijeli povzbudit do 120km vzdáleného Ćeského Brodu.

Pavel Škoda – trenér MFK

22. 6. 2013 - mladší přípravka / pohár Ivo Ulicha

V sobotu 22.6.2013 se naše mladší přípravka zúčastnila prvního ročníku turnaje o pohár Ivo Ulicha v Ohnišově.

Turnaj se hrál, v pro nás nezvyklém, rozestavení 7+1 na polovinu fotbalového hřiště. Navíc při absenci několika hráčů jsme nemohli střídat a zvláště mladší kluci v "B" týmu (ročník 2005 a mladší) tak hráli na hranici svých možností. A někdy snad i za ní - když v posledním zápase o umístění předvedli co je fotbalová bojovnost a porazili Spartak Opočno 4:3. Za tento výkon si zaslouží maximální pochvalu.

« Předchozí 1 30 59 88 103 104 105 106 107 108 109 117 Další »