17. 8. 2013 – krajský přebor mladší dorost

FK Chlumec n. C.- MFK Nové Město n. Met.  6:1(1:1)

Branky: R. Práza

Sestava MFK: Kárník, T.Tulej, Cohorna, Hanzl, Chvojka, L. Tulej, Mádr, Práza, Korman, Hable, Mašek, Rathouský, Šanovec

V utkání jsme nastupovali s hráčem z pole na postu brankáře a příliš se nám nevydařilo, i když po prvním poločasu tomu výsledek nenapovídal. Z kraje druhého poločasu jsme bohužel obdrželi dva rychlé góly a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Soupeř nám udělil lekci z jednoduchosti a zaslouženě zvítězil.

Pavel Škoda – trenér MFK

17. 8. 2013 - muži zvítězili v Ohnišově 3:1

17. 8. 2013 – I. A třída

TJ Start Ohnišov – MFK Nové Město n. Met.  1:3(1:0)

Branky: 29. Vlastní – 50. V. Lelek, 84. R. Darebník, 89. V. Lelek

Rozhodčí:  K. Vlachynský – L. Hůlka, M. Koutník / ŽK: 3 – 3 / diváci: 60

Sestava Ohnišov: Morong – Ryšavý, Králíček, Kratěna, Dobýval, Štěpán, Macháček, Dudek(65. Pecka), Kupka, Martínek

Sestava MFK: Bohuška – Mervart(46. Vávra), T. Zákravský, Vít, L. Zákravský – Nejman(81. Darebník), Srubjan, Voráček(39. Růžička), Lelek – Sedláček, Čopík(46. Koza)

Prestižní derby mezi domácím Ohnišovem a Novým Městem n. Met. začali lépe domácí. Mužstvo Ohnišova bylo aktivnější, bojovnější a vynutilo si velké množství rohových kopů, které však obrana hostů dokázala ubránit. Hosté působili ospalým dojmem, chyběl jim pohyb, důraz a o zdařilé kombinaci se nedalo vůbec mluvit. První střela hostí na branku tak přišla až ve 20. min., ale brankáře Moronga neohrozila. Ve 28. min. se po zmatcích v obraně MFK dostal do gólové šance L. Macháček, Bohuška však zázračně jeho střelu vyrazil. Ve 29. min. ve snaze odhlavičkovat centrovaný míč si L. Zákravský dal nešťastně „krásný“ vlastní gól a poslal domácí do vedení 1:0. Po obdrženém gólu hosté přece jen trochu přidali a postupně se tlačili před branku Ohnišova. Chybělo však zakončení a tak poločas skončil vedením domácích 1:0.

17. 8. 2013 - starší dorost rozstřílel Olymii Hradec Králové 9:1

17. 8. 2013 – Východočeský přebor U19

MFK Nové Město n. Met. – FC Olympia Hradec Králové „B“   9:1(4:0)

Branky: M. Klikar 3, M. Majer 3, J. Hánl 2, A. Lelek – R. Růžička

Rozhodčí: M. Hofman – L. Nožka, J. Vítek / ŽK: 0 – 2 / diváci: 50

Sestava MFK: Holý – Darebník(52´ Králíček), Junek, J. Škoda, M. Škoda – Klikar, Bogusz(52´ Mašek), Lelek, Lukášek – Hánl(56´ M. Škoda II), Majer

Sestava Olympia HK: Gilar – Koutník, Khol, Přkryl, Bárta, Roubal, Horáček, Novotný, Růžička, Luksch, Turek

Kluci přehrávali soupeře po většinu utkání. Oslabení hosté, kteří přijeli jen s jedenácti hráči, nebyli pro nás těžkým soupeřem. Přesto jsme se dopouštěli mnoha chyb v rozehrávce, hlavně mezi obrannou a zálohou. Na této činnosti budeme muset ještě zapracovat a hodně zlepšit. Kluky chválím hlavně v útočné činnosti, která se mám v tomto utkání velmi dařila. I přes jednoznačný výsledek toto vítězství nepřeceňuji, je to přeci jen první utkání sezóny a soupeř nebyl kompletní.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

10. 8. 2013 - muži v premiéře porazli Bílou Třemešnou 3:1

10. 8. 2013 – I. A třída

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Bílá Třemešná  3:1(2:1) – hráno v Bílé Třemešné

Branky: 14´T. Voráček, 19´ P. Srubjan, 74´P. Sedláček – 9´ M. Hruška

Rozhodčí: O. Bačo – D. Krucký, M. Koutník / ŽK: 1 - 3 / diváci: 120

Sestava MFK: Bohuška – L. Zákravský, P. Zákravský, Vít, Vávra(46. Mervart) – Voráček, Nejman, T. Zákravský(63. V. Lelek), Srubjan – Růžička(60. Koza), Sedláček(81. Darebník)

