24. 4. 2013 - starší dorost v poháru JUTA GRASS neuspěl

24. 4. 2013 – JUTA GRASS  pohár staršího dorostu

FK Náchod „B“ – MFK Nové Město n. Met.  7:3(3:3)

Branky MFK: D. Vaňek 2, M. Klikar

Sestava MFK: J. Škoda - Škoda M. (46.Darebník), Hlávko(46. Lukášek), Junek, Hanzl - Vaňek (70. Šanovec), Lelek, Borůvka, Králíček - Klikar(46. Mašek), Hánl(46. Bogusz)

V celém utkání byli domácí lepší. Vedli jsme 1:0, ale netrvalo dlouho a bylo to 3:1 pro domácí. Do poločasu jsme po dvou brejcích vyrovnali. Do 2. poločasu jsme nastoupili bez hráčů, které jsem chtěl šetřit na sobotu do Rychnova. Domácí na nás vlétli a góly přibývaly. Nestačili jsme technicky, rychlostně ani fyzicky.

Pavel Zelený – trenér MFK

Mužstvo MFK nastoupilo k utkání v nových dresech, které všem osmifinalistům věnovala společnost JUTA GRASS, které tímto děkujeme.

20. 4. 2013 - mladší přípravce "C" se doma příliš nedařilo

OP mladší přípravka – 20. 4. 2013

MFK Nové Město n.  Met.  „C“ - Jiskra Machov   2:2(1:1) PK  0:2

branky:  Lepšík Tomáš , Zákravský Filip

MFK Nové Město n.  Met.  „C“ – Slavoj Teplice n. Met.   2:7(2:3)

branky: Týfa Tobiáš, Čížek Vojtěch

MFK Nové Město n.  Met.  „C“ – TJ Velké  Poříčí   1:4(0:3)

branky:  Týfa Tobiáš

Sestava MFK: Vojtěch Čížek, Antonín Geťko, Tomáš Lepšík, Tobiáš Týfa, Petr Valtera, Filip Zákravský

Naši hoši mají pochvalu, za bojovné nasazení .

Trenéři:  Tomáš Žahourek, Václav Zákravský

21. 4. 2013 - starší dorost prohrál s RMSK Cidlina "B" 2:3

Východočeský přebor U19 – 21. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. – RMSK Cidlina „B“   2:3(1:1)

Branky: J. Králíček, A. Lelek – D. Živný 3

Rozhodčí: L. Linhart – O. Čejchan, J. Šulc / ŽK:  0 – 1 / ČK: 1 – 1 / diváci: 35

Sestava MFK: J. Škoda – Darebník(46. Šanovec), Hlávko, Zákravský, Junek(80. M. Škoda) – Lukášek, Klikar, Lelek, Králíček – Vaněk(65. Hanzl), Hánl

Sestava RMSK Cidlina: Šafařík – Petr, Fiala(74. Mlajnek), Živný, Trejbal, Němec, Jelínek, Holec, Starý(88. Bureš), Hrubý(80. Šantrůček, Tichý

20. 4. 2013 - muži deklasovali TJ Sokol Stará Paka 6:0

.

20. 4. 2013 – I. B třída sk. A

MFK Nové Město n. Met. – TJ Sokol Stará Paka  6:0(5:0)

Branky: P. Růžička 2, P. Zákravský, M. Zelený, P. Srubjan, T. Zákravský

Sestava MFK: Šrámek – Zelený, Kálmán, P. Zákravský, Vávra – Darebník(70. Koza), T. Zákravský,  Klikar(72. Mervart), Srubjan(67. Vítek) – Růžička, Čopík

Sestava Stará Paka: Richter – Jeník, Zavadil, Bláha, Bíl, Pospíšil, Zemánek(72. Kazda), Berger, Krejčí, Kuchta, Topič

Rozhodčí: R. Nývlt – T. Gerek, J. Říha / ŽK: 0 – 0 / Diváci: 60

Od prvních minut jsem měl z našeho herního projevu velice dobrý pocit. Základ úspěšného vstupu do utkání byl v silném větru vyhraný los, kvalitní presing a po získání míče i velmi dobrá kombinace. Hráči svoji hru zjednodušili a několika přesnými míči se dostávali opticky jednoduše do brankových příležitostí, které bezchybně zužitkovali. Druhý poločas jsme se již nemuseli dopředu tolik tlačit, snažili jsme se držet míč co nejvíc na zemi a kontrolovat dění na hříšti, což se nám více méně dařilo. Na 6 : 0 jsme zvýšili v 72. min. po kvalitně sehrané brejkové situaci. Pochvalu si zaslouží všichni aktéři tohoto pro nás důležitého utkání. Pokud budou hráči pokračovat v tomto nastoleném přístupu i nadále, tak je odměna v podobě bodového zisku v dalších zápasech nemine. Největší soupeř našich hráčů jsou jen oni sami. Přístup, nasazení a chtít tvořit úspěšnou historii svého oddílu, který se o své hráče na této úrovni stará nad rámec běžné reality by měl být jejich povinností.

