28. 9. 2013 - staší žáci po boji podlehli FC Vrchlabí 1:2

MFK Nové Město n. Met. – FC Vrchlabí  1 : 2 ( 0 : 1 )

Branky: I. Lelek – M. Tauchman, D. Balog

Sestava MFK: M. Hůlek – Zítko, Zamastil, Holčík, Doucek – Lelek, Tuček – Lepšík, Borůvka, Ťokan – Příkopa

Střídali: D. Hůlek, Matishynets, Meier

Sestava Vrchlabí: Hladík – Kučera, Šimůnek, Mikšík, Blažej, Exner, Balog, Cink, Tauchman, Farský, Montagna

Střídali: Pitts, Svoboda, Matoušek, Mikšík, Kršík

Rozhodčí: L. Nožka / ŽK: 0 – 1 / diváci: 35

První poločas byl pod taktovkou hostí a už v 5. minutě se po chybě našeho brankáře ujali vedení. Za to druhý poločas byl vyrovnaný. Podařilo se nám po krásné akci vyrovnat, bohužel  na bodový zisk to opět nestačilo. Za bojovný výkon si ale zaslouží všichni hráči pochvalu.

Petr Holčík – trenér MFK

25. 9. 2013 - starší přípravka v dohrávce opět bez porážky

KP starší přípravka – 25. 9. 2013

sestava MFK: Kumprecht Matěj - Rücker David, Vacek Jakub, Světlík Lukáš, Žahourek Jan, Čerenkov Petr, Smola Martin, Buriánek Adam, Vávrů Jakub, Šanovec Michal, Junek Tomáš, Vítek Tomáš, Novák Josef, Bartošík Tomáš, Novotný Tomáš

MFK Nové Město n. Met. – SK Třebechovice p. O.  5 : 1 (3 : 1)

Branky: Smola 3, Buriánek 2

MFK Nové Město n. Met. – Spartak Rychnov n. Kn.   5 : 2 (0 : 1)

Branky: Buriánek, Smola, Světlík, Žahourek, Rücker

MFK Nové Město n. Met. – FC Olympia Hradec Králové „A“   5 : 1(2 : 1)

Branky: Žahourek 2, Smola 2, Vacek

Na tento turnaj se nám povedlo odjet s kompletním týmem ( se sedmi hráči na střídání ) a vcelku se nám to povedlo. Ve druhém a třetím utkání excelovala první sedmička, která s velkým nasazením, důrazem a odhodláním vzala obraz hry do svých rukou. Měla i spoustu šancí, ale brankáři soupeřů byli proti. Svými skvělými zákroky zmařila nejednu gólovou šanci. Z druhé sedmičky lze pochválit jen Míšu Šanovce, který podal standardně výborný výkon. Ostatní byli nekoncentrovaní, nesoustředění a díky tomu nedostali tolik prostoru, jak bychom si všichni přáli. Sbírají zkušenosti a starší ( r. 03 ) jim byli na tomto turnaji příkladem.

Václav Krátký -  trenér MFK

21. 9. 2013 - starší žáci ztratili body v poslední minutě

KP starší žáci – 21. 9. 2013

Slavia Hradec Králové / Nový Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.   2 : 1 ( 0 : 1 )

Branka: J. Meier

Sestava: M. Hůlek – Zítko, Zamastil, Holčík , Doucek – Lelek ,Tuček – Vítková, Borůvka, D. Hůlek – Příkopa

Střídali: Lepšík, Ťokan, Meier

Až na úvodní tlak domácích byla hra v prvním poločase vyrovnaná. Ve druhé půli byli domácí lepším týmem. Vypracovávali si jednu šanci za druhou, které nedokázali využít. I přes střelecký nezdar se podařilo domácím vývoj zápasu otočit, když vítěznou branku vstřelili až v poslední minutě zápasu.