Sestava B. Třemešná: Vočka – Kiss(26. Novák – 59. Jar. Jákl), Jos. Kubelka, Hruška, Otradovský(69. J. Jákl), Hažer, T. Kubelka, J. Kubelka, D. Kubelka, Hendrych

V úvodním utkání sezony se střetli nováčci I. A třídy. Utkání se hrálo po dohodě v Bílé Třemešné a tak „hosté“ měli výhodu domácího prostředí. Začátek utkání patřil domácím, kteří se hned ve 3 min. dostali do zakončení, ale střela Sedláčka z velkého vápna skončila nad. Ve 4. min. se po kolmé přihrávce dostal za obranu Sokola Sedláček, ale svou šanci neproměnil. V 9. min. hosté zahrávali Hruškou trestný kop, dlouhý centr skončil sice v rukách brankáře Bohušky, ale podle asistenta rozhodčího také za brankovou čárou a tak se hosté ujali vedení 0:1. V 11. min. se po akci Srubjana dostal do gólové šance Růžička, ale netrefil branku.  Ve 14. min. se na levé straně uvolnil Vávra a jeho centr proměnil Voráček ve vyrovnávací gól MFK – 1:1. V19. min. bleskový útok MFK potáhl Nejman, přesnou přihrávkou našel Srubjana a ten s přehledem poslal domácí do vedení 2:1. Po vedoucí brance však přebrali iniciativu hosté a zejména vysokými nakopávanými centry zle domácím zatápěli. Největší šanci na vyrovnání měli ve 37. min. po nedůrazném odkopu domácí obrany, střela z několika metrů však skončila vysoko nad.

7. 8. 2103 - muži porazili starší dorost FK Náchod 4:1

7. 8. 2013 – přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – FK Náchod(starší dorost)  4:1(1:0)

Branky MFK: P. Sedláček 2, T. Voráček, P. Růžička

Sestava MFK: Bohuška(46. Maur) – Vítek, P. Zákravský, Vít, L. Zákravský – Darebník, T. Zákravský, Nejman(30. Růžička), Srubjan – Sedláček, Voráček

V posledním přípravném utkání porazili muži starší dorost FK Náchod. Po vyrovnaném prvním poločase se druhý poločas hrál již převážně v režii mužů MFK, kteří svoji převahu vyjádřili i gólově.

ZM

4. 8 2013 - muži podlehli v poháru Úpici až v penaltové rozstřelu

4. 8. 2013 – I. kolo poháru KFS

MFK Nové Město n. Met – SK Sparta Úpice  1:1(1:0) PK: 10:11

Branky: 35. P. Sedláček – 58. L. Mach

Sestava MFK: Bohuška – Mervart, Nejman, Vít, L. Zákravský – Lichter(75. A. Lelek), Růžička, Vráček –  Sedláček(68. V. Lelek), Čopík

Sestava Úpice: Kobos – Punar(62. Belák), Havlíček, Řehák, Mach, Winter, Finger, Rada(72. Hanzlík), Kulhánek, Marel(46. Kejzlar)

Rozhodčí: L. Linhart – L. Nožka, R. Kalaš / ŽK: 0 / diváci: 100

V prvním kole poháru KFS přivítali domácí ambiciózní celek Sparty Úpice. Od začátku bojovného utkání se hosté snažili o nátlakovou hru a získat územní převahu. Nutno říci, že se jim to hlavně v úvodu utkání dařilo. První náznak šance přišel pro hosty v 9. min. , když se po nedůrazném zákroku obrany MFK dostali do zakončení, ale střela šla vedle. Postupem času se hra vyrovnala, ale ani jedno mužstvo si nekázalo vypracovat gólovou šanci. Ve 35. min. domácí zahrávali trestný kop, na který si naběhl P. Sedláček a otevřel tak skóre utkání. Ve zbývajících minutách poločasu hosté přitlačili, ale bez gólového efektu.

Úvod druhého poločasu patřil jednoznačně hostům, kteří se natlačili na polovinu MFK a v 58. min. svou převahu po trestném kopu přetavili ve vyrovnávací gól, který vstřelil L. Mach. V 63. min. se po chybné rozehrávce domácí obrany dostali hosté do gólové šance, ale Bohuška skvělým zákrokem tuto šanci zneškodnil. V 65. min. se do úniku dostal domácí Sedláček, ale zradilo ho zakončení. V 80. min. se po rychlém útoku MFK ocitl sám před brankářem A. Lelek, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat. V závěru utkání se hosté snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale obrana domácích jejich tlak ustála a utkání skončilo nerozhodně.