Milan Mikušík – trenér MFK

20. 4. 2013 - mladší dorost uhrál na Olympii HK cennou remízu

20. 4. 2013 – KP mladší dorost

FC Olympia Hradec Králové-  MFK Nové Město n. Met.   4: 4 (2:3)

Branky MFK: Borůvka, Tulej, Lukášek, vlastní po centru Junka

Sestava MFK: Holčík – Pokorný, Hanzl, Junek, Škoda – Mašek, Borůvka, Bogusz, Hable – Práza,  Lukášek

Střídali:  Matishynets, T. Tulej, Mádr

Do Hradce jsme odjížděli s tím, abychom uhráli co nejlepší výsledek. To se nám podařilo po bojovném výkonu i bez čtyř hráčů základní sestavy. Doplnit sestavu museli kluci ze starších žáků, kteří měli už jeden zápas v nohou. I tak jsme byli domácímu favoritu rovnocenným soupeřem, hlavně v první polovině. Ve druhém nás domácí dostávali pod tlak, ale přesto jsme uhráli cennou remizu.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

20. 4. 2013 - starší žáci podlehli Olympii Hradec Králové 1:3

KP starší žáci – 20. 4. 2013

FC Olympia Hradec Králové – MFK Nové Město n.Met.  3 : 1 ( 3 : 0 )

Branky : O. Hable

Sestava MFK: Holčík – Zamastil, Hable, T. Tulej, Lhotský – Tuček, Mádr – Doucek, Matishynets, Kupka – Práza

Tento zápas, proti favoritovi z čela tabulky, měl dva různé poločasy.

Zatím co v první půli jsme se podřídili hře domácích a dostali tři laciné branky, ve druhé půli jsme byli lepším týmem a soupeře jsme předčili ve všech oblastech hry. Zlepšili jsme pohyb a důraz v osobních soubojích. Vytvořili jsme si tlak na branku domácích, bohužel branku se nám podařilo vstřelit jen jednu po rohovém kopu. Za předvedenou hru ve druhé půli jsme si zasloužili remízu.

Chtěl bych poděkovat všem jedenácti hráčům, kteří nastoupili v zápase bez možnosti střídání, za převedenou hru, nasazení a bojovnost.

Petr Holčík – trenér MFK

20. 4. 2013 - mladší žáci dvě jasná vítězství

KP mladí žáci – 20. 4. 2013

MFK Nové Město n. Met. - Sparta Úpice 9:0(6:0)

Branky: D.Hůlek 3, Příkopa 2, Novotný, Ťokan, Lepšík, Lelek

MFK Nové Město n.Met. - TJ Dvůr Králové n. L. 5:0(3:0)

Branky: Příkopa 2, D.Hůlek 2, Lelek

V obou utkáních po výborných výkonech všech hráčů jsme soupeře jasně přehráli a zaslouženě zvítězili.

Pavel Śkoda – trenér MFK

20. 4. 2013 - starší přípravka na silné soupeře nestačila

KP starší přípravka – 20. 4. 2013

sestava MFK: J. Meier, D. Rücker, F. Ťokan, J. Čtvrtečka, L. Světlík, J. Vacek, J. Žahourek, A. Kubeček,  J. Novák,  J. Vávrů

MFK Nové Město n. Met. - Baník Rtyně  1 : 4 (0 : 3)

Branky: J. Žahourek

MFK Nové Město n. Met. – TJ  Dvůr Králové n. L.   0 : 3 (0 : 1)

Sehráli jsme velmi těžká utkání, soupeři byli důraznější v osobních soubojích, přesto jsme si dokázali vypracovat gólové příležitosti, které jsme neproměnili. Téměř všichni hráči hráli s maximálním nasazením a zaslouží si pochvalu.

Václav Krátký – trenér MFK

20. 4. 2013 - mladší přípravka přehrála všechny své soupeře

KP mladší přípravka -  20. 4. 2013

MFK Nové Město nad Met. "A" - TJ Dvůr Králové nad Labem "A" 8:2 (3:1)

branky: Čerenkov 4, Vítek 3, Brdička

MFK Nové Město nad Met. "A" - RSCM Rozkoš "A" 8:1 (4:1)

branky: Čerenkov 4, Smola 2, Brdička 2

MFK Nové Město nad Met. "A" - FK Náchod "A" 8:5 (6:3)

branky: Brdička 5, Čerenkov 3

Sestava Nové Město nad Met. "A"

Smola Tomáš - Vítek Tomáš, Čerenkov Petr, Brdička Filip, Denis Franc

17. 4. 2013 - starší přípravka "B" na úvod sezony porazila Solol Zábrodí 8:0

17. 4. 2013 - OP starší přípravka „B“

MFK Nové Město n. Met. – Sokol Zábrodí  8:0(4:0)

Branky: J. Novák 4, P. Čerenkov 2, J. Žahourek, L. Světlík

Sestava MFK: Kumprecht  - Novák, Meier, Rücker, Vacek, Světlík, Vítek, Žahourek, Čerenkov, Knettig

Rozhodčí: E. Berger / diváci: 20

První jarní utkání v okresním přeboru se hrálo za krásného počasí. Soustředili jsme se na návyk rychlejšího a dokonalejšího nabíhání krajních záložníku, na přesnější rozehru. To vše se povedlo a všichni zúčastnění hráči si skvěle zahráli. Bylo znát, že jsme v zimě nelenošili a soupeře přehráli na všech ,,frontách,, .

« Předchozí 1 28 54 81 101 102 103 104 105 106 107 Další »