21. 9. 2013 - starší přípravka plný bodový zisk

KP starší přípravka – 21. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. - FC Kostelec nad Orlicí   9:0(5:0)
Branky: Ťokan 3, M. Smola  2, Světlík, Žahourek, Buriánek, Vacek

MFK Nové Město n. Met. - FC Olympia Hradec Králové    3:1(1:0)
Branky: Buriánek 2, Smola M.

MFK Nové Město n. Met. – Vamberk / Doudleby  6:2(3:2)
Branky: Buriánek 3, Novák, Světlík, Novotný

Sestava MFK:  Kumprecht Matěj - Vacek Jakub, Rücker David, Čerenkov Petr, Žahourek Jan, Světlík Lukáš, Buriánek Adam, Smola Martin, Novotný Matyáš, Novák Josef, Šanovec  Míša, Bartošík Tomáš, Ťokan Filip

Přivezli jsme plný počet bodů. Tým z Kostelce má mladý kádr a plně jsme cítili jejich frustraci, protože jsme to prožívali my v loňském ročníku. S Olympií jsme sehráli velmi dobré utkání. V posledním zápase jsme začali s vědomím, že se to zvládne samo. Vamberk nám již v prvních minutách ukázal, že se mýlíme a šel 2x do vedení. Celé dopoledne nám počasí přálo, ale v průběhu první půle posledního utkání přišla průtrž. Novotný díky své soustředěnosti a chybě brankáře, otočil zápas v náš prospěch. Na to jsme mladší hráče poslali osušit a dohráli to s dvěma na střídání a dotáhli to do vítězného konce.
Skvěle zahrála obrana ( Rucker, Vacek, Šanovec ), dále Žahourek, ale především musím vyzdvihnout Buriánka. Ve všech utkáních vynikal a jako první z nás proměnil 3 góly hlavou. Chválím všechny hráče za nasazení, jak se říká, odmakali to.

Václav Krátký - trenér MFK

21. 9. 2013 - mladší přípravka podlehla pouze FC Hradec Králové

KP mladší přípravka – 21. 9. 2013

Sestava "A": Praus Michal - Váňa Oliver, Žahourek Tomáš, Knap Lukáš, Franc Denis, Macek Viktor, Petera Maxmilián, Vacek Matěj, Zámečník Marek

MFK Nové Město nad Metují "A" : TJ Dvůr Králové n. L. "A" 5:5(1:2)

Branky: Váňa 3, Knap 2

MFK Nové Město nad Metují "A" : FC Hradec Králové "A" 3:6(1:3)

Branky: Knap 2, Macek

MFK Nové Město nad Metují "A" : FK Jaroměř "A" 9:2(4:2)

Branky: Knap 3, Žahourek 2, Váňa, Franc, Vacek, Macek

Sestava "B": Zákravský Filip - Lácha Matěj,  Holý Tomáš, Valtera Petr, Týfa Tobiáš, Bašek Dominik, Šitina Dominik, Čížek Vojtěch

MFK Nové Město nad Metují "B" : TJ Dvůr Králové n. L. "B" 3:2(1:0)

Branky: Lácha, Čížek, Valtera

MFK Nové Město nad Metují "B" : Hradec Králové "B" 0:11(0:5)

Branky: ----

MFK Nové Město nad Metují "B" : FK Jaroměř "B" 1:1(1:0)

Branky: Lácha

Dnes jsme kromě Hradce Králové svá utkání zvládli. Kluci se snažili a bojovali, ale to někdy nestačí. Srážejí nás zbytečné chyby v obraně. Neumíme bránit těsně, necháváme soupeře zpracovávat míče, zbytečně proti soupeřům vyrážíme, tím nás protihráči přečíslují a dostáváme tak laciné branky.

