MFK Nové Město nad Met.  - RMSK Cidlina  4:0 (2:0)

MFK Nové Město nad Met.  - Chlumec  n. C  2:6 (2:3)

branky: Světlík, Čerenkov

Sestava  MFK:

Meier Jan - Vacek Jakub, Světlík Lukáš, Žahourek Jan, Novák Josef, Rücker David, Čerenkov Petr, Brdička Filip, Čtvrtečka Jakub, Ťokan Filip, Kubeček Aleš

V 1. kole nadstavbové části zajela starší přípravka do Chlumce n. C.. V prvním utkání s RMSK jsme měli hru pod kontrolou a s přehledem vyhráli. Ve druhém utkání nám domácí Chlumec ukázal, jak být důrazný v osobních soubojích. Se soupeřem jsme drželi krok v prvním poločase, ve druhém jsme neproměnili několik vyložených šancí. Výsledek neodpovídá předvedené hře.

Trenéři - Václav Krátky, Petr Čerenkov, vedoucí Pavel Brdička

14. 4. 2013 - starší dorost prohrál v Pardubicích 5:0

Východočeský přebor  U19 - 14. 4. 2013

FC Pardubice "B" - MFK Nové Město n. Met.  5:0(5:0)

Sestava MFK:  Škoda-Darebník, Hlávko, Zákravský, Junek, Vaněk (55. Hanzl), Borůvka, Lukášek (70. Šanovec), Králíček, Klikar, Hánl

V prvním poločase jsme propadli ve všech činnostech, nestíhali jsme, u všeho jsme byli druzí. V 18. minutě to bylo 3:0. Je to dané také tím, že půlka mužstva měla v nohách zápas ze soboty a chvíli trvalo, než se dostali do tempa. Hráčům Pardubic se vyrovnal pouze Klikar, bohužel se k němu v prvním poločase nikdo nepřidal. Druhý poločas byl lepší, domácí slevili, postupem času prostřídali a hra byla vyrovnanější. Měli jsme i dvě dobré šance ke skórování, ale Lukáška i Hánla vychytal domácí brankář. V druhém poločase se zlepšila obranná činnost celého mužstva. Za druhý poločas chválím a vyjímečně chválím i jedince a to Klikara a Zákravského. Tak snad příště.

Pavel Zelený – trenér MFK

13. 4. 2013 - mladší přípravka zahájila sezonu úspěšně

KP mladší přípravka - 13. 4. 2013

MFK Nové Město nad Met. "A" - RSCM Rozkoš  "A" 10:1 (4:0)

branky: Brdička 5, Čerenkov 2, Vítek 2, Franc

MFK Nové Město nad Met. "A" - Slovan Broumov "A" 9:2 (6:0)

branky: Čerenkov 3, Brdička 2, Vítek 2, Smola, Bartošík

MFK Nové Město nad Met. "A" - FC Hradec Králové "A" 9:5 (7:2)

branky: Čerenkov 5, Brdička 2, Smola, Franc

Sestava Nové Město nad Met. "A"

Kumprecht Matěj - Smola Tomáš, Bartošík Tomáš, Vítek Tomáš, Čerenkov Petr, Brdička Filip, Denis Franc

MFK Nové Město nad Met. "B" - RSCM Rozkoš "B" 7:2 (4:1)

branky: Žahourek 4, Junek, Konrát, Týfa

MFK Nové Město nad Met. "B" - Slovan Broumov "B" 5:1 (2:1)

branky: Konrát 2. Macek, Žahourek, Praus

MFK Nové Město nad Met. "B" - FC Hradec Králové "B" 2:10 (2:4)

branky: Týfa, Junek

13. 4. 2013 - mladší dorost zvítězil nad Červeným Kostelcem 2:1

KP mladší dorost - 13. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Červený Kostelec    2:1(1:1)

