FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina – MFK Nové Město nad Metují  5 : 1 (poločas 3 : 1)

Branka: Jakub Uhlíř

TJ Baník Vamberk / 1. FC Rokytnice v O.h. – MFK Nové Město nad Metují  3 : 1 (poločas 2 : 0)

Sestava MFK: Lukáš Vrba – Jakub Uhlíř, Tomáš Zítko, Josef Šubrt, Josef Rozsypal, Martin Vecko, Adam Lorenc, Tomáš Kirschlager, Martin Kučera, Ondřej Hofman, Jan Havelský

Za nevlídného deštivého počasí mladší žáci odehráli další kolo ČPD Kp mladších žáků U13, tentokrát v Chlumci nad Cidlinou.

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu. Ačkoli nás domácí mužstvo místy přehrávalo, naši hráči nic nevzdávali a snažili se s domácími držet krok. Zvláště druhý poločas byl z naší strany kvalitní a nejlepší v turnaji. O výsledku utkání rozhodlo proměňování brankových příležitostí. Domácí je proměňovali a nám se to nedařilo. Je třeba podotknout, že nás několika zákroky podržel brankář Lukáš Vrba.

Ve druhém zápase jsme nedokázali navázat na náš předcházející výkon. Soupeř nás zaskočil rychlými brankami ze třetí a páté minuty zápasu. Ačkoli jsme poté byli aktivnější, nedokázali jsme tuto převahu brankově zúročit. Individuální akce našich hráčů ztroskotali na obraně soupeře.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedené výkony a rodičům za podporu.

Trenér: Ivo Janeček