12. 10. 2013 - muži remizovali S TJ Sokol Třebeš 1:1

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Třebeš  1:1(1:1)

Branky: 8´ P. Sedláček – 9´ J. Rychtář

Sestava MFK: Maur – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, Růžička(75´ Vávra), Valášek, Srubjan – Sedláček, Čopík(61´ T. Zákravský)

Sestava Sokol Třebeš:  Heřman – Štěrba, Bielčik(68´ Krykorka), Obst, Rychtář(74´ Fischer), Zbořil, Heglas, Sochor, Vlkanova(90´ Zeman), Farkaš, Majer

Rozhodčí: J. Vašata – M. Hlaváč, Fr. Bednář ml. / ŽK: 84´ Voráček, 71´ Růžička / diváci: 120

Utkání nováčků I. A třídy začalo gólovou šancí domácích. Hned ve 2. min. se po rychlé akci dostal až před brankáře Čopík, ale v rozhodujícím okamžiku ztratil kontrolu nad míčem a zůstalo jen u šance. V 8. min. se po pravé straně prosadil domácí Sedláček a poslal tým MFK do vedení – 1:0. V 9. min. však hosté dokázali využít zaváhání obrany MFK a Rychtář vyrovnal na 1:1. Po této brance hosté převzali iniciativu a důraznou hrou nepouštěli domácí do vážnějších akcí. Po půl hodině se hra vyrovnala a hrálo se nahoru, dolu. Ve 32. min. agilní Čopík vybojoval míč u brankové čáry, nahrál Růžičkovi, ten ale v tísni netrefil branku. Závěr kvalitního poločasu si již žádné mužstvo nevytvořilo žádnou šanci a tak poločas skončil smírně 1:1.

12. 10. 2013 - starší dorost překvapivě prohrál v Žamberku

MFK Nové Město

Východočeský přebor U19 – 12. 10. 2013

ŽAMBERK / LETOHRAD - MFK Nové Město  n.  Met.    5   :  3 ( 1   :  2 )

Branky MFK:  5´ J. Hánl, 24´ M. Majer, 49´ F. Mašek

Sestava MFK: Holčík – Darebník, Lukášek, Junek, M. Škoda I – Hánl (53´ M. Škoda II), Lelek, Klikar, Králiček (23´ Vaněk) – Majer, Mašek (59´ Borůvka)

ŽK: 17´ Junek, 22´ Králiček, 62´ Lelek, 86´ Klikar

ČK: 62´ Lelek

K tomuto utkání nemám, co bych řekl. Hrajeme špatně, děláme mnoho chyb jak v rozehrávce, tak v obranné činnosti. Kluci by se měli nad sebou trošku zamyslet a konečně začít hrát to co trénujeme a plnit úkoly, které si řekneme před zápasem. Jinak nemáme šanci na lepší výsledek.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

10. 10. 2013 - mladší přípravce se doma nedařilo

KP mladší přípravka 10. 10. 2013

Sestava "A": Zákravský Filip - Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Macek Viktor, Petera Max, Franc Denis, Knap Lukáš, Vacek Matěj, Zámečník Marek

MFK Nové Město nad Metují "A" - FC Hradec Králové "A"  3:10(0:6)

Branky: Knap 2, Zámečník

MFK Nové Město nad Metují "A" - FK Náchod "A"  1:6(1:2)

Branky: Váňa

Sestava "B": Čížek Vojtěch, Lácha Matěj, Holý Tomáš, Matouš Pavel, Kuřátko David, Meier Daniel, Skládal Martin, Smrco Adam, Týfa Tobiáš

MFK Nové Město nad Metují "B" - FC Hradec Králové "B"  1:4(0:0)

Branky: Týfa

MFK Nové Město nad Metují "B" - FK Náchod "B"  3:1(2:1)

Branky: Kuřátko, Lácha, vlastní

Poslední turnaj podzimní části sezony se konal na našem hřišti. Silní a kvalitní soupeři nám dnes ukázali, v čem máme rezervy (hra 1:1, zpracování míče, vedení míče, přesná přihrávka, ...). Přesto všichni zaslouží velkou pochvalu a dík. Děkujeme také všem rodičům za věnovaný čas a obětavost.