Branky: D. Borůvka, R. Práza – D. Dostál

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Hanzl, Junek, Škoda – Šanovec, Borůvka, Bogusz, Hable – Mašek, Lukášek

Střídali:  L. Tulej, T. Tulej, Mádr, Práza

Sestava Červený Kostelec: Marek – Jirka, Novák, Wietek, Jar. Máslo, Šturma, Valášek, Dostál, Oleják, Barták, Kubeček

Střídali:Vlček, J. Máslo, Ždárský

Rozhodčí:  V. Hlavsa / ŽK: 0 / diváci: 30

Po velmi dobrém začátku a střelené brance, jsme přestali hrát svoji hru a přizpůsobily se hře soupeře, který hrál systém nakopávaných míčů. Po jedné takové akci se jim podařilo srovnat skóre a do kabin jsme odcházely za vyrovnaného stavu. Ve druhé půlce se klukům z velkého tlaku podařilo střelit jen vítězný gól, a proto zápas skončil jen tímto výsledkem. Hosté si ve druhé polovině vypracovali jen jednu stoprocentní příležitost, ale velmi dobře zasáhl brankař Holčík a zabránil jisté brance. Kluci se dopustili hodně chyb v obranné činnosti, přesto je musím pochválit za bojovnost a snahu hrát opět svoji hru, i když se nám nedařilo, hlavně se prosadit střelecky.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

13. 4. 2013 - starší žáci jasně porazili Červený Kostelec 6:1

KP starší žáci – 13. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Červený Kostelec   6:1(5:0)

Branky: R. Práza 3, O. Hable, T. Tulej, F. Kupka – A. Lítko

Sestava MFK:  Holčík – L. Tulej, T. Tulej, Zamastil, Lhotský – Hable, Mádr – Lelek, Matishynets, Tuček – Práza

Střídali:  Kupka, Borůvka, Hůlek, Doucek

Sestava Červený Kostelec: J. Šimek – Kábele, Brož, Švorc, Lacko, Lítko, Vlček, Veseleňák, V. Šimek, Kubeček, Máslo

Střídali:Holub, Janák, Pffiffer

Rozhodčí: V. Hlavsa / ŽK: 0 / diváci: 20

Od úvodního hvizdu jsme měli vývoj utkání pod kontrolou. Zatlačili jsme soupeře na vlastní polovinu a hned v úvodu se nám podařilo vstřelit dvě branky. V tlaku jsme nepolevili  a z vypracovaných šancí  jsme do poločasu přidali další tři branky.

Ve druhém poločase jsme opět kontrolovali hru, ale k ohrožení branky už jsme se již tolik nedostávali. Za předvedenou hru, zvláště v prvním poločase, zaslouží celé mužstvo pochvalu.

Petr Holčík - trenér MFK

13. 4. 2013 - muži po nedůstojném výkonu prohráli v Sobotce 4:1

13. 3. 2013 – I. B třída sk. A

SK Sobotka – MFK Nové Město n. Met.  4:1(2:1)

Branky: V. Bárta, O. Knobloch, Z. Rulc, J. Kavalír – P. Růžička

Sestava SK Sobotka: Chrpa – Rulc, Halbych, Bárta, Knobloch, Kubišta, Gerboc, Nývlt(86. Čepička), Přikryl, Mikulecký(72. Kavlír), Šteco(65. Zahradník)

Sestava MFK: Maur(46. Bauerfeind) – Mervart, Zelený, P. Zákravský, L. Zákravský – Darebník, Klikar, Srubjan, Lelek – Růžička, Paďour(30. Vítek)

Rozhodčí: L. Kubálek – M. Novotný, J. Kubišta / ŽK: 1 – 3 / ČK: 0 – 2 / diváci: 40

O výsledku v tohoto utkání rozhodlo, že jsme nebyli schopni v prvním poločase proměnit více než jednu brankovou příležitost a velmi špatný den našich brankařů. Dále nemá smysl se k průběhu utkání vracet. Vzhledem k počtu našich chyb je vítězství domácích zasloužené.

