15. 3. 2014 - muži na úvod porazili TJ Start Ohnišov 2:0

MFK

15. 3. 2014 – I. A třída muži

MFK Nové Město n. Met. – TJ Start Ohnišov  2:0(1:0)

Branky: 8´ P. Růžička, 85´ T. Voráček

Sestava MFK: Krunčík – L. Zákravský(90. M. Lichter), Nejman, P. Zákravský, Vít(70´ Darebník) –  Voráček, A. Lelek, Růžička, Srubjan – Sedláček, Čopík

Sestava Ohnišov: Mačí – Králíček, J. Remeš, Kratěna, L. Remeš, Poláček, Macháček, Fiedler, Kuchta, Nožka, Balek

Rozhodčí: M. Dujsík – O. Krotil, A. Trejbal / ŽK: 5 – 5 / ČK: 0 – 1(Fiedler) / diváci: 100

 

První mistrovské utkání sehráli muži MFK s týmem Ohnišova. Toto utkání je sousedské derby, ve kterém nerozhoduje tabulkové postavení mužstev. Domácí byli favoritem utkání, od začátku převzali iniciativu, ale do zakončení se nedostávali. V 8. min. vznikl po rohovém kopu závar před brankou Ohnišova a P. Růžička dal se štěstím úvodní gól utkání. Domácí sice měli herní převahu, ale bez gólových šancí. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ale také se jim nedařilo. V 18. min. se po trestném kopu dostali do slibné šance, na finální přihrávku si však nikdo nenaběhl. Ve 32. min. měli hosté po ojedinělém útoku další gólovou šanci, ale nedokázali z malého vápna dotlačit míč do sítě. Z protiútoku mohli skórovat domácí, ale jejich střely stačila obrana Ohnišova zablokovat. Ve 37. min. po sólové akci Růžičky měl na noze gólovku Sedláček, ale neproměnil.

Druhý poločas byl poznamenán počasím a fotbalu mnoho nepřinesl. Hosté se daleko častěji pouštěli do útoku a přišly i šance. V 55. min. se nejprve prezentoval pěknou střelou Mácháček, ale Krunčík ji vyrazil na roh. Další nebezpečnou střelu Macháčka také Krunčík zneškodnil. Hra se v této fázi hry trochu přiostřila a v 64. min. byl vyloučen hostující Fiedler. Domácí pak převzali iniciativu, začali se dostávat do šancí, ale vázla koncovka. V 73. min. měl tutovku Čopík, ale Mačí skvěle vyrazil na roh. Další příležitost ke skórování měl v 79. min. Voráček, jeho hlavička však skončila těsně vedle. V 82. min. unikl obraně Ohnišova Čopík, nezvládl však finální přihrávku. V 85. min. se promočení diváci konečně dočkali. Po rychlé akci MFK uvolnil Lelek ideálně Voráčka a ten dal druhý gól domácích. Hosté měli ještě možnost zdramatizovat závěr utkání, ale Kuchta v 89. min. nařízený pokutový kop vysoko přestřelil.  

                                                                                                      ZM

 

 

"Jsem rád za tři body, s předvedenou hrou však už tolik spokojen nejsem. Důležité však je, že jsme utkání zvládli a vstoupili do jarní části soutěže vítězstvím."

                                                  Miloš Killar – trenér MFK

                                                                                                                                                        

9. 3. 2014 - starší přípravka r. 03 ve Rtyni v Podkrkonoší obsadila 3. místo

MFK Nové Město

Poslední HT pro r. 03 v tomto zimním období jsme odehráli ve Rtyni v Podkrkonoší. Hráčům jsme dali volnost v herní improvizaci a velice se jim dařilo. Skvěle si zahráli, s nasazením a obětavostí, s krásnými akcemi. Jako tým uhráli 3. místo a i když hráli výborně, došli k poznání, že se musí i psychicky ,,otužovat,,. Získali jsme i individuální ocenění - nejlepší střelec Adam Buriánek 20 branek!!!!