Petr Čerenkov – trenér MFK

5. 10. 2013 - mladší přípravce se moc nedařilo

KP mladší přípravka – 5. 10. 2013

Sestava "A" : Zákravský Filip - Franc Denis, Týfa Tobiáš, Knap Lukáš, Macek Viktor, Petera Max, Praus Michal, Šitina Dominik, Valtera Petr, Váňa Oliver, Žahourek Tomáš,

MFK Nové Město n. Met. "A" - Slovan Broumov "A"   4:2 (3:0)

Branky: Macek 2, Týfa, Žahourek

MFK Nové Město n. Met. "A" - FK Náchod "A"   1:4 (0:1)

MFK Nové Město n. Met. "A" - FK Jaroměř "A"    3:2 (2:1)

Branky: Týfa, Knap, Váňa

6. 10. 2013 - mladší dorost prohrál na Olympii Hradec Králové 5:1

KP mladší dorost – 6. 10. 2013

Olympia Hradec Králové – MFK Nove Město n. Met. 5:1(0:0)

Branky: M. Cohorna

Sestava MFK: Holčík -  L. Tulej,  Chvojka,  Cohorna, Hable, Mádr, Vik, Bílek, Štěpán, Práza, Pokorný

střídali: Rathouský, Tuček, Vrba

Po vyrovnané první půli nám soupeř udělil lekci s produktivity. Přestože jsme se ujali vedení, tak Olympia třemi rychlými góly zápas otočila a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Poté jsme hru otevřeli a inkasovali po hrubých chybách ještě dvakrát. I přesto, že jsme hráli v dosti kombinované sestavě je pro nás výsledek dost krutý.

Pavel Škoda – trenér MFK

6. 10. 2013 - starší žáci prohráli s Olympií Hradec Králové 1:3

KP starší žáci – 6. 10. 2013

Olympia Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.    3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: vlastní 3x – R. Tuček

Sestava MFK:  M. Hůlek - Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek – Lelek, Tuček – Vítková, Matishynets, Borůvka – Příkopa

Střídali: Lepšík, D. Hůlek

Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Vypracovali si několik gólových šancí, které nedokázali využít, ale i my jsme v prvním poločase dokázali ohrozit branku domácích.

Byl to asi zatím náš nejlepší výkon v podzimní části sezóny.  Za toto utkání patří všem hráčům pochvala.

Petr Holčík – trenér MFK

6. 10. 2013 - starší dorost prohrál v Náchodě

Východočeský přebor U19 – 6. 10. 2013

FK Náchod  „B“  :  MFK Nové Město  n.  Met.     1   :  0 ( 1   :  0 )

Sestava MFK: Holý – Lukášek, J. Škoda (65´ Darebník), Junek, M. Škoda I – Hánl (60´ M. Škoda II), Lelek, Klikar, Bogusz, Králiček (64´ Mašek) – Majer

Rozhodčí:  Mucha / ŽK MFK:  47´ Junek, 71´ Klikar, 72´ M. Škoda  II, 75´  Lukášek

O výsledku tohoto utkání rozhodlo zaváhání stoperské dvojice v prvním poločase. Nám opět selhalo zakončení, a i když jsme po celé utkání  měli více ze hry, nedáváme branky. Domácí mužstvo podržel brankař, který nám nedovolil skórovat.