O postupu tak musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých byli nakonec až po 12. sérii úspěšnější hosté.  Vítězný gól dal J. Kulhánek.

ZM

"Hostujícímu celku jsme byli vyrovnaným soupeřem, vzhledem ke všem okolnostem můžeme být s naším výkonem spokojeni. Škoda jen neproměněných příležitostí v závěru utkání."
                                               Miloš Killar – trenér MFK

31. 7. 2013 - muži zvítězili v Provodově 5:2

31. 7. 2013 – přípravné utkání

Sokol Provodov – MFK Nové Město n. Met.     2:5 (1:1)

branky:  26´ Pařízek, 70´ Bensch  -  32 a 76´ Voráček, 59´ Růžička, 79´ Nejman, 81´ Sedláček

sestava MFK:
Bohuška - Mervart, Zákravský Pavel, Vít, Zákravský Lukáš - Nejman, Růžička, Srubjan, Vávra - Sedláček, Voráček.
střídali: Vítek, Darebník, Lichter Martin.

" Konečně jsme si díky dostatečnému počtu hráčů na střídačce mohli vyzkoušet různé varianty sestavy. Domácí dlouho drželi vyrovnané skóre hlavně díky houževnaté a dobře organizované obraně, utkání jsme rozhodli až v poslední dvacetiminutovce. V našem dresu se objevili noví hráči Martin Bohuška a Dominik Nejman, kteří jistě pomohou zvýšit konkurenci v týmu a tím i úroveň a kvalitu naší hry."
                                                                                                                        Miloš Killar - trenér MFK

27. 7. 2013 - muži postoupili až po penaltovém rozstřelu

Pohár KFS – 27. 7. 2013

SK Smiřice – MFK Nové Město n. Met.  2:2( 1:0) PK: 2:4

Branky MFK: T. Voráček, P. Zákravský

sestava MFK: Maur - Vítek, P. Zákravský, Vít, Vávra (75. Lelek) - Darebník, Růžička,  Srubjan, L. Zákravský - Čopík (85. A. Darebník),Voráček

V prvním poločase jsme si vytvořili pár šancí, ale nepotkali jsme střeleckou formu a něco pochytal domácí golman. Domácí po ojedinělém útoku stanovili skóre prvního poločasu na 1:0. Druhý poločas se hrál na půlce domácích, byly i šance. Po centru Srubjana vyrovnal hlavou Voráček a po kolmici na Čopíka byla nařízena penalta za jeho stažení, kterou proměnil P. Zákravský . Zápas jsme měli pod kontrolou až do 93. minuty, kdy po nedorozumění brankáře s obranou domácí vyrovnali. V penaltách  jsme byli přesnější a postoupili jsme do dalšího kola, ve kterém se utkáme za týden s Úpicí.

Pavel Zelený – ved. mužstva

24. 5. 2013 - muži podlehli FK Jaroměř 0:4

24. 7. 2013 – přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – FK Jaroměř  0:4(0:1)

Branky:   23. Diviš, 55. Diviš, 73. Ulrych, 85. Škoda

Sestava MFK: Krunčík – Lanta, P. Zákravský, Goll, Vítek – Lichter(70. Hofman), Voráček, Vít, Darebník – Maur, Forman

K dalšímu přípravnému utkání nastoupili domácí s torzem základní sestavy a na hře to bylo znát. V prvním poločase ještě se soupeřem drželi krok, ale ve druhém již Jaroměř opanovala hru a zaslouženě zvítězila.

ZM

20. 7. 2013 - muži vyhráli v Rychnově n. Kn. 3:1

20. 7. 2013 – přípravné utkání

Spartak Rychnov n. Kn. –  MFK Nové Město n. Met.     1:3  (1:1)

branky:   26´ Zajíček - 11´ P. Srubjan,  51 a 69´ R. Čopík

Krunčík - Darebník, P. Zákravský P, Vít, L. Zákravský - Voráček, Růžička, Srubjan, V. Maur - Sedláček, Čopík

"Nadále se potýkáme s nízkou účastí na trénincích i utkáních, i tuto přípravu jsme odehráli s druhým brankářem v poli a prázdnou lavičkou. Hráči i přes drobná zranění a únavu zápas bez střídání zvládli, odměnou jim bylo vítězství nad kvalitním soupeřem."

« Předchozí 1 30 59 87 102 103 104 105 106 107 108 116 Další »