Petr Čerenkov- trenér MFK

21. 9. 2013 - muži uhráli ve Dvoře Králové n. L. remízu 2:2

I. A třída – 21. 9. 2013

TJ Dvůr Králové n. L. „B“ – MFK Nové Město n. Met.  2:2(1:1)

Branky:  42´ V. Marks, 84´ D. Tichovský – 18´P. Sedláček, 90´ J. Vít

Sestava Dvůr Králové: Daniel - Kasan,Macek, Bednář,Černý - Vondrouš (82. Krejsa), Hák,  Tichovský,Vohnout (46. Žaba) - Marks,Samler

Sestava MFK: Bohuška – L. Zákravský, T. Zákravský, P. Zákravský, Vít – Nejman, Růžička, Valášek, Darebník(62´ Koza) – Voráček, Sedláček(46´ Čopík)

Rozhodčí: O. Krotil – R. Svoboda, M. Koutník / ŽK: 2 – 2 / diváci: 125

Začátek utkání se vyznačoval snahou obou mužstev získat střed hřiště. To se podařilo hostům, kteří postupně přebrali taktovku zápasu a tlačili se před branku domácích. Ti se spoléhali hlavně na rychlé brejky. Ve 13. min. přišla první vážnější akce MFK, kdy se do výborné pozice dostal Nejman, ale brankáře Daniela nepřekonal. Další slibná šance MFK přišla v 15. min., ale hlavička Voráčka po trestném kopu skončila těsně vedle. Hosté svoji převahu zužitkovali v 18. min., když přihrávku L. Zákravského proměnil P. Sedláček ve vedoucí gól MFK – 1:0. Po této brance hosté zcela opanovali hru a zdálo se, že je jen otázkou času kdy padne další gól. Ve 21. min. trestný kop Valáška jen se štěstím domácí odvrátili na roh. Ve 25. min. se po kombinaci na jeden dotek dostal do „tutovky“ Voráček, ale nedal. Ve 41. min. se po rychlé akci MFK dostal do další gólové šance opět Voráček, ale ani druhou šanci neproměnil. Domácí toto zaváhání potrestali ve 43. min. , když po ojedinělé akci vyrovnal Marks na 1:1. O minutu později mohli jít domácí do vedení, ale Bohuška jim šanci skvělým zákrokem zmařil.

21. 9. 2013 - starší dorost zvítězil ve Dvoře Králové n. L. 2:1

Východočeský přebor U19 – 21. 9. 2013

TJ Dvůr Králové nad Labem  - MFK Nové Město n. Met.   1 : 2 ( 1 : 0 )

Sestava MFK: Holý – Králiček, Lukášek, Junek, M. Škoda (1) – M. Škoda (2) (46´ Hánl), Lelek, Klikar, Bogusz(46´ Mašek), Vaněk – Majer (88´ J. Škoda)

Branky MFK:  68´ J. Hánl, 87´ vlastní po centru Hánla před branku

ŽK MFK: 43´ Bogusz, 89´ Klikar

Po velmi slabém výkonu v prvním poločase přišla domluva v kabině. Změna v sestavě přinesla zlepšený výkon v druhé půlce a nakonec se klukům podařilo otočit nepříznivý výsledek a dotáhnout utkání do vítězného konce. I když domácí prohráli, předváděli velmi pěkný fotbal, hlavně v prvním poločase.

Bohumil Pöpperle – trenér MFK

21. 9. 2013 - mladší dorost porazil Slavii Hradec Králové 9:0

KP mladší dorost – 21. 9. 2013

Slavia Hradec Králové/ Nový Hradec Králové – MFK Nové Město n. Met.  0:9(0:2)

Branky:  Mádr 2, Hanzl(PK), Chvojka(PK), T. Tulej, L. Tulej, Cohorna, Štěpán, Pokorný

Sestava MFK: Krulich – Pokorný, Hable, Štěpán, T. Tulej -  L. Tulej, Valášek, Hanzl, Cohorna – Mádr, Práza