Sestava MFK:  Kumprecht Matěj - Rücker David, Světlík Lukáš, Buriánek Adam, Žahourek Jan, Zrzavý David, Čančara Matyáš, Novák Josef

                                                                      Krátký Václav - trenér MFK

9. 3. 2014 - starší přípravka obsadila v Jaroměři 4. místo

MFK Nové Město

V neděli 9.3. se naše starší přípravka, ročník 2004 a mladší, zúčastnila halového turnaje v Jaroměři.  Přestože prohráli pouze jeden zápas, na „bednu“ , díky horšímu skóre, nedosáhli. O to více můžou mrzet remízová utkání s Roudnicí, kde soupeř vyrovnával vteřinu před závěrečným klaksonem, a s Admirou Praha „bílá“, kde kluci prohospodařili dvoubrankové vedení.  Co bylo však ještě horší  byla předvedená hra. Kluci nehráli tak jak jsme u nich byli zvyklí. Neznalý divák mohl mít dojem, že spolu hrají poprvé.  Na místo kombinace jen boj o míč, přihrávky na slepo a nebo vůbec.  Věříme, že se kluci poučí a až vyběhnou za nedlouho na zelený trávník zase budou hrát fotbal, na který je radost se dívat.   

                                                                                                                        

Sestava: Konrát – Žahourek, Franc, Vávrů, Čerenkov, Smola, Bartošík, Junek, Vítek

MFK – TJ Sokol Roudnice  1:1

Branka: Čerenkov

MFK : SK Třebechovice pod Orebem  3:1

Branky: Čerenkov, Vávrů, Vítek

MFK : FK Admira Praha „bílá“  2:2

Branky: Vítek, Čerenkov

MFK :  FK Admira Praha „černá“  1:4

Branka: Vávrů

MFK : FK Jaroměř  2:0

Branky: Vítek 2

 

Konečné pořadí turnaje:  1. FK Admira Praha „černá“, 2. TJ Sokol Roudnice, 3. FK Admira Praha „bílá“  , 4. MFK Nové Město n. M., 5. SK Třebechovice p. O., 6. FK Jaroměř   

                                                                                       Tomáš Bartošík
                                                                                                                                                    

8. 3. 2014 - muži porazili v přípravě AFK Hronov 12:1

MFK

8. 3. 2014 – přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – AFK Hronov  12:1(5:0)

Branky: P. Sedláček 4, R. Čopík 4, P. Růžička, P. Srubjan, T. Voráček, V. Lelek - vlastní

Sestava MFK: Krunčík – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, Růžička, V. Lelek, Srubjan(45´ A. Lelek) – Sedláček, Čopík

 

V posledním přípravném utkání se domácí utkali s mužstvem AFK Hronov. Zápas byl od samého začátku v režii domácích, kteří již ve 3. min. dali první gól a postupně přidávali další. Na hostech byla znát nerozehranost. Domácí byli ve všech činnostech lepší, vypracovali si velké množství gólových šancí (12 jich proměnili), ale určitě stejné množství neproměnili.

                                                                                                   ZM

          

                                                                                                           

Jednoznačný průběh utkání, které se nedá hodnotit. Odevzdaný soupeř nás před nadcházejícím mistrovským utkáním neprověřil.

                                                 Miloš Killar – trenér MFK  

7. 3. 2014 - Časopis GÓL na internetu !!!

MFK Nové Město

Časopis GÓL na internetu !!!

 

Zajímavá informace pro Vás, pro kluby působící ve vašem kraji respektive okrese, pro všechny členy FAČR a pochopitelně i pro všechny příznivce fotbalu. Časopis GÓL, který už zahajuje 47. ročník své existence, nekončí! Naopak jde s dobou a převtělil se do elektronické podoby. Tato změna přináší výhody – časopis bude zcela zdarma ke stažení na adrese www.gol.cz  * Obsah časopisu bude ještě aktuálnější, protože se zkrátí výrobní cyklus * Nově časopis obsahuje bohaté zpravodajství z krajů a okresů, které se v běžných celostátních médiích už prakticky neobjevuje * I nadále bude GÓL přinášet původní materiály, zpracované trochu jinak, než je v současných médiích zvykem * GÓL se vrací do týdenního cyklu, bude ke stažení každé úterý.

 

1. 3. 2014 - mladší přípravka zvítězila na turnaji ve Dvoře Králové n. L . .

MFK Nové Město

Dne 1.3.2014 se mladší přípravka zúčastnila turnaje ve Dvoře Králové za účasti 10 týmů rozdělených do dvou skupin. Po urputných bojích jsme turnaj vyhráli. Ve finále jsme dokázali zvrátit nepříznivý vývoj skóre a vyrovnat a v penaltách jsme již nezaváhali. Děkuji všem hráčům za předvedené výkony. 