5. 10. 2013 - muži prohráli s FC Nový Hradec Králové 2:3

I. A třída – 5. 10. 2013

FC Nový Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.  3:2(1:1)

Branky: M. Šmíd, M. Jindra, A. Jarotek – J. Vít, P. Sedláček

Sestava FC NHK: Martinovský – Kotouček, Drenko(62´ Olšák), M. Jindra(89´ Hloušek), J. Jindra, Vopálka, Kašpar, Páter, Šmíd, David(84´ Linder), Jarotek

Sestava MFK: Bohuška – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček(60´ Koza), Valášek, T. Zákravský(66´ Vávra), Srubjan – Sedláček, Čopík

Rozhodčí: D. Žerovnický – P. Buchta, L. Bečvář / ŽK: 3 – 2 / diváci: 50

Úvod utkání se odehrával převážně ve středu hřiště s mírnou převahou hostí. Ti si po rychlých útocích vybojovali několik rohových kopů, ale nedokázali je využít. První vážnější akce utkání přišla v 8. min. , kdy po pravé straně unikl domácí obraně Sedláček, přesně nacentroval na Srubjana, jeho střelu však Martinovský vytlačil na roh. V 16. min. se po autovém vhazování dostal k míči J. Vít, obešel dva hráče a nechytatelnou střelou poslal hosty do vedení – 0:1. Po vstřelené brance přešli hosté do stavu klidu a domácí převzali taktovku hry. Ve 24. min. stačil ještě Bohuška v brance MFK zlikvidovat nebezpečnou střelu domácích, ale jejich tlak pomalu narůstal. Ve 28. min. po běžném souboji ve vápně hostů nařídil rozhodčí přísný pokutový kop a ten M. Šmíd bezpečně proměnil – 1:1. Zbytek poločasu se opět odehrál převážně ve středu hřiště bez gólových příležitostí.

5. 10. 2013 - starší přípravka opět vítězná

KP starší přípravka – 5. 10. 2013

MFK Nové Město n. Met. - Olympia Hradec Králové  2 : 2 ( 1 : 1 )

Branky:   L. Světlík  2

MFK Nové Město n. Met. – Týniště n. Orl. /Albrechtice     3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: J. Žahourek 2, F. Ťokan

sestava MFK: Kumprecht Matěj - Rücker David, Vacek Jakub, Vávrů Jakub, Žahourek Jan, Čerenkov  Petr, Světlík Lukáš, Ťokan Filip, Šanovec Michal

Turnaj jsme odehráli s jedním hráčem na střídání, ačkoliv byli k dispozici čtyři, kteří z důvodů zranění či náhlého onemocnění nejeli. V obou utkáních jsme měli převahu s mnoha šancemi. To se stává, že se někdy nepromění tutovky, ale hráči bojovali  i když se někdy na ně musí ,, houknout ,, .

Václav Krátký  - trenér MFK

29. 9. 2013 - mladší přípravka v dohrávce úspěšná

KP mladší přípravka – 29. 9. 2013

Sestava "A": Petera Max - Žahourek Tomáš, Váňa Oliver, Franc Denis, Macek Viktor, Vacek Matěj, Knap Lukáš, Týfa Tobiáš

MFK Nové Město nad Metují "A" - TJ Slavoj Broumov "A"   11:0(5:0)

Branky: Žahourek 5x, Vacek 3x, Knap 2x, Franc

MFK Nové Město Nad Metují  "A" - TJ Dvůr Králové nad Labem "A"  7:4(6:1)

Branky: Váňa 4x, Žahourek, Vacek, Knap

Sestava "B": Praus Michal - Holý Tomáš, Lácha Matěj, Valtera Petr, Šitina Dominik, Meier Daniel, Matouš Pavel

MFK Nové Město nad Metují "B" - TJ Slavoj Broumov "B"   5:2(3:1)

Branky: Šitina 2x, Lácha, Meier, Valtera

MFK Nové Město Nad Metují  "B" - TJ Dvůr Králové nad Labem "B"  2:2(1:1)

Branky: Šitina, Praus

Dne 29.9.2013 jsme zajížděli k odloženému turnaji do Broumova. Kluci hráli s velkou chutí a obětavě, za což jim patří velký dík.

« Předchozí 1 31 61 90 101 102 103 104 105 106 107 120 Další »