Střídali: Vik, Rathovský, Korman, Chvojka

Jednoznačné utkání na skvěle připraveném trávníku na Novém Hradci. Dnes nám stačil výkon v tréninkovém tempu. První poločas jsme neproměnili velké množství jasných gólových šancí. V tomto trendu jsme pokračovali i ve druhém poločase, ale již jsme byli produktivnější. Pokud bychom proměnili alespoň polovinu vytvořených šancí, skóre by bylo dvouciferné. Na zkvalitnění finální fáze musíme zapracovat. Mám radost ze zapojení všech hráčů do utkání a také z faktu, že se v utkání začínají objevovat herní elementy, na kterých pracujeme v trénincích.  Doufám že vítěznou šňůru natáhneme v příštím domácí utkání. Do každého utkání je však nutno vstupovat s pokorou.

Dominik Maur – as. trenéra MFK

15. 9. 2013 - starší dorost podlehl týmu FK Pardubice "B" 1:3

Východočeský přebor U19 – 15. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. – FK Pardubice „B“  1:3(0:1)

Branky:  62´ M. Klikar – 42´ P. Prokůpek, 56´ D. Kovář(PK), 67´ M. Molek

Rozhodčí: R. Kalaš – L. Nožka, E. Berger / ŽK: 2 – 0 / diváci: 60

Sestava MFK: Holý – M. Škoda, J. Škoda, Junek, Králíček – Hánl(67´ M. Škoda 2), Mašek(46´ Bogusz), Lelek, Lukášek(46´ Vaněk) – Klikar, Majer

Sestava FK Pardubice: Kouba – Molek(76´Lébl), Kovář, Pech(85´Panchártek) Pech(85´Panchártek), Bulis(67´ Šebek),  Karvánek, Prokůpek, Kopecký, Zelenka(67´ Svatoň), Pařízek, Fotul(87´Vladyka)

Hosté byli fotbalovější, vytvořili si více gólových příležitostí a zaslouženě zvítězili.

14. 9. 2013 - muži porazili AFK Častolovice vysoko 6:1

I.A třída muži – 14. 9. 2013

MFK Nové Město n. Met. – AFK Častolovice  6:1(1:0)

Branky: 36´P. Sedláček, 49´ 62´D. Nejman, 59´ 66´ R. Čopík, 74´ J. Koza – 56´ Zd. Sehnal

Rozhodčí: L. Janata – K. Vlachynský, L. Šlezingr / ŽK: 29´M. Lichter – 27´J. Bílek / diváci: 100

Sestava MFK: Bohuška – Lichter(66´ L. Zákravský), T. Zákravský, P. Zákravský, Vít – Nejman, Valášek, Růžička, Lelek(46´Srubjan) – Voráček(46´ Čopík), Sedláček(66´ Koza)

Sestava Častolovice: Junek(52´Jedlička) – Novák, Koblása(40´ Fujdiak), Lux, Sehnal, T. Přikryl, Brandejs(75´ Dostál), Pinkas, Mráz, M. Přikryl, Bílek

V utkání dvou nováčků soutěže se od začátku hrálo za mírné převahy domácích. Ti se ale do šancí nedostávali a střelecké pokusy ze střední vzdálenosti končily většinou mimo branku. Hosté hrozili pouze z rychlých protiútoků a ze standardních situací. První vážnější ohrožení branky Častolovic přišlo ve 24. min. , kdy střela Lelka z hranice vápna skončila těsně vedle.  Ve 30. min. hlavičku Nejmana stačil brankář Junek vytěsnit na roh. Z protiútoku se do šance dostal Brandejs, ale P. Zákravský včas jeho útok zmařil. Ve 36. min. si na centr Víta naběhl Sedláček a hlavou dal vedoucí gól MFK – 1:0. Ve 39. min. se do výhodné pozice dostal Valášek, jeho nedůraznou střelu však Junek bezpečně kryl. V závěru poločasu hosté zavřeli domácí tým na vlastní polovině, vynutili si několik rohových kopů, ale domácí se ubránili.

« Předchozí 1 30 59 88 99 100 101 102 103 104 105 117 Další »