Milan Mikušík - trenér MFK

6. 4. 2013 - starší dorost prohrál v Ústí n. Orl. 5:0

Východočeský přebor U19 – 6. 4. 2013

Jiskra Ústí nad Orlicí- MFK Nové Město n. Met. 4:0 (4:0)

Branky: Procházka, Langer, Kalousek (PK), Jansa

Sestava MFK: Holý(10. Hanzl) – J. Šanovec, Hlávko,Junek, M. Škoda(60. P. Šanovec), Hánl, Borůvka, Zákravský, Králíček, J. Škoda, Mašek

Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl. V 5. minutě se zranil brankář Holý a než bylo možné ho vystřídat, dostali jsme první gól. Do brány nastoupil Jakub Škoda a dostali jsme hned druhý gól. Nebyly to ani střely, šlo spíš o centry, které skončili na vzdálenější tyči v šibenici. Třetí gól jsme dostali z penalty a čtvrtý z malého vápna po odraženém míči.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že ho vyhrajeme. Možná domácí zvolnili, ale druhý poločas se hrál víc na půlce domácích. Škoda pár náznaků šancí, nic nám tam nespadlo, ale za druhý poločas je možné kluky pochválit. Pochopili, že fotbal není balet, přidali na důrazu,včas dostupovali protihráče a hned to bylo na hře vidět. Snad si to zapamatují do příštího zápasu.

7. 4. 2013 - starší žáci zvítězili nad Slovanem Broumov 5:0

KP Starší žáci – 7. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Slovan Broumov  5:0(3:0)

Branky: R. Práza 4, I. Lelek

Rozhodčí: P. Šedivý / ŽK: 0 – 1 / diváci: 20

Sestava MFK: Holčík – Zamastil, Lhotský, Práza, Hable, Tuček, Mádr, Borůvka, Doucek, L. Tulej, I. Lelek

Střídali: T. Tulej, Matishynets, Hůlek

Sestava Broumov: Hampl – Bitnar, Riabec, Pokorná, Brych, Nemeš, Mervart, Škoda, Frydrych, Dostál, Janda

Střídali: Kalaš

Utkání bylo velice vyrovnané, i když tomu konečný výsledek vůbec neodpovídá. V dnešním těžkém utkání jsme se snažili pozorně bránit a přecházet do rychlých protiútoků. To se nám také vyplatilo. Za výkon, který jsme převedli v tomto zápase, si všichni hráči zaslouží pochvalu.

Petr Holčík – trenér MFK

7. 4. 2013 - mladší dorost porazil Slovan Broumov 4:2

KP mladší dorost – 7. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – TJ Slovan Broumov  4:2(1:1)

Branky: D. Borůvka 2, P. Šanovec, D. Bogusz – J. Ledvinka, P. Šustek

Rozhodčí: P. Šedivý / ŽK: 0 – 3 / ČK: 0 – 3 / diváci: 20

Sestava MFK: Holčík – Junek, Škoda, Šanovec, Pokorný, Lukášek, Hable, Borůvka, Mašek, Hanzl

Střídali: Mádr, L. Tulej, T. Tulej, Matishynets

Sestava Broumov: Frydrych – Rieger, Exner, Kašpar, Bureš, Gago, Ledvinka, Netík, Šustek, Hofman, Soumar

Střídali: Kubeček, Kratochvíl, Hovorka

Po vyrovnaném prvním poločase, rozhodlo o výsledku zápasu neukázněnost soupeře. Nechali si za nesportovní chování vyloučit dva hráči a kluci toho využili k vítězství. Hodně bylo znát že v sobotu většina hrála za starší dorost.                                                                Bohumil Pöpperle – trenér MFK

6. 4. 2013 - MFK Nové Město n. Met. - Tatran Hostinné 3:2(1:1)