Sestava MFK: Zákravský Filip - Franc Denis, Knap Lukáš, Žahourek Tomáš, Macek Viktor, Váňa Oliver, Šitina Dominik, Týfa Tobiáš, Valtera Petr

Skupina

MFK Nové Město nad Metují - Jaroměř   1 :1    ( Váňa )

MFK Nové Město nad Metují - Červený Kostelec  3 : 1  ( Žahourek, Váňa, Týfa )

MFK Nové Město nad Metují - Javorka  1 : 0   ( Knap )

MFK Nové Město nad Metují - Stará Paka   1 : 0  ( Macek )

Semifinále

MFK Nové Město nad Metují - MFK Trutnov  2 : 1   ( Váňa, Macek )

Finále

MFK Nové Město nad Metují -  Javorka  2 : 2  ( Macek, Váňa )

penalty  2 : 0   ( Žahourek, Váňa ) 

                                                                     Petr Čerenkov - trenér MFK

 

 

1. 3. 2014 - muži porazili FC České Meziříčí 4:1

MFK

1. 3. 2014 – přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – FC České Meziříčí  4:1(0:1)

Branky MFK: P. Zákravský 2, T. Voráček, R. Čopík

Sestava MFK: Krunčík – Darebník (L. Zákravský), Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, Růžička, Valášek (A. Lelek), Srubjan(Králíček) – Čopík, V. Lelek (Sedláček)

V rámci čtyřdenního soustředění sehráli muži MFK další přípravné utkání s FC České Meziříčí. Utkání se hrálo ve vlažném tempu, což vyhovovalo hlavně hostům. Na domácích byla znát únava z tréninkových dávek a hra neměla ten správný spád. Domácí si přesto vytvořili stálou územní převahu, vytvořili si několik gólových šancí, ale žalostné zakončování nemohlo přinést góly. Hosté hráli jednoduchý fotbal s nakopávanými míči na rychlá křídla, ale v koncovce se jim také nedařilo. Ve 30. min. po zbytečném faulu domácích, kopali hosté trestný kop a nádherná střela skončila v síti MFK – 0:1. Snaha domácích o vyrovnání končila opět na špatné koncovce.

Vstup do druhého poločasu již domácím vyšel i střelecky. Ve 48. min. po hlavičce Voráčka vznikl před brankou hostí závar, ve kterém se nejlépe orientoval P. Zákravský a vyrovnal na 1:1. To byl signál ke zvýšené aktivitě MFK, kteří zcela ovládli hru a v 63. min. po centru Růžičky poslal přesnou hlavičkou Voráček domácí do vedení – 2:1. Gólové šance MFK z přibývajícím časem narůstali, ale další gól padl až v 71. min., kdy se ve skrumáži před brankou hostí opět nejlépe zorientoval P. Zákravský a zvýšil na 3:1. V 73. min. po rychlé akci domácích po ose Valášek, A. Lelek dal přesnou střelou  R. Čopík čtvrtý gól MFK – 4:1. Závěr utkání přinesl ještě několik slibných šancí MFK, ale další branka již nepadla.

                                                                                               ZM

  

 

"Úvod utkání se nám příliš nevydařil, obrat přišel až po přestávce. Od 60. minuty se už projevila naše herní převaha a jen nepřesná muška uchránila hostující tým od vyšší porážky."

                                                 Miloš Killar - trenér MFK
                                                                                                                                                     

22. 2. 2014 - muži podlehli v přípravě SK Holice 1:2

MFK

22. 2. 2014 – přípravné utkání

MFK Nové Město n. Met. – SK Holice  1:2(1:1)

Branky MFK: T. Voráček

Sestava MFK: Krunčík – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít(25. Darebník) – Voráček(46. Koza), Valášek(65. A. Lelek), V. Lelek, Srubjan – Sedláček, Čopík 

 

Další přípravné utkání sehráli muži MFK s kvalitním týmem SK Holice. Od začátku se hrál kvalitní fotbal ve svižném tempu. Obě mužstva se snažila o kombinační hru, ale ta povětšinou končila na hranici velkého vápna. Mužstvo Holic těžilo hlavně z rychlých útoků tažených po křídlech a následujících centrech do vápna. Obrana domácích však jejich atakům úspěšně odolávala. Po 20 minutách však přišla hrubá chyba domácích v rozehrávce a hosté ji potrestali vedoucím gólem. I po této brance se hrál poměrně vyrovnaný duel, ale bez gólového efektu. V závěru poločasu však domácí předvedli rychlý, jednoduchý útok, po kterém Voráček hlavou vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas se hrál převážně v režii hostí, kteří svoji agresivní hrou nedovolovali domácím plynulejší založení útočných akcí. Postupem času se hra přeci jen vyrovnala. Obě mužstva se snažila dát vítězný gól a tak bylo k vidění několik slibných gólových šancí. Zakončení však chyběla přesnost. Pět minut před koncem utkání se do super šance dostal domácí Čopík, ale z malého vápna dal vedle. Nedáš, dostaneš. V 88. min. propadla domácí obrana při standardní situaci a hosté vstřelili vítězný gól. Byla to první porážka MFK v přípravných zápasech.

