MFK Nové Město nad Metují  – FC Vrchlabí “A”    4 :  1 (poločas 2 : 1)

Branky: 28´ Josef Novák, 45´, 75´  Dominik Flígr, 63´Jaromír Hladík

Sestava MFK: Martin Hůlek – Pavel Lepšík (55´ Daniel Zítko), Ivo Lelek, Jakub Zamastil, Jaromír Hladík – Filip Ťokan, Dušan Hůlek,

Adam Borůvka, Vojtěch Ťokan, Dominik Flígr, Josef Novák (67´ Petr Čerenkov)

V neděli 7.4.2019 jsme na svém hřišti přivítali mužstvo FC Vrchlabí “A”, třetí celek Premier Steel KP dorostu U19, který nám vydatně šlape na paty. Do zápasu jsme vstupovali se třemi zdravotně indisponovanými hráči, i přesto jsme ve dvacátéosmé minutě šli do vedení po přesném centru Vojtěcha Ťokana a hlavičce Josefa Nováka. Po šesti minutách bylo ovšem srovnáno a skóre prvního poločasu uzavřel důležitou brankou “do šaten” Dominik Flígr.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s cílem udržet stav, případně přidat ještě nějakou branku, což se nám podařilo. V šedesátétřetí minutě, opět po přesném centru Vojtěcha Ťokana, hlavou navyšoval stav Jaromír Hladík. Stav utkání uzavřela dvojice Petr Čerenkov a Dominik Flígr. Při protiútoku do otevřené obrany Petr nahrával a Dominik skóroval.

Je třeba též zmínit dva skvělé zákroky našeho brankáře Martina Hůlka, kterými mužstvo podržel.

Chtěli bychom poděkovat všem hráčům, kteří svým výkonem přispěli k našemu vítězství, zvláště pak těm, kteří se i přes svůj zdravotní stav obětovali kolektivu a k utkání nastoupili.

Trenéři: Ivo Janeček, Václav Soukup