                                                                                        ZM                     

                                                                                                                                    

"Náš dnešní soupeř byl v dosavadním průběhu přípravy tím nejkvalitnějším, co jsme u nás přivítali. Oba celky předvedly spoustu kombinačních akcí, až do konce se snažily o útočnou hru. Utkání jsme až na drobné výjimky zvládli, nerozhodný výsledek by byl vzhledem k průběhu hry spravedlivější."                                                                                                                                           Miloš Killar – trenér MFK

15. 2. 2014 se konala valná hromada MFK Nové Město nad Metují

zm

Usnesení z jednání řádné valné hromady MFK Nové Město nad Metují konané dne 15. února 2014 v restauraci U TRUNEČKŮ.

Valná hromada MFK Nové Město nad Metují, konaná dne 15. Února 2014 v restauraci U TRUNEČKŮ V Novém Městě nad Metují schvaluje:

 

1.  Zprávu o činnosti MFK Nové Město nad Metují za rok 2013 a hlavní směry činnost na rok 2014,    přednesené předsedou klubu ing. Vilémem Maurem.

2.  Zprávu kontrolní a revizní komise MFK za rok 2013.

3.  Výsledky hospodaření za rok 2013 a návrh rozpočtu MFK na rok 2014, obsažené v příloze č. 1 usnesení.

4.  Výši členských příspěvků na rok 2014 ve výši 2200,- Kč na aktivního člena a 700,- Kč na pasivního člena MFK.

5. Výkonný výbor ve složení: ing. Vilém Maur, Jiří Baldrych, Václav Poláček, Petr Hable, Josef Vávra, Milan Drašnar, Jaroslav Macháček, Josef Ťokan, Robert Borůvka, MUDr. Jan Bělobrádek, Václav Krátký, Ing. Tomáš Hubka, Ivoš Janeček.

6.  Předsedkyni kontrolní a reviní komise Andreu Borůvkovou.

 

Za návrhovou komisi:        Václav Poláček

                                          Milan Drašnar

                                          Jaroslav Macháček

 

V Novém Městě nad Metují dne 15. února 2014

 

Na závěr valné hromad byli odměněni nejlepší hráči jednotlivých mládežnických družstev.

15. 2. 2014 - mladší přípravka zvítězila na turnaji v Jaroměři

MFK Nové Město

Dne 15.2.2014 se mladší přípravka zúčastnila turnaje Fottur v Jaroměři. Devět družstev hrálo nejspravedlivějším systémem každý s každým. Náš tým v tomto turnaji nenašel přemožitele a s velkým přehledem zvítězil, i když skore v některých zápasech neukazuje na naši velkou převahu. Naší slabinou bylo neproměňování vyložených brankových příležitostí.  Pouze dvě obdržené branky za celý turnaj jsou vizitkou naší dobře fungující obrany. Všichni hráči se snažili o kombinaci a na hřišti bojovali, za což mají moji velkou pochvalu. Především  bych chtěl vyzdvihnout výkon Tomáše Žahourka, Denise France a Olivera Váni (nejlepší střelec turnaje). Dále děkuji všem rodičům za podporu - opravdu byli při našich zápasech hodně slyšet  - a za trpělivost.

Sestava: Petera Max - Franc Denis, Macek Viktor, Váňa Oliver, Žahourek Tomáš, Knap Lukáš, Valtera Petr, Týfa Tobiáš, Čížek Vojtěch

 

MFK Nové Město nad Metují - FK Jaroměř   4:0 (Žahourek, Týfa, Váňa, Knap)

MFK Nové Město nad Metují - Sokol Stěžery   7:0 (Váňa 2x, Žahourek 2x, Macek, Knap, Čížek)

MFK Nové Město nad Metují - Martinice   2:0 (Váňa 2x)

MFK Nové Město nad Metují - FC Nový Hradec Králové   1:0 (Žahourek)

MFK Nové Město nad Metují - FK Přelouč   2:1 (Váňa, Knap)

MFK Nové Město nad Metují - TJ Velké Poříčí   2:0 (Váňa, Žahourek)

MFK Nové Město nad Metují - Solnice   2:0 (Váňa 2x)

MFK Nové Město nad Metují - Jiskra Hořice   2:1 (Váňa, Žahourek)

                                                                 Petr Čerenkov - trenér MFK

 

« Předchozí 1 32 63 94 101 102 103 104 105 106 107 125 Další »